Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Birželio » 10

Beveik visa Australija yra visiškai patikrinta dėl kovidų, tačiau mirčių skaičius sparčiai auga

Uh oh. Australijoje vykdyta masinė Wuhan koronaviruso (Covid-19) "skiepijimo" kampanija nedavė žadėtų rezultatų.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

Užuot pavertusios žemyną "Down Under" utopija, injekcijos, kurias gavo beveik visi šalies gyventojai, nes daugelyje vietovių jos buvo priverstinės, sukėlė mirčių bangą, kuri nerodo jokių ženklų, kad artimiausiu metu sulėtės.

Gegužės 25 d. Australijos vyriausybė pranešė, kad 2022 m. pradžioje mirčių skaičius visoje šalyje buvo 21 proc. didesnis nei įprastai. Atmetus net tas mirtis, dėl kurių buvo kaltinamas "kovidas", Australijoje mirtingumas vis tiek 10 proc. viršijo normą.

Bet palaukite! Argi skiepai neturėjo sumažinti mirčių skaičių? Juk būtent tai buvo žadėta. Tačiau tikrovė yra visiškai priešinga tam, kas buvo žadėta.

Viktorijoje, antroje pagal gyventojų skaičių Australijos valstijoje, mirštamumas yra net didesnis nei bendras šalies rodiklis. Taip yra nepaisant to, kad Viktorijoje buvo taikomi vieni iš agresyviausių Australijoje užraktų ir smūgių mandatų.

Remiantis duomenimis, mirčių skaičius Viktorijoje, palyginti su įprastu vidurkiu, išaugo 27 proc. Tai stulbina, turint omenyje visa tai, ką šios valstijos gyventojai išgyveno, kad "išlygintų kreivę".

"Australijos mirčių šuolis ypač stulbina, nes 2020 m. ir didžiąją 2021 m. dalį Australijoje nebuvo mirčių pertekliaus - ir mažai Covid", - rašo Aleksas Berensonas (Alex Berenson) savo substate.

"Taigi įprasti alternatyvūs paaiškinimai negali pasitvirtinti. Šuolis negali būti pavėluotos medicininės priežiūros ar "ilgo Covid" (kad ir kas būtų ilgas Covid) rezultatas. Be to, Australijos orai ir geografinė padėtis labai skiriasi nuo Europos šalių, kurios dabar praneša apie per didelį mirčių skaičių."

Šiandien Australijoje nuo "covid" miršta daugiau žmonių nei prieš pradedant naudoti "vakcinas"

Dar viena nedidelė faktinė aplinkybė, kurią verta paminėti, yra ta, kad didžioji dalis šių metų sausio ir vasario mėnesiais Viktorijos valstijoje užregistruotų perteklinių mirčių buvo ne kardiologinio pobūdžio, o daugiausia susijusios su diabetu ir demencija - abiejų šių ligų atvejų buvo apie 30 proc. daugiau nei įprastai.

Tai verta paminėti, nes įvairiuose moksliniuose žurnaluose, taip pat federalinėje pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemoje (Vaccine Adverse Event Reporting System, VAERS) paskelbtose ataskaitose atkreipiamas dėmesys į diabeto sutrikimų atvejus po kovid mRNA (angl. messenger RNA) injekcijų, kurios buvo plačiai paplitusios visoje Viktorijoje.

"Taip pat dažnai pasitaiko nepatvirtintų istorijų apie pagyvenusius žmones, kuriems sparčiai pablogėja psichika, ypač po antrojo ar stiprinamojo švirkšto", - toliau pažymi Berensonas.

Įdomu tai, kad Australijoje taip pat padaugėjo su kovidu susijusių mirčių, nepaisant to, kad beveik visa šalis jau yra visiškai paskiepyta. Iš tikrųjų su kovidu susijusių mirčių skaičius šiandien yra didesnis nei prieš pradedant skiepyti nuo Fauci gripo pagal operaciją "Warp Speed".

Dėl griežtų apribojimų Australijoje, dėl kurių žmonės ištisus mėnesius buvo laikomi užsidarę namuose, masiškai imtasi skiepų, kurie buvo žadami kaip išsigelbėjimas nuo visos tironijos. Dabar, kai visi laikėsi, šalis serga kaip niekada anksčiau.

"Australai noriai priėmė "Covid" skiepus ir skiepijasi gerokai dažniau nei amerikiečiai", - aiškina Berensonas. "[Devyniasdešimt penki] procentai 16 metų ir vyresnių žmonių Naujajame Pietų Velse, didžiausioje šalies valstijoje, buvo paskiepyti. [Šešiasdešimt keturi] procentai buvo paskiepyti."

"Tačiau, nepaisant (ar dėl) šių labai aukštų skiepijimo rodiklių, "Omicron" atėjimas sukėlė nesiliaujančią infekcijų ir mirčių bangą visoje Australijoje."

Naujojo Pietų Velso vyriausybė pranešė, kad 82 iš 98 žmonių, kurie mirė nuo "kovido" per savaitę, pasibaigusią gegužės 28 d., buvo visiškai pasiskiepiję. Šešiasdešimt keturi iš jų taip pat buvo "pagausinti".

Kitaip tariant, skiepai yra nesėkmingi ir žudo žmones į kairę ir į dešinę - nebent, žinoma, tikslas niekada nebuvo gelbėti gyvybes, o jas nutraukti.

Naujausias naujienas apie kovidinių skiepų sukčiavimą galite rasti adresu Immunization.news.

P komentaras: užsienis rašo, bet Lietuva tikrina ir nusitikrina, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite kas teisus.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
29.06.2022 laikas 11:27 Skyrybos be santuokos: kaip pasidalinti kartu užgyventą turtą?
Bendras gyvenimas nesusituokus – kasdienybė reikšmingai daliai mūsų šalies gyventojų. Dalis tokių porų ilgainiui susituokia, tačiau dalies keliai išsiskiria po daugelio metų taip ir nesumainius žiedų. Kaip susiklosčius tokioms aplinkybėms pasidalinti bendrai užgyventą turtą?...

Skaityti daugiau

29.06.2022 laikas 11:20 Meilės kodas. Kaip renkamės antrąją pusę?

Antrosios pusės pasirinkimas – vienas svarbiausių sprendimų gyvenime. Vis dėlto neretai jį sunku logiškai paaiškinti. Kartais tie, kurie siūlo viską, širdies nė kiek nesuvirpina. O poreikių neatliepiantis partneris priverčia pilve skraidyti drugelius. Tad kas gi vyksta smegenyse, kai įsimyl...

Skaityti daugiau

28.06.2022 laikas 22:00 Senato ginklų seržantas, rytoj turėjęs liudyti Kongresui, rastas negyvas

Buvęs Senato ginkluotės seržantas, kuris sausio 6 d. buvo atsakingas už Kapitolijaus saugumą, rastas negyvas, pranešė "Fox News". "Fox" patvirtino, kad mirė Senato ginkluotės seržantas Maiklas Stengeris (Michael Stenger), kuris buvo atsakingas už Senato saugumą Kapitolijaus ri...

Skaityti daugiau

28.06.2022 laikas 21:29 JAV taiko G7 sankcijas Rusijos kariuomenei ir auksui
Antradienį Vašingtonas paskelbė apie veiksmus, kuriais siekiama įgyvendinti naujas sankcijas Rusijai, dėl kurių susitarė Didžiojo septyneto (G7) šalių vadovai, nukreiptas prieš Maskvos gynybos pramonę ir uždraudžiančias aukso importą iš šios šalies....

Skaityti daugiau

28.06.2022 laikas 21:24 JAV paskelbs apie "ilgalaikį" karinį pastiprinimą Europoje: pareigūnas
Antradienį Madride vyksiančiame NATO aukščiausiojo lygio susitikime Jungtinės Valstijos paskelbs apie naują ilgalaikį karinį pastiprinimą Europoje, pranešė JAV pareigūnas.

Skaityti daugiau

29.06.2022 laikas 16:08 Receptai | Patiekalai Švelnus ir kreminis varškės ir bananų pyragas

Fantastiškai skanus kreminis varškės ir bananų pyragas! Varškės sluoksnis gaunasi labai švelnus, nuostabios kreminės konsistencijos... Tokio pyrago tiesiog neįmanoma atsivalgyti. Pirmą kartą buvo tiesiog "nušluotas" nuo stalo, tad jau kitą dieną teko gaminti dar kartą. Ir vėl nutiko tas...

Skaityti daugiau

29.06.2022 laikas 15:25 Receptai | Patiekalai Šiltos grikių salotos su tunu, avokadu ir vyšniniais pomidorais
Aš tikrai labai mėgstu grikius, bet kažkodėl vis nutinka taip, kad ne taip dažnai juos gaminu sau, kaip norėčiau. Nes įprastai vaikai pusryčiams renkasi kažką kitką, vyras taip pat nėra jų mėgėjas.

Skaityti daugiau

29.06.2022 laikas 13:23 Receptai | Patiekalai Troškinti švieži kopūstai su dešrelėmis
Jau esu pasakojusi kaip labai skaniai troškinu raugintus kopūstus su dešrelėmis, tačiau šį kartą noriu papasakoti kitokį variantą, kai yra naudojami švieži kopūstai.

Skaityti daugiau