Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugsėjo » 30

MILIJONAI žmonių miršta nuo kovidinių vakcinų, bet žiniasklaida jums apie tai nepasakoja

(Paranormal) Nuo Vuchano koronaviruso (Covid-19) "vakcinų" miršta kur kas daugiau žmonių, nei pripažįsta valdžios institucijos.

Naujoje mokslinėje ataskaitoje aiškinama, kad dabar visame pasaulyje yra milijonai žmonių, kurie nuo šių skiepų arba mirė, arba tapo sunkiai ir visam laikui sužaloti ar neįgalūs - ir jų pabaigos nematyti.

2021 m. rugpjūčio 28 d. duomenimis, Vakcinų nepageidaujamų įvykių registravimo sistemoje (VAERS) buvo užregistruota daugiau kaip 16 000 mirčių ir daugiau kaip 450 000 nepageidaujamų įvykių, kuriuos sukėlė Fauci skiepai nuo gripo. JAV Ligų kontrolės ir prevencijos centro (CDC) sukčiavimo ekspertas teigia, kad tikrieji kiekvienos iš šių kategorijų skaičiai yra bent penkis kartus didesni.

Tai reiškia, kad gerokai daugiau nei 80 000 žmonių galėjo mirti ir daugiau nei 2 250 000 žmonių patyrė sužalojimų dėl to, kad jiems buvo atliktas skiepas "Kinų mikrobai" - bet palaukite, yra dar daugiau!

Teigiama, kad pastarosiomis dienomis iš VAERS sistemos buvo pašalinta apie 150 000 pranešimų apie sužeidimus ir mirtis. Pridėjus šiuos duomenis, sparčiai artėjame prie 2,5 mln. nepageidaujamų įvykių, įskaitant mirtį, kuriuos sukėlė Vuchano gripo injekcijos.

Dar vienas veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti, yra tai, kad jei paskiepytas asmuo miršta per dvi savaites po injekcijos, jo mirtis nėra registruojama sistemoje kaip mirtis, susijusi su vakcina. Tik tos mirtys, kurios įvyksta po 14 dienų, priskiriamos mirčių nuo vakcinos kategorijai.

Taip pat žinome, kad tikrasis anafilaksijos (alerginės reakcijos) atvejų, susijusių su skiepais, skaičius yra iki 120 kartų didesnis, nei teigia CDC. Tai dar labiau padidina skaičių.

Status quo neskatina sąžiningai pranešti apie vakcinų sukeltus sužalojimus VAERS.

Pranešama, kad vos per tris mėnesius vaistų milžinė Moderna gavo apie 300 000 pranešimų apie nepageidaujamus reiškinius. Tik apie vieną procentą jų - ir visus kitus vakcinų pramonės atstovų - kada nors pranešama visuomenei.

Iš dalies taip yra dėl to, kad labai nedaug žmonių net žino, kad VAERS egzistuoja, jau nekalbant apie tai, kaip ja naudotis. Daugelis gydytojų taip pat nepraneša apie savo atvejus VAERS, todėl duomenų bazėje pateikiama tik nedidelė dalis tikrųjų duomenų.

"Agresyvi cenzūra ir propaganda visuomenei įteigė, kad nepageidaujami reiškiniai pasitaiko retai, todėl žmonės nesupranta, kaip jų sveikatos problemos kyla dėl praeityje atliktų injekcijų", - praneša GNews apie apsimestinę vakciną.

"Gėdinimas ir kaltinimas medikų, kurie pasako ką nors prieš vakcinas, verčia daugelį medikų bendruomenės narių vengti pranešti apie nepageidaujamus reiškinius. Baimė būti patrauktam atsakomybėn suleidus injekciją, kuri pražudė ar padarė neįgaliais pacientus, dar labiau trukdo medicinos personalui apie tai pranešti."

Dar vienas dalykas, kurį reikia turėti omenyje, yra tai, kad daugelis medicinos specialistų priima kyšius mainais už tai, kad nepraneštų apie vakcinų sukeltus sužalojimus ir mirtis. Kuo daugiau nepatogių duomenų nepateikiama, tuo geriau Didžioji farmacija atrodo visuomenės akyse.

Kitaip tariant, visa tai susiję su pelnu. Farmacijos karteliams, kurie taip užkrėtė politikos formavimą, kad iš vyriausybinių šaltinių retai kada galima rasti tiesos, žmonių gyvybės nieko nereiškia.

"Pelno siekiantys vakcinų gamintojai turi visas priežastis nepranešti apie jų neišbandytų eksperimentinių produktų sukeliamą destrukciją", - toliau įspėja GNews.

"Facebook" daugiau nei 250 000 vartotojų komentuoja apie vakcinų mirtis ir sunkias traumas. Slaugytojos ir gydytojai liudija, kaip jų ligoninės slepia vakcinų sukeltus sužalojimus".

Viena iš išeičių - išlikti budriems, atkreipti dėmesį į sistemos gudrybes, klausytis pranešėjų ir papasakoti kitiems apie tai, ką matote. Tiesa nebus pateikta ant padėklo, ją turi iškasti ir surinkti žmonės, kuriems rūpi ir kurie nori ją surasti ir pasidalyti su pasauliu.

Naujausias žinias apie būrius žmonių, kurie sunkiai susižeidžia arba miršta nuo kovidų injekcijų, galite rasti svetainėje ChemicalViolence.com.

(Ethan Huff straipsnis perspausdintas iš Planet-Today.com)

Šio straipsnio šaltiniai:

GNews.org

Planet-Today.com

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.10.2021 laikas 21:26 CDC pagautas meluojantis: Covid vakcinos nužudo 15 žmonių už kiekvieną 1 išgelbėtą gyvybę
Federalinė vyriausybė primygtinai reikalauja, kad amerikiečiai nekreiptų dėmesio į didžiulį su vakcinomis susijusių sužeidimų ir mirčių, apie kurias šiais metais pranešta VAERS (Pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemai), skaičių, teigdama, kad nė vienas iš jų nėra s...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 20:13 Ekspresinis veido atnaujinimas, kurį galite atlikti patys
Norint kokybiškai prižiūrėti odą ir suteikti jai reikalingų medžiagų, nebūtina pirkti kremų kosminėmis kainomis ar nuolat gyventi grožio salonuose.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:47 Kaip atsikratyti lūpų pūslelinės per 1 dieną: 7 liaudies metodai

Herpesas yra viena klastingiausių ligų. Net jei ši liga yra lengvos formos ir vargina tik kartą per pusmetį, tai nėra malonu. Ypač erzina būdingi bėrimai ant lūpų, kurie ne tik stipriai niežti, bet ir atrodo tiesiog negražiai, verčia kelias dienas slėptis nuo smalsių akių.

...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 17:22 NSO virš Springfildo, Misūrio valstija, JAV

17:00 10/18/21. Stebėjau šį objektą, skrendantį per Springfildą Mo, trumpam sustojusį virš miesto centro. Buvau spūsties valandą ir galėjau tik trumpam sustoti, kad padaryčiau šį vaizdo įrašą

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 16:24 Atstovų Rūmų Žvalgybos komitetas ragina suimti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci

Atstovų rūmų Žvalgybos komiteto vyriausiasis narys, JAV atstovas Devinas Nunesas (Devin Nunes) (R-CA), ragina patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:27 Receptai | Patiekalai Trupininis obuolių pyragas su maskarpone
Tai tobulasis obuolių pyragas su maskarpone, kurį aš galėčiau valgyti ir valgyti, jei tik po to kelnių saga ant manęs nepyktų. Gal jis ir nėra pats sveikiausias, bet kad vienas iš skaniausių trupininių pyragų, tai garantuotai....

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:14 Receptai | Patiekalai Nuostabaus skonio obuolių pyragas
Na kokie namie rudenį be nuostabaus obuolių pyrago, kai pasklinda obuolių ir cinamono kvapas... Kažkada perskaičiau šį receptą kažkuriame žurnale, pagalvojau, kad nieko ypatingo čia nebus... Tačiau jis gavosi tobulas, skanesnio net nesu ragavusi....

Skaityti daugiau

26.10.2021 laikas 16:56 Receptai | Patiekalai Beef steak Tartare - totoriškas bifšteksas
Negalintiems žiūrėti į žalią mėsą, toliau skaityti mano recepto tikrai nepatariu, nes šį kartą Jums parodysiu, kaip pasigaminti tai, kas angliškai vadinasi "Beef Steak Tartare", prancūziškai - "Filet americain" arba tiesiog "steak tartare", o lietuviškai būtų "Totoriškas bifšteksas", na arba kaip da...

Skaityti daugiau