Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicina » 2024 » Balandžio » 25

Japonija pirmauja reikalaudama didžiosios farmacijos ir politikų atsakomybės už COVID marmalų genocidą

Japonija pirmauja reikalaudama didžiosios farmacijos atsakomybės

Japonijos žmonėms jau gana, kad jų vyriausybė ir farmacijos pramonė išsisukinėja nuo bausmės.

Žmonių, kurie mirė "pasiskiepiję" nuo Vuchano koronaviruso (COVID-19), artimieji reikalauja kompensacijų iš Japonijos vyriausybės, kuri, kaip ir Jungtinių Valstijų vyriausybė, skiepus stūmė panašiu formatu kaip operacija "Warp Speed".

Dabar jau mirusiųjų giminaičiai vyriausybės ir spaudos komisijai pasakojo apie tai, kas nutiko jų artimiesiems, kurie susileido injekcijas, manydami, kad jos apsaugos, bet mirė.

Ieškovas Nr. 7, kaip jie vadina toliau pateiktame vaizdo įraše matomą asmenį, dalyvaudamas grupiniame ieškinyje paaiškino, kaip COVID injekcijos atėmė gyvybę ieškovo devyniolikmečiui sūnui Fukušimoje, toje pačioje prefektūroje, kurioje 2011 m. kovo 11 d. įvyko stiprus žemės drebėjimas.

"Mano sūnui 2022 m. gegužės 1 d. buvo suleista trečioji vakcinos dozė, - paaiškino ieškovas Nr. 7. "Tada gegužės 4 d. anksti ryte, 4.30 val. ryto, jis staiga sušuko ir iškart po to sustojo širdis."

"Greitosios pagalbos automobiliu jis buvo skubiai nugabentas į ligoninę ir prijungtas prie ECMO, tačiau po savaitės, gegužės 11 d., jis mirė. Jam buvo tik 19 metų. Jis net nespėjo atšvęsti savo pilnametystės. Per mano gimtadienį jo nebuvo, o ant gimtadienio torto, kurį valgėme, degė skaitlingos žvakutės." 

Kiekviena įmonė, privertusi atlikti COVID injekcijas, kalta dėl medicininės žmogžudystės

Ieškovas Nr. 7 toliau aiškino, koks liūdnas buvo gimtadienis be sūnaus, kuris iki mirties dirbo farmacijos įmonėje. Jaunuolis patyrė šalutinį poveikį po pirmosios ir antrosios dozių ir neketino vartoti trečiosios, kol darbdavys neprivertė jo laikytis.

"Prezidentas taip pat jį primygtinai ragino, dėl to jis pasiskiepijo", - tęsė ieškovas Nr. 7. "Jis džiaugėsi, kad po trečiosios dozės šalutinis poveikis buvo mažiausias". 

"Jis sakė, kad dieną prieš įvykstant širdies sustojimui eis miegoti kaip įprastai. Vis dėlto toks dalykas įvyko. Dėl to, kad pasiskiepijo dėl savo kompanijos ir norėdamas apsisaugoti, jis neteko gyvybės būdamas 19 metų."

Ieškovas Nr. 7 ne kartą pabrėžė, kad gyvenimas be sūnaus jau nebe toks pat - ir tai tik vienas iš daugelio tokių atvejų, kuriais dalijasi japonų aukų šeimos, siekdamos teisingumo už nusikaltimus žmoniškumui, kuriuos patyrė jų artimieji.

Toliau pateiktame vaizdo įraše parodyta kita spaudos konferencijos dalis, kurioje ieškovai atkreipia dėmesį į akivaizdų Japonijos kompensacijų už vakcinomis padarytą žalą išmokėjimo sistemos neatitikimą, kuris nesąžiningai naudingas vyresnio amžiaus žmonėms, o ne jaunesniems. Būtinai žiūrėkite: 

"Tai yra kelias", - kažkas X parašė apie tai, ką šie Japonijos ieškovai daro, kad pasiektų teisingumą už savo mirusius artimuosius. "Kiekvienas turi paduoti į teismą tą, kuris privertė juos vartoti nanotechnologijų injekcijas".

"Paduokite į teismą savo darbovietę, paduokite į teismą savo mokyklą, paduokite į teismą savo vyriausybę, paduokite į teismą sveikatos priežiūros įstaigas, paduokite į teismą senelių namus ir paduokite į teismą farmacijos bendroves."

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
13.11.2019 laikas 19:34 Receptai Burnoje tirpstantis šokoladinis keksas
Sviestą kaitinkite puode, kol ištirps. Suberkite cukrų, kakavos miltelius, supilkite pieną. Viską išmaišykite ir pakaitinkite minutę laiko. Puodą nukelkite nuo kaitlentės. Į dubenį suberkite smulkintą šokoladą ir ant jo užpilkite ...

Skaityti daugiau

23.08.2018 laikas 19:51 Receptai Liaudiški patarimai Tulžies akmenligės gydymui
Tulžies akmenligė liaudies medicinoje, Tulžies akmenligė, receptai nuo akmenligės, liaudiškomis priemonėmis, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis

Skaityti daugiau

27.06.2019 laikas 15:05 Receptai Skanūs žuvies kotletai

Batono riekeles užpilame pienu ir paliekame pamirkti. Žuvies filė nuplauname, nusausiname ir sumalame mėsmale kartu su svogūnu, bei nuspaustu batonu. Paskaniname druska, pipirais ir gerai išmaišome. Formuojame kotletus, apvolio...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
29.05.2024 laikas 15:27 Karvės NESUKELIA "klimato kaitos", patvirtina naujas tyrimas
Naujas tyrimas paneigė globalistų pasakojimą, kad karvių išmetamos dujos sukelia "klimato kaitą". Tyrimas iš tiesų rodo, kad galvijai iš tiesų gali sumažinti metano kiekį atmosferoje.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:57 WEF nurodė JAV ūkininkams išskersti milijonus viščiukų, kad būtų išvengta paukščių gripo
Pasaulio ekonomikos forumas nurodė JAV ūkininkams paskersti milijonus sveikų viščiukų, kad būtų sustabdytas paukščių gripo plitimas.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:35 NIH pripažįsta, kad mRNA skiepai visam laikui pakeičia paskiepytų žmonių DNR ateinančioms kartoms
Nacionalinio sveikatos instituto (NIH) paskelbtame stulbinančiame tyrime atskleista, kad Covid mRNA skiepai pakeičia recipientų DNR, o pasekmės lieka ištisoms kartoms.

Skaityti daugiau