Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugpjūčio » 8

"Moderna" ką tik paskelbė, kad jos pačios vakcinos neveikia; dabar ji teigia, kad prieš žiemą visiems reikia trečios vakcinos

(Paranormal) Moderna dviejų dozių Vuchano koronaviruso (Covid-19) vakcina neapsaugo recipientų nuo Kinijos mikrobų, todėl bendrovė dabar primygtinai reikalauja, kad visi pasiskiepytų trečiąją "stiprinamąją" vakciną prieš ateinant Joe Bideno "tamsiajai žiemai".

Kaltindama "delta variantą" dėl nesėkmingų injekcijų, Moderna bendrovės pareiškime paaiškino, kad jos "atnaujinta Covid-19 perspektyva ir strategija" yra skatinti naujus "stiprinamuosius" skiepus, kurie galbūt padės paskiepytiems žmonėms nustoti sirgti ir mirti nuo pirmųjų dviejų skiepų.

"Manome, kad dėl deltos, nefarmacinės intervencijos (NPI) nuovargio ir sezoninio poveikio (persikėlimas į patalpas) padidėjusi infekcijos jėga lems proveržio infekcijų padidėjimą tarp paskiepytų asmenų", - dabar tvirtina "Moderna".

"Nors matome ilgalaikį 3 fazės veiksmingumą iki 6 mėnesių, tikimės, kad neutralizuojantys titrai toliau mažės ir galiausiai paveiks vakcinos veiksmingumą."

Kitaip tariant, "Moderna" eksperimentinės mRNA (angl. messenger RNA) injekcijos yra šarlataniškas vaistas, todėl bendrovė nori, kad tie, kurie vartojo minėtus šarlataniškus vaistus, į savo kūnus "sparčiuoju greičiu" švirkštų dar daugiau šarlataniškų vaistų, nes "Moderna" turi išlaikyti pervertintas akcijas.

"Atsižvelgdami į šią sankirtą, manome, kad prieš žiemos sezoną greičiausiai prireiks trečiosios dozės sustiprinimo", - sako "Moderna".

Kiekvienas, kuris yra pakankamai kvailas, kad susileistų trečiąją kovido injekciją, nusipelno to, kas nutiks toliau

Siūlomos galimybės apima "kandidatų į stiprinamuosius vaistus portfelį" įvairiomis dozėmis, teigia bendrovė. Tarp jų yra vakcinos prototipas (mRNA-1273), konkretiems variantams skirti stiprinamieji kandidatai (mRNA-1273.351 ir mRNA-1273.617) ir daugiavalentė platforma (mRNA-1273.211 ir mRNA-1273.213).

Didžioji farmacija, stiprinamoji injekcija, koronavirusas, COVID

"Moderna" tikisi, kad visi, kurie buvo apgauti ir išgėrė pirmuosius du preparatus, tuoj pat stos į eilę trečiajam preparatui, o po to ketvirtajam, penktajam ir taip toliau visą amžinybę.

Jei pavyks įtikinti pakankamai žmonių, "Moderna" ir toliau gaus didžiulį pelną, o kartu masiškai naikins planetos gyventojų skaičių - tai bus naudinga tiek įmonei, tiek jos suinteresuotosioms šalims.

Galite būti tikri, kad medicinos fašistai nekantriai laukia trečiosios injekcijos, kuri greičiausiai stebuklingai atsiras tinkamu momentu, kad suteiktų "Moderna" akcijoms papildomo postūmio.

Atvirai kalbant, tik kvailys vis dar tiki, kad visa tai, kas dabar vyksta, yra teisėta. "Variantai" tėra vakcinų sukeltos ligos, ir pasaulis gali tikėtis, kad jų bus daug daugiau, kuo daugiau žmonių pasiraitos rankoves, kad pasiskiepytų.

Kol kritinė masė žmonių pagaliau viską supras, Didžioji farmacija, vyriausybė ir didžioji žiniasklaida skuba dideliu greičiu, kad priverstų kuo daugiau žmonių visam laikui pakeisti savo DNR ir sunaikinti imuninę sistemą taip, kad jie neturėtų kito pasirinkimo, kaip tik laikytis amžinos naujų stiprinamųjų skiepų virtinės.

Kaip daugelis spėliojo, šie papildomi skiepai greičiausiai bus būtini, kad paskiepytieji galėtų toliau gyventi, nes jie nebeturi jokio natūralaus imuniteto. Dėl injekcijų jas gavę žmonės dabar yra vaikščiojantys spygliuotų baltymų fabrikai - ir tokie bus iki gyvenimo pabaigos.

"Moderna" turi NULIŲ mokslinių įrodymų savo teiginiams pagrįsti", - pažymėjo vienas "Citizen Free Press" komentatorius apie visų šių pseudomokslinių nesąmonių beprotiškumą.

"Kovido injekcijos yra analogiškos benzino pylimui ant įsisiautėjusios ugnies, o po to jos apipylimui vandeniu, kuris tik dar labiau ją išsklaidys, išsklaidydamas degalų lašus tolyn nuo ugnies ir taip padėdamas ugniai greičiau plėstis."

Naujausias naujienų istorijas apie sužeidimus ir mirtis, kurias sukėlė kiniviruso injekcijos, galite rasti svetainėje ChemicalViolence.com.

Straipsnis parengtas, pagal patikimus šaltinius. Šio straipsnio šaltiniai:

CitizenFreePress.com

NaturalNews.com

Straipsnio autoriaus Ethan Huff nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais faktais, kas jiems naudinga, cituoja be leidimo, naudojasi tokioms pačiomis priklausančiomis žiniasklaidos priemonėmis, nepateikdamos jokių įrodymų, o tik pasakojimus. Todėl mes, prieš skaitant jums, pateikiame savų šaltinių nuorodas.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
18.10.2021 laikas 22:21 Gydomuosius mišinius vartosite - ligų nepažinosite!
Žolelių gydomosios jėgos žinomos nuo neatmenamų laikų. Žiniuoniai ir liaudies gydytojai po kruopelę rinko laiko patikrintus gydomųjų žolelių ir jų mišinių liaudiškus receptus.

Skaityti daugiau

18.10.2021 laikas 21:43 Airijos miestelyje, kuriame 99,7 proc. gyventojų yra "visiškai paskiepyti", pastebėtas masinis kovidų "protrūkis"
Airijos anklave Voterforde (Waterford), kur 99,7 proc. visų suaugusiųjų šiuo metu yra "visiškai paskiepyti" nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19), pastebimas didžiulis ligos protrūkis.

Skaityti daugiau

18.10.2021 laikas 16:29 Buvęs JAV valstybės sekretorius Colinas Powellas mirė nuo kardiologinių komplikacijų
Buvęs JAV valstybės sekretorius Colinas Powellas (Colin Powell) mirė nuo "Covid-19" komplikacijų, kaip buvo paskelbta pirmadienį.

Skaityti daugiau

18.10.2021 laikas 09:45 Ar kovidų "vakcinos" sukelia žmonėms AIDS? Skiepytųjų imuninės sistemos funkcijos kiekvieną savaitę sumažėja maždaug 5 %

Naujausi Jungtinės Karalystės PHE vakcinų priežiūros ataskaitos duomenys rodo, kad žmonės, kurie buvo "visiškai paskiepyti" nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19), per savaitę praranda apie penkis procentus savo imuninės sistemos.

...

Skaityti daugiau

17.10.2021 laikas 19:12 Televizijos stotis, ieškanti istorijų apie mirtinus neskiepytų žmonių atvejus, sulaukia pranešimų apie sužeidimus dėl skiepų

Maždaug prieš mėnesį WXYZ-TV 7 kanalas savo Facebook puslapyje paskelbė ieškantis vartotojų, norinčių pasidalinti istorijomis apie mirčių atvejus tarp nepaskiepytų nuo koronaviruso (COVID-19). Vietoj to ABC filialas Detroite sulaukė daugybės istorijų apie koronaviruso vakcinos padarytą žalą ir mi...

Skaityti daugiau

Kaip pasigaminti naminės sardelės - šviežias pieniškas dešrelės?
18.10.2021 laikas 11:41 Receptai | Patiekalai Kaip pasigaminti naminės sardelės - šviežias pieniškas dešrelės?
Labai mano pamiltos naminės šviežios pieniškos dešrelės - sardelės. Kai atradau šį receptą, parduotuvėje jų stengiuosi niekada nebepirkti. Jos gaunasi tikrai puikios, labai rekomenduoju išmėginti.

Skaityti daugiau

17.10.2021 laikas 14:48 Receptai | Patiekalai 4 naminės starkos receptai

Tvirtą statinę nuo vyno – geriausia nuo vengriško arba maderos – neseniai nupilto, kad nebūtų statinėj pelėsių ir suplėkusio kvapo – apipilniai pripilti grynos degtinės iš rugių.

Skaityti daugiau

17.10.2021 laikas 14:18 Receptai | Patiekalai Ką reikia žinoti prieš verdant naminę?

Prieš imantis varyti naminę, reikėtų įsidėmėti, kad ne iš bet kokios paprastos naminės galima paruošti subtilaus skonio ir geros kokybės gėrimų. Pavyzdžiui, pirmojo varymo naminė iš cukrinių runkelių ir išspau­dų visiškai netinka kokybiškiems gėrimams ruošti, ta­čiau ji labiau dera taisan...

Skaityti daugiau