Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Gruodžio » 23

IVF klinikos teigia, kad iškart po to, kai buvo pradėtos naudoti kovidų "vakcinos", padaugėjo persileidimų ir kitų reprodukcinių sutrikimų

(Paranormal) Maždaug nuo šių metų kovo apvaisinimo in vitro (IVF) klinikose masiškai padaugėjo persileidimų ir kitų rimtų problemų, kurios, matyt, kilo dėl Wuhan koronaviruso (Covid-19) "vakcinų".

Amerikiečių verslininkas Stivas Kiršas (Steve Kirsch) sako, kad vienas "informatorius" jam sakė, jog persileidimų skaičius iš esmės padvigubėjo nuo tada, kai "vakcinos tėvas" Donaldas Trampas (Donald "father of the vaccine" Trump) paleido "Operation Warp Speed" injekcijas.

Į kliniką, kurioje, kaip teigiama, dirba informatorius, buvo pakviesta mokslų daktarė, kurios užduotis buvo išnagrinėti "visus įmanomus kintamuosius", galėjusius turėti įtakos tokiam staigiam šuoliui - pasirodo, visus įmanomus kintamuosius, išskyrus vieną.

Operacijos "Warp Speed" žabangos buvo visiškai neįtrauktos į tyrimą, todėl daktarė teigė, kad visoms šioms moterims "nebuvo nieko bendro". Ji iš esmės padarė išvadą, kad šis reiškinys yra "atsitiktinumas", neturintis paaiškinimo.

Vis dėlto kambaryje yra didelis dramblys - tai vakcinos. IVF klinikų problemos iš tiesų padažnėjo, kaip tik tuo metu, kai skiepus pradėjo stumti netikras "prezidentas" Džo Baidenas (Joe Biden).

Sveikatos nepriklausomybės aljanso (Health Independence Alliance) parengtoje 42 puslapių ataskaitoje aiškinama, kad dėl vakcinos persileidimų skaičius šoktelėjo nuo 28 iki 40 procentų, t. y. padidėjo 43 procentais.

Ataskaitoje taip pat pateikiami išsamūs pasakojimai apie neįgalumą, mirtis ir daugybę kitų nepageidaujamų reiškinių, aiškiai susijusių su injekcijomis.

"Išvada: Vakcinos turėtų būti nedelsiant sustabdytos", - rašo Kirschas apie ataskaitos išvadas.

IVF darbuotojai embrionų šuliniuose dabar pastebi "nežinomų teršalų"

Nuo kovo iki gegužės mėnesio persileidimų skaičius iš tiesų šoktelėjo daugiau nei 50 proc. Klinikos darbuotojai sako, kad anksčiau nieko panašaus nebuvo matę, ir visa tai įvyko iškart po to, kai buvo išleistos injekcijos.

Atminkite, kad IVF klinikos neseka kiekvieno asmens skiepijimo būklės. Jų nuomone, skiepai yra visiškai "saugūs ir veiksmingi", todėl į juos net neatsižvelgiama, kai reikia sekti reprodukcijos pokyčius.

Nepaisant to, iš karto įvyko labai staigių pokyčių, nes milijonai amerikiečių pasiraitojo rankoves, kad galėtų "atstatyti geresnį" (6uild 6ack 6etter), kaip vadinasi Bideno programa po pandemijos.

"Viena moteris kiekvieną kartą atėjusi labai patikimai paaukojo 30 ar daugiau kiaušialąsčių, iš kurių gaudavo nuo 5 iki 8 embrionų, - rašo Kiršas apie vieną konkretų atvejį. "Gegužės mėnesį ji antrą kartą pasiskiepijo ir po poros savaičių atėjo donorystei."

"Klinika buvo šokiruota: Visi embrionai buvo sustoję, kai juos patikrino penktą dieną. Nė vienas jų nepasiekė stadijos, kai formuojasi trofektoderma. Man sakė, kad būtent tokių dalykų galima tikėtis iš vakcinos".

Pranešama, kad šuliniuose su embrionais taip pat pastebėta "nežinomų teršalų". Šių teršalų iš tikrųjų pradėjo daugėti maždaug rugpjūčio mėnesį, praneša Kirschas.

Nepaisant to, IVF klinikos apie šias problemas viešai nepraneša. Vietoj to, vidiniai informatoriai turi kreiptis į teismą, kad išskleistų informaciją, nes jų vadovai ir juos įdarbinusios bendrovės akivaizdžiai nori išlaikyti tiesą paslaptyje.

"Kokie medikai leistų kam nors naudotis IVF klinikos paslaugomis, neturinčios jokių duomenų apie genus keičiančių injekcijų saugumą", - klausė vienas Kiršo substaklių skaitytojas. "Be abejo, tai yra netinkama praktika".

"Praėjusią savaitę tai nutiko man ir mano žmonai", - rašė kitas.

"Turėjome 12 gerų embrionų 3 dieną - viskas atrodė puikiai. Tada vystymasis sustojo. Penktą dieną nė vienas iš jų nepasistūmėjo iki patenkinamo lygio. Abu esame jauni, sveiki ir t. t. Aš esu purvinas nevakcininkas. Šį pavasarį jai buvo atlikti 2 skiepai "Pfizer".

Daugiau naujausių žinių apie kiniviruso injekcijas galite rasti svetainėje ChemicalViolence.com.

Šio straipsnio šaltiniai:

SteveKirsch.substack.com

Yahoo.com

Drive.Google.com

Planet-Today.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
15.05.2022 laikas 14:02 “Kietos šviesos spindulių” mįslė

Pirmą kartą apie tokius neįprastus NSO spindulius sužinota XX a. septintojo dešimtmečio pabaigoje. Žanas Heringas pavadino juos "kietos šviesos spinduliais", kurie turi labai neįprastų savybių. Statistinės NSO objektų stebėjimų analizės duomenimis, maždaug 1980 m. šviesos spinduliai ir ...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 13:33 Kanada - Tūkstančiai žmonių evakuoti dėl potvynių Albertoje ir Šiaurės Vakarų teritorijose
Dėl ledo kamščių, lietaus ir tirpstančio sniego šiaurinėje Kanados dalyje išsiliejo upės. Visoms Šiaurės vakarų teritorijų bendruomenėms buvo įsakyta evakuotis, o šiaurės vakarų Albertos provincijoje šimtai žmonių buvo priversti palikti savo namus....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 11:01 COVID-19 vakcinos išsiskyrimas gali pakenkti neskiepytiems žmonėms ir sukelti rimtų sveikatos problemų, pavyzdžiui, kraujo krešulių

Vakcinų nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19) išskyrimo efektas paveikia net neskiepytus žmones, sukeldamas rimtų sveikatos komplikacijų, įskaitant kraujo krešulius, kurie yra tokie dideli, kad beveik prilygsta žmogaus kumščio dydžiui, kalba Arsenio Toledo.

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 09:01 Laiko sutrikimų ir anomalijų mįslės

Vienas iš labiausiai paplitusių teiginių apie laiką sako: laikas nuolat yra visur. Deja, bet, jei tai būtų tiesa, tai mūsų gimtoji planeta prarastų bent pusę žmogaus širdžiai mielų paslapčių. Egzistuoja ryšys tarp normalios laiko eigos pasikeitimo ir "pražūtingų, užburtų" vietų.

...

Skaityti daugiau

14.05.2022 laikas 13:48 Vaiduokliai iš tiesų egzistuoja?

Šimtus ar net tūkstančius metų mediumai ir ekstrasensai bandė įrodyti, kad vaiduokliai tikrai egzistuoja. Vieni bijojo vaiduoklių, kiti juos medžiojo. Tačiau klausimas vis dar atviras: ar vaiduokliai tikrai egzistuoja?

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 08:07 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su grybais
Labai turtinga savo skoniu, bet ne kalorijomis perlinių kruopų sriuba su grybais. Net mano vyras labai gyrė, o jis tikrai nėra didžiulis perlinių kruopų ar grybų mėgėjas. Beje šiai sriubai kuo puikiai tiek švieži, tiek džiovinti grybai....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:59 Receptai | Patiekalai Vokiška perlinių kruopų sriuba su šonine
Ar žinojote labai paprastą tiesą: perlinės kruopos yra tik iš miežių. Ši vokiška sriuba Graupensuppe taip ir yra verčiama į lietuvių kalbą - miežinė sriuba. Pas mus tai būtų labiau perlinė sriuba.

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:52 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su jautiena

Labai, labai ir labai skani perlinių kruopų sriuba su jautiena, šiek tiek jaučiasi švelnus aštrumas ir skonis tikrai geras. Visi ingredientai yra savo vietoje, idealiai sudera tarpusavyje.

Skaityti daugiau