Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Vasario » 27

Visiškai paskiepyti asmenys SKAIDO GRAFENĄ ir užkrečia neskiepytus asmenis, sukeldami rimtų sveikatos komplikacijų

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

Gydytojas įspėjo visuomenę, kad Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinose esantis grafenas transformuojasi žmonių organizmuose. Dar blogiau, kad visiškai paskiepyti žmonės, skleisdami vakcinos toksinus, pradeda užkrėsti neskiepytus žmones.

Dr. Philippe'as Van Welbergenas (Philippe Van Welbergen), Jungtinės Karalystės klinikos "Biomedics Clinic" medicinos direktorius, neseniai įrodė, kad COVID-19 vakcinose esantis grafenas organizuojasi ir auga į didelius pluoštus ir struktūras, įgauna magnetinių savybių ir tampa sudėtingesnis.

2021 m. viduryje Van Welbergenas pirmą kartą pastebėjo problemą, kai pradėjo gauti vis daugiau pacientų, kuriems pasireiškė neįprasti simptomai. Interviu vienai Pietų Afrikos žiniasklaidos priemonei jis paaiškino, kad jo pacientai pradėjo skųstis lėtiniu nuovargiu, galvos svaigimu, atminties sutrikimais, paralyžiumi ir net vėlai prasidėjusiomis gausiomis menstruacijomis šešiasdešimtmetėms moterims.

Van Welbergenas susirūpino, kad tai gali būti susiję su struktūriniais pokyčiais jų kraujyje, todėl paėmė visų jų kraujo mėginius.

Ištyręs kraujo mėginius mikroskopu, jis nustatė, kad jų kraujas sulimpa ir sudaro keistas formas, kurių paprastai sveikame kraujyje nebūna. Atskirų raudonųjų kraujo kūnelių forma taip pat buvo ne apvali, o labiau "suglamžyta".

Van Welbergenas taip pat nustatė, kad ląstelių branduoliai buvo sunaikinti, o daugelis jų pradėjo formuoti dideles auksines vamzdelių struktūras.

Visi jo pacientai buvo paskiepyti "Moderna" mRNA COVID-19 vakcina. Visi jie teigė jaučiantys didelį nuovargį, galvos svaigimą, nuovargį, bendrą "nesveikos savijautos" aurą ir protinį sumišimą.

Skiepytų asmenų kraujyje rasta storų grafeno skaidulų

Van Welbergenas paaiškino, kad į aukso vamzdelius panašios struktūros primena ispanų mokslininkų rastus grafeno oksido pavyzdžius. Jis apibūdino jas kaip primenančias "sulankstytą tualetinį popierių po dažais". (Susiję: Tyrėjas, COVID-19 vakcinose aptikęs PARAZITŲ, nanorobotų ir grafeno, skambina pavojaus signalu).

Kitame interviu tai pačiai žiniasklaidos priemonei Van Velbergenas pateikė naujausių savo kraujo preparatų nuotraukas ir paaiškino, kas atsitiko su jo skiepytų pacientų krauju.

Vienoje kraujo mėginio nuotraukoje, kuria pasidalijo Van Welbergenas, jis nurodė, kad paskiepyto asmens kraujas buvo krešėjęs, raudonieji kraujo kūneliai buvo smarkiai deformuoti ir sulipę, o kraujyje buvo grafeno skaidulų, kurios savo dydžiu lenkė raudonuosius kraujo kūnelius. Jis įspėjo, kad tokios didžiulės grafeno skaidulos gali užkimšti smulkias kraujagysles ir sukelti rimtų sveikatos komplikacijų.

Van Welbergenas taip pat perspėjo, kad jis pradėjo pastebėti magnetinio arba elektrinio poliariškumo poveikį skirtingose grafeno skaidulų pusėse. Tokio elgesio nebuvo, kai jis pirmą kartą pradėjo tirti savo skiepytų pacientų kraują, tačiau dabar jie pasirodė iš niekur.

"Šie dalykai pasikeitė", - sakė jis. "Pasikeitė jų reakcija su aplinkinėmis kraujo ląstelėmis... ir aš nežinau, kas tai sukėlė".

Skiepytieji "išleidžia" ir užkrečia neskiepytus

Dar blogiau, vieno interviu metu Van Velbergenas parodė neskiepyto trejų metų paciento kraujo mėginį. Ištyręs kraują, jis aptiko plonus skaidrios medžiagos gabalėlius, panašius į mažesnes grafeno skaidulų, kurias jis rado paskiepytų pacientų kraujyje, versijas.

Trejų metų vaiko tėvai abu buvo visiškai paskiepyti. Tai paskatino Van Welbergeną spėti, kad neskiepyti asmenys dabar yra užteršti visiškai paskiepytų asmenų, kurie "išskiria" grafeną.

Van Welbergenas taip pat turėjo dar vieną neskiepytą pacientą - aštuonerių metų vaiką, kuris kreipėsi į jį dėl rimtų sveikatos problemų. Vaiko dešinioji ranka ir viršutinė dešinioji koja buvo paralyžiuotos, vaikas negalėjo tinkamai judinti pažeistų galūnių.

Ištyręs vaiko kraują, jis aptiko didelę grafeno masę, kuri vertė aplink ją esančius raudonuosius kraujo kūnelius sulipti ir susiglausti. Ši didelė grafeno masė greičiausiai trukdo vaikui tinkamai naudotis pažeistomis galūnėmis.

Tai rodo, kad dėl COVID-19 vakcinose esančios medžiagos ne tik visiškai paskiepytiems asmenims gresia rimtos sveikatos komplikacijos, bet dabar ji kelia aiškią grėsmę ir neskiepytų asmenų sveikatai.

Žiūrėkite šį vaizdo įrašą, kuriame vakcinų tyrėja daktarė Carrie Madej kalba apie grafeno oksidą, esantį COVID-19 vakcinose.

Šis vaizdo įrašas yra iš "The Prisoner" kanalo svetainėje Brighteon.com.

Sužinokite daugiau apie tai, kas iš tikrųjų yra COVID-19 vakcinų viduje, svetainėje Vaccines.news.

Šaltiniai:

DailyExpose.uk

Anti-Vaccines.com

Brighteon.com

PS: norėčiau pasidalinti savo mintimis, manau, negali taip teigti, kad tai vyksta nuo vakcinų. Kas gali paneigti, kad mes šia medžiagą galime gauti ir iš maisto, vandens, pagaliau iš dangaus... Taigi, centralizuotas maistas, vanduo... visi šiuo metu mes esame neapsaugoti.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
15.05.2022 laikas 14:02 “Kietos šviesos spindulių” mįslė

Pirmą kartą apie tokius neįprastus NSO spindulius sužinota XX a. septintojo dešimtmečio pabaigoje. Žanas Heringas pavadino juos "kietos šviesos spinduliais", kurie turi labai neįprastų savybių. Statistinės NSO objektų stebėjimų analizės duomenimis, maždaug 1980 m. šviesos spinduliai ir ...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 13:33 Kanada - Tūkstančiai žmonių evakuoti dėl potvynių Albertoje ir Šiaurės Vakarų teritorijose
Dėl ledo kamščių, lietaus ir tirpstančio sniego šiaurinėje Kanados dalyje išsiliejo upės. Visoms Šiaurės vakarų teritorijų bendruomenėms buvo įsakyta evakuotis, o šiaurės vakarų Albertos provincijoje šimtai žmonių buvo priversti palikti savo namus....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 11:01 COVID-19 vakcinos išsiskyrimas gali pakenkti neskiepytiems žmonėms ir sukelti rimtų sveikatos problemų, pavyzdžiui, kraujo krešulių

Vakcinų nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19) išskyrimo efektas paveikia net neskiepytus žmones, sukeldamas rimtų sveikatos komplikacijų, įskaitant kraujo krešulius, kurie yra tokie dideli, kad beveik prilygsta žmogaus kumščio dydžiui, kalba Arsenio Toledo.

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 09:01 Laiko sutrikimų ir anomalijų mįslės

Vienas iš labiausiai paplitusių teiginių apie laiką sako: laikas nuolat yra visur. Deja, bet, jei tai būtų tiesa, tai mūsų gimtoji planeta prarastų bent pusę žmogaus širdžiai mielų paslapčių. Egzistuoja ryšys tarp normalios laiko eigos pasikeitimo ir "pražūtingų, užburtų" vietų.

...

Skaityti daugiau

14.05.2022 laikas 13:48 Vaiduokliai iš tiesų egzistuoja?

Šimtus ar net tūkstančius metų mediumai ir ekstrasensai bandė įrodyti, kad vaiduokliai tikrai egzistuoja. Vieni bijojo vaiduoklių, kiti juos medžiojo. Tačiau klausimas vis dar atviras: ar vaiduokliai tikrai egzistuoja?

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 08:07 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su grybais
Labai turtinga savo skoniu, bet ne kalorijomis perlinių kruopų sriuba su grybais. Net mano vyras labai gyrė, o jis tikrai nėra didžiulis perlinių kruopų ar grybų mėgėjas. Beje šiai sriubai kuo puikiai tiek švieži, tiek džiovinti grybai....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:59 Receptai | Patiekalai Vokiška perlinių kruopų sriuba su šonine
Ar žinojote labai paprastą tiesą: perlinės kruopos yra tik iš miežių. Ši vokiška sriuba Graupensuppe taip ir yra verčiama į lietuvių kalbą - miežinė sriuba. Pas mus tai būtų labiau perlinė sriuba.

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:52 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su jautiena

Labai, labai ir labai skani perlinių kruopų sriuba su jautiena, šiek tiek jaučiasi švelnus aštrumas ir skonis tikrai geras. Visi ingredientai yra savo vietoje, idealiai sudera tarpusavyje.

Skaityti daugiau