Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicina » 2022 » Kovo » 23

Spyglių baltymas mRNA COVID vakcinose: Viena iš labiausiai biologiškai aktyvių ir kenksmingų žmonijai žinomų medžiagų

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

Vuhano koronaviruso (COVID-19) vakcinose esantis baltymas smaigalys yra viena iš biologiškai aktyviausių ir potencialiai žalingiausių žmonijai žinomų medžiagų. Jis prasiskverbia pro kraujo-smegenų barjerą, ląstelių branduolį ir netgi veikia DNR replikaciją.

Atrodo, kad spyglių baltymas keistu būdu perprogramuoja imuninę sistemą. Nustatyta, kad BNT162b2 mRNA vakcina nuo COVID-19 viruso perprogramuoja ir adaptyviąsias, ir įgimtąsias imunines reakcijas. Patekęs į ląstelių branduolius, laisvai cirkuliuojantis baltymas smaigalys slopina DNR taisymą.

Skiepytiesiems buvo nustatyta imuninės sistemos sutrikimų, ir darosi akivaizdu, kad jiems iš tikrųjų neišsivysto platus natūralus imunitetas. Vietoj to jie gamina daugiau S antikūnų prieš spyglių baltymą, kuriuo iš pradžių buvo paskiepyti.

Neseniai Jungtinės Karalystės Sveikatos apsaugos agentūros parengta stebėjimo ataskaita parodė, kad N antikūnų kiekis, atrodo, yra mažesnis asmenims, kurie užsikrečia po dviejų vakcinos dozių.

Tai reiškia, kad vakcinos trikdo imuninės sistemos gebėjimą gaminti antikūnus prieš virusą po užsikrėtimo. Paaiškėjo, kad N antikūnų atveju jie yra nukreipti prieš nukleokapsidinį baltymą, kuris yra viruso apvalkalas ir yra svarbi neskiepytų žmonių imuninės sistemos atsako dalis.

Jei ateityje įvyks COVID viruso smaigalio baltymo mutacijų, paskiepytieji bus labiau pažeidžiami ir gali būti neapsaugoti dėl to, kad nesugebės gaminti N antikūnų.

Tuo tarpu neskiepytieji turėtų daug geresnį imunitetą bet kokioms mutacijoms, nes po užsikrėtimo gali gaminti ir S, ir N antikūnus.

Amerikos fronto linijos gydytojai taip pat perspėjo, kad vakcinos žmonių organizmus paverčia vaikščiojančiomis spygliuotų baltymų gamyklomis, todėl organizmas prieš jas sukuria antikūnus.

"Pirma, šios vakcinos "išmoko" imuninę sistemą atpažinti tik nedidelę viruso dalį [smaigų baltymą]. Variantai, kurie net ir nežymiai skiriasi šiuo baltymu, gali išvengti siauro vakcinų sukuriamų antikūnų spektro", - aiškino AFLDS. "Antra, vakcinos sukuria "priklausomybę nuo vakcinų", t. y. asmenys tampa priklausomi nuo reguliarių pakartotinių skiepų, nes jie buvo "paskiepyti" tik nuo mažos mutavusio viruso dalies."

Grupė taip pat citavo Australijos sveikatos apsaugos ministrą daktarą Kerį Čantą (Kerry Chant), kuris teigė, kad COVID taps endemija ir žmonės turės priprasti vartoti nesibaigiančias vakcinas.

Galiausiai reikia paminėti paprastą faktą, kad vakcinos niekaip neapsaugo nuo infekcijos nosyje ir viršutiniuose kvėpavimo takuose, kur visiškai paskiepytiems žmonėms paprastai būna didžiausias viruso kiekis.

Imuniteto problemos ir kitos vakcinomis sukeltos infekcijos

Skiepyti asmenys taip pat susidūrė su imuniteto problemomis ir pakartotinėmis infekcijomis. Šios būklės, vadinamos VAIDS (arba vakcinomis įgyto imunodeficito sindromu), kelia didelį susirūpinimą, nes gali būti žalingos asmenims.

Nors tai nėra oficialus mokslinis terminas, svarbu atkreipti dėmesį į VAIDS, ypač tiems, kurie yra susirūpinę savo skiepytų artimųjų imunine sveikata.

Sausio pabaigoje Italijoje vykusiame mitinge prieš vakcinas buvo pakartotas teiginys, kad COVID-19 vakcinos yra toksiškos ir kad jos vėliau gali sukelti įvairių medicininių katastrofų. Profesorius Liukas Montanjė (Luc Montagnier), Nobelio medicinos premijos laureatas už žmogaus imunodeficito viruso (ŽIV) atradimą, pats sakė, kad tie, kurie gavo trečiąją COVID vakcinų dozę, turėtų nueiti į laboratoriją ir atlikti AIDS tyrimus, o tada paduoti savo vyriausybes į teismą.

Jei Montanjė ir kiti disidentai ekspertai teisūs dėl "didžiojo išmirimo", tai artimiausiu metu galima tikėtis maždaug 1-2 milijardų mirčių.

Jei šis apskaičiavimas atrodo nerimą keliantis, tuomet žmonės turėtų labiau atkreipti dėmesį į didėjantį visame pasaulyje išsivysčiusių nepageidaujamų padarinių, įskaitant vėžį ir širdies sutrikimus, skaičių. Net pati "Pfizer" turi ilgą savo vakcinų galimų nepageidaujamų reiškinių sąrašą, kurio devyni puslapiai, kuriuose išvardytos ligos, vos siekia paviršių.

Sekite Vaccines.news ir sužinokite daugiau apie tai, ką vyriausybės ir žiniasklaida slepia nuo žmonių apie vakcinas.

Žiūrėkite toliau pateiktą vaizdo įrašą ir sužinokite daugiau apie VAIDS ir kitus pavojingus vakcinų šalutinius poveikius.

Šis vaizdo įrašas yra iš "Soundpilot" kanalo svetainėje Brighteon.com.

Šaltiniai:

DailyExpose.uk

AmericasFrontlineDoctors.org

EurasiaReview.com

Brighteon.com

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
06.12.2017 laikas 19:57 Receptai Nuoviras skrandžio darbui palengvinti (gyvatžolės, kraujalankės)
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Skrandis. Ingredientai: paprastosios gyvatžolės šaknų, vaistinės kraujalankės.

Skaityti daugiau

19.08.2019 laikas 08:29 Receptai Organizmo draugės – gervuogės
Dabar miškuose gausu įvairių uogų, taip pat ir gervuogių. Jos ne tik skanios, bet ir turi daug naudingų medžiagų. Be to, vartojamos kaip vaistas įvairioms ligoms gydyti. Gervuogėmis gardinami įvairūs desertai, kepiniai ir kokteili...

Skaityti daugiau

30.08.2019 laikas 20:20 Receptai Subtilus obuolių pyragas, kuris tiesiog tirpsta burnoje. Visi svečiai prašo recepto.

Skanesnio nebūna! Obuolių pyrago receptas. Skaniausias obuolių pyragas, kepinys labai švelnus, kvapnus, tirpsta burnoje! Ypač skanu su rūgščiais obuoliais.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.11.2024 laikas 08:16 Varnalėšų lapai: nauda, vartojimas ir atsargumo priemonės
Varnalėšos yra gerai žinomos dėl savo šaknų gydomųjų savybių, tačiau daugelis žmonių nežino, kad ir varnalėšų lapai gali pasiūlyti daugybę naudos sveikatai. Šiame straipsnyje išnagrinėsime, kaip šie lapai gali prisidėti prie jūsų gerovės, jų teikiama...

Skaityti daugiau

21.11.2024 laikas 08:00 Žemas kraujospūdis (hipotenzija): priežastys, simptomai ir gydymas
Žemas kraujospūdis, arba hipotenzija, dažnai yra ignoruojama sveikatos problema, tačiau ji gali turėti rimtų pasekmių. Nors dauguma žmonių žino apie aukšto kraujospūdžio pavojus, apie žemą kraujospūdį žinoma gerokai mažiau. Šiame straipsnyje išnagrin...

Skaityti daugiau

21.11.2024 laikas 07:44 Kaip greitai užmigti po naktinio prabudimo: patarimai
Naktinis prabudimas gali būti nemalonus ir varginantis, ypač jei po to sunkiai užmigsite. Daugelis žmonių patiria šią problemą, tačiau yra efektyvių būdų, kaip greitai ir neskausmingai grįžti į miegą. Gydytojas Michfelis Bruce'as pristato paprastus, ...

Skaityti daugiau

20.11.2024 laikas 21:36 Neįsižeiskite ant vaikų: tylos reikšmė ir tėvų palaikymas
Šiuolaikiniame pasaulyje, kai vaikai dažnai užimti savo reikalais, tėvams gali kilti klausimų, kodėl jų vaikai nebekontaktuoja taip dažnai, kaip anksčiau. Tačiau tylos užkulisiuose gali slypėti ne abejingumas, o gili emocinė dinamika. Šiame straipsny...

Skaityti daugiau

20.11.2024 laikas 13:57 Česnako nauda ir žala širdies sveikatai: kokias savybes žinoti?
Širdies ir kraujagyslių ligos išlieka viena iš pagrindinių suaugusiųjų mirties priežasčių, ypač Jungtinėse Amerikos Valstijose. Rūpindamiesi savo širdies sveikata, galime pasiekti puikių rezultatų, pasitelkdami ne tik subalansuotą mitybą ir fizinį ak...

Skaityti daugiau