Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugpjūčio » 29

Atsiprašymai: Dabar, kai pagrindinė žiniasklaida pripažįsta, kad "Covid" vakcinos yra nesėkmingos, kur yra visi atsiprašymai ir paneigimai?

(Paranormal) Kai kalti nusikaltėliai prisipažįsta padarę nusikaltimus, jie yra teisiami teisme ir, jei iš tiesų pripažįstami kaltais, moka baudas ir (arba) atlieka laisvės atėmimo bausmę. Nesvarbu, ar nusikaltėlis kaltas dėl ginkluoto apiplėšimo, išžaginimo sunkinančiomis aplinkybėmis, padegimo, prekybos eksperimentiniais narkotikais ar žmogžudystės, kalėjimo laikas gali būti ilgas, priklausomai nuo to, kiek "punktų" teisėjas ir prisiekusieji pripažįsta jį kaltu. Bet kuris bendrininkas, padėjęs planuoti, vykdyti ar rengti sąmokslą įvykdyti šiuos nusikaltimus, taip pat yra kaltas, o tai mus atveda prie vakcinų pramonės ir bendrininkaujančios didžiosios žiniasklaidos, stumiančios nešvarias, pavojingas, mirtinai pavojingas "Covid" vakcinas.

Atsiprašymai, paneigimai, ieškiniai, kalėjimo bausmės kaltiems asmenims.

Visai neseniai "Bloomberg" straipsnyje buvo pripažinta, kad paskiepyti žmonės stebėtinai dažnai užsikrečia Covid vakcina. Jie taip pat pripažino, kad paskiepyti žmonės gali būti labiau pažeidžiami dėl sunkių ligų, nei manyta anksčiau. Tu nesakiai?

Tada kai kuriose su JK ir BBC susijusiose antraštėse prisipažįstama dėl kitų vakcinų sukeltų nusikaltimų ir dabar svarstoma, ar paprasčiausiai pasiskiepijus Covid kyla mažesnis pavojus sveikatai nei pasiskiepijus daugiau vakcinų. Tai verčia net pusiau protingą žmogų susimąstyti, ar paprasčiausiai pasigauti virusą nebūtų daug SAUGIAU, nei kas kelis mėnesius amžinai gauti smailių baltymų injekcijas?

Atsiprašymai: Dabar, kai pagrindinė žiniasklaida pripažįsta, kad "Covid" vakcinos yra nesėkmingos, kur yra visi atsiprašymai ir paneigimai dėl melagingų teiginių?

Kiek vakcinų stūmėjų žinojo, kad tai įvyks, ir privertė milijonus žmonių bėgti ir skiepytis kraujo krešėjimą sukeliančiomis vakcinomis? Kas kaltas dėl mirtinų mikstūrų, tokių kaip Covid vakcinos, propagavimo?

Ar tai ne tas pats, kas prekiauti Fentaniliu arba skatinti, kad vaikai, paaugliai ir koledžų studentai jį vartotų, nes jis, kaip ir vakcinos, yra eksperimentinis? Ar šie žiniasklaidos šulai, padedantys pardavinėti vakcinų fanatizmą ir visiems sakantys, kad tai stebuklingas vaistas, darantis stebuklus, neturėtų visi sulaukti ieškinių, baudų ir kalėjimo? Jie daro nusikaltimą, ir jis yra iš anksto apgalvotas, kai aukos patiria siaubingą žalą sveikatai ir (arba) miršta.

Prisipažinkite dėl nusikaltimo, atlikite bausmę

Atėjo laikas nuteisti kaltuosius dėl mirtinai pavojingų vakcinų "Covid" stūmimo. Vakcinų pramonė išsikasė sau gilią duobę, ir visi, kurių rankose yra "kastuvas", yra kalti (žiniasklaidos atstovai, žurnalistai, gydytojai, slaugytojai, mokslininkai, ligoninių administratoriai, universitetų ir mokyklų darbuotojai, ir sąrašas tęsiasi). Jie jau pripažįsta, kad vakcinos yra visiška nesėkmė ir visiems reikės skiepytis mažiausiai kas 6 mėnesius.

Ne taip seniai, jei kuris nors pagrindinės žiniasklaidos pranešėjas suabejodavo pasakojimu, kad visos vakcinos yra 100 proc. saugios ir 100 proc. veiksmingos, jis būdavo atleidžiamas iš darbo ir uždraudžiamas visose socialinės žiniasklaidos platformose. Dabar jie atvirai pripažįsta, kad vakcinos yra pavojingos, bet vis tiek jas verčia skiepyti nėščias moteris.

Šie vakcinų stūmėjai sakys viską, ką tik jiems lieps, ir jie yra tarsi girti vairuotojai, kurie daro avarijas ir žudo žmones. Juos reikia apkaltinti netyčiniu nužudymu, nes mokslas įrodė, kad 4 iš 5 nėštumų per pirmuosius du trimestrus nutrūksta savaiminiu abortu iškart po to, kai motina paskiepijama Covid vakcina.

Užtenka pažvelgti į Izraelį, kur beveik kiekvienam piliečiui buvo suleista Covid mikstūra, dar vadinama "krešulių injekcijomis", ir Covid pandemija dar labiau sustiprėjo. Labai pablogėjo. Masiniai protrūkiai ten tarp paskiepytųjų įrodo, kad didžioji žiniasklaida, CDC, Fauci ir visos kalbančios televizijos galvos labai klydo.

Visiems melagiams ir vakcinų stūmikams, jei jūsų nepasieks įstatymas, tai padarys karma.

Prisijunkite savo išmanųjį įrenginį prie Pandemic.news, kad gautumėte naujausią informaciją apie artėjančią "stiprinamosios" vax-terminacijos darbotvarkę ir kitus nusikaltimus prieš žmoniją, susijusius su spygliuotaisiais baltymais-biologiniais ginklais.

Straipsnis parengtas, pagal patikimus šaltinius. Šio straipsnio šaltiniai:

Pandemic.news

NaturalNews.com

TruthWiki.org

ZeroHedge.com

Straipsnio autoriaus S.D. Wells nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite?

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 10:31 Dėl smarkaus lietaus Algarvėje (Portugalija) kilo potvynis
Smarkios liūtys Algarvėje sutrikdė Vila Real de Santo António miesto eismą - buvo užlietos kelios gatvės.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 10:19 Smarki kruša ir potvyniai Toledo mieste, Ispanijoje
Po smarkios krušos ir vėlesnio jos tirpimo įvairiose regiono sostinės vietovėse prasidėjo potvyniai.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 10:13 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Kanadoje
Kanados aplinkosaugos tarnybos paskelbtame specialiame meteorologijos pranešime teigiama, kad kai kuriose Toronto dalyse iškris iki 75 milimetrų lietaus. Mieste iš tiesų iškrito nemažai kritulių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:47 Netoli Mergelių salų užfiksuotas milžiniškas plazmos srautas („džetas")
Žaibai Žemėje tampa vis keistesni ir keistesni. Rugsėjo 20 d. vakarą Puerto Riko fotografas Frankie Lucena nukreipė savo fotoaparatą "Sony A7s" į pakrantės elektros audrą. Štai ką jis pamatė:

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:30 Keraloje, Indijoje, išprotėjo šventyklos dramblys

Nors dramblių dalyvavimas Keralos šventyklų kasdienėse maldos apeigose nėra nieko neįprasto, vienas dramblys sukėlė maldininkų siautulį, kai susijaudinęs, parbloškė ant jo sėdintį žmogų.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau