Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Technologijos, Mokslas » 2022 » Spalio » 7

Įdomu: Biotechnologijų analitikė Karen Kingston atskleidžia PATENTUS ir dokumentus

Nedaugelis žmonių atliko tiek daug mRNA injekcijų (nedrįstu jų vadinti vakcinomis) tyrimų, kiek Karen Kingston, biotechnologijų analitikė, anksčiau dirbusi pagal sutartis su "Pfizer", "J&J", "Thermo Fisher" ir kitomis korporacijomis. Karen Kingston interviu, kuriame pateikiama svarbiausių patentų, mokslinių žurnalų straipsnių ir korporacijų dokumentų ekrano nuotraukų, pateikia argumentus, kad mRNA kovidų "vakcinos" injekcijos iš tikrųjų yra egzotiškų technologijų implantai, kuriuos galima panaudoti visuotiniam pavergimui ir (arba) genocidui.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

Visas mūsų valandos trukmės interviu skelbiamas toliau. Šiame interviu rodomi kelių svarbiausių dokumentų vaizdo įrašai.

Magnetiniai hidrogelai, audinių inžinerija ir nuotolinis valdymas

Magnetinių hidrogelių nuotolinis valdymas ir "audinių inžinerija" toli gražu nėra sąmokslo teorija, tai gerai užfiksuota mokslinėje literatūroje. Štai vienas iš ACS Nano žurnale paskelbtų straipsnių, kuriame aprašomas būtent šis dalykas:

Biotechnologijų analitikė Karen Kingston atskleidžia PATENTUS

Magnetiniai nanokompozitiniai hidrogelai audinių inžinerijai: Ląstelių likimo valdymo koncepcijos ir nuotolinio valdymo strategijos

https://en.x-mol.com/paper/article/1347338492243496960

Iš santraukos:

Daugumai žmogaus kūno audinių būdingos labai anizotropinės fizikinės savybės ir biologinė organizacija. Hidrogelius dėl jų daug vandens turinčios sudėties, biologinio suderinamumo ir reguliuojamų savybių siūloma naudoti kaip pastolių medžiagas dirbtiniams audiniams konstruoti.

...būdingos magnetinių nanodalelių savybės leidžia jas naudoti kaip magnetomechanines nuotolines pavaras, kad būtų galima valdyti hidrogeliuose esančių ląstelių elgseną veikiant išoriniams magnetiniams laukams.

Minkštos dirbtinių raumenų pavaros, pasižyminčios savaiminio gijimo ir multimodalinėmis judėjimo savybėmis

Iš žurnalo "Nature Reviews Materials" pateikiame mokslinį straipsnį pavadinimu "Minkštosios pavaros realioms reikmėms".

https://www.nature.com/articles/s41578-021-00389-7

Biotechnologijų analitikė Karen Kingston atskleidžia PATENTUS

Šioje apžvalgoje aptariamos naujos medžiagos ir struktūriniai projektai, skirti minkštųjų pavaros mechanizmų, pasižyminčių fiziniu intelektu ir pažangiomis savybėmis, tokiomis kaip gebėjimas prisitaikyti, multimodalinė lokomotyvacija, savaiminis gijimas ir daugialypė reakcija, inžinerijai.

Galiausiai aptariame naujos kartos minkštųjų aktuatorių iššūkius ir galimybes, įskaitant fizinį intelektą, gebėjimą prisitaikyti, gamybos masteliškumą ir atkuriamumą...

Įterptieji perdavimo ir priėmimo įtaisai, kurie tinkle dalijasi informacija, žmogaus kūną paverčiantys "debesų" kompiuterijos platformomis

Kingstonas taip pat atskleidžia, kaip implantuotos biosintetinės struktūros geba perduoti ir priimti skaitmeninę informaciją, todėl tokios struktūros gali "tinklauti" viena su kita, net ir būdamos priimančiojo žmogaus kūne. Kartu su išorinio dirbtinio intelekto galimybėmis, kurias pagreitina 5G pralaidumo greitis ir mažas vėlavimas, šios tinklinės struktūros gali būti panaudotos kaip ginklas prieš žmoniją.

Vienas iš šioje technologijoje cituojamų patentų yra US11107588B2, kuriame aptariama: " Sistemą sudaro daugybė elektroninių įrenginių, kuriuose yra instrukcijos, skirtos ID generuoti, ir, esant šalia kito tokio elektroninio įrenginio, vienas arba abu elektroniniai įrenginiai perduoda / priima ID į / iš kito elektroninio įrenginio."

Biotechnologijų analitikė Karen Kingston atskleidžia PATENTUS

Šiame patente aprašytoje technologijoje konkrečiai kalbama apie SARS, MERS, koronavirusą ir gripą arba bet kokią ligą, turinčią "į gripą panašių simptomų". Žr. šį sąrašą iš patento:

  1. Pagal kai kuriuos išradimo variantus minėtas virusas yra koronavirusas.
  2. Pagal kai kuriuos išradimo variantus minėtas virusas yra SARS-CoV.
  3. Pagal kai kuriuos išradimo variantus minėtas virusas yra MERS-CoV.
  4. Pagal kai kuriuos išradimo variantus minėtas virusas yra SARS-CoV-2.
  5. Pagal kai kuriuos išradimo variantus minėtas virusas yra gripo virusas.
  6. Pagal kai kuriuos išradimo variantus minėta liga pasireiškia į gripą panašiais simptomais.

Toliau pateiktoje schemoje parodyta, kaip elektromagnetiniai signalai gali būti transliuojami ir priimami tarp asmenų, kuriems implantuotos arba įrengtos skaitmeninės sistemos:

Biotechnologijų analitikė Karen Kingston atskleidžia PATENTUS

Tame pačiame patente taip pat kalbama apie schemų, žmonių tinklų ir patogenų plitimo įkūnijimus, sakoma, pvz:

...grandinės pagalba, remiantis minėta fizinio artumo informacija, generuoja prognozuojamą tikimybę, kad minėtas subjektas perduos minėtąjį patogeną, remiantis minėta fizinio artumo informacija, daugybei subjektų...

...techninė įranga, skirta pasirinktoms užduotims atlikti pagal kai kuriuos išradimo variantus, gali būti įgyvendinta kaip mikroschema arba grandinė.

Kompiuterio skaitoma signalų laikmena gali apimti skleidžiamą duomenų signalą su jame įkūnytu kompiuterio skaitomu programos kodu, pavyzdžiui, bazinėje juostoje arba kaip nešančiosios bangos dalis.

...kai kurie šio išradimo įgyvendinimo variantai gali būti visiškai aparatinės įrangos, visiškai programinės įrangos (įskaitant programinę įrangą, rezidentinę programinę įrangą, mikrokodą ir t. t.) arba programinės įrangos ir aparatinės įrangos aspektus derinantis įgyvendinimo variantas, kurie visi čia gali būti bendrai vadinami "grandine", "moduliu" arba "sistema".

Išsamią informaciją ir dokumentus rasite šiame valandos trukmės interviu su Karen Kingston:

- Covid-19 injekcijose yra NEUROVEKONŲ, įterptų į lipidų nanopartikulius (LNP)
- Neurologiniai ginklai buvo slepiami slepiant leidimą naudoti skubos tvarka
- Šokiruojantys patentai patvirtina, kad visa tai tiesa (nurodyti patentų numeriai)
- Vyksta transhumanizmo puolimas prieš žmoniją, žmonės tampa MAŽIAU žmonėmis
- LNP gali būti aktyvuojami 5G dažniais, kad būtų pasiekti fiziologiniai pokyčiai
- Covid "vakcinos" yra egzotiškos technologijos, įdiegtos žmonėms
- Su CCP susijusi dirbtinio intelekto bendrovė JAV pavadinta "grėsme nacionaliniam saugumui"
- 5G infrastruktūrą stebėsenos tikslais naudos dirbtinio intelekto įterptosios sistemos
- Postvakcininės "biostruktūros" yra savaime susiformuojantys biosintetiniai ginklai

Arba žiūrėkite čia:

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.11.2022 laikas 19:45 JK priežiūros institucija priekaištauja "Pfizer" generaliniam direktoriui dėl "klaidinančių" pareiškimų apie "Covid" vakcinas vaikams
Jungtinės Karalystės farmacijos priežiūros institucija priekaištavo "Pfizer" generaliniam direktoriui Albertui Bourlai (Albert Bourla) už "gėdingai klaidinančius" pareiškimus apie vaikams skirtas "Covid" vakcinas....

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 19:28 Brazilijos kariškiai paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" - Medijos užtemimas

Brazilijos kariškiai parodė savo paramą Brazilijos žmonėms ir paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" po to, kai paaiškėjo, kad rinkimai buvo suklastoti.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 14:55 Prieš ir po: Adamas Schiffas atsisako įsipareigoti liudyti Kongrese (po D.Trumpo)

Demokratas Adamas Šifas (Adam Schiff) daug metų stūmė suklastotą, Hillary Clinton (Hillary Clinton) finansuotą Steele'o dosjė, žinodamas, kad tai visiškas melas, finansuojamas demokratų.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

27.11.2022 laikas 21:02 Receptai | Patiekalai Blynai iš kopūstų? Nustebsite kaip fantastiškai gerai pavyksta!
Nors kopūstas ir nėra toks didelis kaip moliūgas, bet paprastai jo per vieną kartą taip pat nesunaudojame. Todėl verta turėti galvoje bent jau du patiekalus, kuriems būtų galima sunaudoti vieną kopūstą. Žinoma, tai galėtų būti pap...

Skaityti daugiau