Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Sausio » 3

Izraelio masinio skiepijimo košmaras dar labiau paaštrėjo, per 6 mėnesius užfiksuota daugiausia naujų kovidų atvejų

Remiantis pranešimais, Izraelyje sparčiai plinta Moronio (Omicron) Vuchano koronaviruso (Covid-19) atmaina.

Nepaisant to, kad Izraelis turi autoritarinę policinę valstybę, kurioje beveik visi piliečiai, norėdami gyventi, privalo "skiepytis", dabartinė visuomenės sveikatos būklė, bent jau kalbant apie "teigiamus" tyrimų rezultatus, yra liūdna.

Laikraštis "Times of Israel" (ToI) praneša, kad visoje šalyje naujų užsikrėtimo maronika atvejų skaičius patrigubėjo. Duomenys rodo, kad dabar per dieną teigiamų testų sulaukia apie 1 800 izraeliečių.

Tai - per šešis mėnesius pasiektas rekordinis skaičius šalyje, nepaisant to, kad skiepų programa yra viena agresyviausių pasaulyje.

Šalies Sveikatos apsaugos ministerija teigia, kad praėjusį šeštadienį patvirtintų maronikos atvejų skaičius pasiekė 1118, o tai yra daugiau nei trigubai daugiau nei ankstesnį antradienį nustatytas 341 užsikrėtimo atvejis.

Ministerija savo pranešime pridūrė, kad dar 861 užsikrėtęs asmuo "labai įtariamas" kaip maronikas, tačiau dar nepatvirtintas.

Ši naujausia viruso "banga" yra penktoji Izraelyje nuo pirmosios plandemijos pradžios 2020 m. kovo mėn. Ir atvejų skaičius toliau sparčiai auga, nepaisant plačiai paplitusio injekcijų laikymosi.

Izraelis tapo policine valstybe pragaras

Siekdami pažaboti maronio plitimą, ministrų kabineto ministrai įveda dar vieną lokautą, šį kartą apribodami įėjimą į prekybos centrus. Taip pat ribojamas asmeninis moksleivių mokymasis.

"Sekmadienį taip pat turėjo įsigalioti naujos švietimo sektoriaus taisyklės", - praneša ToI. "7-12 klasių moksleivių klasės bendruomenėse, įtrauktose į "raudonųjų" arba "oranžinių" sąrašus, galės būti atidarytos tik toms klasėms, kuriose 70 proc. moksleivių yra gavę pirmąją vakcinos dozę."

"Mokiniai klasėse, kuriose paskiepyta mažiau nei 70 proc. vaikų, mokysis internetu. Šis sprendimas po trijų savaičių bus taikomas ir pradinėms mokykloms (1-6 klasėms)".

"Žaliosiose" ir "geltonosiose" bendruomenėse valstybinis mokymas bus tęsiamas įprasta tvarka visose klasėse.

Izraelio "šviesoforo" planas veikia taip, kad kiekvienai šalies savivaldybei suteikiamas balas nuo 0 iki 10, atsižvelgiant į veiksnių sąrašą. Vienas iš veiksnių yra naujų susirgimų skaičius, tenkantis 10 000 gyventojų, taip pat teigiamų atvejų skaičius.

Miestus ir miestelius, kurie vidutiniškai gauna 7,5 balo ar daugiau, vyriausybė priskiria "raudonai" kategorijai, o tai reiškia, kad artėja griežti apribojimai.

Ministras pirmininkas Naftali Bennett įsakė atlikti greituosius testus prie visų įėjimų į senelių globos namus, kad neva būtų apsaugotos "pažeidžiamos bendruomenės" nuo užsikrėtimo.

Tokį sprendimą Bennettas priėmė po to, kai centriniame Izraelio Saviono mieste esančiuose pagyvenusių žmonių globos namuose 25 žmonėms buvo "diagnozuotas" kinų gripas. Dvidešimt iš jų buvo gyventojai, o penki - darbuotojai.

Savaitgalį pasikalbėjęs su "Pfizer" generaliniu direktoriumi Albertu Bourla (Albert Bourla), Bennetas taip pat nusprendė įsigyti 100 000 dozių naujojo "Pfizer" vaisto "nuo gripo". Šis vaistas bus skiriamas kartu su nesibaigiančiais "stiprinamaisiais" skiepais, kuriuos izraeliečiai ir toliau gaus.

Bourla tvirtina, kad jo kompanijos vaistas gali padėti iki 90 proc. sumažinti hospitalizacijos ir mirties riziką didelės rizikos grupėse. Pirmoji siunta į Izraelį bus pristatyta per kitą savaitę.

"Rizika kiekvienam iš mūsų užsikrėsti šia liga yra didžiausia nuo pandemijos pradžios", - paskelbė Veizmano mokslo instituto profesorius Eranas Segalas (Eran Segal), skaičiavimo biologas ir vienas iš pagrindinių Izraelio vyriausybės patarėjų koronavirusų klausimais.

"Nėra abejonių, kad veiksmingiausias žingsnis yra vakcina", - pridūrė jis. "Būtent ji sumažins sergamumą ir sunkios būklės žmonių skaičių".

Naujausias naujienas apie Izraelį ir plandemiją rasite svetainėje Fascism.news.

Šio straipsnio šaltiniai:

TimesOfIsrael.com

Planet-Today.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
16.01.2022 laikas 20:01 Ramunėlės padės, kai sukandžiojo uodai

Kai įsikėlėme į naują butą, buvome nepaprastai laimingi. Pagaliau turime nuosavą būstą! Dabar viskas bus kitaip. Nors butas miesto pakraštyje, bet gamta netoliese - puiki, pro langą matosi vandens telkinys.

...

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 19:35 Skanus vaistas nuo cukrinio diabeto
Kai anytai buvo nustatytas cukrinis diabetas, pradėjome ieškoti nekenkiančių gydymo metodų - juk “nesėdėsi” visą laiką ant vaistų!

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 18:38 NSO laivynas praskrido žemai virš greitkelio Ilinojaus valstijoje
Vaizdo įrašas (žiūrėti toliau) buvo įrašytas 2021 m. lapkričio 26 d. apie 18 val. vakaro, tačiau tik neseniai pasirodė internete. Pasak liudininko, objektai judėjo visiškai tyliai ir, keisdami formą, judėjo Mičigano ežero link....

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 17:52 Paslaptingas Dievų miestas Teotihuakanas
Teotihuakaną statė nežinoma išsivysčiusi civilizacija – taip teigia viena iš paskutinių nusistovėjusių versijų apie paslaptingą senovinį miestą Šiaurės Amerikoje.

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 15:39 Nežinomų dievų pagalba
Stebint naujausius mokslinius atradimus išnykusių civilizacijų tyrinėjimų srityje, tampa akivaizdu, kad klasikinė teorija apie žmonijos vystymąsi neišlaiko jokios kritikos. Seniai žlugo versija, kad dabartinė civilizacija yra visų ankstesnių, egzistavusių prieš ją, karūna....

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 13:03 Receptai | Patiekalai Gaminame namuose: Naminė saldinta pistacijų pasta

Maistas privalo būti skanus. Šiais laikas žmonės vis dažniausiai koncentruojasi į grožį, kad net kartais pamiršta skonį. Vis mažiau apie jį visi kalba.

Skaityti daugiau

15.01.2022 laikas 16:59 Receptai | Patiekalai Tobulasis kepinys, kuris niekada nenuvilia! Mielinis velykų pyragas
Kokios Velykos be tikros romo bobos? Tokios bobos - bobos kaip bobos tik be romo, kad visokiausio amžiaus valgytojai galėtų jas ragauti bei vertinti. O įvertintos buvo greitai, dar net nesulaukus Velykų.

Skaityti daugiau

13.01.2022 laikas 22:56 Receptai | Patiekalai Pačios skaniausios orkaitėje keptos varškės spurgos
Tokios orkaitėje iškeptos varškės spurgos yra tikras mano atradimas. Man jos labai patinka, jose nėra tiek daug riebalų, skonis fantastiškas. Pastaruoju metu jos tapo labai pamiltos visos mūsų šeimos. Užsukę svečiai, kuriuos pavaišinau taip pat labai gyrė, vis kartojo, kad prie kavos puodelio jos la...

Skaityti daugiau