Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugpjūčio » 7

Gydytojai dalijasi SAVO siaubo istorijomis apie skiepų sukeltus sužalojimus, atskleisdami, kad vakcinos žlugdo medikų profesiją

(Paranormal) Medscape atidarė naują portalą, kuriame gydytojai gali dalytis savo asmeninėmis istorijomis apie nepageidaujamus skiepų reiškinius. Jau yra gerokai daugiau nei 1 000 įrašų, kurių daugelyje pateikiamos siaubingos istorijos apie tai, kaip cheminės injekcijos griauna žmonių gyvenimus.

Vienas gydytojas išreiškė susirūpinimą dėl to, kaip vyriausybė ir žiniasklaida spaudžia mažos rizikos sveikus suaugusiuosius "skiepytis" nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19). Dabar taip pat spaudžiami vaikai ir net kūdikiai.

Dar viena nuoroda į Sveikatos išteklių ir paslaugų administracijos svetainę, kurioje pateikiama informacija, kad žmonės, patyrę žalą dėl skiepų, galėtų kreiptis dėl kompensacijos pagal Kompensavimo už žalą dėl skiepų programą.

Įrašas po įrašo pasakoja apie tai, kaip visų rūšių vakcinos, įskaitant ir tas, kurias pagal "Operaciją "Warp Speed" pradėjo skiepyti Donaldas Trumpas, pažeidžia žmonių organizmus, o kai kuriais atvejais juos žudo.

Medicinos įstaigos norėtų, kad visi tikėtume, jog tokie incidentai yra "reti", tačiau tiesa ta, kad jie yra daug dažnesni, nei žmonės mano.

Vakcinų nepageidaujamų įvykių registravimo sistema (VAERS) fiksuoja gal tik vieną procentą visų vakcinų sukeltų sužalojimų ir mirčių, o tai reiškia, kad skaičiai yra daug, daug didesni, nei skelbia vyriausybė.

"Turiu nuojautą, kad kiekvieną kartą, kai skiepijame COVID vakcina, natūralų bandos imunitetą atidedame dar 6 mėnesiams", - rašė kitas gydytojas. "Verčiau norėčiau užsikrėsti virusu ir turėti natūralų imunitetą".

„Klivlando klinika (The Cleveland Clinic) pateikė atvejo tyrimą, kuriame nurodyta, kad titrai, viršijantys 200, suteikia pakankamą natūralų imunitetą. Kyla klausimas: kodėl mes atliekame nemokamus tyrimus ir nemokamas vakcinas, bet ne nemokamus titrus? Kodėl taip yra? "

Toliau tas pats asmuo paaiškino, kad jei ji, o ne tokie medicinos šarlatanai kaip Tony Fauci, būtų vadovavusi, ji būtų visiems skyrusi vitamino D papildų ir liepusi kasdien išgerti galoną vandens bei 15 minučių išeiti į lauką ir pabūti natūralioje saulės šviesoje.

"Pradėčiau titrų nustatymo kampaniją ir sutelkčiau dėmesį į šiuos skaičius", - pridūrė ji.

Ligonines užplūsta paskiepyti pacientai, kuriuos ištinka širdies smūgiai

Tokio prevencinio požiūrio Amerikos vyriausybė, o iš tikrųjų dauguma vyriausybių, niekada neremia ir neskatina. Tailando vyriausybė neseniai suteikė leidimą naudoti žaliąją čirškutę (chiretta herb) gydant kinų virusą, tačiau tai tikrai netipiška.

Vakarų medicinos paradigma mieliau tiesiog suleistų visiems eksperimentinių paslaptingų cheminių medžiagų ir visiems laikams juos užmaskuotų, o kartu propaguotų nesveiką maistą ir nesveiką gyvenimo būdą. Natūralu, kad dėl to didžioji Vakarų dalis dabar yra nutukimo, ligų ir mirties dykvietė.

"Esu matęs didelį fibrinogeno kiekį paskiepytiems pacientams, laukiantiems planinės operacijos", - atskleidė kitas gydytojas, patikslindamas, kad beveik visų jų fibrinogeno kiekis viršija 900 mg/dl.

Masažo gydytoja paaiškino, kad jos skiepyti pacientai sėkmingai atstato vakcinų padarytą žalą vartodami proteolitinius fermentus. Viena pacientė teigia, kad pavartojusi proteolitinių fermentų "išsiurbė spyglio baltymą", nes jos šlapimas buvo "itin tamsus 3-4 dienas po / patiriant į gripą panašius / detoksikacijos simptomus".

Viena ligoninės darbuotoja rašė, kad ji mato "bent trigubai daugiau skubios pagalbos kodų, nei turėjome dar prieš metus". Tačiau ligoninė mato ne "kova su kova", o insultą ir širdies smūgius, kurie, atrodo, yra susiję su Kinijos viruso injekcijose esančiais spygliuotais baltymais.

"Pasitaikė keletas anomalijų, kai pacientai neturėjo jokių trombozių, o jiems buvo nustatyta didelė krešulių našta ir kartais jie taip pat buvo labai anemiški", - pridūrė šis asmuo.

Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kaip Vuchano gripo injekcijos sužaloja ir žudo žmones, apsilankykite svetainėje ChemicalViolence.com.

Straipsnis parengtas, pagal patikimus šaltinius. Šio straipsnio šaltiniai:

Medscape.com

HRSA.gov

NaturalNews.com

Straipsnio autoriaus Ethan Huff nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais faktais, kas jiems naudinga, cituoja be leidimo, naudojasi tokioms pačiomis priklausančiomis žiniasklaidos priemonėmis, nepateikdamos jokių įrodymų, o tik pasakojimus. Todėl mes, prieš skaitant jums, pateikiame savų šaltinių nuorodas.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
29.11.2021 laikas 19:53 Įžymus gydytojas įspėja, kad COVID-19 vakcinos nužudo žmones, nors jų pagrindinės ligos atrodo kaip priežastis
Žymus Pietų Afrikos gydytojas, atlikęs svarbų vaidmenį kuriant ankstyvąjį COVID-19 gydymą, sakė, kad dabartinės vakcinų kampanijos turi vieną tikslą: "kontroliuoti ir išžudyti didelę dalį mūsų gyventojų, niekam neįtariant, kad buvome apnuodyti"....

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 19:09 Dešimt OMICRON "varianto" prognozių 2022 m. ir vėliau...
Žiniasklaidos isterija dėl omikrono "variantų" yra gryna fikcija. Tai ne kas kita, kaip 1984 m. Orvelo stiliaus psichologinio terorizmo operacija, sukurta siekiant išlaikyti pasaulio gyventojus pavergtus ir paklusnius, kol teroristinės vyriausybės vykdo savo pasaulines depopuliacijos / genocido prog...

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 16:16 Begalvių slėnis Kanadoje
Yra Žemėje vietų, kur dėl nesuprantamų priežasčių dingsta žmonės. Viena - iš jų - Begalvių slėnis Kanadoje. Pagal blogą reputaciją jis gali varžytis su Bermudų trikampiu.

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 14:14 Alternatyva prideginimui: gimdos kaklelio eroziją
Pastaruoju metu iš pacienčių moterų vis dažniau girdime apie gimdos kaklelio eroziją. Gaila, bet šia liga mūsų laikais serga ir suaugę moterys, ir visai jaunos merginos.

Skaityti daugiau

19.11.2021 laikas 19:18 "Bayer" vadovas sako, kad "covid" mRNA injekcijos yra "genų terapija", klaidingai parduodama kaip "vakcinos"
Stefanas Oelrichas (Stefan Oelrich), Bayer farmacijos padalinio prezidentas, neseniai vykusioje globalistų sveikatos konferencijoje tarptautiniams "ekspertams" prisipažino, kad abi Pfizer-BioNTech ir Moderna mRNA (angl. messenger RNA) "vakcinos" yra visai ne vakcinos, o užmaskuotos "ląstelių ir genų...

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 16:41 Receptai | Patiekalai Kalėdiniai sausainiai - tirpstantys seniai besmegeniai
Šiems sausainiams "seniams besmegeniams" galite naudoti tiek pirktinį meduolių prieskonių mišinį, tiek pasigaminti patys, sumaišę tarpusavyje šiuos ingredientus

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Rosettes (rozetės) - traškūs ir saldūs sausainiai
Tai tarsi tikras skonis sugrįžęs iš vaikystės… Labai gerai pamenu, kaip dar mano mama man kepdavo šiuos traškius, burnoje tirpstančius saldžius sausainius.

Skaityti daugiau

Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)
18.11.2021 laikas 22:59 Receptai | Patiekalai Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video). Skanaus!

Skaityti daugiau