Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2023 » Vasario » 10

CDC įspėja, kad kelios COVID injekcijos "sutrumpina gyvenimo trukmę 24 metais

Tikrinti faktai

JAV Ligų kontrolės ir prevencijos centras (CDC) įspėjo, kad daugkartiniai Covid skiepai sutrumpina žmogaus gyvenimo trukmę iki 24 metų.

Remiantis CDC duomenimis apie mirtingumą dėl visų priežasčių, Covid skiepai naikina imuninę sistemą tokiu greičiu, kuris su kiekvienais metais nuolat didėja.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę 

Naturalnews.com praneša: "Taigi, imant 2021 m. kaip bazinę liniją, tikimybė, kad 5 dozėmis paskiepytas asmuo 2031 m. mirs 350 proc. didesnė, 2041 m. - 700 proc. didesnė, o 2051 m. - 1050 proc. didesnė nei nevakcinuotas asmuo", - atskleidžia The Exposé. "Tai kaip sudėtinės palūkanos."

"Remdamiesi šiuo rezultatu, galime taip apskaičiuoti 30-mečio vyro gyvenimo trukmės sumažėjimą... Tikėtina 30-mečio nevakcinuoto vyro gyvenimo trukmė Jungtinėje Karalystėje yra apie 80 metų. Taigi jis gali tikėtis dar 50 metų gyvenimo".

Ir atvirkščiai, 30-metis vyras, suleidęs keturias kovidų injekcijas, JAV duomenimis, vidutiniškai gyvens tik iki 56 metų. Jei tas pats 30-metis vyras susileis penktąją kovido injekciją, jis bus praradęs 24 metus gyvenimo trukmės.

"Tokia yra kaina, kurią mokate už tai, kad pasitikite NHS, pasitikite vyriausybe, BBC ir pagrindine žiniasklaida", - taip rašoma "The Exposé".

Australija yra puikus viso to pavyzdys, nes didžioji dauguma jos gyventojų yra bent jau dukart apkrėsti. Iš šios šalies gaunami duomenys ir toliau rodo, kad bendra sveikata prastėja, o žmonės vis dažniau miršta anksčiau, nei tikėtasi, ir visa tai dėl injekcijų, kurias jie vartoja paklusdami savo vyriausybei.

"Ir vis dėlto man vis dar neleidžiama apie tai kalbėti su jokiais šeimos nariais", - pažymėjo vienas komentatorius, komentavęs istoriją apie šiuos pražūtingus atskleidimus. "Skauda širdį, kad jie vis dar žiūri į mane kaip į neskiepytą kvailį".

"Žmonės, kurie stumia šiuos biologinius ginklus, turi sėdėti kalėjime už nusikaltimus žmoniškumui", - rašė kitas apie šių nuodingų švirkštų kaltininkus.

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.03.2023 laikas 09:27 Kaip išvalyti dėmę iš avikailio, kailinių ar pūkinės striukės?
Kai nusiperkame naują avikailį, kailinius ar pūkinę striukę, galvojame: "Šį naują "grožį" dėvėsiu atsargiai!" Tačiau, nepaisant viso šio ypatingo kruopštumo, ant naujo avikailio ar kito žieminio drabužio dėmių atsiranda gana greitai ir labai lengvai....

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 09:09 Kaip aš jį pasirinkau?
"Į ką žiūrėjau, kai sutikau už jo ištekėti? Ką galvojau, kai jį pasirinkau?" - šiuos retorinius klausimus per konsultacijas dažnai užduoda moterys, kurios jaučiasi pasirinkusios netinkamą žmogų šeimai kurti.

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 08:59 Kaip nutraukti santykius su priklausomybę turinčiu žmogumi?
Deja, kartais tenka susidurti su žiauria tiesa. Gyvenimas santykiuose su priklausomu žmogumi yra skausmingas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 19:24 Receptai | Patiekalai "Vietoj įprasto omleto gaminu skanų patiekalą visai šeimai": Omletas su grybais orkaitėje vakarienei (šeimai patinka)

Neįprastas skonis ir nepakartojamas aromatas! Nuostabus omletas su grybais orkaitėje, dažnai jį patiekiu vakarienei, šeima dievina! Jį lengva pagaminti ir visai nesudėtinga. Parodysiu jums receptą.

Skaityti daugiau