Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Liepos » 15

TIESA: CDC informatoriai teigia, kad kovidinės vakcinos jau pražudė 50 000 amerikiečių

(Paranormal) Dr. Peteris McCulloughas (Peter McCullough), vienas iš labiausiai cituojamų gydytojų apie ankstyvą Vuano koronaviruso (Covid-19) gydymą, paskelbė naują sprogstamąjį vaizdo įrašą, kuriame teigiama, kad skiepai nuo Vuano gripo jau pražudė daugiau nei 50 000 amerikiečių.

Vadinamąją "vakciną" vadindamas "biologiniu ginklu" kartu su pačiu Kinijos virusu, daktaras McCulloughas teigia, kad visa plandemija yra tam tikra bioterorizmo forma, nukreipta prieš žmones, o jos tikslas - išnaikinti ir depopuliuoti daugybę jų.

"Kadangi šis, tam tikra prasme, bioterorizmo pirmasis etapas buvo vykdomas, iš tikrųjų buvo siekiama išlaikyti gyventojus baimėje ir izoliacijoje bei paruošti juos priimti vakciną, kuri, atrodo, yra antrasis bioterorizmo operacijos etapas", - pareiškė McCullough per neseniai vykusį internetinį seminarą kartu su Vokietijos advokatu Reineriu Fuellmichu (Reiner Fuellmich) ir keliais kitais gydytojais.

"Ir kvėpavimo takų virusas, ir vakcina į žmogaus organizmą perdavė "smaigalio" baltymą, kuris yra šių bioteroristinių tyrimų taikinys."

McCullough vaizdo įrašą galima peržiūrėti šioje nuorodoje.

Šimtai tūkstančių gyvybių galėjo būti išgelbėti taikant kovidozės gydymą, kurį vyriausybė uždraudė

Pokalbio metu McCullough drąsiai teigė, kad mažiausiai trys informatoriai, du iš jų - iš JAV Ligų kontrolės ir prevencijos centro (CDC), patvirtino, kad tikrasis mirčių, kurias sukėlė Fauci skiepai nuo gripo, skaičius yra gerokai didesnis, nei rodo oficialūs skaičiai.

Kadangi VAERS (pranešimų apie nepageidaujamus vakcinų reiškinius sistema) fiksuoja tik gal vieną procentą visų iš tikrųjų įvykusių nepageidaujamų reiškinių, tikėtina, kad tikrasis skaičius yra daug kartų didesnis, nei pranešama.

"Penkiasdešimt tūkstančių mirčių", - pareiškė McCullough. "Taigi, iš tikrųjų per dieną dėl vakcinos miršta gerokai daugiau žmonių nei dėl virusinių ligų. Tai iš esmės yra propagandinis bioterorizmas injekcijomis."

VAERS duomenimis, oficialiai pranešta apie 5 993 mirties atvejus nuo Kinijos viruso injekcijų. Jei tai sudaro tik vieną procentą visų faktinių mirčių, tuomet tikrasis mirčių skaičius iš tikrųjų yra artimesnis 600 000, nors to įrodyti neįmanoma.

Tuo tarpu teigiama, kad 600 000 žmonių mirė po "teigiamų" Vuchano gripo testų, o McCullough teigia, kad bent 85 proc. šių mirčių būtų buvę galima išvengti, jei vyriausybė būtų leidusi anksti pradėti gydymą tokiais vaistais kaip hidroksichlorochinas (HCQ) ir ivermektinas.

"Vietoj to žmonėms buvo liepta likti namuose ir negrįžti į ligoninę, nebent simptomai pasunkėtų, pavyzdžiui, atsirastų sunkių kvėpavimo sutrikimų", - praneša Algora. "Tada daugeliui jau buvo per vėlu. Jie buvo prijungti prie dirbtinės plaučių ventiliacijos aparatų ir mirė."

"Didžioji dauguma gydytojų sukluso ir ėmė vadovautis šiomis klaidingomis Pasaulio sveikatos organizacijos ir JAV Ligų kontrolės centro paskelbtomis "gairėmis". Šiose gairėse nebuvo skiriamas joks dėmesys sergančių pacientų gydymui, o nuo pat pradžių, dar 2020 m. balandžio mėnesį, pradėta pabrėžti, kad būtina vakcina, kaip vienintelė reali viltis įveikti virusą."

Pasak McCullough, viskas, ką siūlė ar įpareigojo vyriausybės ir visuomenės sveikatos vadovai per visą plandemijos laikotarpį, tik pablogino padėtį. Įrodytų gydymo būdų (t. y. HCQ ir ivermektino) slopinimas ir neįrodytų (t. y. "vakcinų") stūmimas yra masinės mirties ir naikinimo receptas, o būtent tai dabar matome atsiradus "variantams".

Šie variantai yra ne kas kita, kaip nepageidaujami reiškiniai, kuriuos sukelia pačios vakcinos, tačiau žiniasklaida ir vyriausybė dėl jų plitimo kaltina "neskiepytuosius", o tai yra akivaizdi netiesa.

McCullough stengiasi pakeisti visuomenės požiūrį į skiepus, pažymėdama, kad daugelis dabar gailisi pasiskiepiję, nes neprotingai pasiskiepijo.

Daugiau naujausių žinių apie kinų viruso apgaulę rasite svetainėje Pandemic.news.

Šio straipsnio šaltiniai:

Algora.com

Planet-Today.com

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.09.2021 laikas 19:56 Paslaptingas metalo gabalas iš Vaddo salos
Po NSO nusileidimo Švedijos Vaddo saloje rastas nepaprastai tvirto metalo gabalas domina ne tik ufologus. Ne kartą buvo bandoma išpirkti jį iš šeimininko už tikrai didelius pinigus. Buvo ir tokių, kurie norėdami turėti tą paslaptingą metalo gabalą, buvo pasiryžę net nusikaltimui....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 17:02 Dabar "išprotėję" mokslininkai, siekiantys skiepų, nori paversti jūsų GROCERIJAS mRNA vakcinomis

Pasaulinė darbotvarkė skiepyti kiekvieną vyrą, moterį ir vaiką artėja tiesiai į jūsų pietų lėkštę. Kalifornijos Riversaido universiteto mokslininkų komanda tiria būdus, kaip jūsų GROCERIJAS paversti mRNA vakcinomis. Billas Gatesas atskleidžia masinio žemės ūkio paskirties žemės pirkimo priežastis...

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 16:18 Kodėl nugriuvo Babelio bokštas?

Babelio bokštas, anot legendų, buvo vienas iš didžiausių senovės statinių. bet vienu metu milžiniškas tiems laikams statinys griuvo. kodėl taip nutiko?

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 15:41 Dangoraižį Niujorke 1945 metais taranavo bombonešis B-25
1931 metais Niujorke buvo iškilmingai atidarytas biurų pastatas Empire State Building. Pastatas buvo 443 metrų aukščio ir turėjo 103 aukštus. Dangoraižis tapo aukščiausiu pastatu pasaulyje ir šį titulą išlaikė iki 1970 metų, kai buvo pastatyti liūdnai išgarsėję bokštai dvyniai....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 13:33 Imunizacijos ekspertas įspėja, kad skiepyti žmonės kelia tikrą grėsmę, "pavojingą" kitiems

Galbūt didžiausią grėsmę šiuo metu kelia Wuhan koronavirusas (Covid-19) - žmonės, kurie vartojo "vakcinas", mano profesorius Christianas Perronne'as (Christian Perronne), buvęs Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos patariamosios imunizacijos ekspertų grupės vadovas.

...

Skaityti daugiau

Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)
23.09.2021 laikas 18:47 Receptai | Patiekalai Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)
23.09.2021 laikas 18:39 Receptai | Patiekalai Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 12:40 Receptai | Patiekalai Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis. Skanaus!

Skaityti daugiau