Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicinos Naujienos » 2023 » Vasario » 8

Marmalo baltymai "patenka" į VISUS kūno organus, todėl pagreitėja senėjimas

"Staigių mirčių" fenomeną, kuris pastebimas visame pasaulyje išleidus kovidų "vakcinas", galima sieti su viena bendra priežastimi: amžių greitinančiu spyglių baltymų poveikiu.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

Dabar jau žinome, kad spyglių baltymai patenka į kiekvieną kūno organą, o ten patekę jie paverčia žmogų iš jauno senu arba iš seno labai senu. Štai kodėl visur jauni žmonės, įskaitant ir geros sportinės formos sportininkus, staiga miršta nuo širdies smūgių.

Walteris M. Češnutas (Walter M. Chesnut) iš WMC Research šį reiškinį vadina Spike Protein Endothelial Disease, arba SPED, kurią jis apibūdina kaip pirmąją ligos, kurią vadina Spike Protein Progeria Syndrome (SPPS), stadiją.

Česnutas aiškina, kad SPPS yra endotelio reakcija į spyglių baltymų invaziją į visus pagrindinius kūno organus. (Susiję: Sužinokite šį nuostabų brokoliuose randamą komponentą, kuris gali padėti smegenims ištaisyti spyglių baltymų padarytą žalą).

"Laikykite tai panašiu į šoką panardinus į ledinį vandenį arba apšaudžius ugnimi", - rašo jis. "Endotelis pažeidžiamas akimirksniu: uždegimas, krešėjimas ir visa tai, kas lydi endotelio pažeidimą."

"Tačiau, kai "Spike" baltymas įsiskverbia į visų svarbiausių organų endotelį, jis paskatina mRNA MISTRANSLACIJĄ kiekviename organe."

"Covid jab" smailių baltymai veikia kaip senėjimo vaistas, pagreitinantis mirties procesą

Po to seka antrasis SPPS etapas, arba priešlaikinis visų kūno viduje esančių organų senėjimas dėl sukeltos klaidingos baltymų, kurie yra būtini tinkamam organų funkcionavimui, transliacijos.

Pelės modeliai rodo, kad gyvūnai, veikiami šios smailių baltymų atakos, kaupia šiuos mirtinus nuodus savo organuose, todėl sparčiai sensta įvairiais būdais, t. y. "sumažėja svoris, deformuojasi krūtinė, atsiranda kuprota laikysena, prasta kailio būklė ir šlapinimosi sindromas, kartu su limfopenija, padidėja reaktyvių deguonies formų sukeltos žalos lygis, pagreitėja su amžiumi susiję DNR metilinimo pokyčiai ir telomerų nykimas".

Vidutinė spyglių baltymais užkrėsto gyvūno gyvenimo trukmė yra daug trumpesnė nei švaraus gyvūno, į kurio organizmą šie injekciniai nuodai nepateko. Pirmajam išsivysto lėtiniai sveikatos sutrikimai, kurie gerokai padidina ankstyvo mirtingumo riziką.

Spyglių baltymais užkrėstų pelių pastebėtas senėjimo komplikacijas, įskaitant silpnumą, kifozę, kataraktą ir dangaus distrofiją, galima sieti su netinkama baltymų sinteze ir mRNA sukeltomis klaidingomis ribosomos transliacijomis.

"Už uždangos iš tiesų slypi burtininkas", - rašo Česnutas. "Mes matome, kaip miršta 26 metų amžiaus žmogus. Tačiau tas 26-erių metų jaunuolis turi 96-erių metų amžiaus žmogaus organus. Nieko nestebina greitas vėžys, neurodegeneracija ar staigi širdies mirtis - 96-mečiui".

"Manau, kad "Spike" baltymas veikia kaip vaistas nuo progerijos - per endotelį tiekiamas į visus organus".

Česnutas sako, kad dėl šių atradimų yra "giliai nuliūdęs" ir "nutirpęs". Jie patvirtina tai, ką daugelis kitų įtarė apie tai, kad kovidinio dūrio spyglių baltymai patenka į įvairiausius kūno audinius ir suardo jų funkcionalumą.

"Tai dar kartą patvirtina visas mūsų "sąmokslo teorijas", - rašė vienas komentatorius apie šiuos atradimus. "Duodu metileno mėlynojo šūvį. Sužinosime, kad jis veikia, jei "jie" pradės riboti jo vartojimą... panašiai kaip su hidroksichlorochinu ir IVM (ivermektinu)."

"Kitos rekomendacijos, kurias mačiau (ir vartoju), yra Nattokinazė (ją minėjo daktaras McCulloughas ir bando japonai), NAC, bromelainas ir juodųjų sėklų aliejus (palieka nemalonų poskonį)", - apie kitas galimas apsinuodijimo smaigų baltymais priemones siūlė kitas.

"Pradėjus jas vartoti, man šiek tiek skaudėjo gerklės limfmazgius. Spėju, kad tai suskaidė spyglių baltymus ir jie prasiskverbė pro limfmazgius. Tai išnyko po savaitės."

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
07.06.2023 laikas 22:18 Receptai | Patiekalai Paprastas varškėčių receptas
Kepiau, labai visa šeima išgyrė. Puikiai gavosi! Tobuliausi pasaulyje varškėčiai. Kitaip net gaminti nebenoriu!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:12 Receptai | Patiekalai Sveikas datulių pyragas su pilno grūdo miltais, be pridėtinio cukraus
Itin gardus ir sveikas datulių pyragas be pridėtinio cukraus, paruoštas su pilno grūdo miltais. Datulės suteiks ne tik saldumo, bet ir karamelinio skonio. Tikrai vertas viso Jūsų dėmesio receptas. Pamėginkite!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:06 Receptai | Patiekalai Bulviniai abriedukai (ežiukai) su kiaušiniu ir miltais

Toks bulvinių abriedukų su kiaušiniu ir miltais patiekalas lydi nuo pat mažos vaikystės. Mes juos vadindavome visada abriedukais, kitur jie dar yra vadinami ežiukais. Tikriausiai daugumai neblogai žinomas receptas, nors daug ku...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 22:15 Tiesos gynimas: Chloro dioksido tirpalas - svarbi priemonė kovojant su nauja "pandemija" ir vakcinų žala

Pasak Marien Barrientos (Marien Barrientos) ir Kerri Riveros (Kerri Rivera), chloro dioksido tirpalas (CDS) yra svarbi priemonė kovojant su naująja "pandemija" ir Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinų padaryta žala.

...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 21:50 "Tėvai visada klysta, bet jūs turite pasirinkimą"
Mūsų tėvai turėjo per daug energijos, kad mes turėtume laiko... Taip, jie negyveno teisingai. Mūsų nuomone...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 21:21 Receptas nuo karpų (patarimas)
Karpą ant pirštų turėjau kelerius metus. Ji išaugo didelė, skaudėjo ir trukdė. Išbandžiau visokias žinomas priemones: kiaulpienių, ugniažolių sultis, preparatus iš vaistinės. Niekas neveikė. Karpa styrojo kaip styrojusi ir tik didėjo. Mano kantrybė b...

Skaityti daugiau