Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugsėjo » 17

STUDIJA: Delta variantas gali tapti visiškai neatsparus visoms esamoms vakcinoms

(Paranormal) Nauji Japonijoje atlikti tyrimai rodo, kad bauginantis "Delta variantas" netrukus gali tapti visiškai "atsparus" Vuhano koronaviruso (Covid-19) "vakcinoms".

Ekspertai nustatė, kad SARS-CoV-2 "Delta" variantas jau "pasirengęs įgyti visišką atsparumą" visoms esamoms vakcinoms nuo Kinijos viruso. Tiesą sakant, būtent skiepai yra atsakingi už Delta varianto plitimą.

Nepaisant to, kartais mokslui prireikia šiek tiek laiko, kad suprastų tokią tiesą, o Japonijos tyrimas padeda šiek tiek pagerinti visuomenės supratimą apie apgaulę.

Dabar bent jau neginčijamai akivaizdu, kad injekcijos, kurias mums padarė prieinamas "vakcinos tėvas" Donaldas Trampas (Donald "father of the vaccine" Trump), įgyvendindamas savo schemą "Operacija "Warp Speed", nepadeda sustabdyti Fauci gripo plitimo.

Atlikdami savo tyrimą japonų mokslininkai kartu su "Pfizer" mRNA švirkštu veikė keturias skirtingas Delta varianto mutacijas. Jie nustatė, kad šis dūris iš tikrųjų padidino mutavusių kovidų padermių užkrečiamumą, todėl problema dar labiau paaštrėjo.

"Jau atsirado Delta variantas su trimis mutacijomis, o tai rodo, kad tik laiko klausimas, kada atsiras ketvirtoji mutacija, ir tuomet gali atsirasti visiškas atsparumas "Pfizer" injekcijai", - praneša GreatGameIndia.

"Daugelis ekspertų išreiškė susirūpinimą, kad COVID-19 skiepai ir masinio skiepijimo programa gali pabloginti pandemiją, nes gali paskatinti naujų variantų vystymąsi dėl vadinamojo antigeninio arba imuninio pabėgimo."

Masinis skiepijimas pasaulyje blogina kovidą ir palaiko plandemiją

Kitame tyrime nustatyta, kad injekcijos iš tikrųjų skatina tolesnį kinų mikrobų plitimą, todėl plandemija tebesitęsia, nors kitu atveju ji jau seniai būtų pasibaigusi.

"Visiškai paskiepytųjų" organizmuose vyksta nuo antikūnų priklausomas stiprinimas (ADE), dėl kurio jie tampa vaikščiojančiais mutatoriais ir smailių baltymų fabrikais, keliančiais pavojų užsikrėsti visiems aplinkiniams.

Kitaip tariant, visiškai paskiepyti žmonės yra pavojingi ir tiesiogiai atsakingi už naujausią viruso "bangą", kuri, kaip teigiama, plinta kaip gaisras.

Tai, kas turėjo būti "retas proveržis", dėl injekcijų tapo norma. Vyriausybė taip pat kalta dėl to, kad ir toliau stumia skiepus, sakydama žmonėms, kad taip galima išlikti "saugiems", o tai nėra mokslu pagrįsta idėja.

"Spike" baltymo receptorių jungiantis domenas (RBD) jungiasi prie ląstelės šeimininkės receptoriaus ACE2 ir ši sąveika tarpininkauja membranų susiliejimui SARS-CoV-2 infekcijos metu. Neutralizuojantys antikūnai prieš SARS-CoV-2 daugiausia yra nukreipti į RBD ir blokuoja RBD ir ACE2 sąveiką", - įspėja mokslininkai.

"Dauguma SARS-CoV-2 variantų yra įgiję RBD neutralizuojančių antikūnų epitopų mutacijas, dėl kurių išvengiama neutralizuojančių antikūnų."

Nors pasirodė, kad su pavienėmis mutavusiomis "Delta" smaigaliais antikūnai susidoroja, ketvirtosios mutacijos, kurią tyrėjai pavadino "Delta 4+", išnaikinti nepavyko.

"... analizavome "Delta 4+" pseudovirusą su keturiomis papildomomis RBD mutacijomis, - aiškinama straipsnyje.

"Keista, kad dauguma BNT162b2-imuninių serumų padidino Delta 4+ pseudoviruso užkrečiamumą priklausomai nuo dozės, esant santykinai mažoms BNT162b2-imuninių serumų koncentracijoms, tačiau silpna neutralizacija pasireiškė tik esant didžiausioms serumų koncentracijoms. Ypač PFZ7 stipriai padidino užkrečiamumą esant santykinai mažai serumo koncentracijai. Kai kurie serumai, pavyzdžiui, PFZ13 ir PFZ14, nerodė neutralizuojančio aktyvumo net esant didžiausiai serumo koncentracijai."

Vyriausybės sprendimas - tiesiog toliau badyti žmones eksperimentinėmis mRNA cheminėmis medžiagomis, tačiau toks požiūris tik paskatins kurti daugiau vakcinų sukeltų variantų, kurie ir toliau užvers sveikatos priežiūros sistemas sergančiais ir mirštančiais pacientais.

Naujausias naujienas apie kinų viruso injekcijų sukčiavimą galite rasti svetainėje ChemicalViolence.com.

Šio straipsnio šaltiniai:

GreatGameIndia.com

Planet-Today.com

Independent.co.uk

Straipsnio autoriaus Ethan Huff nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite?

Atsiprašymai: Dabar, kai pagrindinė žiniasklaida pripažįsta, kad "Covid" vakcinos yra nesėkmingos, kur yra visi atsiprašymai ir paneigimai?

PS: Jei jums patinka toks formatas, koks pateikiamas (receptai, liaudies medicina, pasaulio naujienos kitaip), prisijunkite, diskutuokite, rašykite prie paranormal.lt ir sekite naujienas (dabar galite ir telegrame ar telegrame chate) ir reddit.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
16.10.2021 laikas 22:04 Sveikas 16-metis berniukas Kalifornijoje mirė gavęs antrąją "Pfizer" vakcinos nuo koronaviruso dozę
Visiškai sveikas 16 metų berniukas Kalifornijoje mirė nepraėjus nė mėnesiui po to, kai jam buvo suleista antroji Pfizer-BioNTech kompanijos Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinos dozė. Paauglys antrąją "Pfizer-BioNTech" vakcinos dozę gavo balandžio 3 d., o mirė balandžio 27 d....

Skaityti daugiau

16.10.2021 laikas 20:34 Kaip nustatyti žmogaus charakterį pagal valgį?
Mums taip tik atrodo, kad mes viską žinome apie save. Kiekvienas žmogus - tai atskiras pasaulis, kurį reikia pažinti visą gyvenimą. Apie kažkokius charakterio bruožus mums papasakos artimieji ir draugai, kažką savyje mes pastebime patys, kažką nustatyti padeda įvairūs psichologiniai testai....

Skaityti daugiau

16.10.2021 laikas 19:26 Su šeivamedžiu draugausi - ligų nežinosi!
Ne daug kas žino, kad, reguliariai vartojant juodauogius šeivamedžius, galima išgydyti mastopatiją, dusulį, krūtinės karkalus, kosulį, galvos skausmus, atkurti regėjimo ryškumą ir atmintį, išvalyti organizmą ir kraują, atsikratyti vidurių užkietėjimo, sulėtinti senėjimo procesus, įveikti pavasarinę ...

Skaityti daugiau

16.10.2021 laikas 18:33 Trečiojo Reicho skraidančios lėkštės

Iš įvairių informacijos šaltinių - liudininkų pasakojimų, istorinės ir mokslo populiarinimo literatūros, Trečiojo Reicho archyvinių dokumentų - galima sužinoti, kad prieš Antrojo pasaulinio karo pradžią ir per jį vokiečių mokslininkai ir inžinieriai sukonstravo, pagamino ir išbandė disko formos s...

Skaityti daugiau

16.10.2021 laikas 17:06 1993 metų filmas "Visa griaunantis" nurodė ateitį
Keista, bet dabar šis filmas, kažkaip įgauna naują prasmę apie ateitį, ir kur dabar valdžia keliauja ir kam tai naudinga. Štai keletas pastebėjimų iš daugelio. Jei pastebėsi, labai didelė policijos kontrolė. O, kaip vykdoma kontrolė?...

Skaityti daugiau

16.10.2021 laikas 16:27 Receptai | Patiekalai Kepta žuvis: Raudės ir kuojos keptos kepimo popieriuje (orkaitėje)
Kai tik mano virtuvėje atsiduria raudžių ar kuojų, iškart bėgu kepti žuvies pagal šį receptą. Jis mūsų šeimoje labai seniai pamiltas ir mes jo niekada nekeitinėjame. Didžiausią darbą už mane atlieka orkaitė, ingredientai visai paprasti ir man tai labai patinka. Mėginam!...

Skaityti daugiau

16.10.2021 laikas 16:27 Receptai | Patiekalai Perlinis kus kus arba kuskuso kruopų salotos su avinžirniais

Kadangi pasitaruoju metu sulaukiu prašymų pasidalinti ne tik įvairiais saldžiais ar rimtais patiekalais, bet ir kuo sveikesniu nuo šiol kartas nuo karto tą ir bandysiu padaryto. Aš savo virtuvėje tikrai labai mėgstu eksperimentuoti, išmėginti ne tik naujus kepinius, bet ir kitų patiekalų receptus...

Skaityti daugiau

14.10.2021 laikas 10:49 Receptai | Patiekalai Šaltalankių arbata su imbieru - nauda ir kaip paruošti?
Pirmiausia reikėtų žinoti, kad šaltalankio uogos yra itin naudingos ir savyje turi daugy gydomųjų savybių. Juose galite rasti įvairių vitaminų, mikroelementų bei organinių rūgščių.

Skaityti daugiau