Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Kovo » 17

CDC duomenys rodo, kad po COVID-19 vakcinos paskyrimo tūkstantmečio amžiaus žmonių mirčių skaičius išaugo 84 %

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę

Ligų kontrolės ir prevencijos centrų (CDC) duomenys įrodo, kad Jungtinėse Amerikos Valstijose po to, kai buvo įvestas skiepų nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19) skiepų mandatas, tarp tūkstantmečio gyventojų smarkiai padaugėjo mirčių.

Remiantis šiais duomenimis, tūkstantmečio karta JAV vien per antrąjį 2021 m. pusmetį patyrė daugiau kaip 61 000 perteklinių mirčių.

Edwardas Dowdas (Edward Dowd), buvęs Volstrito investicinės bendrovės "BlackRock" portfelio valdytojas, padaręs karjerą iš skaičių skaičiavimo priimant svarbius investicinius sprendimus, neseniai paviešino CDC duomenų analizę.

Socialinės žiniasklaidos tinklalapyje Gettr, kuriame E. Dowdas pirmą kartą paskelbė savo analizės rezultatus, jis rašė, kad tūkstantmečio karta patyrė "Vietnamo karo įvykį", pažymėdamas, kad per šį konfliktą žuvo 58 000 amerikiečių.

"Supraskite, kad šie duomenys gauti iš CDC", - sakė "The New American" žurnalistas Benas Armstrongas (Ben Armstrong) savo laidos žiniasklaidos tinkle "The Ben Armstrong Show" epizode.

"Taigi, žinote, greičiausiai viskas yra dar blogiau, nei aš pranešu, nes, žinote, CDC nebuvo atviras ir visa kita", - tęsė jis. (Susiję su: "Šia tema kalbama apie tai, kad CDC, kaip ir kiti medikai, yra labai svarbūs: Mirtingumas dėl visų priežasčių JAV padidėjo 40 proc., palyginti su iki pandemijos buvusiu lygiu).

"Galima sakyti, kad CDC vykdė Vietnamo karą prieš tūkstantmečio gyventojus, - sakė Armstrongas. "Ir aš manau, kad tai yra žemo lygio dalykas, žmonės. Tam pasitelkiama CDC, kuri slėpė ir melavo visiems [apie] savo dalykus, todėl žinote, kad tai turi būti žemo lygio. Taip ir turi būti. Tai yra tai, kas, jų manymu, atrodo gerai."

Tūkstantmečio vaikai dėl COVID-19 vakcinų patyrė "didžiausią per visą istoriją mirtingumo perviršį"

Duodamas interviu Steve'o Bannono laidai "War Room", Dowdas tai, ką nustatė, apibūdino kaip "šokiruojantį" ir pavadino "blogiausiu, manau, istorijoje mirtingumo pertekliumi".

Remiantis Dowdo atlikta analize, 2021 m. rudenį JAV tūkstantmečio gyventojų, arba 25-40 metų amžiaus žmonių, mirtingumo perteklius padidėjo 84 proc.

Tai buvo didžiausias perteklinio mirtingumo padidėjimas tarp visų amžiaus grupių praėjusiais metais. Jis buvo septynis kartus didesnis nei perteklinis mirtingumas tarp tyliosios kartos, gimusios 1928-1945 m., atstovų, kurių jauniausiems šios kartos nariams buvo 76 metai.

Dowd duomenys taip pat pabrėžia, kad perteklinių mirčių šuolis ištiko tūkstantmečio kartos atstovus tuo pačiu metu, kai buvo įvesti įpareigojimai skiepytis COVID-19 vakcina.

"Ir tada [mirčių perteklius] vėl paspartėjo metų pabaigoje", - sakė Dowd. Tai sutampa su laiku, kai Jungtinėse Valstijose buvo įvestos COVID-19 stiprinamosios vakcinos.

"Manau, kad tai yra "dūminis ginklas", rodantis, kad vakcinos sukelia per didelį mirtingumą visose amžiaus grupėse", - sakė Dowd. "Taigi, ketinu paskelbti žodį. Tai senas žodis, bet jį reikėtų vėl įtraukti į pokalbį. Jis vadinamas democidu: Mirtis dėl valdžios. Taigi vyriausybė, vykdydama įgaliojimus, nužudė žmones".

Dowdas pažymėjo, kad apskaičiuota 61 000 perteklinių mirčių tarp tūkstantmečio žmonių 2021 m. yra žemas įvertis. "Reikia laiko, kad būtų pranešta apie tūkstantmečio amžiaus žmonių mirtis, nes paprastai tai nėra mirtys ligoninėse", - sakė jis. "Taigi, šie duomenys bus atnaujinti ir tikriausiai parodys, kad ši nerimą kelianti tendencija tęsiasi."

Dowdas sakė, kad rengiant ir analizuojant duomenis jis dirbo su draudimo ekspertu. Jis taip pat bendradarbiavo su informatoriumi Bruku Džeksonu (Brook Jackson), kuris pagal sutartį dirbo viename iš "Pfizer" vakcinos klinikinių tyrimų.

Pažįstamas iš Volstrito, kurį Dowdas vadino vyresniuoju vyriausiuoju rizikos pareigūnu arba aktuaru, sužinojo apie Dowdo tyrimą ir paprašė palyginti užrašus. Tai leidžia Dowdui manyti, kad finansų bendruomenė netrukus sureaguos į vakcinų sukeltą mirčių perteklių.

"Jei esate Volstryte ir vis dar manote, kad "Pfizer" ir "Moderna" yra geri pirkiniai, turiu jums naujienų: Netrukus prasidės tam tikri katalizatoriai, kurie tikriausiai nebus palankūs šių akcijų turėjimui", - sakė Dowd. Jis pridūrė, kad federalinės vyriausybės didžiosioms farmacijos bendrovėms suteikta atsakomybės apsauga šį kartą tikriausiai jų neapsaugos.

Daugiau istorijų apie COVID vakcinų sukeltas mirtis rasite svetainėje VaccineDeaths.com.

Žiūrėkite šį "Beno Armstrongo šou" epizodą, kuriame laidos vedėjas Benas Armstrongas išsamiai aptaria CDC duomenis, įrodančius, kad JAV smarkiai padaugėjo tūkstantmečių mirčių po to, kai buvo įvestas įpareigojimas skiepytis COVID-19 vakcinomis.

Šaltiniai:

Brighteon.com

WND.com

GlobalResearch.ca

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.05.2022 laikas 15:54 Klausas Švabas grasina Brazilijos prezidentui už atsisakymą pasirašyti PSO pandemijos sutartį
Pasaulio ekonomikos forumo (WEF) įkūrėjas ir vykdomasis direktorius Klausas Schwabas (Klaus Schwab) paskelbė menkai pridengtą grasinimą Brazilijos prezidentui Jairui Bolsonaro po to, kai šis stipruolis atsisakė pasirašyti Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) pandeminę sutartį....

Skaityti daugiau

28.05.2022 laikas 15:29 Vyriausybės duomenys įrodo, "visiškai paskiepyti" nuo kovidų, serga AIDS, todėl iš dalies jus blaško Rusijos ir Ukrainos propaganda

Ar Vuchano koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" sukelia AIDS? Vis daugiau vyriausybinių duomenų iš viso pasaulio rodo, kad taip, ir kad Rusijos ir Ukrainos konfliktas iš esmės nukreipia dėmesį nuo to.

...

Skaityti daugiau

27.05.2022 laikas 22:00 Kineziterapeutė apie nugaros skausmą: „Gulėjimas gali tik dar labiau pakenkti“

Nugaros skausmas – viena dažniausiai daugelį žmonių užklumpančių sveikatos problemų, prie kurios paplitimo šiandien prisideda ir nepakankamas fizinis aktyvumas, ir sėdimas darbas. Kineziterapeutė Simona Povelauskienė pastebi, kad, nepaisant sparčios mokslo ir medicinos pažangos, nugaros ska...

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 20:14 Aiškėja daugiau neigiamo Covid vakcinos poveikio ir slėpimo atvejų
Nors didžioji žiniasklaida ir Didžioji farmacija deda visas pastangas, kad medikai ir nukentėję pacientai nekalbėtų apie neigiamą "Covid" vakcinų poveikį, apie šiuos atvejus pradedame girdėti vis dažniau, nes jų skaičius tampa per didelis, kad būtų galima į jį nekreipti dėmesio....

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 19:41 Nereikia panikuoti dėl beždžionių raupų

Žinomas epidemiologas ir kardiologas daktaras Peteris McCulloughas (Peter McCullough) sakė visuomenei išlikti ramiai pasirodžius pranešimams apie dar vieną virusų protrūkį, šį kartą dėl beždžionių raupų viruso

...

Skaityti daugiau

28.05.2022 laikas 20:19 Receptai | Patiekalai Kaip paruošti plėšytą kiaulieną: 6 paprasti žingsniai?
Jeigu kiaulienos šašlykai ar tradiciniai kepsniai pabodo – pasigaminkite plėšytos kiaulienos. Plėšytą mėsą ne tik nesunku paruošti, ją panaudosite labai įvairiai – ji puikiai tinka ir mėsainiams, ir takams, ir buritams, kitiems populiariems patiekalams gaminti. Tačiau net ir ruošiant tokį paprastą p...

Skaityti daugiau

27.05.2022 laikas 22:10 Receptai | Patiekalai Džiovintų vaisių ir riešutų duona (video)
Į dubenį su miltais suberkite džiovintus vaisius. Išmaišykite. Paruoštą mišinį ir smulkintus riešutus berkite į kiaušinių plakinį ir gerai išmaišykite iki vientisos masės.

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 08:25 Receptai | Patiekalai Labai skanus sveikas bananų ir rabarbarų pyragas su aliejumi be pieno

Šis rabarbarų ir bananų pyragas su aliejumi yra labai skanus ir sveikas. Jis yra gamintas be pieno, su kokybiškais riebalais, su labai nedideliu kiekiu cukraus. Ciberžolė taipogi pasižymi priešuždegiminėmis bei antioksidacinėmis savybėmis. Tikrai fantastiškas vasariškas desertas!

...

Skaityti daugiau