Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Liepos » 6

86 % mirčių nuo Covid-19 Kanadoje tenka skiepytiems gyventojams, tačiau vyriausybė ir toliau ragina skiepytis

Kanada yra žinoma dėl to, kad joje galioja vieni iš drakoniškiausių pasaulyje Vakcinacijos nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19) privalomųjų skiepų reikalavimai, o Ministras Pirmininkas Justinas Trudeau (Justin Trudeau) kaltina, jo žodžiais tariant, "antivakserių minias" dėl ligos plitimo šalyje, o privalomųjų skiepų reikalavimų pažeidėjams gresia didelės baudos.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę

Dabar sprendimas primesti skiepą daugeliui kanadiečių jam grįžta, nes statistika rodo, kad skiepyti kanadiečiai sudarė maždaug 9 iš 10 mirčių nuo Kovidų ligos Kanadoje per pastarąjį mėnesį, o 80 proc. šių mirčių įvyko tarp žmonių, kurie buvo paskiepyti tris kartus.

Duomenis gali būti sudėtinga analizuoti, nes Kanados vyriausybė epidemiologinius duomenis teikia tik epizodiškai ir nenuspėjamai, naudodama laiko intervalus, kurie, kaip įtaria daugelis stebėtojų, parinkti siekiant užgožti šią šokiruojančią tendenciją. Tačiau Expose-News atlikta analizė parodė, kad tiek hospitalizacijų, tiek mirčių atvejų šalyje daugiausia buvo tarp tų, kurie buvo pasiskiepiję, ypač tų, kurie taip pat pasiraitojo rankoves, kad gautų papildomą skiepą.

Per penkias savaites nuo gegužės 1 d. iki birželio 5 d. Kanadoje buvo hospitalizuoti 7625 pacientai, pasiskiepiję Covid-19. Iš jų 6560 asmenų buvo paskiepyti, iš jų 4590 buvo paskiepyti triguba vakcina. Leidinio skaičiavimais, paskiepyti gyventojai sudarė 86 proc. hospitalizacijų, iš kurių 70 proc. teko paskiepytiesiems triguba vakcina. Tuo tarpu neskiepyti gyventojai sudarė tik 14 proc. hospitalizacijų.

Labai panašus efektas yra ir kalbant apie Covid-19 mirtis. Per tą patį laikotarpį Kanadoje užregistruota 1 707 Covid-19 mirčių, iš kurių 1 472 mirtys teko skiepytiems asmenims. Pasiskirstymas buvo toks: 41 mirtis tarp iš dalies paskiepytų asmenų, 318 mirčių tarp dvigubai paskiepytų kanadiečių ir 1 113 mirčių tarp trigubai paskiepytų asmenų.

Procentine išraiška tai reiškia, kad skiepyti asmenys sudarė 86 proc. mirusiųjų nuo Kovid-19 Kanadoje tiriamuoju laikotarpiu, iš jų 76 proc. buvo tris kartus paskiepyti. Tuo tarpu neskiepyti gyventojai sudarė tik 14 proc. su Covid-19 susijusių mirčių šalyje.

Kanada ir toliau verčia visuomenę skiepytis, nors mirtingumas tarp paskiepytųjų kelia nerimą

Kanados vyriausybės vykdoma masinė skiepų kampanija tęsiasi, o duomenys slepiami, nepaisant to, kad analizė rodo, jog 9 iš 10 atvejų, hospitalizacijų ir mirčių nuo COVID-19 Kanadoje nuo gegužės 1 d. iki birželio 5 d. buvo tarp paskiepytų gyventojų.

Birželio 1 d. apie 40 proc. suaugusiųjų Kanadoje, gavusių dvi COVID-19 vakcinos dozes, negrįžo pasiskiepyti, o šios šalies federaliniai sveikatos apsaugos pareigūnai ragina visuomenę atnaujinti skiepus ir pasiruošti artėjančiam ligos atsinaujinimui, nes įspėja, kad šalyje cirkuliuoja daugiau užkrečiamų ir išvengiamų variantų.

Sveikatos apsaugos ministras Jeanas-Yves'as Duclos'as net nuėjo taip toli, kad trumpame pranešime teigė, jog žmonės, gavę pirmąjį skiepą, turėtų išsiaiškinti, ar jie gali gauti antrąjį ar trečiąjį. Jis pažymėjo, kad imunitetas, kurį kanadiečiai galėjo įgyti pernai gavę dvi dozes, jau susilpnėjo, o užsikrėtusiems asmenims vis dar išlieka didelė tikimybė užsikrėsti iš naujo.

J. Trudeau, kuris teigia esąs paskiepytas tris kartus, du kartus buvo teigiamai patikrintas dėl šios ligos. Paskutinį kartą, birželio pradžioje, jis tviteryje rašė, kad jaučiasi gerai, nes yra pasiskiepijęs. Žinoma, to įrodyti neįmanoma, o pasaulyje yra daugybė žmonių, kurie patyrė labai lengvus COVID atvejus, nors niekada nebuvo paskiepyti. Tačiau jei tiesa, kad jis yra paskiepytas trimis vakcinomis, jis turėtų laikyti save laimingu, kad nepateko į ligoninę ar nemirė, kaip daugelis jo piliečių.

P komentaras: užsienis rašo, bet Lietuva tikrina ir nusitikrina, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.10.2022 laikas 21:30 Visatos signalas, kad žmogus jums netinka
Yra toks nemalonus žodis kaip "tolerantiškas". Tai žmogus, kuris yra spardomas, žeminamas, kartais net atvirai šluostomas kojomis. Jis viską toleruoja, prisiima visą kaltę, stengiasi gerinti santykius. Ir jis netgi gali sumokėti savo pinigus, kad išs...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 21:15 Kaip ir kodėl renkamės savo artimuosius?

"Žmonės dera tarpusavyje kaip dėlionės - kai vienas turi iškilimą, kitas - iškilimą. Iš visų gyvenime sutiktų žmonių kai kurie palieka mus abejingus, o kai kuriuos beprotiškai įsimylime. Vienus žmones praleidžiame ramiai, o nuo kitų negalime ...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 18:36 Škotija tiria "paslaptingą" naujagimių mirčių šuolį po "Jab" diegimo
Škotijos sveikatos priežiūros institucijos pradėjo oficialų tyrimą dėl didžiulio naujagimių mirčių skaičiaus padidėjimo po to, kai buvo pradėtas taikyti COVID skiepas.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau