Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicinos Naujienos » 2024 » Balandžio » 30

Žmonės, kurie atmetė nuodingus depopuliacijos švirkštus, dabar priversti rūpintis naiviomis masėmis, kurios tuos švirkštus priėmė

Žmonės, kurie atmetė nuodingus depopuliacijos švirkštus, dabar priversti rūpintis naiviomis masėmis, kurios tuos švirkštus priėmė

Kai pandemijos įkarštyje masėms buvo pradėti leisti eksperimentiniai COVID-19 skiepai, daugelis žmonių labai nenoriai leidosi skiepijami nepatikrintomis vakcinomis. Kai kurie vėliau pasidavė bendraamžių spaudimui dėl viešų kampanijų, gėdinančių juos, kad jie kelia pavojų aplinkiniams, o kiti turėjo pasiduoti arba prarasti darbą ir pragyvenimo šaltinį. Tiems, kuriems pavyko išvengti skiepų, teko susidurti su socialine izoliacija, nuoskaudomis ir net pasityčiojimais iš tų, kurie mielai pasiraitojo rankoves, o dabar atrodo, kad mes būsime tie, kurie rūpinsis jais, kai jie susidurs su skiepais susijusiomis traumomis ir ligomis.

Neseniai socialiniame tinkle „Twitter“ paskelbtame įraše viena šiai kategorijai priklausanti kanadietė apgailestavo, kad dabar jai tenka rūpintis savo tėvu, kuris kadaise tyčiojosi iš jos ir vadino sąmokslo teoretike dėl jos pozicijos skiepų atžvilgiu. Dabar jis sėdi neįgaliojo vežimėlyje ir atrodo nebendraujantis, nors vaizdo įraše konkrečiai neatskleidžiama, kas jam yra negerai.

Ji pradeda rodydama į jį ir sakydama, kad jis nesusigrąžins savo gyvenimo, o paskui nurodo, kad „Pfizer sutartis rodo, jog vyriausybė žinojo, kad bent nuo 2020 m. spalio 26 d. nebuvo jokių ilgalaikio saugumo ar veiksmingumo duomenų“.

Ji pacitavo 18 puslapį iš sutarties, kurią Kanados vyriausybė pasirašė su „Pfizer“ dėl milijonų dozių švirkšto, kuri tapo viešai prieinama prieigos prie informacijos prašymo dėka. Iš jos aiškiai matyti, kad vyriausybė puikiai žinojo, jog vakcinos gali padaryti neapsakomą žalą žmonių sveikatai. 

„Perkantysis taip pat pripažįsta, kad ilgalaikis vakcinos poveikis ir veiksmingumas šiuo metu nėra žinomi ir kad gali būti nepageidaujamas vakcinos poveikis, kuris šiuo metu nėra žinomas“, - rašoma jos cituotoje ištraukoje. Kanada puikiai žinojo, kad žaidžia su ugnimi, tačiau, kaip ir daugelis kitų šalių, toliau vykdė visuotinį įpareigojimą skiepytis visoje šalyje.

Ji sakė: „Man nusibodo būti teisiai, o žinote, kas nutinka, kai žmonės nori pasakyti, kad turite folijos kepuraitę ir visa kita? Atsitinka štai kas. [ji rodo į savo tėvą] Šis žmogus man pasakė, kad turiu skardinę kepurę. Atspėkite ką? Dabar aš prižiūriu jo užpakalį“.

Ji pridūrė, kad yra dėkinga, jog jis gyvas, tačiau nori, kad Kanados vyriausybė atsakytų už tai, ką padarė daugeliui savo piliečių.

Kas visais pasirūpins?

Daugelis tėvų jums pasakys, kad jie niekada nenorėtų, jog jų vaikai turėtų aukoti darbą, šeimą ar laisvalaikį, kad galėtų jais pasirūpinti, tačiau milijonai jų pasiskiepijo nesusimąstydami, o dabar kai kuriems iš jų reikia nuolatinės priežiūros. Žmonės, kurie buvo paskiepyti, susiduria su visomis ligomis - nuo turbo vėžio ir autoimuninių ligų iki inkstų ir širdies pažeidimų, o visa žala gali paaiškėti tik po kelerių metų.

Jei išsipildys didžiausi daugelio vakcinų priešininkų nuogąstavimai dėl skiepų ir jie ilgainiui sukels masines ligas, svarbu nepamiršti, kad dėl vakcinų politikos ligoninėse ir gydytojų kabinetuose visoje šalyje ir pasaulyje, pagal kurią žmonės turėjo arba pasiduoti toksiškiems skiepams, arba atsisakyti karjeros, kurios mokėsi visą gyvenimą, ir galimybės išlaikyti šeimą, tarp aukų bus ir sveikatos priežiūros darbuotojai. O kadangi JAV jau dabar, didėjant pagyvenusių žmonių skaičiui, trūksta sveikatos priežiūros paslaugų teikėjų, galimas vakcinomis sužalotų gydytojų ir slaugytojų pasitraukimas iš darbo jėgos gali smarkiai paveikti šalies sveikatos priežiūrą ateityje.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
05.06.2019 laikas 22:07 Receptai – Patiekalai Nuo tokių pyragaičių nestorėjama. Užsirašykite receptą – ir skanu, ir nekenkia!

Šaldytuve liko neišgerta kefyro stiklinė, o jūs nežinote, ką su ja daryti? Pasigaminkite šiuos skanius pyragėlius! Be to šie pyragėliai paruošiami neįtikėtinai greitai, nereikia mielių, nereikia sugaišti laiko pasigaminti tešlą...

Skaityti daugiau

06.12.2017 laikas 19:57 Receptai – Patiekalai Nuoviras skrandžio darbui palengvinti (gyvatžolės, kraujalankės)
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Skrandis. Ingredientai: paprastosios gyvatžolės šaknų, vaistinės kraujalankės.

Skaityti daugiau

28.08.2018 laikas 07:21 Receptai – Patiekalai Vaistažolių mišiniai esant radikulito skausmams gydymui

Radikulitas liaudies medicinoje, Radikulitas, liaudiškomis priemonėmis, receptai nuo radikulito, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.05.2024 laikas 14:13 Mirtinas gėrimas ar panacėja? Ką mokslas mano apie arbatinį grybą

Arbatinio grybo pagrindu pagamintam gėrimui, arba kombučai, priskiriama daug naudingų savybių. Teigiama, kad jis padeda išlaikyti svorį, normalizuoja virškinamojo trakto veiklą, gerina odos būklę ir padeda kovoti su daugeliu ligų.

...

Skaityti daugiau

21.05.2024 laikas 06:55 2024 m. gegužės 21 d. horoskopas: žvaigždės atskleidžia visų Zodiako ženklų likimo paslaptis
Su jausmais ir emocijomis šiandien bus gerai, aistras-smurtą asmeniniame gyvenime daugeliui teikia Mėnulis Skorpione ir įtemptas aspektas su Plutonu.

Skaityti daugiau

20.05.2024 laikas 20:28 Finansinis horoskopas gegužės 21 2024 visiems Zodiako ženklams
Finansų srityje būkite pasirengę maloniems netikėtumams. Galbūt rasite slėptuvę senoje piniginėje arba pagaliau grąžinsite skolą, apie kurią jau buvote pamiršę.

Skaityti daugiau