Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugsėjo » 18

2021 m. "Covid" vakcinos pakenkė ir nužudė daugiau paauglių nei visos kitos FDA patvirtintos vakcinos kartu sudėjus

(Paranormal) Ar Vuchano koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" tikrai gelbsti gyvybes? Ne visai taip. Remiantis naujausiais duomenimis, vaistų injekcijos iš tikrųjų beprecedenčiu greičiu naikina gyvybes.

Nauji JAV Ligų kontrolės ir prevencijos centro (CDC) pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemos (VAERS) duomenys rodo, kad nuo injekcijų ypač nukenčia paaugliai. Daugelis jų dabar sunkiai serga, yra neįgalūs, o kai kuriais atvejais - mirę.

Nuo 2021 m. rugpjūčio 27 d. VAERS sistemoje buvo užregistruota beveik trys milijonai Fauci gripo skiepų sukeltų sužalojimų simptomų, 76 160 apsilankymų skubios pagalbos skyriuje, 56 912 hospitalizacijų, 18 098 nuolatinės negalios atvejų, 14 327 gyvybei pavojingi atvejai ir 13 911 mirčių.

Vien tik mirčių nuo Kinijos viruso skiepų skaičius yra dvigubai didesnis nei visų per pastaruosius 30 metų VAERS užregistruotų mirčių nuo visų vakcinų. Tai reiškia, kad per pastaruosius devynis mėnesius nuo Fauci gripo skiepų mirė daugiau žmonių nei nuo visų kitų vakcinų kartu sudėjus per pastaruosius tris dešimtmečius.

"Nuo 1991 m. sausio 1 d. iki 2020 m. lapkričio 30 d., t. y. paskutinio mėnesio prieš suteikiant leidimą COVID skiepus naudoti skubos tvarka, po VISŲ vakcinų iš viso buvo užregistruotos tik 6 068 mirtys (daugiausia kūdikių)", - praneša Brianas Shilhavy iš "Health Impact News".

"Ir vis dėlto CDC ir toliau ragina visus skiepytis COVID-19".

Palyginti su visomis kitomis šiuo metu rinkoje esančiomis FDA patvirtintomis vakcinomis, paaugliams, pasiskiepijusiems KOVID injekcijomis, 44 kartus dažniau tenka gultis į ligoninę, 15 kartų dažniau išsivysto neįgalumas ir 7,5 karto dažniau mirštama būtent nuo šių injekcijų.

Kūdikiai taip pat kenčia dėl kovidinių skiepų

Ne tik paaugliai, bet ir kūdikiai, tiek gimę, tiek negimę, taip pat patiria žalą dėl Kinų viruso injekcijų, kurias, beje, pasauliui išdidžiai "karštligišku greičiu" pristatė Donaldas Trumpas, kuris ir toliau save vadina "vakcinos tėvu".

Naujausiais CDC duomenimis, 1 490 negimusių kūdikių mirė įsčiose, nes jų motinos neprotingai pasirinko eksperimentinės genų terapijos kokteilius.

Palyginimui, per pastaruosius kelerius metus užregistruota tik 16 vaisiaus mirčių, susijusių su skiepais nuo gripo, o tai rodo, kad kovidiniai skiepai mažyliams yra gerokai mirtinesni.

Vietoj "Operacijos "Warp greitis" jiems tikriausiai reikėjo šį dalyką pavadinti operacija "Genocidas", nes būtent tai ji ir vykdo. Blogiausia, kad mirtis ir naikinimas dar tik prasidėjo, nes ilgalaikis "šalutinis poveikis" dar tik prasideda.

Jei išprotėję suaugusieji nori įvykdyti farmacinę savižudybę, nes buvo pakankamai kvaili, kad patikėtų tokiais kaip Tony Fauci, tebūnie. Tačiau versti šiuos dalykus vaikams mainais už tai, kad jiems būtų leista įgyti išsilavinimą ir bandyti susikurti sau gyvenimą, yra tiesiog blogis.

Dabartiniams jaunuoliams bus labai sunku išgyventi, kai jų skiepų sukelti sužalojimai visiškai išryškės. Daugeliui jų išsivystys autoimuninės ligos ir kitos paralyžiuojančios ligos, dėl kurių jie taps neįgalūs ir negalės dirbti.

Ar kada nors bus patraukti atsakomybėn Kovidų filialo atstovai, kurie privertė juos susišvirkšti injekcijas? Kas pasirūpins visais šiais vaikais, kuriems pakenkė Trumpo vakcinos, jau nekalbant apie visas kitas vakcinas, kuriomis jie verčiami skiepytis?

"Šie COVID-19 skiepai daro pražūtingą poveikį mūsų paaugliams, tačiau CDC ir FDA ne tik toliau propaguoja juos paaugliams, bet ir ketina patvirtinti COVID-19 skiepus kūdikiams ir vaikams", - perspėja Šilhavis (Shilhavy) apie tai, kad maži vaikai yra kiti eilėje, kuriuos šie skiepai išnaikins.

Naujausius sužeidimų ir mirčių, susijusių su Wuhan Flu injekcijomis, skaičius galite rasti svetainėje ChemicalViolence.com.

Šio straipsnio šaltiniai:

NexusNewsfeed.com

Archive.is

Planet-Today.com

Straipsnio autoriaus Ethan Huff nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite?

Atsiprašymai: Dabar, kai pagrindinė žiniasklaida pripažįsta, kad "Covid" vakcinos yra nesėkmingos, kur yra visi atsiprašymai ir paneigimai?

PS: Jei jums patinka toks formatas, koks pateikiamas (receptai, liaudies medicina, pasaulio naujienos kitaip), prisijunkite, diskutuokite, rašykite prie paranormal.lt ir sekite naujienas (dabar galite ir telegrame ar telegrame chate) ir reddit.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.10.2021 laikas 21:26 CDC pagautas meluojantis: Covid vakcinos nužudo 15 žmonių už kiekvieną 1 išgelbėtą gyvybę
Federalinė vyriausybė primygtinai reikalauja, kad amerikiečiai nekreiptų dėmesio į didžiulį su vakcinomis susijusių sužeidimų ir mirčių, apie kurias šiais metais pranešta VAERS (Pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemai), skaičių, teigdama, kad nė vienas iš jų nėra s...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 20:13 Ekspresinis veido atnaujinimas, kurį galite atlikti patys
Norint kokybiškai prižiūrėti odą ir suteikti jai reikalingų medžiagų, nebūtina pirkti kremų kosminėmis kainomis ar nuolat gyventi grožio salonuose.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:47 Kaip atsikratyti lūpų pūslelinės per 1 dieną: 7 liaudies metodai

Herpesas yra viena klastingiausių ligų. Net jei ši liga yra lengvos formos ir vargina tik kartą per pusmetį, tai nėra malonu. Ypač erzina būdingi bėrimai ant lūpų, kurie ne tik stipriai niežti, bet ir atrodo tiesiog negražiai, verčia kelias dienas slėptis nuo smalsių akių.

...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 17:22 NSO virš Springfildo, Misūrio valstija, JAV

17:00 10/18/21. Stebėjau šį objektą, skrendantį per Springfildą Mo, trumpam sustojusį virš miesto centro. Buvau spūsties valandą ir galėjau tik trumpam sustoti, kad padaryčiau šį vaizdo įrašą

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 16:24 Atstovų Rūmų Žvalgybos komitetas ragina suimti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci

Atstovų rūmų Žvalgybos komiteto vyriausiasis narys, JAV atstovas Devinas Nunesas (Devin Nunes) (R-CA), ragina patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:27 Receptai | Patiekalai Trupininis obuolių pyragas su maskarpone
Tai tobulasis obuolių pyragas su maskarpone, kurį aš galėčiau valgyti ir valgyti, jei tik po to kelnių saga ant manęs nepyktų. Gal jis ir nėra pats sveikiausias, bet kad vienas iš skaniausių trupininių pyragų, tai garantuotai....

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:14 Receptai | Patiekalai Nuostabaus skonio obuolių pyragas
Na kokie namie rudenį be nuostabaus obuolių pyrago, kai pasklinda obuolių ir cinamono kvapas... Kažkada perskaičiau šį receptą kažkuriame žurnale, pagalvojau, kad nieko ypatingo čia nebus... Tačiau jis gavosi tobulas, skanesnio net nesu ragavusi....

Skaityti daugiau

26.10.2021 laikas 16:56 Receptai | Patiekalai Beef steak Tartare - totoriškas bifšteksas
Negalintiems žiūrėti į žalią mėsą, toliau skaityti mano recepto tikrai nepatariu, nes šį kartą Jums parodysiu, kaip pasigaminti tai, kas angliškai vadinasi "Beef Steak Tartare", prancūziškai - "Filet americain" arba tiesiog "steak tartare", o lietuviškai būtų "Totoriškas bifšteksas", na arba kaip da...

Skaityti daugiau