Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gegužės » 11

Anksčiau sveika gorila mirė dėl daugybinių organų nepakankamumo po vakcinacijos nuo kovidų

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

Gladys Porter zoologijos sode Braunsvilyje (Teksaso valstija) gyvenusi gorila Marta neseniai nugaišo po to, kai buvo "paskiepyta" nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19).

Pasak pranešimų, prieš skiepijimą Marta buvo visiškai sveika. Tačiau po to jai greitai išsivystė "daugybinis organų nepakankamumas" ir balandžio 19 d. ji netikėtai nugaišo.

Neseniai pagimdžiusi Vakarų žemumų gorila Marta buvo labai laiminga ir labai sveika būtybė, kol jos imuninę sistemą sugadino jai skirta Fauci gripo injekcija. Toliau pateiktame vaizdo įraše matyti, kaip Marta žaidžia su savo kūdikiu ir jį myli.

Praėjusių metų liepą Gladys Porter zoologijos sodas paskelbė apie planus visus savo gyvūnus skiepyti nuo kova. Marta nebuvo išimtis, o dabar jos nebėra, nes zoologijos sodas nesugebėjo nustatyti, kad kovido skiepai yra depopuliacijos apgaulė.

"Kiek pavojingas buvo kovidas Gladiso Porterio zoologijos sodo gyvūnams?" - klausė Igoris Čudovas (Igor Chudov) savo substate. "Nelabai pavojingas. Zoologijos sodo duomenimis, nė vienas gyvūnas niekada nesusirgo COVID".

"Taigi dabar turime gražią ir klestinčią gorilų mamą, kuri mirė dėl kokios konkrečios priežasties? O jos jaunikliai dabar našlaičiai... Zoologijos sodas, žinoma, neprisipažįsta. Bet viskas iki skausmo akivaizdu."

Jaunoji mama taip pat mirė nuo "daugybinio organų nepakankamumo" po "Moderna" injekcijos; žiniasklaida teigia, kad šūvis to nesukėlė

Žmonės niekada nebuvo vienintelis globalistų taikinys, kai kalbama apie plandemijos naikinimo darbotvarkę. Pagal šį planą taip pat buvo numatyta naikinti gyvūnus ir net augalus.

Martos tragiška žūtis tikrai nebus paskutinė gyvūnų karalystėje, ypač jei zoologijos sodų prižiūrėtojai, kuriems išplautos smegenys, ir toliau puoselės kovaudžių isteriją, tikėdami vyriausybės pasakojimu apie šūvius.

Gladys Porter zoologijos sodo vyresnysis veterinarijos gydytojas daktaras Tomas deMaaras (Tom deMaar) vietos žiniasklaidai sakė, kad atlikus nekropsiją nustatyta, jog Marta patyrė "daugybę organų anomalijų, kurios savo ruožtu sukėlė gyvybę nutraukiančią kaskadą".

"Kaskada prasidėjo nuo fibrozinės širdies ligos, kuri sukėlė inkstų nepakankamumą", - pridūrė jis, nė žodžiu neužsimindamas apie Martai anksčiau skirtas injekcijas.

Panaši situacija susiklostė ir su 39 metų Kassidi Kurill, anksčiau buvusia sveika vieniša mama, kuri "mirė nuo daugybinio organų nepakankamumo" po "Moderna" injekcijų.

Šiuo atveju žiniasklaida paminėjo injekciją, tačiau konkrečiai kalbėdama apie tai, kad ji neva nėra Kurill mirties priežastis.

"Žinoma, laikraštis teigė, kad Kassidi "mirė ne nuo švirkšto", - rašo Chudovas. "Taip, ji mirė nuo organų nepakankamumo. Ne nuo dūrio. Kaip ir gorila Marta, kuri taip pat "staiga mirė nuo daugybinio organų nepakankamumo". Tiesa. Tai buvo nesusiję", - pridūrė jis.

"Mylinčios mamos Marta (gorila) ir Kassidi Kurill (žmogus) NEREIKĖJO mirti. Kieno konkrečiai gyvybes jos išgelbėjo? Visi turi Kovidą, taigi nėra taip, kad Marta ir Kassidi ką nors sustabdė".

Kažkas, kas skaito Chudovo Substaką, parašė, kad jos pačios tėtis mirė taip pat kaip Marta ir Kurillas. Ji kartu su juo šešias dienas laukė ligoninėje tikėdamasi teigiamo rezultato, kuris taip ir neatėjo.

"... gydytojai per tas dienas vis ateidavo, kad pasakytų, kas dar jo viduje nepavyksta", - rašė šis žmogus. "Tai buvo košmariška savaitė."

"Mane mirtinai siutina, kad niekas niekada nepripažins, jog tai padarė vakcina! Jei tai padarys, greičiausiai pradės kalbėti apie riziką ir atlygį, tarsi tai būtų priimtinas nuostolis. Kaip tai daro apie Martą ir Kasidę. Esu įsiutęs."

Kitas sarkastiškai rašė, kad zoologijos sodo gyvūnus reikia apsaugoti ir nuo kitų žmonių negalavimų, pavyzdžiui, keptų bulvyčių, automobilių, smurto naudojant ginklus ir nelaimingų atsitikimų važiuojant kalnų dviračiais.

"Tiesiog įšvirkškite jiems kuo daugiau medžiagos ir neklauskite", - pridūrė šis asmuo.

Naujausias žinias apie mirčių nuo Fauci gripo skiepų skaičių galite rasti svetainėje Genocide.news.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau