Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicina » 2022 » Birželio » 10

Tyrimai sieja COVID-19 vakcinas su padidėjusiu sportininkų mirčių skaičiumi

Neseniai atliktas tyrimas atskleidė Wuhan koronaviruso (COVID-19) skiepų ryšį su šokiruojančiu sportininkų mirčių skaičiumi nuo vakcinos platinimo pradžios.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

GoodSciencing.com komandos atliktas oficialios statistikos tyrimas parodė, kad nuo 2021 m. pradžios mirusių sportininkų skaičius išaugo eksponentiškai ir yra net 1700 proc. didesnis nei 1966-2004 m. mėnesio vidurkis.

Be to, dabartinė 2022 m. tendencija kol kas rodo, kad jei ir toliau didės mirčių skaičius, jis gali išaugti iki 4 120 procentų, o vien kovo mėnesį mirusiųjų skaičius buvo tris kartus didesnis už ankstesnį metinį vidurkį.

2021 m. bendras mirčių skaičius prilygsta 394 mirtims ir yra 14 kartų didesnis už 1966-2004 m. metinį vidurkį, o sausio-balandžio mėn. bendras mirčių skaičius yra 279 mirtys, t. y. 9,96 karto didesnis už 1966-2004 m. metinį vidurkį.

Nuo 1966 m. iki 2004 m. vidutinis mėnesio mirčių skaičius prilygsta 2,35, tačiau nuo 2021 m. sausio mėn. iki 2022 m. balandžio mėn. vidutinis mėnesio mirčių skaičius yra 42. Tai yra 1 696 proc. daugiau.

"Padidėjimas buvo pastebėtas įvedant eksperimentinę injekciją, kuri tariamai turėjo apsaugoti nuo COVID-19 ligos, tačiau vietoj to sukėlė neapsakomą žalą imuninei sistemai ir širdies ir kraujagyslių sistemos sutrikimus", - nurodoma dokumente, kuris buvo paskelbtas "Global Research".

Straipsnyje buvo įtraukti 566 pacientai, kuriems buvo suleistos "Pfizer" arba "Moderna" vakcinos ir kuriems po antrosios injekcijos pasireiškė širdies ir kraujagyslių sistemos pažeidimo požymių. Remiantis uždegimo ir ląstelių pažeidimo žymenų pokyčiais, širdies priepuolių ar kitų sunkių koronarinių problemų rizika praėjus keliems mėnesiams po vakcinų suleidimo išaugo daugiau nei dvigubai.

Atskleistas mRNA ir adenovirusinių skiepų ryšys su mirtina smegenų liga

Prancūzijoje atliktame priešpremjeriniame koronavirusinių vakcinų tyrime taip pat įžvelgtas ryšys tarp šių vakcinų ir Creutzfeldto-Jakobo ligos (CJD) - retos ir mirtinos smegenų ligos.

Tyrime, kurį galima rasti "Research Gate" leidinių svetainėje, teigiama, kad "Pfizer", "Moderna" ir "AstraZeneca" vakcinos galėjo prisidėti prie naujo sporadinio CJD tipo, kuris yra daug agresyvesnis už tradicinę ligos formą, atsiradimo.

Kai COVID-19 varianto smailiojo baltymo geno informacija buvo įtraukta į vakciną kaip mRNA ir adenovirusinių DNR vakcinų dalis, į ją buvo įtraukta ir priono sritis.

"Pfizer" arba "Moderna" mRNA vakcinos pacientui pavartojus, mRNA natūraliai įsiterpia į žmogaus ląsteles, kurios vėliau naudoja mRNA instrukcijas sintetiniam dygliuotajam baltymui gaminti. Tai apgauna ląsteles, kad jos patikėtų, jog buvo užkrėstos, todėl jos susikuria imunologinę atmintį prieš koronaviruso komponentą", - teigiama dokumente.

Kompanijos "AstraZeneca", kuri naudoja adenovirusinių vektorių platformą, adenovirusiniu vektoriumi smailiojo baltymo DNR pernešama į ląstelę, o tada - į branduolį, kuriame saugoma visa žmogaus DNR. Tada DNR transkribuojama į mRNR ir paverčiama spyglio baltymu.

Nors pagrindinės sveikatos organizacijos teigia, kad genetinė medžiaga iš vakcinų neįsiterpia į žmogaus DNR, mRNA tyrimai, atlikti su žmogaus ląstelėmis laboratorijose, įrodė, kad mRNA gali būti transkribuojama į DNR ir tada įsiterpti į žmogaus genomą.

Liūdna konstatuoti, bet biologinis procesas, kai mRNA informacija verčiama į baltymus, nėra apsaugotas nuo klaidų. Taigi, gali įvykti klaidingas baltymų sulankstymas.

CJD sukelia smegenyse esančio baltymo, vadinamo prionu, pakitimai. Natūraliai atsirandantys baltymai paprastai yra nekenksmingi, tačiau, kai jie klaidingai susidaro, dėl jų netoliese esantys prionai taip pat tampa klaidingos formos, o tai gali sukelti smegenų audinio destrukciją ir galiausiai mirtį. Jos simptomai gali būti panašūs į kitų į demenciją panašių smegenų ligų, pavyzdžiui, Alzheimerio ligos, simptomus.

Liga yra nepagydoma, nes užsikrėtus vienam prionui, jis toliau plinta į kitus prionus. Šiuo metu nėra jokio gydymo, galinčio sustabdyti ligos progresavimą.

Daugiau naujienų, susijusių su mirtimis, kurias sukėlė COVID-19 vakcinos, rasite svetainėje VaccineDeaths.com.

Žiūrėkite šį vaizdo įrašą, kuriame nagrinėjama galimybė, kad beždžionių raupų virusas buvo paleistas siekiant paslėpti COVID-19 vakcinos simptomus.

Šis vaizdo įrašas paimtas iš "Glock 1911" kanalo svetainėje Brighteon.com.

P komentaras: užsienis rašo, bet Lietuva tikrina ir nusitikrina, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite kas teisus.

paranormal.lt

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
05.11.2019 laikas 17:58 Receptai Prancūziški Pyragėliai

Visada smagu išbandyti kažką naujo. Tarkime, plikytą tešlą. Jos paslaptis – karštas vanduo ar pienas, dėl kurio susidaro oro tarpų. Šie kepiniai itin minkšti, purūs ir tiesiog tirpsta burnoje. Tad metas ryžtis naujiems sk...

Skaityti daugiau

27.08.2018 laikas 07:32 Receptai Liaudiški patarimai strazdanų gydymui
Strazdanos liaudies medicinoje, Strazdanos, receptai nuo strazdanų, liaudiškomis priemonėmis, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis

Skaityti daugiau

14.07.2019 laikas 07:08 Receptai Gaminame namuose. Vištienos kotletukai su daržovėmis
Gaminame namuose. Vištienos kotletukai su daržovėmis. Svogūną pjaustome labai smulkiai, morką tarkuojame smulkia tarka. Šviežias petražoles arba krapus taip pat smulkiname. Skanaus!

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.01.2025 laikas 22:10 Astrofizikai mano, kad Žemė paėmė Mėnulį iš kitos planetos
Tradiciškai manoma, kad Mėnulis atsirado po didelio susidūrimo su Žeme, tačiau naujas tyrimas, atliktas Pensilvanijos universiteto mokslininkų, siūlo alternatyvų požiūrį. Jie teigia, kad Mėnulis galėjo kilti iš kitos Saulės sistemos vietos ir vėliau ...

Skaityti daugiau

21.01.2025 laikas 21:55 Gyvenamos planetos galėjo atsirasti anksčiau nei galaktikos, mano mokslininkai
Ilgą laiką astronomai buvo įsitikinę, kad galaktikos atsirado prieš formuojantis planetoms. Tačiau naujausi tyrimai, vadovaujami Danielio Valeno iš Portsmuto universiteto, atskleidžia, kad gyvybės galimybės galėjo egzistuoti ankstyvosios Visatos stad...

Skaityti daugiau

21.01.2025 laikas 07:29 Dukra ištekėjo už vyro, kuris ją tempia žemyn ir manipuliuoja ja, kaip jam patinka
Jaunos šeimos gyvenimas su tėvais gali atrodyti kaip patogus sprendimas, tačiau tai dažnai atneša nesusipratimų ir įtampų. Šiame straipsnyje nagrinėsime iššūkius, su kuriais susiduria poros, kai tėvai nori padėti, o jaunųjų šeimos nariai nesuvokia, k...

Skaityti daugiau

20.01.2025 laikas 07:40 Mano vyro tėvai nenorėjo mums padėti įsigyti butą, tačiau patys nusipirko naują automobilį

Šeimos dinamikos dažnai yra sudėtingos, ypač kai kalbama apie finansinę paramą. Mano vyro tėvai, nors ir gyvenantys gerai, atsisako padėti mums nusipirkti nuosavą būstą. Tai sukėlė daug klausimų ir iššūkių mūsų santykiuose. Šiame straipsnyje pasid...

Skaityti daugiau

20.01.2025 laikas 07:14 Senovės kinų horoskopas: stichijų įtaka jūsų charakteriui
Senovės kinų horoskopas, pasiremiantis penkiomis stichijomis – ugnimi, vandeniu, žeme, medžiu ir metalas – siūlo unikalų požiūrį į asmenybės bruožus ir likimo iššūkius. Šiame straipsnyje sužinosite, kaip gimimo metų paskutinis skaičius gali atskleist...

Skaityti daugiau