Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Birželio » 10

Tyrimai sieja COVID-19 vakcinas su padidėjusiu sportininkų mirčių skaičiumi

Neseniai atliktas tyrimas atskleidė Wuhan koronaviruso (COVID-19) skiepų ryšį su šokiruojančiu sportininkų mirčių skaičiumi nuo vakcinos platinimo pradžios.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

GoodSciencing.com komandos atliktas oficialios statistikos tyrimas parodė, kad nuo 2021 m. pradžios mirusių sportininkų skaičius išaugo eksponentiškai ir yra net 1700 proc. didesnis nei 1966-2004 m. mėnesio vidurkis.

Be to, dabartinė 2022 m. tendencija kol kas rodo, kad jei ir toliau didės mirčių skaičius, jis gali išaugti iki 4 120 procentų, o vien kovo mėnesį mirusiųjų skaičius buvo tris kartus didesnis už ankstesnį metinį vidurkį.

2021 m. bendras mirčių skaičius prilygsta 394 mirtims ir yra 14 kartų didesnis už 1966-2004 m. metinį vidurkį, o sausio-balandžio mėn. bendras mirčių skaičius yra 279 mirtys, t. y. 9,96 karto didesnis už 1966-2004 m. metinį vidurkį.

Nuo 1966 m. iki 2004 m. vidutinis mėnesio mirčių skaičius prilygsta 2,35, tačiau nuo 2021 m. sausio mėn. iki 2022 m. balandžio mėn. vidutinis mėnesio mirčių skaičius yra 42. Tai yra 1 696 proc. daugiau.

"Padidėjimas buvo pastebėtas įvedant eksperimentinę injekciją, kuri tariamai turėjo apsaugoti nuo COVID-19 ligos, tačiau vietoj to sukėlė neapsakomą žalą imuninei sistemai ir širdies ir kraujagyslių sistemos sutrikimus", - nurodoma dokumente, kuris buvo paskelbtas "Global Research".

Straipsnyje buvo įtraukti 566 pacientai, kuriems buvo suleistos "Pfizer" arba "Moderna" vakcinos ir kuriems po antrosios injekcijos pasireiškė širdies ir kraujagyslių sistemos pažeidimo požymių. Remiantis uždegimo ir ląstelių pažeidimo žymenų pokyčiais, širdies priepuolių ar kitų sunkių koronarinių problemų rizika praėjus keliems mėnesiams po vakcinų suleidimo išaugo daugiau nei dvigubai.

Atskleistas mRNA ir adenovirusinių skiepų ryšys su mirtina smegenų liga

Prancūzijoje atliktame priešpremjeriniame koronavirusinių vakcinų tyrime taip pat įžvelgtas ryšys tarp šių vakcinų ir Creutzfeldto-Jakobo ligos (CJD) - retos ir mirtinos smegenų ligos.

Tyrime, kurį galima rasti "Research Gate" leidinių svetainėje, teigiama, kad "Pfizer", "Moderna" ir "AstraZeneca" vakcinos galėjo prisidėti prie naujo sporadinio CJD tipo, kuris yra daug agresyvesnis už tradicinę ligos formą, atsiradimo.

Kai COVID-19 varianto smailiojo baltymo geno informacija buvo įtraukta į vakciną kaip mRNA ir adenovirusinių DNR vakcinų dalis, į ją buvo įtraukta ir priono sritis.

"Pfizer" arba "Moderna" mRNA vakcinos pacientui pavartojus, mRNA natūraliai įsiterpia į žmogaus ląsteles, kurios vėliau naudoja mRNA instrukcijas sintetiniam dygliuotajam baltymui gaminti. Tai apgauna ląsteles, kad jos patikėtų, jog buvo užkrėstos, todėl jos susikuria imunologinę atmintį prieš koronaviruso komponentą", - teigiama dokumente.

Kompanijos "AstraZeneca", kuri naudoja adenovirusinių vektorių platformą, adenovirusiniu vektoriumi smailiojo baltymo DNR pernešama į ląstelę, o tada - į branduolį, kuriame saugoma visa žmogaus DNR. Tada DNR transkribuojama į mRNR ir paverčiama spyglio baltymu.

Nors pagrindinės sveikatos organizacijos teigia, kad genetinė medžiaga iš vakcinų neįsiterpia į žmogaus DNR, mRNA tyrimai, atlikti su žmogaus ląstelėmis laboratorijose, įrodė, kad mRNA gali būti transkribuojama į DNR ir tada įsiterpti į žmogaus genomą.

Liūdna konstatuoti, bet biologinis procesas, kai mRNA informacija verčiama į baltymus, nėra apsaugotas nuo klaidų. Taigi, gali įvykti klaidingas baltymų sulankstymas.

CJD sukelia smegenyse esančio baltymo, vadinamo prionu, pakitimai. Natūraliai atsirandantys baltymai paprastai yra nekenksmingi, tačiau, kai jie klaidingai susidaro, dėl jų netoliese esantys prionai taip pat tampa klaidingos formos, o tai gali sukelti smegenų audinio destrukciją ir galiausiai mirtį. Jos simptomai gali būti panašūs į kitų į demenciją panašių smegenų ligų, pavyzdžiui, Alzheimerio ligos, simptomus.

Liga yra nepagydoma, nes užsikrėtus vienam prionui, jis toliau plinta į kitus prionus. Šiuo metu nėra jokio gydymo, galinčio sustabdyti ligos progresavimą.

Daugiau naujienų, susijusių su mirtimis, kurias sukėlė COVID-19 vakcinos, rasite svetainėje VaccineDeaths.com.

Žiūrėkite šį vaizdo įrašą, kuriame nagrinėjama galimybė, kad beždžionių raupų virusas buvo paleistas siekiant paslėpti COVID-19 vakcinos simptomus.

Šis vaizdo įrašas paimtas iš "Glock 1911" kanalo svetainėje Brighteon.com.

P komentaras: užsienis rašo, bet Lietuva tikrina ir nusitikrina, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite kas teisus.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
03.07.2022 laikas 21:13 Mokslininkai įspėja, kad dirvožemis staiga sukelia "žudikišką" širdies ligą

Mokslininkai įspėja sodininkus, kad dirvožemyje randama paslaptinga medžiaga sukelia staigų širdies ligų protrūkį.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 17:58 Singapūro alaus darykla pristato naują alų, pagamintą iš perdirbto nuotekų vandens

Kaip sunkiai klostosi situacija pasaulyje? Ką gi, Singapūre pradedamas gaminti naujas "susižavėjimo vertas" alus, gaminamas iš "perdirbtų nuotekų".

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 14:57 Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją

Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją, nes tai gali įžeisti LGBTQ+ bendruomenės narius

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:52 Prancūzijos vyriausybė "rekomenduoja" žmonėms vėl pradėti dėvėti veido kaukes ir svarsto dar vieną įpareigojimą
Prancūzijos vyriausybės pareigūnai pradėjo "kviesti" arba "rekomenduoti" žmonėms vėl dėvėti veido kaukes, nes sergančiųjų kokliušu* skaičius pradeda augti.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:34 Honkongo įstatymų leidėjo Covid testas po nuotraukos su Xi teigiamas
Honkongo įstatymų leidėjas, kuris pozavo bendrai nuotraukai su Kinijos prezidentu Xi Jinpingu (Xi Jinping) per šią savaitę vykusį šalies vadovo vizitą į šį finansų centrą, sekmadienį patvirtino, kad jo koronaviruso testas buvo teigiamas....

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 08:11 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas karpis gabaliukais su bulvėmis ir daržovėmis
Jei jau kalbėti apie žuvis, visada mano didžiausiais favoritais būdavo upėtakis, lašiša arba dorada. Karpį buvau jau ganėtinai senokai buvau primiršusi.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 22:16 Receptai | Patiekalai Virta kepta karka orkaitėje su raugintais kopūstais
Ar mėgstate ruošti kiaulienos karką? Man asmeniškai tai vienas skaniausių patiekalų iš kiaulienos, kurį galėčiau valgyti, kad ir kasdien.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Skaniai keptas upėtakis ant grotelių su petražolėmis ir citrina

Greitai pagaminamas, lengvas, fantastiško skonio kepto upėtakio ant grotelių patiekalas. Man šitaip skaniai paruošta žuvis yra kažkas tokio. Atrodo, kad galėčiau valgyti tiesiog nesustodama.

Skaityti daugiau