Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Gruodžio » 25

"Covid" vakcinos - "pavojingiausias biologinis vaistas žmonijos istorijoje", sako daktaras Peteris McCulloughas

(Paranormal) Neseniai vykusiame internetiniame COVID mokslo simpoziume, kurį organizavo organizacija "Gydytojai už COVID etiką", pasauliui buvo pateikti kol kas išsamiausi įrodymai prieš Vuchano koronaviruso (Covid-19) "skiepus".

Ši tarptautinė grupė, kuri jau seniai priešinasi masiniam skiepų nuo Fauci gripo diegimui, teigė, kad injekcijų išprovokuota žmogaus imuninė sistema, aptikusi sintetinius smaigų baltymus, galiausiai gali pulti savo audinius (autoimuninė liga).

Dėl to jau įvyko neapsakomai daug tūkstančių mirčių, nors dauguma jų niekada nepatenka į vyriausybines duomenų bazes. Daugybė pranešėjų, tarp jų ir daktaras Peteris McCulloughas, kuris taip pat jau seniai pasisako prieš injekcijas, atskleidė mokslinius įrodymus, pagrindžiančius šiuos ir kitus teiginius.

Beje, P. McCulloughas (Peter McCullough) iš tikrųjų yra pareiškęs, kad kovidų "vakcinos" yra "pavojingiausias biologinis vaistas žmonijos istorijoje". Jis išlieka vienas iš garsiausių dabartinės darbotvarkės priešininkų.

Simpoziume pranešimą taip pat skaitė vokiečių patologas ir profesorius daktaras Arne Burkhardtas (Arne Burkhardt), turintis daugiau kaip 40 metų darbo šioje srityje patirtį. Jis atliko savo tyrimus, kuriuose tyrė 15 skirtingų pacientų, kuriems buvo atliktas skrodimas, audinius ir organus.

Aštuonių iš jų kūnai buvo moterų ir septynių vyrų, visų amžius - nuo 28 iki 95 metų. Kiekvienas iš šių asmenų mirė praėjus nuo septynių dienų iki šešių mėnesių po injekcijos.

Burkhardtas nustatė, kad beveik visais atvejais dėl injekcijų jų kūnai savaime sunyko. Nustatyta, kad tam tikros rūšies imuninės ląstelės, vadinamos limfocitais, įsiskverbė į įvairias kūno dalis ir galiausiai sukėlė ankstyvą mirtį.

Burkhardtas pristatė skaidres, kuriose buvo matyti, kad limfocitai ypač įsiskverbė į širdies raumenį ir sukėlė sisteminį uždegimą. Atsiradę pažeidimai buvo nedideli ir greičiausiai nepastebėti, "tačiau vos kelių raumens ląstelių sunaikinimas gali turėti pražūtingą poveikį", - perspėjo jis.

"Jei uždegiminė infiltracija randama ten, kur duodamas impulsas širdies susitraukimui, tai gali sukelti širdies nepakankamumą", - toliau sakė jis.

Taip pat buvo nustatyta, kad limfocitų invazija vyko ir į kitus gyvybiškai svarbius organus, tokius kaip kepenys, inkstai, gimda, smegenys, skydliaukė ir oda - visuose šiuose organuose buvo autoimuninio pažeidimo požymių.

Kiek mRNA nuodų gali ištverti organizmas, kol jis pradės kapoti?

Kanados mikrobiologas ir profesorius daktaras Maiklas Palmeris (Michael Palmer), apibendrindamas Burkhardto pranešimą, paaiškino, kad kiekvienas, turintis sąžiningą medicininį išsilavinimą, aiškiai pamatys, "koks pražūtingas gali būti šių vakcinų poveikis, bent jau tiems, kurie miršta po vakcinacijos".

"Dabar taip pat žinome, kodėl valdžios institucijos labai abejojo dėl tokių aukų skrodimų", - pridūrė Palmeris.

Kalbant apie tai, kodėl kai kurių žmonių po injekcijos neištinka toks kraštutinis likimas, Palmeris įspėjo, kad bendra per visą gyvenimą gaunama pasiuntinių RNR toksinų dozė yra ribota, o tai rodo, kad ji skiriasi priklausomai nuo žmogaus.

Kadangi trūksta eksperimentinių duomenų, nežinoma, kokios yra šios ribos. Ir, pasak Palmerio, tai yra "vienas didžiausių šių vakcinų skandalų, kad nebuvo atlikti jokie tinkami toksiškumo tyrimai".

Iš tyrimų su gyvūnais žinome, kad skiepų turinys neišlieka injekcijos vietoje. Jie cirkuliuoja visame organizme, jungiasi su receptoriais ir dengia kraujagysles, o tai daugeliui žmonių sukelia krešėjimą ir pernelyg didelį kraujavimą.

Ilgalaikė rizika iš tikrųjų bus akivaizdi, kai švirkštų turinys iš tikrųjų ilgainiui pateks į žmonių organizmus. Tikėtina, kad artimiausiais mėnesiais ir metais plačiai paplis mirtis dėl, atrodytų, jokios konkrečios priežasties.

Daugiau susijusių naujienų apie Fauci skiepus nuo gripo rasite svetainėje Genocide.news.

Šio straipsnio šaltiniai:

LifeSiteNews.com

NaturalNews.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.01.2022 laikas 19:29 Paslaptingi statiniai: Unikali kolona Indijoje

Qutub Minar – tai ne tik aukščiausias akmens bokštas Indijoje, bet ir visas architektūrinis kompleksas, kurio papėdėje yra senovės šventyklų ir kapų liekanos, o tarp jų, ant akmeninės platformos stovi gerai išsilaikiusi septynių metrų aukščio geležinė kolona.

...

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 18:33 Švytintys objektai virš Ričlando, Oregono valstijos, Google žemėlapis!

Kaip tik šiandien apie tai pranešė Ričlande gyvenanti moteris. Ji "Google Earth" žemėlapyje aptiko tris švytinčius objektus, judančius virš kalnų vietovės. Taigi turėjau tai nufilmuoti.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 16:59 Patarimai ką vartoti vėlyvą pavasarį (video)

Šį kartą svečiuojamės pas Neringą sodyboje, kurioje ji su savo mažaisiais pagalbininkais mus supažindins su gamtoje augančiais augalais, kuriuos galima vartoti ir kaip maistą ir kaip vaistą.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 14:01 Konspirologiškai: Apie NSO Mėnulyje

Mėnulis – artimiausias Žemei kosminis kūnas. Ir nors jis tėra nutolęs nuo mūsų vidutiniškai tik 384 400 km, apie jį žinome gana nedaug. Mėnulyje apsilankė „Apollo“ erdvėlaiviai, viso jame buvo nusileidę 12 astronautų.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 20:33 Atskleista tamsioji metaverslo pusė: Kodėl jūsų vaikams reikia laikytis atokiau nuo VRChat

Tėvai, Kalėdoms nupirkę savo vaikams "Oculus Quest 2", gali būti nustebinti, nes vienoje populiariausių virtualios realybės ausinių pokalbių svetainių "VRChat" buvo užfiksuoti keli vaikų viliojimo atvejai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:55 Receptai | Patiekalai Kepti ryžiai su daržovėmis ir lašiša

Tokie azijietišti kepti ryžiai su daržovėmis yra puikus pasirinkimas, kai norisi panaudoti užsilikusius maisto likučius. Man asmeniškai šis patiekalas yra kažkiek ir komfortiškas. Toks tikrai paprastas ir jaukus naminis maistas su daugybe ryžių bei daržovių.

...

Skaityti daugiau

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau