Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Kovo » 23

Spyglių baltymas mRNA COVID vakcinose: Viena iš labiausiai biologiškai aktyvių ir kenksmingų žmonijai žinomų medžiagų

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

Vuhano koronaviruso (COVID-19) vakcinose esantis baltymas smaigalys yra viena iš biologiškai aktyviausių ir potencialiai žalingiausių žmonijai žinomų medžiagų. Jis prasiskverbia pro kraujo-smegenų barjerą, ląstelių branduolį ir netgi veikia DNR replikaciją.

Atrodo, kad spyglių baltymas keistu būdu perprogramuoja imuninę sistemą. Nustatyta, kad BNT162b2 mRNA vakcina nuo COVID-19 viruso perprogramuoja ir adaptyviąsias, ir įgimtąsias imunines reakcijas. Patekęs į ląstelių branduolius, laisvai cirkuliuojantis baltymas smaigalys slopina DNR taisymą.

Skiepytiesiems buvo nustatyta imuninės sistemos sutrikimų, ir darosi akivaizdu, kad jiems iš tikrųjų neišsivysto platus natūralus imunitetas. Vietoj to jie gamina daugiau S antikūnų prieš spyglių baltymą, kuriuo iš pradžių buvo paskiepyti.

Neseniai Jungtinės Karalystės Sveikatos apsaugos agentūros parengta stebėjimo ataskaita parodė, kad N antikūnų kiekis, atrodo, yra mažesnis asmenims, kurie užsikrečia po dviejų vakcinos dozių.

Tai reiškia, kad vakcinos trikdo imuninės sistemos gebėjimą gaminti antikūnus prieš virusą po užsikrėtimo. Paaiškėjo, kad N antikūnų atveju jie yra nukreipti prieš nukleokapsidinį baltymą, kuris yra viruso apvalkalas ir yra svarbi neskiepytų žmonių imuninės sistemos atsako dalis.

Jei ateityje įvyks COVID viruso smaigalio baltymo mutacijų, paskiepytieji bus labiau pažeidžiami ir gali būti neapsaugoti dėl to, kad nesugebės gaminti N antikūnų.

Tuo tarpu neskiepytieji turėtų daug geresnį imunitetą bet kokioms mutacijoms, nes po užsikrėtimo gali gaminti ir S, ir N antikūnus.

Amerikos fronto linijos gydytojai taip pat perspėjo, kad vakcinos žmonių organizmus paverčia vaikščiojančiomis spygliuotų baltymų gamyklomis, todėl organizmas prieš jas sukuria antikūnus.

"Pirma, šios vakcinos "išmoko" imuninę sistemą atpažinti tik nedidelę viruso dalį [smaigų baltymą]. Variantai, kurie net ir nežymiai skiriasi šiuo baltymu, gali išvengti siauro vakcinų sukuriamų antikūnų spektro", - aiškino AFLDS. "Antra, vakcinos sukuria "priklausomybę nuo vakcinų", t. y. asmenys tampa priklausomi nuo reguliarių pakartotinių skiepų, nes jie buvo "paskiepyti" tik nuo mažos mutavusio viruso dalies."

Grupė taip pat citavo Australijos sveikatos apsaugos ministrą daktarą Kerį Čantą (Kerry Chant), kuris teigė, kad COVID taps endemija ir žmonės turės priprasti vartoti nesibaigiančias vakcinas.

Galiausiai reikia paminėti paprastą faktą, kad vakcinos niekaip neapsaugo nuo infekcijos nosyje ir viršutiniuose kvėpavimo takuose, kur visiškai paskiepytiems žmonėms paprastai būna didžiausias viruso kiekis.

Imuniteto problemos ir kitos vakcinomis sukeltos infekcijos

Skiepyti asmenys taip pat susidūrė su imuniteto problemomis ir pakartotinėmis infekcijomis. Šios būklės, vadinamos VAIDS (arba vakcinomis įgyto imunodeficito sindromu), kelia didelį susirūpinimą, nes gali būti žalingos asmenims.

Nors tai nėra oficialus mokslinis terminas, svarbu atkreipti dėmesį į VAIDS, ypač tiems, kurie yra susirūpinę savo skiepytų artimųjų imunine sveikata.

Sausio pabaigoje Italijoje vykusiame mitinge prieš vakcinas buvo pakartotas teiginys, kad COVID-19 vakcinos yra toksiškos ir kad jos vėliau gali sukelti įvairių medicininių katastrofų. Profesorius Liukas Montanjė (Luc Montagnier), Nobelio medicinos premijos laureatas už žmogaus imunodeficito viruso (ŽIV) atradimą, pats sakė, kad tie, kurie gavo trečiąją COVID vakcinų dozę, turėtų nueiti į laboratoriją ir atlikti AIDS tyrimus, o tada paduoti savo vyriausybes į teismą.

Jei Montanjė ir kiti disidentai ekspertai teisūs dėl "didžiojo išmirimo", tai artimiausiu metu galima tikėtis maždaug 1-2 milijardų mirčių.

Jei šis apskaičiavimas atrodo nerimą keliantis, tuomet žmonės turėtų labiau atkreipti dėmesį į didėjantį visame pasaulyje išsivysčiusių nepageidaujamų padarinių, įskaitant vėžį ir širdies sutrikimus, skaičių. Net pati "Pfizer" turi ilgą savo vakcinų galimų nepageidaujamų reiškinių sąrašą, kurio devyni puslapiai, kuriuose išvardytos ligos, vos siekia paviršių.

Sekite Vaccines.news ir sužinokite daugiau apie tai, ką vyriausybės ir žiniasklaida slepia nuo žmonių apie vakcinas.

Žiūrėkite toliau pateiktą vaizdo įrašą ir sužinokite daugiau apie VAIDS ir kitus pavojingus vakcinų šalutinius poveikius.

Šis vaizdo įrašas yra iš "Soundpilot" kanalo svetainėje Brighteon.com.

Šaltiniai:

DailyExpose.uk

AmericasFrontlineDoctors.org

EurasiaReview.com

Brighteon.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.07.2022 laikas 09:04 Bezosas kritikuoja Bideno kreipimąsi dėl mažesnių benzino kainų
"Amazon" įkūrėjas Džefas Bezosas (Jeff Bezos) sukritikavo JAV prezidentą Džo Bideną ( Joe Biden) už tai, kad šis paragino naftos bendroves sumažinti itin aukštas benzino kainas, todėl Baltieji rūmai sekmadienį stojo ginti JAV vadovo....

Skaityti daugiau

04.07.2022 laikas 08:57 Izraelio ekspertas įspėja, kad Indijoje atsirado naujas "Omicron" porūšis "Covid", galintis kelti nerimą

Izraelio eksperto teigimu, maždaug dešimtyje Indijos valstijų aptiktas naujas Omicron BA.2.75 subvariantas, kuris gali būti "nerimą keliančio" pobūdžio.

Skaityti daugiau

04.07.2022 laikas 08:48 Per šaudynes Kopenhagos prekybos centre žuvo keli žmonės, 22 metų įtariamasis suimtas
Per šaudymą Kopenhagos prekybos centre sekmadienį keli žmonės žuvo ir keli buvo sužeisti, pranešė Danijos policija ir pridūrė, kad suėmė vieną dvidešimtmetį asmenį.

Skaityti daugiau

04.07.2022 laikas 08:38 Šri Lankoje dėl degalų krizės mokyklose paskelbtos savaitės trukmės atostogos

Šri Lanka, neturėdama degalų transportui, nuo pirmadienio paskelbė savaitės trukmės atostogas mokykloms.

Skaityti daugiau

04.07.2022 laikas 08:25 Tūkstančiams žmonių liepta evakuotis prieš "gyvybei pavojingą" potvynį Sidnėjuje
Sekmadienį tūkstančiams australų buvo nurodyta evakuotis iš savo namų Sidnėjuje, nes didžiausią šalies miestą merkė liūtys, o potvyniai užliejo jo apylinkes.

Skaityti daugiau

04.07.2022 laikas 11:08 Receptai | Patiekalai Skanūs kalakutienos kotletai - kepsniukai su daržovėmis

Turiu prisipažinti, kad ganėtinai ilgai svarsčiau ar pasidalinti šiuo receptu su visais ar ne. Mano galvoje vis sukosi dvejopos mintys. Tarsi ir reikia, nes skoniu šie kalakutienos kotletai-kepsniukai su daržovėmis gavosi fantastiški ir pradingo lėkštėse žaibo greičiu, bet iš kitos pusės - lyg ir...

Skaityti daugiau

04.07.2022 laikas 10:46 Receptai | Patiekalai Sveiki ir sultingi kalakutienos kotletai su cukinija be miltų ir džiūvėsėlių
Minkšti, sultingi ir labai skanūs kalakutienos kotletai su cukinija. Juos gaminsime be miltų ir be džiūvėsėlių, tad jie bus tikrai sveiki. Mano šeimai šis patiekalas labai patinka ir jį dažnai gaminu. Tikiuosi ir Jūsų šeimai jis patiks, tad pamėginkite jau šiandien!...

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 08:11 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas karpis gabaliukais su bulvėmis ir daržovėmis
Jei jau kalbėti apie žuvis, visada mano didžiausiais favoritais būdavo upėtakis, lašiša arba dorada. Karpį buvau jau ganėtinai senokai buvau primiršusi.

Skaityti daugiau