Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Gegužės » 22

Masinis išmirimas: per 60 dienų po skiepijimo COVID-19 mirė beveik 180 000 žmonių - Anglija paskelbė stulbinantį pripažinimą

Anglijos nacionalinis statistikos biuras (ONS) atskleidė, kad nuo 2021 m. sausio mėn. iki 2022 m. kovo mėn. iš viso 69 466 žmonės mirė per 28 dienas, o 178 874 žmonės mirė per 60 dienų po to, kai jiems buvo suleista vakcina nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19).

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę

ONS duomenis apie mirtis pagal skiepijimo statusą paskelbė gegužės 16 d. Ataskaitoje buvo pateikta diagrama "Mirusiųjų skaičius per 28 dienas nuo COVID-19 vakcinacijos Anglijoje".

Bendras mirčių skaičius buvo suskirstytas į 7 953 asmenis, kurių mirties rezultatas buvo teigiamas dėl viruso, ir 61 513 asmenų, kurie mirė dėl kitų priežasčių per 28 dienas po skiepijimo. Per tą patį laikotarpį iš viso 14 049 žmonės mirė nuo koronaviruso ir 164 825 žmonės mirė dėl kitų priežasčių per 60 dienų po skiepijimo.

Duomenys buvo paskelbti po dešimčių informacijos laisvės užklausų, pateiktų įvairioms valstybinėms institucijoms, kuriose buvo prašoma sužinoti, kiek žmonių mirė po skiepų.

Be to, Jungtinės Karalystės Sveikatos apsaugos agentūros vakcinų priežiūros ataskaitoje nurodyta, kad 92 proc. visų kovo mėn. su pandemija susijusių mirčių Anglijoje buvo tarp paskiepytų gyventojų.

Vyriausybės manipuliavo duomenimis, kad padidintų COVID-19 pandemijos mastą

Dr. Normanas Fentonas (Norman Fenton), Londono Karalienės Marijos universiteto Rizikos informacijos valdymo profesorius, svečiuodamasis laidoje "The Defender Podcast" kritikavo viso pasaulio vyriausybes dėl manipuliavimo COVID-19 pandemijos duomenimis.

"Nuo pat pradžių buvo aišku, kad dauguma vyriausybių pateiktų duomenų - ne tik Jungtinės Karalystės vyriausybės, bet ir daugumos vyriausybių visame pasaulyje - yra klaidinantys, nes jie pagrįsti labai lengvai manipuliuojamais statistiniais duomenimis", - sakė Fentonas laidos vedėjui Robertui F. Kenedžiui (Robert F. Kennedy) jaunesniajam.

Per visą pandemijos laikotarpį Fentonas atidžiai nagrinėjo ir kritikavo, kaip pareigūnai naudojo duomenis priimdami sprendimus dėl uždarymo, tyrimų ir vakcinų.

Jis atkreipė dėmesį, kad iš karto buvo skubama daryti išvadas, kurios tarsi rėmėsi pernelyg supaprastintais duomenimis apie susirgimų ir mirčių skaičių. Problema buvo ta, kad įtakingi asmenys ir sprendimus priimantys asmenys labai lengvai naudojo duomenis, kad jie atitiktų tam tikrus pasakojimus, kuriais buvo perdėtas krizės mastas.

Fentono komanda paskelbė vienus iš pirmųjų tyrimų, kuriuose pateikti tikslesni infekcijų ir mirčių skaičiaus įverčiai, palyginti su oficialiais įverčiais, kurie, pasak jo, buvo pagrįsti klaidingais duomenimis. Tyrimai parodė, kad virusas buvo labiau paplitęs, nei žmonės manė, bet toli gražu ne toks pavojingas, kaip buvo teigiama.

Toliau laidoje jis taip pat išsakė susirūpinimą dėl klaidingų polimerazės grandininės reakcijos (PGR) tyrimų.

"Iš pradžių buvome priversti manyti, kad PGR testas yra tikslus diagnostinis testas. Tačiau vėliau, žinoma, išsiaiškinome, kad tai netiesa. Ir to poveikis buvo katastrofiškas", - sakė jis.

PGR testų naudojimas taip pat buvo klaidingas, nes šie testai iš esmės yra apgaulingi ir niekada nebuvo skirti ar sukurti kaip ligos diagnostikos priemonė.

Kenedis su tuo sutiko, sakydamas, kad pandemijos mastas buvo nepaprastai ir apgaulingai padidintas netinkamai naudojant PGR testą. Jis pridūrė, kad informacija apie mirtis po skiepijimo taip pat buvo manipuliuojama, nes oficialiai buvo teigiama, kad vakcina yra vienintelis būdas apsaugoti žmones nuo sunkių ligų ir mirčių.

Duomenys, pakoreguoti atsižvelgiant į neteisingą klasifikavimą, rodo, kad mirtingumo pikas pasiekiamas netrukus po skiepijimo. "Dabar, žinoma, gali būti, kad tai iš tiesų yra žmonės, kurių imunitetas iš tiesų sunkiai nusilpęs. Be to, skiepijimas gali tiesiog paankstinti mirtį, kuri ir taip būtų ištikusi netrukus po skiepijimo", - sakė Kenedis.

Vis dėlto lieka faktas, kad šimtai tūkstančių, jei ne milijonai, mirė netrukus po to, kai buvo suleista COVID-19 vakcina.

Naujausių žinių apie COVID-19 pandemiją ieškokite svetainėje Pandemic.news.

Toliau žiūrėkite vaizdo įrašą apie Anglijos žingsnį nutraukti COVID kaukių ir pasų naudojimą.

P komentaras: tiesa slypi kažkur anapus, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"...

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
01.07.2022 laikas 09:19 Atskleidė paprastą būdą, kuris padės efektyviai atsikratyti nereikalingų kilogramų
Prasidėjęs pavasaris ir šylantys orai daugelį skatina susirūpinti kūno formomis ir atsikratyti vieno kito papildomo kilogramo. Vaistinėje dažnai teiraujamasi, ar nėra vaisto, kuris padėtų sulieknėti.

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 09:14 Chiromantija: gyvenimo linija

Chiromantija yra senovės magijos praktika, leidžianti pažinti žmogaus praeitį ir ateitį per kalvas ir linijas ant delnų. Deja, dabar šis būrimo būdas naudojamas retai. Ir tai nesąžininga, nes mūsų rankose įspausta informacija gali ne tik pasakyti apie ateitį, bet ir įspėti apie jau vykstančias ar...

Skaityti daugiau

30.06.2022 laikas 22:43 Vokietija palengvins teisinį lyties keitimą
Ketvirtadienį (birželio 30 d.) Vokietijos vyriausybė pristatė planus, kaip palengvinti translyčiams asmenims oficialiai pasikeisti vardą ir lytį, pripažindama, kad galiojantys teisės aktai yra pasenę ir "žeminantys"....

Skaityti daugiau

30.06.2022 laikas 22:34 Ketanji Brown Jackson prisaikdinta pirmąja juodaode moterimi JAV Aukščiausiajame Teisme
Ketvirtadienį Jungtinės Valstijos įėjo į istoriją - Ketanji Brown Jackson buvo prisaikdinta pirmąja juodaode moterimi, dirbančia Aukščiausiajame Teisme.

Skaityti daugiau

30.06.2022 laikas 22:26 JAV Aukščiausiasis Teismas leido Bidenui nutraukti Trumpo laikų imigracijos taisyklę

JAV Aukščiausiasis Teismas ketvirtadienį suteikė prezidento Joe Bideno (Joe Biden) administracijai žalią šviesą nutraukti vadinamąją "pasilik Meksikoje" politiką, kurią įvedė Donaldas Trumpas (Donald Trump), įgyvendindamas savo griežtą požiūrį į imigraciją.

...

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 10:30 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas omletas su šonine, špinatais ir sūriu

Omletas iškeptas orkaitėje su šonine, špinatais ir sūriu yra nuostabus patiekalas ne tik savaitgalio pusryčiams, bet ir tomis dienomis, kai ryte visiškai nereikia niekur skubėti.

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 10:16 Receptai | Patiekalai Kepta dorada orkaitėje - folijoje

Dorada - nuostabi žuvis, kepta folijoje orkaitėje. Ši žuvis turi tankią baltą mėsą ir labai nedaug kaulų. Įdėkite daugiau prieskonių ir citrinos, bus labai skanu! Aš Jums tai pažadu. Paruošimas labai paprastas, o skonis nepakartojamas! Einame gaminti jau dabar!

...

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 10:08 Receptai | Patiekalai Paprastai kepta lašiša keptuvėje su soja ir medumi
Lašiša kepta keptuvėje su soja ir medumi - paprastai, labai greitai ir skaniai. Šitaip iškeptos lašišos skonis yra tiesiog fantastiškas. Ji atsiskleidžia viename geriausių savo pavidalų. Lašišos gabaliukus marinavau maždaug 20 minučių. Kadangi naudojau ir šiek tiek citrinos, lašišos nereikėtų marinu...

Skaityti daugiau