Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicina » 2024 » Gegužės » 2

„AstraZeneca“ pagaliau pripažino, kad jos vakcina COVID-19 sukelia trombozę su trombocitopenijos sindromu (TTS)

„AstraZeneca“ pagaliau pripažino, kad jos vakcina COVID-19 sukelia trombozę su trombocitopenijos sindromu (TTS)

Nors „AstraZeneca“ ir kiti vakcinų gamintojai, prieš išleisdami visuomenei savo vakcinas COVID-19, privertė viso pasaulio vyriausybes pasirašyti nuostolių atlyginimo sąlygas, apsaugančias bendroves nuo atsakomybės, dešimtys šeimų, kurios galiausiai buvo sužeistos dėl vakcinų, kreipėsi į teismą, kad galėtų kovoti už save ir savo artimuosius. 

Šeimoms kreipiantis į teismą, AstraZeneca atstovaujantiems advokatams teko susidurti su rimtais kaltinimais, kad jų vakcinos yra „ydingos“ ir sukelia gyvybei pavojingus, kraujo krešėjimą sukeliančius sužalojimus. Pirmą kartą AstraZeneca Jungtinės Karalystės Aukščiausiajame teisme pripažino, kad jų vakcina COVID-19 sukelia trombozę su trombocitopenijos sindromu (TTS). TTS yra medicininė būklė, kai asmuo kenčia nuo mažo trombocitų skaičiaus ir pasikartojančių kraujo krešulių.

Daugiau nei 50 šeimų siekia susitarimo su „AstraZeneca“ dėl sunkaus kraujo krešėjimo sutrikimo

AstraZeneca Aukščiausiajam teismui pateikė teisinį dokumentą, kuriame teigiama, kad jų vakcina COVID-19 „labai retais atvejais gali sukelti TTS“. Šis šokiruojantis pripažinimas gali lemti, kad išmokos bus mokamos kiekvienu konkrečiu atveju.

Pasak teisininkų, atstovaujančių nuo vakcinų nukentėjusioms šeimoms, kai kurių bylų vertė gali siekti iki 20 mln. svarų sterlingų kompensacijos. Tačiau įrodinėjimo našta, siekiant įrodyti vakcinų padarytą žalą, yra sunkus ir daug laiko reikalaujantis procesas. Šeimos turi rasti medicinos liudytojų, kurie yra pasirengę atsisakyti savo medicininio išsilavinimo ortodoksijos ir kovoti su vakcinų pramonės propaganda. Nedaugelis medicinos specialistų yra pasirengę prieštarauti ir rizikuoti savo karjera.

Dar blogiau, „AstraZeneca“ nebus patraukta baudžiamojon ar civilinėn atsakomybėn už vakcinų sukeltus sužalojimus, net ir tada, kai sužalojimai bus patvirtinti medikų liudijimais ir tyrimais. Korumpuota „AstraZeneca“ nuostolių atlyginimo sąlyga su JK vyriausybe verčia mokesčių mokėtojus padengti atsiskaitymus, kuriuos turėtų apmokėti „AstraZeneca“ ir kiti vakcinų gamintojai.

Dėl šių korupcinių schemų, slepiančių atsakomybę, advokatai, atstovaujantys nukentėjusiesiems nuo vakcinų sukeltų sužalojimų, buvo priversti iškelti bylą bendrovei „AstraZeneca“ pagal 1987 m. Vartotojų apsaugos įstatymą. Teisiniuose skunduose nurodoma, kad vakcina yra „nekokybiškas produktas“, kuris „nebuvo toks saugus, kokio vartotojai apskritai pagrįstai galėjo tikėtis“.

Vakcinų sukelta žala nėra „reta“, kai ji nutinka jums arba jūsų artimajam

Medicinos tyrėjai ir ekspertai tyrė TTS po skiepijimo COVID-19 vakcina. Vakcinoje esantis modifikuotas virusas linkęs kaip magnetas veikti specifinį kraujo baltymą, vadinamą trombocitų 4 faktoriumi. Organizmas šį baltymą naudoja tam, kad padėtų kraujui krešėti sužeidimo metu. Tačiau po vakcinacijos kai kuriems asmenims gali pasireikšti autoimuninė ataka prieš šį trombocitų faktorių 4. Asmens imuninė sistema supainioja trombocitų faktorių 4 su svetimu patogenu, todėl išskiria antikūnus, kad jį sunaikintų. Antikūnai aplink trombocitų faktorių 4 sudaro gumulėlius, todėl susidaro kraujo krešuliai. Ši komplikacija vadinama vakcinos sukelta imunine trombocitopenija. (VITT). Šis nepageidaujamas reiškinys užfiksuotas jau daugiau nei dvejus metus, tačiau tai pirmas kartas, kai vakcinas gaminanti bendrovė teisme pripažino, kad jų skiepai sukelia šią ligą.

Vienas iš „AstraZeneca“ vakcinos aukų yra IT inžinierius ir dviejų vaikų tėvas Džeimis Skotas (Jamie Scott). Po to, kai 2021 m. balandį jam buvo suleista vakcina, jis patyrė kraujo krešulį ir kraujavimą į smegenis, dėl kurio patyrė nuolatinį smegenų pažeidimą. Apie šį atvejį prabilo jo žmona: „Mums reikia atsiprašymo, teisingos kompensacijos mūsų šeimai ir kitoms nukentėjusioms šeimoms. Tiesa yra mūsų pusėje ir mes neketiname pasiduoti“.

Šiuo metu Aukštajame teisme laukia dar 50 tokių VITT bylų. Iš viso žalos atlyginimas gali viršyti 100 mln. svarų sterlingų. Be to, Vaistų ir sveikatos priežiūros produktų reguliavimo agentūra surinko duomenis apie 81 britą, mirusį nuo kraujo krešulių komplikacijų, tiesiogiai susijusių su „AstraZeneca“ vakcina.

P.S. tik, dabar įdomu, kaip propogandinės žiniasklaidos, vartysis... kai mes buvome teisūs jau nuo 2019 metų (kur dabar faktų tikrintojai)... kai šie preparatai buvo neteisėti... tik įdomu, kodėl, žmonės, kurie nukentėjo nuo to nesikreipia į teisus?

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
27.10.2019 laikas 18:02 Receptai Vyniotinis Su Aguonomis: Gaminimo Receptas

Tokie vyniotiniai išeina be galo skanūs. Jie švelnūs, su skaniu įdaru ir labai gražia glazūros plutele. Šie vyniotiniai -tikra šventinio stalo puošmena ir puikus desertas. Mes naudosime aguonų įdarą.

Skaityti daugiau

06.07.2019 laikas 11:08 Receptai Prikėlė legendinio varškės pyrago receptą: sugrįšite atgal į vaikystę

Jei mama nekepdavo ko nors skanaus namuose, tuomet parnešdavo iš parduotuvės pyrago “Draugystė“. Ir tikrai, šis pyragas iki dabar yra idealus desertas prie kavos ar arbatos. Ne per drėgnas, ir ne per sausas, ne per ...

Skaityti daugiau

15.06.2019 laikas 07:02 Receptai Mėsa lietuviškai - slaptas lietuvių receptas

Jei norite išbandyti kažką naujo, o jūsų kulinariniai sugebėjimai baigėsi. Yra slaptas lietuviškas receptas, kurio niekas garsiai nesako, bet visi žino! O jei nežinojai, pabandyk nustebinti šiuo paslaptingu receptu savo šeimos ...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau

23.05.2024 laikas 19:21 Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos
Jau daug metų turiu aukštą Kraujospūdį. Nepamenu, kada gyvenau ramiai, be baimės, kad netrukus prasidės priepuolis. Užtenka pačios nekalčiausios priežasties, kad pakiltų kraujospūdis. Darbe laukėme audito komisijos, nervinomės visi, pergyvenome. Virš...

Skaityti daugiau