Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Lapkričio » 17

NESĄMONINGUMAS: Fauci pripažįsta, kad kovidiniai skiepai žudo žmones, ir sako, kad "stiprintuvai" kaip nors sustabdys žudynes

(Paranormal) Netikras televizijos "gydytojas" ir išdavikiškas nusikaltėlis Tonis Faučis (Tony Fauci) pagaliau prisipažįsta, kad Vuhano koronaviruso (Covid-19) "vakcinos", kurias jis taip stūmė, kad amerikiečiai jas vartotų, yra bevertės ir mirtinai pavojingos. Tačiau jo sprendimas - skiepyti dar daugiau tokių vakcinų, t. y. daryti "stiprinamuosius" skiepus.

Lapkričio 12 d. M. Faučis pasirodė "The New York Times" podkasto "The Daily" epizode ir aptarė savo nusivylimą dėl to, kad pusė Amerikos atsisako pasiskiepyti nuo "operacijos "Warp Speed".

Vis labiau aiškėjant, kad injekcijos nesustabdo infekcijos plitimo, o iš tikrųjų jį skatina, Fauci sako, kad žmonės gali tikėtis, jog vadinamųjų "proveržio" infekcijų plitimas paspartės.

"Imunitetas silpsta ne tik nuo infekcijos, bet ir nuo hospitalizavimo ir tam tikru mastu nuo mirties, o tai dabar pradeda apimti visas amžiaus grupes", - kalbėjo Fauci, remdamasis Izraelio duomenimis, rodančiais, kad injekcijos paprasčiausiai neveikia.

"Tai ne tik vyresnio amžiaus žmonės. Ji silpnėja iki tokio lygio, kad vis daugiau žmonių suserga proveržio infekcijomis ir vis daugiau tų žmonių, kurie suserga proveržio infekcijomis, atsiduria ligoninėje."

Galima manyti, kad remdamasis šia nauja informacija, Fauci ragins nedelsiant sustabdyti skiepijimą, kad būtų užtikrintas visuomenės saugumas. Vietoj to Faučis nori, kad žmonės stotų į eilę gauti daugiau injekcijų, kurios, jo teigimu, ištiesins kreivę.

"Jei pažvelgtume į tai iš naujo, galėtume sakyti: žinote, nėra taip, kad stiprinamosios injekcijos yra priedas, bet stiprinamosios injekcijos iš tikrųjų gali būti esminė pirminio režimo, kurį žmonės turėtų taikyti, dalis", - teigė Fauci.

"Aš manau, kad ... kad stiprinimas bus absoliučiai esminis mūsų atsako komponentas, ne premija, ne prabanga, o absoliučiai esminė programos dalis."

Filialo Kovidai ragina amerikiečius "savarankiškai nuspręsti", ar jiems reikia stiprinamųjų skiepų, ar ne

Kadangi JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) ir JAV Ligų kontrolės ir prevencijos centras (CDC), matyt, nepakankamai sparčiai siekia, kad Faučis ir kiti į jį panašūs asmenys patvirtintų stiprinamuosius skiepus, kai kurios valstijos, pavyzdžiui, Kalifornijos ir Kolorado, apeina agentūras ir daro, ką nori.

Kalifornijos visuomenės sveikatos departamento direktorius ir valstijos visuomenės sveikatos pareigūnas Tomásas J. Aragónas (Tomás J. Aragón) lapkričio 9 d. parašė laišką vietos sveikatos priežiūros paslaugų teikėjams, ragindamas juos ignoruoti mokslinius įrodymus ir išplėsti teisę gauti papildomą skiepą visiems suaugusiesiems.

"Leiskite pacientams patiems nustatyti savo poveikio riziką", - pabrėžė Aragonas, siūlydamas, kad gydytojai, vaistininkai ir net federalinė vyriausybė turi atsitraukti ir leisti kiekvienam "Branch Covidian", kuris to nori, gauti tiek mišrių stiprinamųjų skiepų, kiek nori.

"Neatstumkite paciento, kuris prašo stiprintuvo", - pridūrė Aragónas.

Fauci su tuo sutinka, po dviejų dienų pareiškęs, kad stiprinamieji skiepai yra "saugūs ir veiksmingi" ir "smarkiai padidina atsaką ne tik imunologiniu požiūriu, bet ir pažvelgus į klinikinius duomenis iš Izraelio, labai aišku, kad jie panaikina tam tikrą silpnėjantį poveikį, kuris pastebimas žmonėms, skiepytiems prieš šešis ar daugiau mėnesių".

Kaip išlygą Fauci metė savo nuomonę, kad originalios vakcinos vis dar veikia, nors akivaizdu, kad taip nėra. Po to jis žaidė žodinę gimnastiką, kad atrodytų moksliškai ir protingai.

"Mes suteikėme visas galimybes įrodyti, ko reikia, kad jos veiktų", - beprasmiškai burbėjo Faučis apie stiprinamuosius skiepus.

Naujausias naujienas apie Vuchano koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" genocidą ir Fauci vaidmenį vykdant masinę žmonijos mirtį galite rasti svetainėje Genocide.news.

Šio straipsnio šaltiniai:

Yahoo.com

Planet-Today.com

Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.12.2021 laikas 21:28 Inkstų ir šlapimtakių susirgimai
Vaistinių gelsvių šaknys - 10 g, petražolių vaisiai - 10 g, beržų lapai - 25 g, kadagių uogos - 25 g. 1 valgomąjį šaukštą mišinio užpilti stikline šalto vandens, laikyti 6 valandas, virti 15 min. ir perkošti. Gautą antpilą išgerti dienos bėgyje per kelis kartus, sergant šlapimo pūslės ligomis....

Skaityti daugiau

05.12.2021 laikas 20:33 Kompleksinio prostatito ir adenomos gydymo metodika
Prostatitas - tai priešinės liaukos uždegimas, kurį sukelia peršalimas arba venerinė infekcija. O adenoma - tai priešinės liaukos išvešėjimas su amžiumi, todėl ja serga dauguma pagyvenusių vyrų.

Skaityti daugiau

05.12.2021 laikas 19:39 Pirmoji FDA paskelbtų FOIA dokumentų apie "Pfizer" kovidų vakcinas partija rodo, kad 2021 m. vasario pradžioje jau pranešta apie 1223 MIRTIS
Pirmoji dokumentų, atskleistų gavus Informacijos laisvės akto (FOIA) prašymą, partija rodo, kad JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) dar sausio mėn. žinojo, kad Pfizer Vuchano koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" žudo tūkstančius žmonių, tačiau vis tiek leido jas naudoti skubos tvarka....

Skaityti daugiau

05.12.2021 laikas 19:16 8 dažniausios ir rimčiausios nepageidaujamos reakcijos į "Covid" vakcinas

Jungtinėse Valstijose vakcinos ilgą laiką buvo laikomos šventuoju medicinos graliu, nes taip buvo parduodamos. Kapitalistinėje šalyje, sukurtoje remiantis prekių, paslaugų ir vaistų reklama bei rinkodara, dauguma amerikiečių tiki viskuo, ką išgirsta per televiziją, perskaito internete, pamato žur...

Skaityti daugiau

04.12.2021 laikas 21:09 Liaudies medicina: Imuninės sistemos mišinys!
Imbiero mišinys su citrinomis ir medumi gali padėti palaikyti jūsų imuninę sistemą, ypač tuo metu, kai visi aplinkui pradeda sirgti peršalimo ligomis.

Skaityti daugiau

Gardūs sausainiai su džemu ir riešutais (video)
04.12.2021 laikas 13:28 Receptai | Patiekalai Gardūs sausainiai su džemu ir riešutais (video)
Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Gardūs sausainiai su džemu ir riešutais (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

04.12.2021 laikas 10:18 Receptai | Patiekalai Naminis lydytas varškės sūris
Pirma kartą kai gaminau pagal šį receptą, pagalvojau kad gausis kažkas panašaus į užtepėlę, bet gavosi daug skaniau ir visiškai panašu į tik naminį lydytą varškės sūrį. Ir aš Jums pasakysiu kodėl taip gavosi - reikia rinktis birią varškę, joje mažai drėgmės, todėl sustingta ir gaunasi sūris, kuris p...

Skaityti daugiau

04.12.2021 laikas 10:11 Receptai | Patiekalai Paprastas varškės pyragas su obuoliene

Šį kartą noriu Jums pasiūlyti labai skanų desertą, kuris itin tinka prie kavos ar arbatos. Mano metų atradimas varškės pyragas su obuoliene. Aš šį kartą naudojau savo virtą obuolienę su avietėmis.

Skaityti daugiau