Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Gruodžio » 11

Dėl masinio skiepijimo nuo kovidų padaugėjo vakcinomis sukeltų VAIDS atvejų

Naujajame žurnale "The Lancet" išspausdintame straipsnyje teigiama, kad kuo daugiau "vakcinų" nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19) suleidžiama žmogui, tuo greičiau jo organizmas suserga į AIDS panašiu imuniteto išsekimo sindromu, vadinamu VAIDS.

Vakcinomis įgyto imunodeficito sindromas prasideda iš karto po pirmojo injekcijų ciklo. Ekspertai nerimauja, kad su kiekviena sekančia "stiprinamąja" injekcija šis, kaip jie vadina, "imuninės erozijos" procesas tik spartėja.

Atlikdami savo tyrimą, mokslininkai palygino skiepytų ir neskiepytų žmonių sveikatos būklę Švedijoje. Devynis mėnesius buvo tiriama maždaug 1,6 mln. abiejų grupių asmenų.

Nustatyta, kad visiškai paskiepytųjų imuninė apsauga išlieka labai trumpai - ne ilgiau kaip šešis mėnesius. Po to injekcijų sukeltas dirbtinis "imunitetas" greitai nusilpsta, todėl visiškai paskiepytas asmuo neturi jokios apsaugos nuo bet kokios infekcijos, panašiai kaip AIDS.

Tuo tarpu nustatyta, kad neskiepytieji išlaikė tikrą ir ilgalaikį imunitetą, nes į jų organizmą nebuvo kišami imunitetą ardantys smailialąsteliniai baltymai ir kitos paslaptingos cheminės medžiagos, kurios, kaip dabar žinome, savaitę po savaitės po injekcijos ardo imuninę sistemą.

"Gydytojai šį reiškinį pas pakartotinai skiepytus asmenis vadina "imuniteto erozija" arba "įgytu imuniteto nepakankamumu", kuris paaiškinamas padidėjusiu sergamumu miokarditu ir kitomis po skiepų atsiradusiomis ligomis, kurios juos paveikia greičiau ir baigiasi mirtimi arba lėčiau ir sukelia lėtines ligas", - apie tyrimo išvadas pranešė "America's Frontline Doctors" (AFLDS).

Covid skiepai sukelia kaskadinį organizmo imuninio atsako nepakankamumą

Svarbu prisiminti, kad covid vakcinos iš tikrųjų nėra vakcinos, bent jau ne tradicine prasme. Jos tik priverčia viso organizmo ląsteles gaminti tik vieną nedidelę tariamo SARS-CoV-2 viruso dalį - baltymą "spike".

Kaip jau seniai įspėjome, šios injekcijos paverčia žmonių kūnus vaikščiojančiomis spyglių baltymų gamyklomis, todėl organizme susidaro antikūnai prieš juos. Tačiau tai sukelia rimtų problemų, dėl kurių palaipsniui blogėja organizmo imuninis pajėgumas ir funkcionalumas.

"Pirma, šios vakcinos "išmoko" imuninę sistemą atpažinti tik nedidelę viruso dalį (spyglių baltymą)", - aiškina AFLDS. "Variantai, kurie nors ir nežymiai skiriasi šiuo baltymu, gali išvengti siauro vakcinų sukuriamų antikūnų spektro."

"Antra, vakcinos sukuria "priklausomybę nuo vakcinų", t. y. asmenys tampa priklausomi nuo reguliarių pakartotinių skiepų, nes jie buvo "paskiepyti" tik nuo mažos mutuojančio viruso dalies", - priduria grupė. "Australijos sveikatos apsaugos ministrė daktarė Kerry Chant pareiškė, kad COVID bus su mumis amžinai ir žmonės turės "priprasti" vartoti nesibaigiančias vakcinas. Tai bus reguliarus skiepijimo ir pakartotinio skiepijimo ciklas".

Trečias dalykas yra paprastas faktas, kad skiepai niekaip neapsaugo nuo infekcijos nosyje ir viršutiniuose kvėpavimo takuose, kur visiškai paskiepytiems žmonėms paprastai būna didžiausias viruso kiekis. Dėl to visiškai paskiepyti asmenys tampa tais visad baimę keliančiais "superplatintojais" ir kelia rimtą pavojų visuomenei.

Buvęs "New York Times" žurnalistas Aleksas Berensonas įspėja, kad dėl šių injekcijų išprovokuoto neriboto ir nekontroliuojamo autoimuninio atsako į koronaviruso spyglio baltymą gali kilti "antikūnų, vadinamų antiidiotipiniais antikūnais, arba Ab2, banga, kuri dar ilgai kenkia žmogaus organizmui po to, kai išsivalo pats Sars-CoV-2 arba tie spyglio baltymai, kuriuos injekcijos priverčia organizmo ląsteles gaminti".

Antrąją antikūnų bangą gali sukelti ir patys spyglių baltymai, kurie moduliuoja pradinį imuninės sistemos atsaką, susijungdami su pirmąja antikūnų banga ir galiausiai ją sunaikindami.

Naujausias naujienas apie kovicidų "vakcinų" daromą vaisingą žalą galite rasti svetainėje ChemicalViolence.com.

Šio straipsnio šaltiniai:

AmericasFrontlineDoctors.org

Planet-Today.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
15.05.2022 laikas 14:02 “Kietos šviesos spindulių” mįslė

Pirmą kartą apie tokius neįprastus NSO spindulius sužinota XX a. septintojo dešimtmečio pabaigoje. Žanas Heringas pavadino juos "kietos šviesos spinduliais", kurie turi labai neįprastų savybių. Statistinės NSO objektų stebėjimų analizės duomenimis, maždaug 1980 m. šviesos spinduliai ir ...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 13:33 Kanada - Tūkstančiai žmonių evakuoti dėl potvynių Albertoje ir Šiaurės Vakarų teritorijose
Dėl ledo kamščių, lietaus ir tirpstančio sniego šiaurinėje Kanados dalyje išsiliejo upės. Visoms Šiaurės vakarų teritorijų bendruomenėms buvo įsakyta evakuotis, o šiaurės vakarų Albertos provincijoje šimtai žmonių buvo priversti palikti savo namus....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 11:01 COVID-19 vakcinos išsiskyrimas gali pakenkti neskiepytiems žmonėms ir sukelti rimtų sveikatos problemų, pavyzdžiui, kraujo krešulių

Vakcinų nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19) išskyrimo efektas paveikia net neskiepytus žmones, sukeldamas rimtų sveikatos komplikacijų, įskaitant kraujo krešulius, kurie yra tokie dideli, kad beveik prilygsta žmogaus kumščio dydžiui, kalba Arsenio Toledo.

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 09:01 Laiko sutrikimų ir anomalijų mįslės

Vienas iš labiausiai paplitusių teiginių apie laiką sako: laikas nuolat yra visur. Deja, bet, jei tai būtų tiesa, tai mūsų gimtoji planeta prarastų bent pusę žmogaus širdžiai mielų paslapčių. Egzistuoja ryšys tarp normalios laiko eigos pasikeitimo ir "pražūtingų, užburtų" vietų.

...

Skaityti daugiau

14.05.2022 laikas 13:48 Vaiduokliai iš tiesų egzistuoja?

Šimtus ar net tūkstančius metų mediumai ir ekstrasensai bandė įrodyti, kad vaiduokliai tikrai egzistuoja. Vieni bijojo vaiduoklių, kiti juos medžiojo. Tačiau klausimas vis dar atviras: ar vaiduokliai tikrai egzistuoja?

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 08:07 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su grybais
Labai turtinga savo skoniu, bet ne kalorijomis perlinių kruopų sriuba su grybais. Net mano vyras labai gyrė, o jis tikrai nėra didžiulis perlinių kruopų ar grybų mėgėjas. Beje šiai sriubai kuo puikiai tiek švieži, tiek džiovinti grybai....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:59 Receptai | Patiekalai Vokiška perlinių kruopų sriuba su šonine
Ar žinojote labai paprastą tiesą: perlinės kruopos yra tik iš miežių. Ši vokiška sriuba Graupensuppe taip ir yra verčiama į lietuvių kalbą - miežinė sriuba. Pas mus tai būtų labiau perlinė sriuba.

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:52 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su jautiena

Labai, labai ir labai skani perlinių kruopų sriuba su jautiena, šiek tiek jaučiasi švelnus aštrumas ir skonis tikrai geras. Visi ingredientai yra savo vietoje, idealiai sudera tarpusavyje.

Skaityti daugiau