Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Balandžio » 7

Ar visi, kurie buvo "paskiepyti" nuo COVID, iki 2025 m. bus mirę?

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

Didelės draudimo grupės generalinis direktorius advokatas Toddas Callenderis (Todd Callender) įspėja, kad tarp "visiškai paskiepytų" nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19) asmenų sparčiai didėja mirtingumas ir "visų rūšių ligos".

Callenderis per vaizdo pokalbį kalbėjo apie tai, kad mirtingumo perteklius išaugo 84 proc., o ligų perteklius padidėjo 1100 proc. Jis sakė, kad vien 2022 m. jo bendrovė tikisi, kad mirčių skaičius padidės 5 000 proc. ir tai yra operacijos "Warp Speed" komplimentas.

"Aš užsiimu sergamumo verslu", - skambučio metu aiškino Callenderis. "Beje, nemanau, kad tai atsitiktinumas, kad "Moderna" ką tik gavo licenciją savo vakcinai nuo ŽIV, kurią leidžiama naudoti skubos tvarka. Taigi, jie visiems davė AIDS, o čia jūsų išsigelbėjimas - dar viena vakcina."

Preliminariais Ligų kontrolės ir prevencijos centro (CDC) 2021 m. mirtingumo duomenimis, numatomas mirčių skaičius - 2 948 273. Iš tikrųjų buvo 3 447 405 mirčių, o tai reiškia, kad tais metais buvo 499 132 mirčių perteklius.

Iki šiol 2022 m. perteklinių mirčių skaičiui padidėjus 5 000 procentų, Callenderio skaičiavimais, vien šiais metais Jungtinėse Valstijose gali mirti net 25 455 732 įskiepyti žmonės.

"Pridėkite prie to 2,95 mln. numatomų mirčių ir gausime rezultatą: iš viso 2022 m. mirs 28 405 732 žmonės", - pranešė Halas Turneris (Hal Turner).

Ar DoD žinojo apie būsimas masines COVID dūrio mirtis dar 2015 m.?

Tokiu tempu, darant prielaidą, kad ir toliau bus einama dabartine trajektorija, visi, kuriems buvo suleista injekcija nuo kinų gripo, iki 2025 m. bus mirę. Tai buvo prognozuojama ir gyventojų skaičiaus mažėjimo diagramose, kurios jau daugelį metų skelbiamos Deagelio (Deagel) svetainėje.

Prieš informacijos ištrynimą Deagel.com prognozavo, kad 2025 m. JAV gyventojų skaičius sumažės 100 mln. žmonių. Vokietijoje per tą patį laikotarpį turėtų gyventi 25 mln. žmonių mažiau.

"Maždaug trečdalis Vokietijos gyventojų lieka nevakcinuoti", - aiškino Turneris. "Šiandien gyventojų yra 83 milijonai, taigi Deagelio ataskaita gali būti gana tiksli."

Kadangi "Deagel" veikia nuo 2015 m., atrodo, kad jai vadovaujantis Gynybos departamento (GD) vyrukas bent jau nuo to laiko žinojo, kad bus plandemija ir kad daugelis, jei ne visi, nuo jos "paskiepyti" žmonės netrukus mirs.

"Deagelis visada prognozavo 2025 metus, - sakė Terneris. "Skaičiai galėjo svyruoti, bet data niekada nesikeitė."

Dabar taip pat žinome, kad Didžioji farmacija ir Maisto ir vaistų administracija (FDA) bent jau pastaruosius pusantrų metų, o greičiausiai ir gerokai anksčiau, žinojo, kad COVID-19 "vakcinos" pažeidžia imuninę sistemą ir sukelia nuo antikūnų priklausomą sustiprėjimą (ADE).

Iš esmės, dabar skiepytieji serga vakcinomis sukelta AIDS (VAIDS) ir bet kurią akimirką gali patirti mirtiną citokinų audrą (ADE). Kai kuriems tai jau įvyko ir jie dabar serga lėtinėmis ligomis arba yra mirę. Kitų atveju laikas parodys, kas su jais nutiks.

"Šią savaitę penkiolika visiškai vakcinuotų ir sustiprintų profesionalių tenisininkų turėjo pasitraukti iš Majamio atvirojo čempionato dėl krūtinės skausmų", - rašė "Natural News" skaitytojas. "Išvadas darykite patys."

"99,9 % žmonių atlieka daugiau tyrimų dėl naudoto automobilio nei dėl bet kokios vakcinos, kurią jie gali pasiskiepyti", - rašė kitas. "Už vaxerį dažniausiai pasisako tas, kuris yra atlikęs nulį tyrimų".

"Vakcinos istoriškai buvo minkšti žudantys biologiniai ginklai, įvilkti į "Hegelio dialektiką" kaip... "didžiausias žmonijos pasiekimas", - pridūrė dar kažkas. "Vakcinos neabejotinai buvo plėšrūnų klasės "didžiausias pasiekimas", kurio tikslas - 1. apgauti avių klasę, kad ji nuodytų save, ypač savo vaikus, ir, antra, padaryti SUKČIŲ pramonę turtingesnę ir galingesnę, nei jie patys svajojo."

Visą interviu su Toddu Calenderiu rasite Brighteon.com:

Naujausias naujienas apie Fauci skiepus nuo gripo rasite svetainėje ChemicalViolence.com.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.07.2022 laikas 18:55 93-ejų metų geras vaikinas su ginklu kritiškai sužeidė užpuoliką, kuris jį užpuolė jo namuose

93-ejų metų pensininkas santechnikas, sėkmingai apsaugojęs save ir savo turtą po to, kai į jį nusitaikė gauja, kuri išlaužė duris ir užpuolė jį jo paties namuose, panaudojo šautuvą su vienu šoviniu.

Skaityti daugiau

04.07.2022 laikas 09:04 Bezosas kritikuoja Bideno kreipimąsi dėl mažesnių benzino kainų
"Amazon" įkūrėjas Džefas Bezosas (Jeff Bezos) sukritikavo JAV prezidentą Džo Bideną ( Joe Biden) už tai, kad šis paragino naftos bendroves sumažinti itin aukštas benzino kainas, todėl Baltieji rūmai sekmadienį stojo ginti JAV vadovo....

Skaityti daugiau

04.07.2022 laikas 08:57 Izraelio ekspertas įspėja, kad Indijoje atsirado naujas "Omicron" porūšis "Covid", galintis kelti nerimą

Izraelio eksperto teigimu, maždaug dešimtyje Indijos valstijų aptiktas naujas Omicron BA.2.75 subvariantas, kuris gali būti "nerimą keliančio" pobūdžio.

Skaityti daugiau

04.07.2022 laikas 08:48 Per šaudynes Kopenhagos prekybos centre žuvo keli žmonės, 22 metų įtariamasis suimtas
Per šaudymą Kopenhagos prekybos centre sekmadienį keli žmonės žuvo ir keli buvo sužeisti, pranešė Danijos policija ir pridūrė, kad suėmė vieną dvidešimtmetį asmenį.

Skaityti daugiau

04.07.2022 laikas 08:38 Šri Lankoje dėl degalų krizės mokyklose paskelbtos savaitės trukmės atostogos

Šri Lanka, neturėdama degalų transportui, nuo pirmadienio paskelbė savaitės trukmės atostogas mokykloms.

Skaityti daugiau

04.07.2022 laikas 11:08 Receptai | Patiekalai Skanūs kalakutienos kotletai - kepsniukai su daržovėmis

Turiu prisipažinti, kad ganėtinai ilgai svarsčiau ar pasidalinti šiuo receptu su visais ar ne. Mano galvoje vis sukosi dvejopos mintys. Tarsi ir reikia, nes skoniu šie kalakutienos kotletai-kepsniukai su daržovėmis gavosi fantastiški ir pradingo lėkštėse žaibo greičiu, bet iš kitos pusės - lyg ir...

Skaityti daugiau

04.07.2022 laikas 10:46 Receptai | Patiekalai Sveiki ir sultingi kalakutienos kotletai su cukinija be miltų ir džiūvėsėlių
Minkšti, sultingi ir labai skanūs kalakutienos kotletai su cukinija. Juos gaminsime be miltų ir be džiūvėsėlių, tad jie bus tikrai sveiki. Mano šeimai šis patiekalas labai patinka ir jį dažnai gaminu. Tikiuosi ir Jūsų šeimai jis patiks, tad pamėginkite jau šiandien!...

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 08:11 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas karpis gabaliukais su bulvėmis ir daržovėmis
Jei jau kalbėti apie žuvis, visada mano didžiausiais favoritais būdavo upėtakis, lašiša arba dorada. Karpį buvau jau ganėtinai senokai buvau primiršusi.

Skaityti daugiau