Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Lapkričio » 16

"Associated Press" pripažįsta, kad VAKCINUOTI žmonės platina KOVIDĄ ir užpildo ligonines, ir teigia, kad atsakymas yra STIPRINAMIEJI DŪRIAI

(Paranormal) Pagrindinė žiniasklaida pagaliau pradeda pripažinti, kad "visiškai paskiepyti" asmenys yra atsakingi už tai, kad Amerikos ligonines užplūdo sergantys ir mirštantys pacientai. Vienintelė problema ta, kad žiniasklaidos "sprendimas" yra įšvirkšti žmonėms daugiau "stiprintojų".

Pirmieji požymiai, rodantys, kad pasakojimų atsirandą, pasirodė iš Associated Press (AP), kuri išreiškė apsimestinį sumišimą dėl to, kad Naujojoje Meksikoje padaugėjo naujų Wuhan koronaviruso (COVID-19) atvejų, nepaisant didelio skiepų skaičiaus.

Valstija atnaujino įpareigojimą naudoti kaukes, teigdama, kad tai "išgydys" šuolį ir viskas vėl nurims. Kai atsitiko priešingai, žiniasklaida ėmė skleisti pasakojimą, kad žmonės turi būti skiepijami, kad "išlygintų kreivę" ir sustabdytų plitimą.

"Naujojoje Meksikoje trūksta intensyviosios terapijos lovų, nepaisant to, kad valstijoje skiepijimų skaičius viršija vidurkį", - apgailestavo AP žurnalistė Karla K. Džonson (Carla K. Johnson). "Gali būti, kad tam įtakos turi silpnėjantis imunitetas".

"Žmonės, kurie buvo paskiepyti anksti ir dar negavo papildomų skiepų, gali padidinti infekcijos skaičių, net jei jie vis dar yra šiek tiek apsaugoti nuo pačių baisiausių viruso pasekmių", - pridūrė ji.

Džonson, žinoma, neturi jokių įrodymų šiam teiginiui pagrįsti. Jis tik gražiai skamba Kovidijos filialui ir padeda jai dirbti AP, kuri greičiausiai atleistų ją iš darbo, jei ji net drįstų užsiminti, kad dėl šios naujos krizės kalti esami skiepai.

"Delta ir silpnėjantis imunitetas - šių dviejų veiksnių derinys mus grąžino atgal", - pridūrė Vašingtono universiteto sveikatos metrikos mokslų profesorius Ali Mokdadas (Ali Mokdad).

"Šis virusas mus lydės labai ilgai."

Žiniasklaidos, farmacijos ir vyriausybės ganytojai vėl prievartauja avis tamsoje

Beje, virusas jau seniai būtų išnykęs, jei vyriausybė ir Didžioji farmacija nebūtų primygtinai reikalavusios visiems suleisti paslaptingų cheminių medžiagų iš "Operacijos "Warp Speed".

Visa ši netikra plandemija jau būtų tolimas prisiminimas, jei žmonės būtų ignoravę žiniasklaidos, farmacijos ir vyriausybės propagandos mašiną ir pasikliovę savo jautrumu (jei kas nors jį dar turi).

Vadinamasis "bandos" imunitetas jau turėjo būti pasiektas remiantis tuo, ką nešventas žiniasklaidos, farmacijos ir vyriausybės trikampis visiems sakė praėjusiais metais, kai skiepai pirmą kartą buvo kuriami vadovaujant Donaldui "vakcinos tėvui" Trampui (Donald "father of the vaccine" Trump).

Pasauliui buvo žadama, kad visa tai tiesiog "išnyks", kai tik injekcijos bus paleistos į apyvartą sparčiuoju greičiu. Vietoj to įvyko priešingai, ir dabar kyla "visiškai paskiepytų" žmonių plandemija, dėl kurios žmonės serga ir miršta.

Vermonte, labiausiai skiepijamoje šalies valstijoje, taip pat stebimas didžiulis hospitalizacijų dėl skiepų antplūdis.

Šiuo metu Vermonte kas savaitę registruojama daugiau naujų Kinijos mikrobų atvejų nei per praėjusių metų plandemijos "piką", kol skiepai dar nebuvo oficialiai įvesti.

"Vakcina nėra saugi ar veiksminga. Atsibuskite, idiotai", - rašė vienas "Citizen Free Press" komentatorius. "Žinoma, jums melavo... mums visiems melavo. Bet tas melas niekada nebuvo įtikinamas. Taigi kaltė tenka jums, kad esate avys".

"NIEKADA negalite teigti, kad vakcina yra "saugi", kai turite NULIŲ vidutinio AR ilgo laikotarpio duomenų. NULIS. Vien to turėjo pakakti, kad ši beprotybė būtų sustabdyta", - pridūrė tas pats komentatorius.

Kitas atsakė, kad nereikėtų kaltinti avių, nes "jas visada tamsoje išprievartauja jų piemenys".

Naujausias žinias apie "Operaciją "Warp Speed" ir pasaulinę genocido programą, užmaskuotą kaip COVID "skiepijimas", galite rasti svetainėje Genocide.news.

Šaltiniai:

CitizenFreePress.com

APNews.com

Planet-Today.com

Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.12.2021 laikas 21:28 Inkstų ir šlapimtakių susirgimai
Vaistinių gelsvių šaknys - 10 g, petražolių vaisiai - 10 g, beržų lapai - 25 g, kadagių uogos - 25 g. 1 valgomąjį šaukštą mišinio užpilti stikline šalto vandens, laikyti 6 valandas, virti 15 min. ir perkošti. Gautą antpilą išgerti dienos bėgyje per kelis kartus, sergant šlapimo pūslės ligomis....

Skaityti daugiau

05.12.2021 laikas 20:33 Kompleksinio prostatito ir adenomos gydymo metodika
Prostatitas - tai priešinės liaukos uždegimas, kurį sukelia peršalimas arba venerinė infekcija. O adenoma - tai priešinės liaukos išvešėjimas su amžiumi, todėl ja serga dauguma pagyvenusių vyrų.

Skaityti daugiau

05.12.2021 laikas 19:39 Pirmoji FDA paskelbtų FOIA dokumentų apie "Pfizer" kovidų vakcinas partija rodo, kad 2021 m. vasario pradžioje jau pranešta apie 1223 MIRTIS
Pirmoji dokumentų, atskleistų gavus Informacijos laisvės akto (FOIA) prašymą, partija rodo, kad JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) dar sausio mėn. žinojo, kad Pfizer Vuchano koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" žudo tūkstančius žmonių, tačiau vis tiek leido jas naudoti skubos tvarka....

Skaityti daugiau

05.12.2021 laikas 19:16 8 dažniausios ir rimčiausios nepageidaujamos reakcijos į "Covid" vakcinas

Jungtinėse Valstijose vakcinos ilgą laiką buvo laikomos šventuoju medicinos graliu, nes taip buvo parduodamos. Kapitalistinėje šalyje, sukurtoje remiantis prekių, paslaugų ir vaistų reklama bei rinkodara, dauguma amerikiečių tiki viskuo, ką išgirsta per televiziją, perskaito internete, pamato žur...

Skaityti daugiau

04.12.2021 laikas 21:09 Liaudies medicina: Imuninės sistemos mišinys!
Imbiero mišinys su citrinomis ir medumi gali padėti palaikyti jūsų imuninę sistemą, ypač tuo metu, kai visi aplinkui pradeda sirgti peršalimo ligomis.

Skaityti daugiau

Gardūs sausainiai su džemu ir riešutais (video)
04.12.2021 laikas 13:28 Receptai | Patiekalai Gardūs sausainiai su džemu ir riešutais (video)
Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Gardūs sausainiai su džemu ir riešutais (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

04.12.2021 laikas 10:18 Receptai | Patiekalai Naminis lydytas varškės sūris
Pirma kartą kai gaminau pagal šį receptą, pagalvojau kad gausis kažkas panašaus į užtepėlę, bet gavosi daug skaniau ir visiškai panašu į tik naminį lydytą varškės sūrį. Ir aš Jums pasakysiu kodėl taip gavosi - reikia rinktis birią varškę, joje mažai drėgmės, todėl sustingta ir gaunasi sūris, kuris p...

Skaityti daugiau

04.12.2021 laikas 10:11 Receptai | Patiekalai Paprastas varškės pyragas su obuoliene

Šį kartą noriu Jums pasiūlyti labai skanų desertą, kuris itin tinka prie kavos ar arbatos. Mano metų atradimas varškės pyragas su obuoliene. Aš šį kartą naudojau savo virtą obuolienę su avietėmis.

Skaityti daugiau