Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicina » 2021 » Gruodžio » 25

"Covid" vakcinos - "pavojingiausias biologinis vaistas žmonijos istorijoje", sako daktaras Peteris McCulloughas

(Paranormal) Neseniai vykusiame internetiniame COVID mokslo simpoziume, kurį organizavo organizacija "Gydytojai už COVID etiką", pasauliui buvo pateikti kol kas išsamiausi įrodymai prieš Vuchano koronaviruso (Covid-19) "skiepus".

Ši tarptautinė grupė, kuri jau seniai priešinasi masiniam skiepų nuo Fauci gripo diegimui, teigė, kad injekcijų išprovokuota žmogaus imuninė sistema, aptikusi sintetinius smaigų baltymus, galiausiai gali pulti savo audinius (autoimuninė liga).

Dėl to jau įvyko neapsakomai daug tūkstančių mirčių, nors dauguma jų niekada nepatenka į vyriausybines duomenų bazes. Daugybė pranešėjų, tarp jų ir daktaras Peteris McCulloughas, kuris taip pat jau seniai pasisako prieš injekcijas, atskleidė mokslinius įrodymus, pagrindžiančius šiuos ir kitus teiginius.

Beje, P. McCulloughas (Peter McCullough) iš tikrųjų yra pareiškęs, kad kovidų "vakcinos" yra "pavojingiausias biologinis vaistas žmonijos istorijoje". Jis išlieka vienas iš garsiausių dabartinės darbotvarkės priešininkų.

Simpoziume pranešimą taip pat skaitė vokiečių patologas ir profesorius daktaras Arne Burkhardtas (Arne Burkhardt), turintis daugiau kaip 40 metų darbo šioje srityje patirtį. Jis atliko savo tyrimus, kuriuose tyrė 15 skirtingų pacientų, kuriems buvo atliktas skrodimas, audinius ir organus.

Aštuonių iš jų kūnai buvo moterų ir septynių vyrų, visų amžius - nuo 28 iki 95 metų. Kiekvienas iš šių asmenų mirė praėjus nuo septynių dienų iki šešių mėnesių po injekcijos.

Burkhardtas nustatė, kad beveik visais atvejais dėl injekcijų jų kūnai savaime sunyko. Nustatyta, kad tam tikros rūšies imuninės ląstelės, vadinamos limfocitais, įsiskverbė į įvairias kūno dalis ir galiausiai sukėlė ankstyvą mirtį.

Burkhardtas pristatė skaidres, kuriose buvo matyti, kad limfocitai ypač įsiskverbė į širdies raumenį ir sukėlė sisteminį uždegimą. Atsiradę pažeidimai buvo nedideli ir greičiausiai nepastebėti, "tačiau vos kelių raumens ląstelių sunaikinimas gali turėti pražūtingą poveikį", - perspėjo jis.

"Jei uždegiminė infiltracija randama ten, kur duodamas impulsas širdies susitraukimui, tai gali sukelti širdies nepakankamumą", - toliau sakė jis.

Taip pat buvo nustatyta, kad limfocitų invazija vyko ir į kitus gyvybiškai svarbius organus, tokius kaip kepenys, inkstai, gimda, smegenys, skydliaukė ir oda - visuose šiuose organuose buvo autoimuninio pažeidimo požymių.

Kiek mRNA nuodų gali ištverti organizmas, kol jis pradės kapoti?

Kanados mikrobiologas ir profesorius daktaras Maiklas Palmeris (Michael Palmer), apibendrindamas Burkhardto pranešimą, paaiškino, kad kiekvienas, turintis sąžiningą medicininį išsilavinimą, aiškiai pamatys, "koks pražūtingas gali būti šių vakcinų poveikis, bent jau tiems, kurie miršta po vakcinacijos".

"Dabar taip pat žinome, kodėl valdžios institucijos labai abejojo dėl tokių aukų skrodimų", - pridūrė Palmeris.

Kalbant apie tai, kodėl kai kurių žmonių po injekcijos neištinka toks kraštutinis likimas, Palmeris įspėjo, kad bendra per visą gyvenimą gaunama pasiuntinių RNR toksinų dozė yra ribota, o tai rodo, kad ji skiriasi priklausomai nuo žmogaus.

Kadangi trūksta eksperimentinių duomenų, nežinoma, kokios yra šios ribos. Ir, pasak Palmerio, tai yra "vienas didžiausių šių vakcinų skandalų, kad nebuvo atlikti jokie tinkami toksiškumo tyrimai".

Iš tyrimų su gyvūnais žinome, kad skiepų turinys neišlieka injekcijos vietoje. Jie cirkuliuoja visame organizme, jungiasi su receptoriais ir dengia kraujagysles, o tai daugeliui žmonių sukelia krešėjimą ir pernelyg didelį kraujavimą.

Ilgalaikė rizika iš tikrųjų bus akivaizdi, kai švirkštų turinys iš tikrųjų ilgainiui pateks į žmonių organizmus. Tikėtina, kad artimiausiais mėnesiais ir metais plačiai paplis mirtis dėl, atrodytų, jokios konkrečios priežasties.

Daugiau susijusių naujienų apie Fauci skiepus nuo gripo rasite svetainėje Genocide.news.

Šio straipsnio šaltiniai:

LifeSiteNews.com

NaturalNews.com

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
10.06.2019 laikas 14:15 Receptai Obuolių pyragas dėl kurio visi kraustosi iš proto

Gardaus obuolių pyrago receptas. Dar šiltas obuolių pyragas gali būti patiekiamas su ledais.  Skanaus!

Skaityti daugiau

13.07.2019 laikas 13:36 Receptai Gaminame namuose. Naminis plombyras
Tačiau problema tame, kad dabar prideda pernelyg daug įvairių chemikalų, dėl kurių plombyro skonis praktiškai dingsta. Naminį plombyrą pasigaminti bus nesunku. Yra labai geras receptas, kuriuo mes nusprendėme pasidalinti su jumis....

Skaityti daugiau

25.09.2019 laikas 13:11 Receptai Trapios tešlos pyragėliai „Empanada“ su grybais
Skanūs su grybais pyragėliai, kurie nustebins, bet kokio skonio mylėtojus. Tai trapios tešlos pyragėliai „Empanada“ su grybais. Kaip pasigaminti žiūrėkite vaizdo įrašą. Skanaus!

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
16.11.2024 laikas 22:16 Geriausi gėrimai nuo gerklės skausmo

Gerklės skausmas – nemalonus jausmas, kuris gali pasireikšti dėl įvairių priežasčių, įskaitant temperatūros pokyčius, alergijas ar infekcijas. Nors šis simptomas gali būti skausmingas ir varginantis, siūlome jums daugybę natūralių gėrimų rec...

Skaityti daugiau

16.11.2024 laikas 20:35 Kaip lengvai pašalinti makiažo dėmes iš drabužių ir audinių?
Makiažas gali padėti mums jaustis nuostabiai, tačiau kartais jis palieka nepageidaujamų dėmių ant mūsų mėgstamų drabužių. Nuo lūpų dažų iki blakstienų tušo – kiekviena kosmetika gali sukelti iššūkių, tačiau geros žinios yra tai, kad šių dėmių pašalin...

Skaityti daugiau

16.11.2024 laikas 16:07 Kaip neturtinga mergaitė iš Makleodų klano tapo JAV visuomenės veikėja: kas buvo Donaldo Trumpo motina ir kuo į ją panašus sūnus
Donaldo Trumpo sėkmė JAV prezidento rinkimuose kelia daug klausimų, o viena iš jų – kas slypi po jo charizmos ir nenuspėjamumo? Edinburgo universiteto tyrimai ir Makleodų giminės istorija suteikia vertingų įžvalgų apie tai, kaip šeimos paveldas ir as...

Skaityti daugiau

16.11.2024 laikas 15:15 Mokslininkų tyrimas: kaip sensta smegenys ir kaip tai veikia intelektą
Mokslininkai vis dažniau nagrinėja, kaip smegenys sensta ir kaip tai veikia mūsų pažintinius gebėjimus. Naujausio Edinburgo universiteto tyrimo rezultatai atskleidžia, jog ankstyvosios vaikystės intelektas gali turėti didelę įtaką mūsų smegenų funkci...

Skaityti daugiau

16.11.2024 laikas 13:49 Alpėse turistai atsitiktinai aptiko fosilijų būtybių, kurios gyveno dar prieš dinozaurų atsiradimą.
2023 metais Italijos Alpių kalnuose įvyko neįtikėtinas atradimas — turistai aptiko senovinius gyvūnų pėdsakus, kurie buvo paslėpti po ledynais milijonus metų. Šis radinys atskleidžia naujų žinių apie mūsų planetos praeitį ir klimato pokyčius, kurie p...

Skaityti daugiau