Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Sausio » 18

Tyrimas įrodė, kad "Pfizer" vakcina nuo COVID-19 apsaugo mažiau nei 1 proc.

Kanados COVID Care Alliance (CCCA) atliktas tyrimas parodė, kad "Pfizer" vakcinos nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19) veiksmingumas yra tik 0,84 proc. Jie pridūrė, kad "Pfizer" vakcina padarė "daugiau žalos nei naudos".

CCCA neseniai paskelbė vaizdo įrašą ir pridedamą 50 puslapių PDF formato prezentaciją, kurioje išsamiai paaiškinamas jų atliktas tyrimas dėl neseniai "Pfizer" paskelbtų duomenų, susijusių su didžiosios farmacijos bendrovės COVID-19 vakcinos kūrimu ir bandymais.

Vaizdo įraše ir pristatyme paaiškinama, kad CCCA tik kiekybiškai ir kontekstualiai įvertino "Pfizer" teiginį, kad vakcinos COVID-19 vartojimas yra rizikos mažinimo veiksmas. Kai didžioji farmacijos bendrovė pirmą kartą visuomenei pristatė savo vakciną, ji teigė, kad praėjus septynioms dienoms po antrosios dozės ji pasižymi 95 proc. veiksmingumu.

Tačiau CCCA teigė, kad 95 proc. veiksmingumas yra "santykinės rizikos", o ne "absoliučios rizikos", kuri, pasak organizacijos, yra tikslesnis mokslinis matas veiksmingumui įvertinti, sumažinimas.

Pagal absoliučios rizikos sumažinimo reikšmę "Pfizer" vakcinos COVID-19 veiksmingumas yra tik 0,84 proc.

Pfizer atliktų vakcinos COVID-19 tyrimų metu buvo pranešta, kad tik aštuoniems iš 18 198 paskiepytų dalyvių išsivystė COVID-19. Neskiepytųjų placebo grupėje COVID-19 išsivystė 162 iš 18 325 dalyvių.

Neįgudusiai akiai šie duomenys rodo, kad pasiskiepijus "Pfizer" COVID-19 vakcina tikimybė užsikrėsti šiuo virusu yra mažesnė. Tačiau tyrimo duomenys rodo, kad net ir be vakcinos rizika užsikrėsti koronavirusu buvo "labai maža" - 0,88 proc. neskiepytiems asmenims ir 0,04 proc. skiepytiems asmenims.

Štai iš kur "Pfizer" gavo 95 proc. skaičių. Bendrovė paėmė santykinį skirtumą tarp paskiepytųjų ir nepaskiepytųjų grupių.

Tačiau, atsižvelgus į visus tyrimų duomenis, faktinė grynoji nauda arba absoliuti Pfizer COVID-19 vakcinos vartojimo rizika yra tik 0,84 proc.

"Kiek žmonių būtų pasirinkę COVID-19 vakcinas, jei būtų supratę, kad jos teikia mažiau nei vieną procentą bendros naudos?" - klausė CCCA. "Akivaizdu, kad "Pfizer" - ir jų tyrimus prižiūrinčios agentūros - nuo pat pradžių nesilaikė nustatytų aukštos kokybės saugumo ir veiksmingumo protokolų."

"Pfizer" vakcina didina ligos riziką

Pfizer" tyrimų duomenys taip pat įrodo, kad skiepijimasis didina asmens susirgimo riziką.

Pasak organizacijos, "Pfizer" šešių mėnesių tyrimų duomenys parodė "pirmojo lygio žalos įrodymus". Nustatyta, kad apie 91,3 proc. paskiepytųjų grupės žmonių patyrė nepageidaujamų reakcijų į eksperimentinę vakciną. "Nėra jokios naudos iš atvejų skaičiaus sumažinimo, jei tai daroma padidėjusio sergamumo ir mirčių kaina", - teigė CCCA.

Skiepytųjų grupėje nepageidaujamų reiškinių, kurie buvo nustatyti kaip sukelti pavojingos vakcinos, skaičius padidėjo 300 proc. Sunkių nepageidaujamų reiškinių, arba šalutinių poveikių, kurie gali stipriai sutrikdyti žmogaus gebėjimą normaliai funkcionuoti, skiepytųjų grupėje padaugėjo 75 proc.

Skiepytųjų grupėje taip pat 10 proc. padaugėjo sunkių nepageidaujamų reiškinių. Sunkus nepageidaujamas įvykis - tai hospitalizacija arba apsilankymas ligoninės skubios pagalbos skyriuje. (Susiję: Pfizer perka farmacijos įmonę, kuri gamina vaistus nuo širdies, kad išspręstų mRNA vakcinų sukeltą problemą).

Be to, skiepytųjų grupėje mirė daugiau žmonių nei placebo grupėje - 20 prieš 14.

"Bet kuri vyriausybė, patvirtinusi šią medicininę intervenciją savo piliečiams, turėjo užtikrinti, kad tyrime būtų naudojami tinkami klinikiniai galutiniai rodikliai ir aukštos kokybės saugos mokslas", - teigė CCCA. "Bet kuris vyriausybės pareigūnas, turintis šiuos įrodymus ir toliau leidžiantis skiepyti savo piliečius toksiška medžiaga, yra mažų mažiausiai aplaidus."

Žiūrėkite visą CCCA pristatymą, įrodantį, kad "Pfizer" vakcinos COVID-19 daro daugiau žalos nei naudos.

Šis vaizdo įrašas yra iš "KristallKlar" kanalo svetainėje Brighteon.com.

Sužinokite daugiau apie tai, kokios pavojingos yra "Pfizer" COVID-19 vakcinos, skaitydami naujausius Vaccines.news straipsnius.

Tarp šaltinių yra ir šie:

LifeSiteNews.com

NewsRescue.com

OCLA.ca

Brighteon.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
15.05.2022 laikas 14:02 “Kietos šviesos spindulių” mįslė

Pirmą kartą apie tokius neįprastus NSO spindulius sužinota XX a. septintojo dešimtmečio pabaigoje. Žanas Heringas pavadino juos "kietos šviesos spinduliais", kurie turi labai neįprastų savybių. Statistinės NSO objektų stebėjimų analizės duomenimis, maždaug 1980 m. šviesos spinduliai ir ...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 13:33 Kanada - Tūkstančiai žmonių evakuoti dėl potvynių Albertoje ir Šiaurės Vakarų teritorijose
Dėl ledo kamščių, lietaus ir tirpstančio sniego šiaurinėje Kanados dalyje išsiliejo upės. Visoms Šiaurės vakarų teritorijų bendruomenėms buvo įsakyta evakuotis, o šiaurės vakarų Albertos provincijoje šimtai žmonių buvo priversti palikti savo namus....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 11:01 COVID-19 vakcinos išsiskyrimas gali pakenkti neskiepytiems žmonėms ir sukelti rimtų sveikatos problemų, pavyzdžiui, kraujo krešulių

Vakcinų nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19) išskyrimo efektas paveikia net neskiepytus žmones, sukeldamas rimtų sveikatos komplikacijų, įskaitant kraujo krešulius, kurie yra tokie dideli, kad beveik prilygsta žmogaus kumščio dydžiui, kalba Arsenio Toledo.

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 09:01 Laiko sutrikimų ir anomalijų mįslės

Vienas iš labiausiai paplitusių teiginių apie laiką sako: laikas nuolat yra visur. Deja, bet, jei tai būtų tiesa, tai mūsų gimtoji planeta prarastų bent pusę žmogaus širdžiai mielų paslapčių. Egzistuoja ryšys tarp normalios laiko eigos pasikeitimo ir "pražūtingų, užburtų" vietų.

...

Skaityti daugiau

14.05.2022 laikas 13:48 Vaiduokliai iš tiesų egzistuoja?

Šimtus ar net tūkstančius metų mediumai ir ekstrasensai bandė įrodyti, kad vaiduokliai tikrai egzistuoja. Vieni bijojo vaiduoklių, kiti juos medžiojo. Tačiau klausimas vis dar atviras: ar vaiduokliai tikrai egzistuoja?

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 08:07 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su grybais
Labai turtinga savo skoniu, bet ne kalorijomis perlinių kruopų sriuba su grybais. Net mano vyras labai gyrė, o jis tikrai nėra didžiulis perlinių kruopų ar grybų mėgėjas. Beje šiai sriubai kuo puikiai tiek švieži, tiek džiovinti grybai....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:59 Receptai | Patiekalai Vokiška perlinių kruopų sriuba su šonine
Ar žinojote labai paprastą tiesą: perlinės kruopos yra tik iš miežių. Ši vokiška sriuba Graupensuppe taip ir yra verčiama į lietuvių kalbą - miežinė sriuba. Pas mus tai būtų labiau perlinė sriuba.

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:52 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su jautiena

Labai, labai ir labai skani perlinių kruopų sriuba su jautiena, šiek tiek jaučiasi švelnus aštrumas ir skonis tikrai geras. Visi ingredientai yra savo vietoje, idealiai sudera tarpusavyje.

Skaityti daugiau