Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Lapkričio » 3

VAKCINŲ RULETĖ: Kai kurios kovidų "vakcinos" partijos yra daug mirtinesnės už kitas

(Paranormal) Atlikus naują tyrimą paaiškėjo duomenys, rodantys, kad tam tikros Wuhan koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" partijos yra mirtinesnės už kitas.

Šios itin mirtinos partijos buvo išplatintos visose Jungtinėse Valstijose, o ne tik vienoje srityje ar regione. Daugelis jų taip pat buvo pradėtos naudoti anksti, maždaug tuo metu, kai vyko Kapitolijaus "sukilimas".

Šie duomenys yra viešai prieinami, nors juos sunku gauti dėl to, kaip jie įvedami į Pranešimų apie nepageidaujamus vakcinų įvykius sistemą (VAERS). Tačiau juos gali analizuoti tie, kurie turi žinių ir įgūdžių.

Leidinys "Burning Platform" ją atrinko naudodamasis sistema "Postgres". Naudojant šį metodą paaiškėjo, kad mirčių pasiskirstymas tarp "Moderna" ir "Pfizer-BioNTech" injekcijų partijų yra labai skirtingas.

Kai kurios injekcijų partijos buvo itin mirtinos, o kitose mirčių beveik nebuvo, bent jau jų nebuvo labai daug, apie kurias buvo pranešta. Tai gali būti susiję su klaidomis ataskaitose arba galbūt kai kurios partijos buvo pavojingesnės už kitas.

"Neturime patikimos informacijos apie standartinį partijos dydį, tačiau naujienų straipsniuose nurodoma, kad vidutinis partijos dydis yra 1000 buteliukų (maždaug 6000 dozių)", - pranešė "The Expose", kurio nuopelnas - atkreipti dėmesį į šias anomalijas.

"Didžiausias VAERS pateiktų pranešimų apie nepageidaujamus reiškinius dėl vienos gripo vakcinos partijos skaičius buvo 26. Dėl to dar labiau šokiruoja atradimas, kad didžiausias VAERS pateiktų pranešimų apie nepageidaujamus įvykius dėl vienos "Pfizer Covid-19" vakcinos partijos numerio skaičius iki 2021 m. spalio 15 d. buvo 3563, ir tai nėra anomalija."

VAERS sąmoningai slepia vakcinų partijas, kad beveik neįmanoma susieti sužeidimų ir mirčių

Deja, išgauti duomenis ir suprasti jų prasmę sunku, nes VAERS duomenų bazė sąmoningai sudaryta taip, kad sužeidimai ir mirtys nebūtų siejami su konkrečiomis vakcinų partijomis.

Kitaip tariant, reikia papildomų pastangų, kad būtų galima viską suderinti ir suprasti. Laimei, "The Burning Platform" atliko šį darbą ir pateikė jį taip, kad susidarytų aiškesnis situacijos vaizdas.

"... duomenys yra dviejose lentelėse ir tarpusavyje nesusieti, nes VAERS juos skelbia, o jų svetainėje nėra greito ir paprasto pranešimo, kuris sugrupuotų įvykius lyginamuoju pagrindu pagal partijos numerį", - aiškinama svetainėje.

"Nors tokią analizę galima atlikti iš jų tinklalapio, tai nėra lengva".

Tačiau "Postgres" suteikė tokią galimybę ir dabar katė išlindo iš maišo. Akivaizdu, kad tik keliose injekcijų partijose mirčių yra per daug, o didžiojoje daugumoje pranešama apie daug mažiau mirčių.

Tai pasakytina ir apie "Pfizer-BioNTech", ir apie "Moderna", kad būtų aišku. Abiejų prekių ženklų injekcijų serijos panašiai anomaliai pasiskirsto tarp daugybės injekcijų partijų, o tai rodo, kad vyksta rimti juokingi dalykai.

"Jūs bandysite man pasakyti, kad CDC, NIH ir FDA apie tai nežino?" klausia "Deganti platforma" The Burning Platform.

"Aš galiu susiurbti šiuos duomenis į duomenų bazę, atlikti 30 sekundžių užklausas pagal juos ir akimirksniu nustatyti beprotiškai padidėjusį mirtingumo ir pavojaus lygį, susijusį su tam tikrų partijų numeriais, kai šių sąsajų pasiskirstymas turėtų būti normalus ar bent jau artimas jam visose pagamintose ir naudojamose partijose?"

Dauguma partijų turi vienaženklį mirčių skaičių, o mažesnė saujelė partijų turi didžiąją dalį mirčių. Tai toli gražu nėra net "kažkas panašaus", kai kalbama apie rezultatų pasiskirstymą.

Išsamesnę viso to analizę galima rasti tinklalapyje The Burning Platform.

Naujausias naujienas apie kiniškų virusų injekcijas galite rasti svetainėje ChemicalViolence.com.

Šio straipsnio šaltiniai:

TheExpose.uk

TheBurningPlatform.com

Planet-Today.com

Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2021 laikas 10:22 Naujas tyrimas atskleidė, kad Kinija jau sėkmingai kontroliuoja orus

Kinijos Komunistų partija vasarą šventė šimtmečio jubiliejų. Ir dangus virš Pekino buvo giedras, taip pradžiugindamas dešimtis tūkstančių susirinkusiųjų.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:12 Tibeto ilgaamžiškumo paslaptys
Jų filosofinės praktikos, gyvenimo pagrindai ir paprasti praktiški patarimai pratęsė gyvenimus daugybei žmonių, kurie į tą išmintį įsiklausė. Šį kartą ir mes nusprendėme kreiptis pagalbos į tuos, kurie išmoko gyventi be ligų ir pilni jėgų sutikti šimto metų slenkstį....

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:04 Liaudiškos priemonės, kad kepenys neskaudėtų
Sumaišyti 1/2 stiklinės kopūstų sūrymo ir 1/2 stiklinės šviežių pomidorų sulčių. Gerti po 1/3 stiklinės 3 kartus per dieną po valgio. Vartoti ilgą laiką.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 19:34 Apie burokėlių naudą, dilgėlės nuo skausmo, kraujospūdis
Burokėliuose yra daugybė vitaminų ir druskų: vitaminai C, B, B2, B3, B6, B9, geležies, vario, jodo, mangano, boro, vanadžio, fluoro, cinko druskos

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 18:34 Tiesa skaudina: Pfizer, Moderna COVID vakcinos sukelia širdies sutrikimų
Naujo tyrimo duomenimis, beveik 600 pacientų, gavusių "Pfizer" arba "Moderna Wuhan" koronaviruso (COVID-19) vakcinas, pasireiškė širdies ir kraujagyslių sistemos pažeidimo požymių, dėl kurių padidėjo širdies priepuolio ir kitų sunkių koronarinių problemų rizika....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:50 Receptai | Patiekalai Tailandietiškas vištienos troškinys su kokosų pienu ir raudonojo kario pasta
Toks tailandietiškas vištienos troškinys gali skambėti, jog yra pagaminamas gan sudėtingai, bet iš tiesų tai yra ganėtinai paprastas patiekalas su daug skonių ir aromatų. Tikrai daug savo brangaus laiko nesugaišite jį gamindami....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:25 Receptai | Patiekalai Brusketa (Bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela

Paprasta ir ganėtinai greitai pagaminama, bet tuo pačiu skani brusketa (bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela.

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:12 Receptai | Patiekalai Gedimino pica su saldžiųjų bulvių (batatų) pagrindu su mocarelos sūriu

Šiandien sužinosite, kad saldžiosios bulvės (dar kitaip vadinami batatai) puikiai tiks ne tik virimui, kepimui, sriuboms ir troškiniams, bet ir nuostabiai gali atstoti picos padą. Tai yra sveikesnė alternatyva tradiciniam, miltiniam picos padui.

...

Skaityti daugiau