Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Gegužės » 15

COVID-19 vakcinos išsiskyrimas gali pakenkti neskiepytiems žmonėms ir sukelti rimtų sveikatos problemų, pavyzdžiui, kraujo krešulių

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę. Todėl prieš komentuodami, tikrindami faktus; susipažinkite bent su pateiktais faktais ir moksliniais tyrimais ir turėkite supratimą apie aerozolių perdavimą.

Vakcinų nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19) išskyrimo efektas paveikia net neskiepytus žmones, sukeldamas rimtų sveikatos komplikacijų, įskaitant kraujo krešulius, kurie yra tokie dideli, kad beveik prilygsta žmogaus kumščio dydžiui, kalba Arsenio Toledo.

Taip nutiko Anandai, neskiepytai ir sertifikuotai akupunktūros ir Rytų medicinos gydytojai. Pastarosios laidoje "The Stew Peters Show" ji kalbėjosi su Stew Petersu (Stew Peters) apie tai, kaip jai ėmė kilti sunkių sveikatos komplikacijų, kuo dažniau ji susidurdavo su visiškai paskiepytais pacientais. (Susiję straipsniai: "Skiepijimas nuo skiepų ir skiepijimasis nuo infekcijų" (Visiškai paskiepyti asmenys SKAIDO GRAFENĄ ir užkrečia neskiepytus asmenis, sukeldami rimtų sveikatos komplikacijų).

Kaip įrodymą Ananda nurodė neseniai paskelbtus "Pfizer" dokumentus, kurie įrodo, kad COVID-19 vakcinos skleidžiamos medžiagos gali būti perduodamos įkvėpus arba per odos kontaktą.

"Pirmaisiais mėnesiais, kai mano pacientai buvo skiepijami, aš nežinojau apie šį išskyrimą", - sakė Ananda. "Kuo daugiau apie tai tyrinėjau, tuo labiau supratau, kad būtent tai vyksta ir man, ir pasiekiau tokį lygį, kad ant mano stalo atsidurdavo net ką tik paskiepytas žmogus, ir gydant jį pradėdavo lašėti didžiuliai krešuliai."

Nuo to laiko, kai ji pradėjo patirti sveikatos sutrikimų po artimo kontakto su visiškai paskiepytais asmenimis, Ananda buvo priversta uždaryti savo praktiką ir laikytis atokiau nuo žmonių, paskiepytų COVID-19 vakcina.

Prireikė keturių mėnesių, kol išnyko nereguliarus kraujavimas ir krešuliai, tačiau nuo to laiko ji pasveiko nuo COVID-19 vakcinos poveikio.

"Pfizer" dokumentuose pripažįsta, kad COVID-19 vakcinos išskyrimas yra paplitęs

Anandos minimas "Pfizer" dokumentas yra naujausių dokumentų, kuriuos Maisto ir vaistų administracija buvo priversta paskelbti dėl "Pfizer" ir jos COVID-19 vakcinos bandymų, serijos dalis.

Vienas iš dokumentų pavadintas "1/2/3 fazės placebu kontroliuojamas, atsitiktinių imčių, stebėtojo aklas, dozės nustatymo tyrimas, kuriuo siekiama įvertinti SARS-CoV-2 RNR vakcinos kandidatų saugumą, toleravimą, imunogeniškumą ir veiksmingumą prieš COVID-19 sveikiems asmenims".

Šiame dokumente yra visas 8.3.5 skirsnis, kuriame aptariama mRNA COVID-19 vakcinos išskyrimo galimybė. Šiame skyriuje "Pfizer" iš esmės pripažįsta, kad asmenys, esantys arti žmonių, gavusių "Pfizer" vakciną, gali patirti sunkių nepageidaujamų reakcijų.

Konkrečiai šiame skyriuje aprašoma, kaip nėščios ar krūtimi maitinančios moterys, kurios bandymų metu buvo paveiktos "Pfizer" mRNA COVID-19 vakcinos, turėjo pranešti "Pfizer" saugos komandoms per 24 valandas nuo poveikio.

"Tai keista, nes nėščios moterys ir naujagimės nedalyvavo ir nedalyvauja saugos bandymuose", - rašoma "Expose" straipsnyje, kuriame aptariamas naujausias "Pfizer" dokumentų paskelbimas. "Tad kaip jos gali būti veikiamos?"

Šioje dokumento dalyje patvirtinta, kad nėščios ir krūtimi maitinančios moterys gali būti veikiamos mRNA vakcinos išskiriamo viruso aplinkoje - įkvėpus arba per sąlytį su oda. ("Pfizer" bomba: "Laikykitės atokiau nuo paskiepytųjų)

"Liaudiškai tariant, "Pfizer" šiame dokumente pripažįsta, kad kitą žmogų galima užkrėsti mRNA COVID vakcina vien tik kvėpuojant tuo pačiu oru arba liečiant paskiepyto asmens odą", - rašė "Expose".

Daugiau apie COVID-19 vakcinas ir vakcinos skleidimą sužinosite svetainėje VaccineDamage.news.

Žiūrėkite šį įrašą iš laidos "The Stew Peters Show", kuriame laidos vedėjas Stew Peters kalbasi su Ananda apie sveikatos komplikacijas, kurias ji patyrė po artimo kontakto su visiškai paskiepytais pacientais.

Naujausią tyrimą, pavadintą „SARS-CoV2 specifinio humoralinio imuniteto aerozolių perdavimo įrodymai“, paskelbtą 2022 m. gegužės 1 d., atliko šie Kolorado universiteto mokslininkai:

  • Ross M. Kedl, Elena Hsieh,
  • Thomas E. Morrison,
  • Gabriela Samayoa-Reyes,
  • Siobhanas Flaherty,
  • Conneris L. Jacksonas,
  • Rosemary Rochford.

sveikata, medicina, mokslas, farmacija, kraujo krešuliai, covid-19

P komentaras: tiesa slypi kažkur anapus, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"...

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
01.07.2022 laikas 16:43 Dr. Zelenko, kuris perspėjo, kad yra įtrauktas į "Big Pharmas Assassination List", rastas negyvas

Amerikiečių šeimos gydytojas daktaras Vladimiras "Zev" Zelenko, kuris išgarsėjo ankstyvuoju COVID-19 pandemijos laikotarpiu, pasisakydamas prieš Didžiąją farmaciją ir skatindamas alternatyvius gydymo būdus, ketvirtadienį rastas negyvas savo namuose. Jam buvo 49 metai.

...

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 09:19 Atskleidė paprastą būdą, kuris padės efektyviai atsikratyti nereikalingų kilogramų
Prasidėjęs pavasaris ir šylantys orai daugelį skatina susirūpinti kūno formomis ir atsikratyti vieno kito papildomo kilogramo. Vaistinėje dažnai teiraujamasi, ar nėra vaisto, kuris padėtų sulieknėti.

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 09:14 Chiromantija: gyvenimo linija

Chiromantija yra senovės magijos praktika, leidžianti pažinti žmogaus praeitį ir ateitį per kalvas ir linijas ant delnų. Deja, dabar šis būrimo būdas naudojamas retai. Ir tai nesąžininga, nes mūsų rankose įspausta informacija gali ne tik pasakyti apie ateitį, bet ir įspėti apie jau vykstančias ar...

Skaityti daugiau

30.06.2022 laikas 22:43 Vokietija palengvins teisinį lyties keitimą
Ketvirtadienį (birželio 30 d.) Vokietijos vyriausybė pristatė planus, kaip palengvinti translyčiams asmenims oficialiai pasikeisti vardą ir lytį, pripažindama, kad galiojantys teisės aktai yra pasenę ir "žeminantys"....

Skaityti daugiau

30.06.2022 laikas 22:34 Ketanji Brown Jackson prisaikdinta pirmąja juodaode moterimi JAV Aukščiausiajame Teisme
Ketvirtadienį Jungtinės Valstijos įėjo į istoriją - Ketanji Brown Jackson buvo prisaikdinta pirmąja juodaode moterimi, dirbančia Aukščiausiajame Teisme.

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 10:30 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas omletas su šonine, špinatais ir sūriu

Omletas iškeptas orkaitėje su šonine, špinatais ir sūriu yra nuostabus patiekalas ne tik savaitgalio pusryčiams, bet ir tomis dienomis, kai ryte visiškai nereikia niekur skubėti.

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 10:16 Receptai | Patiekalai Kepta dorada orkaitėje - folijoje

Dorada - nuostabi žuvis, kepta folijoje orkaitėje. Ši žuvis turi tankią baltą mėsą ir labai nedaug kaulų. Įdėkite daugiau prieskonių ir citrinos, bus labai skanu! Aš Jums tai pažadu. Paruošimas labai paprastas, o skonis nepakartojamas! Einame gaminti jau dabar!

...

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 10:08 Receptai | Patiekalai Paprastai kepta lašiša keptuvėje su soja ir medumi
Lašiša kepta keptuvėje su soja ir medumi - paprastai, labai greitai ir skaniai. Šitaip iškeptos lašišos skonis yra tiesiog fantastiškas. Ji atsiskleidžia viename geriausių savo pavidalų. Lašišos gabaliukus marinavau maždaug 20 minučių. Kadangi naudojau ir šiek tiek citrinos, lašišos nereikėtų marinu...

Skaityti daugiau