Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugsėjo » 24

DOKUMENTO ATSKLEIDIMAS: "Covid" "vakcinos" per "odą prasiskverbiančias nanodalelės" išskiria mirtinus spyglių baltymus

(Paranormal) Paaiškėjo daugiau atskleidimų, leidžiančių manyti, kad Wuhano koronavirusas (Covid-19) buvo ruošiamas laboratorijoje mažiausiai pusantrų metų prieš oficialų jo išleidimą 2019 m. pabaigoje.

Naujai nutekinti dokumentai rodo, kad likus 18 mėnesių iki pranešimo apie pirmuosius Kinijos viruso atvejus, Wuhano virusologijos institute (WIV) dirbantys ir su juo susiję tyrėjai bandė gauti dotacijas genetiškai modifikuotiems (GMO) šikšnosparnių koronavirusams, galintiems užkrėsti žmones.

Šiose dotacijų paraiškose buvo aiškiai paaiškinta, kad "pro odą prasiskverbiančios nanodalelės" su "naujais chimeriniais smailių baltymais" turėjo būti naudojamos šikšnosparnių koronavirusams paversti labai užkrečiamais koronavirusais, kuriais gali "užsikrėsti" žmonės. (Susijęs: Nutekintas DARPA dokumentas, DRASTIC analizė patvirtina, išpuolis prieš žmoniją vykdomas naudojant aerozolius)

Dokumentuose buvo ir kitų chimerinių virusų, už kurių prašymus atsakingas Peteris Daszakas (Peter Daszak) iš organizacijos "EcoHealth Alliance". Tony Fauci iš Nacionalinio alergijos ir infekcinių ligų instituto (NIAID) taip pat stovėjo už šios schemos, nukreipdamas Amerikos mokesčių mokėtojų dolerius į Vuchaną neteisėtiems funkciniams tyrimams.

Vienu metu šiems pavojingiems tyrimams finansuoti iš Gynybos pažangiųjų mokslinių tyrimų projektų agentūros (DARPA) buvo prašoma 14 mln. dolerių. Pranešama, kad DARPA atmetė prašymą, nes manė, kad tai pernelyg pavojinga, tačiau tai nesutrukdė prašytojams gauti finansavimą kitur.

Planuota į šikšnosparnių koronavirusus įterpti "žmogui būdingas skaldymo vietas", kad jie būtų tinkami perkelti į žmones. Tai gali būti vadinamosiose "vakcinose" esančios medžiagos, nes dabar vartojantys skiepus serga ir miršta rekordiškai daug žmonių.

Tai daug labiau tikėtinas scenarijus nei tas, kuris pirmą kartą buvo iškeltas 2020 m. pradžioje, teigiant, kad šikšnosparnių koronavirusai stebuklingai užkrėtė žmones per šikšnosparnių sriubą, parduodamą Kinijos drėgnuose turguose, kaip teigė šiuos eksperimentus atlikę "tyrėjai".

Interneto tyrimų komanda, žinoma pavadinimu "Drastic", tyrė situaciją, siekdama nustatyti labiausiai tikėtiną Vuchano gripo šaltinį. Jie nustatė, kad Kinijos virusas buvo specialiai genetiškai sukurtas.

"Atsižvelgiant į tai, kad šiame pasiūlyme randame diskusiją apie planuojamą žmogui būdingų skilimo vietų įterpimą, platesnė mokslo bendruomenė turėtų peržiūrėti dirbtinio įterpimo tikėtinumą", - teigiama grupės pareiškime.

Pasiūlyme dėl dotacijos taip pat buvo pateikti planai manipuliuoti didelės rizikos natūraliomis koronaviruso atmainomis, suteikiant joms labiau užkrečiamų, bet mažiau pavojingų atmainų bruožų. Galbūt taip vėliau pavyko sukurti būrius "besimptomių atvejų", kad būtų galima pateisinti draudimų, kaukės įpareigojimų ir rekomendacijų dėl vakcinų įvedimą.

Daszak, Fauci ir Zhengli planetoje sukėlė pragarą

"Šikšnosparnių moteris" daktarė Shi Zhengli, WIV tyrėja, taip pat dalyvavo šioje schemoje, kaip ir Šiaurės Karolinos universiteto (UNC) bei Jungtinių Valstijų geologinės tarnybos (USGS) Nacionalinio laukinių gyvūnų sveikatos centro mokslininkai.

Galima sakyti, kad ši išprotėjusių mokslininkų kohorta įnirtingai bandė iš šikšnosparnių koronavirusų sukurti naujus biologinius ginklus tam tikram nenustatytam tikslui. Labiau tikėtina, kad tikslas buvo sukelti chaosą, sukuriant "pandemiją", kuri pateisintų žmonių skiepijimą "vakcinomis".

"Akivaizdu, kad siūlomas projektas, kuriam vadovavo Peteris Daszakas, galėjo kelti pavojų vietos bendruomenėms", - įspėjo DARPA, atmesdama dotacijos prašymą.

Anot Londono Švento Jurgio universiteto onkologijos profesoriaus Anguso Dalgleišo (Angus Dalgleish), funkcijų įgijimo tyrimai tikriausiai buvo atliekami daugelį metų, gerokai anksčiau, nei buvo paleista plandemija. Net ir negavus dotacijų finansavimo, atrodo akivaizdu, kad Daszakas, Fauci, Zhengli ir kiti atliko numatytus tyrimus, o dabar pasaulis dėl to kenčia.

"Tai akivaizdus funkcijos įgijimas, inžinerijos būdu kuriant skilimo vietą ir poliruojant naujus virusus, kad būtų padidintas žmogaus ląstelių užkrečiamumas ne vienoje ląstelių linijoje", - cituojamas Dalgleishas (Dalgleish).

Visa tai vyko nepastebimai, nes plačioji visuomenė neturėjo nė menkiausio supratimo, kad Faučis Amerikos mokesčių mokėtojų pinigus nukreipia pavojingiems ir neteisėtiems moksliniams tyrimams. O dabar su tuo susiję asmenys bando išsisukti ir nukreipti dėmesį, tvirtindami, kad jie nieko blogo nepadarė.

Pasirodo, kad Fauci gripas buvo tik pradžia. Ši pamišusių mokslininkų kohorta taip pat genetiškai sukonstravo MERS virusą, kad jo mirtingumas viršytų 30 proc., o tai, anonimu norėjusio likti Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) informuoto asmens teigimu, daro jį "bent jau eilę kartų mirtinesnį už SARS-CoV-2".

Neaišku, ar šis genetiškai modifikuotas MERS virusas buvo išleistas į laisvę, ar vis dar yra kur nors laboratorijoje. Vis dėlto žinome, kad jis egzistuoja, net jei jo atsiradimo priežastis vis dar gaubia paslaptis.

"Jei dėl vieno iš jų receptorių pakaitalų MERS virusas plistų panašiai, išlaikydamas savo mirtinumą, ši pandemija būtų beveik apokaliptinė", - pareiškime žiniasklaidai pridūrė PSO informatorius.

Šios kaltinančios informacijos niekur nerasite Jungtinių Valstijų korporacinėje žiniasklaidos mašinoje, kuri vis dar meluoja visuomenei apie kitas teorijas, susijusias su kiniškojo gripo kilme.

Daugiausia dėmesio skiriama vakcinoms "į rankas", o Bideno režimas dabar stumia trečiąją "stiprinamąją" injekciją, kuri būtų taikoma kartu su pirmosiomis dviem injekcijomis. Sėkmės ieškant bet kokio pagrindinio pranešimo apie šiuos naujai atskleistus dotacijų prašymus, kurie griauna oficialų kovidų naratyvą.

"Kada įvyks areštai?" - klausė skeptiškai nusiteikęs "Natural News" skaitytojas. "Niekada. Ir taip yra todėl, kad mums tinka korupcija. Ar yra geresnis paaiškinimas?"

Visa ši Kinijos viruso apgaulė didžiąją pasaulio dalį paliko nuolatinėje medicinos fašizmo eskalavimo būsenoje. Norėdami sekti naujausias naujienas apie tai, apsilankykite svetainėje Fascism.news.

Šio straipsnio šaltiniai:

Telegraph.co.uk

NaturalNews.com

Straipsnio autoriaus Mike Adams nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite?

Atsiprašymai: Dabar, kai pagrindinė žiniasklaida pripažįsta, kad "Covid" vakcinos yra nesėkmingos, kur yra visi atsiprašymai ir paneigimai?

PS: Jei jums patinka toks formatas, koks pateikiamas (receptai, liaudies medicina, pasaulio naujienos kitaip), prisijunkite, diskutuokite, rašykite prie paranormal.lt ir sekite naujienas (dabar galite ir telegrame ar telegrame chate) ir reddit.

Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2021 laikas 10:22 Naujas tyrimas atskleidė, kad Kinija jau sėkmingai kontroliuoja orus

Kinijos Komunistų partija vasarą šventė šimtmečio jubiliejų. Ir dangus virš Pekino buvo giedras, taip pradžiugindamas dešimtis tūkstančių susirinkusiųjų.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:12 Tibeto ilgaamžiškumo paslaptys
Jų filosofinės praktikos, gyvenimo pagrindai ir paprasti praktiški patarimai pratęsė gyvenimus daugybei žmonių, kurie į tą išmintį įsiklausė. Šį kartą ir mes nusprendėme kreiptis pagalbos į tuos, kurie išmoko gyventi be ligų ir pilni jėgų sutikti šimto metų slenkstį....

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:04 Liaudiškos priemonės, kad kepenys neskaudėtų
Sumaišyti 1/2 stiklinės kopūstų sūrymo ir 1/2 stiklinės šviežių pomidorų sulčių. Gerti po 1/3 stiklinės 3 kartus per dieną po valgio. Vartoti ilgą laiką.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 19:34 Apie burokėlių naudą, dilgėlės nuo skausmo, kraujospūdis
Burokėliuose yra daugybė vitaminų ir druskų: vitaminai C, B, B2, B3, B6, B9, geležies, vario, jodo, mangano, boro, vanadžio, fluoro, cinko druskos

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 18:34 Tiesa skaudina: Pfizer, Moderna COVID vakcinos sukelia širdies sutrikimų
Naujo tyrimo duomenimis, beveik 600 pacientų, gavusių "Pfizer" arba "Moderna Wuhan" koronaviruso (COVID-19) vakcinas, pasireiškė širdies ir kraujagyslių sistemos pažeidimo požymių, dėl kurių padidėjo širdies priepuolio ir kitų sunkių koronarinių problemų rizika....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:50 Receptai | Patiekalai Tailandietiškas vištienos troškinys su kokosų pienu ir raudonojo kario pasta
Toks tailandietiškas vištienos troškinys gali skambėti, jog yra pagaminamas gan sudėtingai, bet iš tiesų tai yra ganėtinai paprastas patiekalas su daug skonių ir aromatų. Tikrai daug savo brangaus laiko nesugaišite jį gamindami....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:25 Receptai | Patiekalai Brusketa (Bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela

Paprasta ir ganėtinai greitai pagaminama, bet tuo pačiu skani brusketa (bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela.

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:12 Receptai | Patiekalai Gedimino pica su saldžiųjų bulvių (batatų) pagrindu su mocarelos sūriu

Šiandien sužinosite, kad saldžiosios bulvės (dar kitaip vadinami batatai) puikiai tiks ne tik virimui, kepimui, sriuboms ir troškiniams, bet ir nuostabiai gali atstoti picos padą. Tai yra sveikesnė alternatyva tradiciniam, miltiniam picos padui.

...

Skaityti daugiau