Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Spalio » 22

STUDIJA: Covid vakcinos nemažina infekcijų skaičiaus

(Paranormal) Europos epidemiologijos žurnale (European Journal of Epidemiology) paskelbti nauji tyrimai patvirtino, kad "skiepijimasis" nuo Vuhano koronaviruso (Covid-19) visiškai nepadeda sumažinti infekcijų skaičiaus.

Tyrėjų grupė išnagrinėjo 168 šalių, įskaitant 2 947 atskirų Jungtinių Amerikos Valstijų apygardų, duomenis, siekdama išsiaiškinti, kaip skiepijimo apimtys koreliuoja su sergančiųjų skaičiumi. Jie nustatė, kad jokio ryšio nėra, nes skiepai nesuteikia žadėtos apsaugos.

Kalifornijoje, kuri dokumente minima kaip turinti vieną iš mažiausių susirgimų skaičių šalyje, taip pat yra palyginti mažas injekcijų skaičius. Kažkodėl Auksinei valstijai sekasi gerai, palyginti su kitomis valstijomis, pavyzdžiui, Vermontu, kuriose beveik visi skiepijami, bet kuriose dabar stebimas didžiulis naujų kinų ligos atvejų antplūdis.

"Vienas iš aiškių pavyzdžių yra Naujosios Anglijos valstijos Vermontas ir Meinas", - pranešė laikraštis "San Francisco Chronicle", remdamasis minėtu tyrimu. "Šios šalys, palyginti apsaugotos nuo blogiausių ankstesnių šalyje kilusių bangų, sunkiai kovojo su delta variantu, dėl kurio jų susirgimų skaičius smarkiai išaugo."

Vermontas šiuo metu gali pasigirti didžiausiu 65 metų ir vyresnių gyventojų, kurie yra "visiškai paskiepyti", procentu - net 99,9 proc. Apie 74 proc. 18-64 metų amžiaus Vermonto gyventojų taip pat yra visiškai paskiepyti.

Nepaisant to, žmonės iš viso Vermonto užplūsta vietines ligonines, nes suserga nuo skiepų, kuriuos pasiskiepijo. Tiek daug, kad skiepai yra "saugūs ir veiksmingi", tiesa?

Ką vėlgi turėtų daryti kovidinės vakcinos?

Nuostabu, kad Vermontas neseniai pasiekė visos pandemijos vienos dienos susirgimų rekordą, kuris, kad būtų aišku, buvo pasiektas po to, kai didžioji dalis valstijos buvo "visiškai paskiepyta".

Kaip tai gali būti, jei vakcinos iš "Operacijos "Warp Speed" tikrai yra tokios "saugios ir veiksmingos", kaip neseniai Billui O'Reiliui (Bill O'Reilly) sakė "vakcinos tėvu" save vadinantis Donaldas Trampas (Donald Trump).

"... spalio 1 d. Vermonto septynių dienų vidutinis susirgimų skaičius 100 tūkst. žmonių buvo 30 - trigubai didesnis nei įlankos zonoje", - pranešė FEE.

Visą laiką, net ir vyriausybinės institucijos, niekada neteigė, kad šios injekcijos apsaugo nuo užsikrėtimo ar kinų mikrobų plitimo. Geriausiu atveju jos tik šiek tiek sušvelnina ligos simptomus, nors iš tiesų nėra jokio pagrįsto mokslo, kuris patvirtintų net šį menką teiginį.

Vis dėlto medicinos įstaigos laikosi nuomonės, kad geriau pasidaryti injekciją nei jos nedaryti, kai kalbama apie riziką, susijusią su teigiamais viruso testais.

"Esame įsitikinę, kad skiepijimas nuo COVID-19 sumažina viruso perdavimo tikimybę", - teigia Džono Hopkinso universiteto (JHU) epidemiologai M. Kate Grabowski ir Justinas Lessleris (Justin Lessler).

Tačiau įsitikinimas nebūtinai reiškia moksliškumą. Taip pat ir "nuojauta", tačiau būtent ja remdamasi medicinos įstaiga bando priversti daugiau žmonių pasiskiepyti.

"Šalies lygmeniu, atrodo, nėra jokio pastebimo ryšio tarp visiškai paskiepytų gyventojų procentinės dalies ir naujų COVID-19 atvejų per pastarąsias 7 dienas", - atskleidžiama naujajame tyrime.

"Tiesą sakant, tendencijos linija rodo nežymų teigiamą ryšį, t. y. šalyse, kuriose yra didesnis visiškai paskiepytų gyventojų procentas, 1 mln. gyventojų tenka daugiau COVID-19 atvejų."

Be to, jie nustatė, kad apskričių lygmeniu "taip pat neatrodo, kad būtų reikšmingas signalas, jog COVID-19 atvejų mažėja, kai didesnis visiškai paskiepytų gyventojų procentas".

Kaip įprasta, žiniasklaida, kuri iš tikrųjų praneša apie šį "prieštaringą" tyrimą, vis dar liepia žmonėms skiepytis vien dėl to, kad. Jei tai gali padėti, galbūt, tuomet žmonėms liepiama skiepytis neabejojant.

Naujausias naujienas apie sužeidimus ir mirtis, kurias sukėlė skiepai nuo gripo, galite rasti svetainėje ChemicalViolence.com.

Šio straipsnio šaltiniai:

FEE.org

ncbi.nlm.nih.gov

Planet-Today.com

Planet-Today.com

Planet-Today.com

Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2021 laikas 10:22 Naujas tyrimas atskleidė, kad Kinija jau sėkmingai kontroliuoja orus

Kinijos Komunistų partija vasarą šventė šimtmečio jubiliejų. Ir dangus virš Pekino buvo giedras, taip pradžiugindamas dešimtis tūkstančių susirinkusiųjų.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:12 Tibeto ilgaamžiškumo paslaptys
Jų filosofinės praktikos, gyvenimo pagrindai ir paprasti praktiški patarimai pratęsė gyvenimus daugybei žmonių, kurie į tą išmintį įsiklausė. Šį kartą ir mes nusprendėme kreiptis pagalbos į tuos, kurie išmoko gyventi be ligų ir pilni jėgų sutikti šimto metų slenkstį....

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:04 Liaudiškos priemonės, kad kepenys neskaudėtų
Sumaišyti 1/2 stiklinės kopūstų sūrymo ir 1/2 stiklinės šviežių pomidorų sulčių. Gerti po 1/3 stiklinės 3 kartus per dieną po valgio. Vartoti ilgą laiką.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 19:34 Apie burokėlių naudą, dilgėlės nuo skausmo, kraujospūdis
Burokėliuose yra daugybė vitaminų ir druskų: vitaminai C, B, B2, B3, B6, B9, geležies, vario, jodo, mangano, boro, vanadžio, fluoro, cinko druskos

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 18:34 Tiesa skaudina: Pfizer, Moderna COVID vakcinos sukelia širdies sutrikimų
Naujo tyrimo duomenimis, beveik 600 pacientų, gavusių "Pfizer" arba "Moderna Wuhan" koronaviruso (COVID-19) vakcinas, pasireiškė širdies ir kraujagyslių sistemos pažeidimo požymių, dėl kurių padidėjo širdies priepuolio ir kitų sunkių koronarinių problemų rizika....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:50 Receptai | Patiekalai Tailandietiškas vištienos troškinys su kokosų pienu ir raudonojo kario pasta
Toks tailandietiškas vištienos troškinys gali skambėti, jog yra pagaminamas gan sudėtingai, bet iš tiesų tai yra ganėtinai paprastas patiekalas su daug skonių ir aromatų. Tikrai daug savo brangaus laiko nesugaišite jį gamindami....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:25 Receptai | Patiekalai Brusketa (Bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela

Paprasta ir ganėtinai greitai pagaminama, bet tuo pačiu skani brusketa (bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela.

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:12 Receptai | Patiekalai Gedimino pica su saldžiųjų bulvių (batatų) pagrindu su mocarelos sūriu

Šiandien sužinosite, kad saldžiosios bulvės (dar kitaip vadinami batatai) puikiai tiks ne tik virimui, kepimui, sriuboms ir troškiniams, bet ir nuostabiai gali atstoti picos padą. Tai yra sveikesnė alternatyva tradiciniam, miltiniam picos padui.

...

Skaityti daugiau