Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugsėjo » 15

Aidaho gydytojas pranešė, kad tarp "paskiepytų" nuo kovidų "20 kartų padaugėjo" vėžio atvejų

(Paranormal) Dr. Ryanas Cole'as (Ryan Cole), sertifikuotas patologas, diagnostikos laboratorijos savininkas ir operatorius iš Aidaho, paskelbė naują šokiruojančią informaciją apie tai, kaip Wuhan koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" sukelia masinį autoimuninių ligų ir vėžio "pakilimą".

Vaizdo įraše, parengtame pagal Aidaho valstijos vyriausybės projektą "Capitol Clarity", Cole'as atskleidė, kaip jis dabar pastebi, kad žmonių, kurie vartojo Donaldo "vakcinos tėvo" Trumpo "operacijos "Warp Speed" injekcijas, lėtinių ligų atvejų padaugėjo 2 000 procentų.

"Nuo sausio 1 d. laboratorijoje matau 20 kartų didesnį endometriumo vėžio atvejų skaičių, palyginti su tuo, ką matau kasmet", - vaizdo įraše teigė Cole'as.

"Aš visai neperdedu, nes, žiūrėdama į savo metinius skaičius, sakau: "Dieve, dar niekada nemačiau tiek daug endometriumo vėžio atvejų."

Cole'as šią ir kitą statistiką atskleidė kovo 18 d. vykusiame renginyje, pasakodamas Aidaho gyventojams, kad vadinamosios "vakcinos" nuo Fauci gripo sukelia "atvirkštinio ŽIV" tipo autoimuninį atsaką žmonių organizmuose.

Normali, gerai veikianti imuninė sistema turi dviejų tipų ląsteles, kurios palaiko organizmo sveikatą: "T ląstelės pagalbininkės, dar vadinamos CD4, ir T ląstelės žudikės, dar vadinamos CD8. Cole'as įspėja, kad "visiškai paskiepytųjų" T ląstelės "pagalbininkės" yra masiškai slopinamos, todėl pacientas tampa jautrus įvairioms ligoms.

"Po vakcinos paskiepijimo pastebime, kad sumažėja T-ląstelių žudikių, CD8 ląstelių", - teigė Cole'as. "O ką daro CD8 ląstelės? Jos kontroliuoja visus kitus virusus."

Ar vyriausybė švirkščia žmonėms ŽIV ir vadina tai "kovidų vakcina"?

Cole'o teiginiai sutampa su praėjusių metų pabaigoje žurnale "The Lancet" paskelbtais tyrimo rezultatais, kuriuose nustatyta, kad Kinų viruso skiepai labai padidina riziką žmogui užsikrėsti ŽIV infekcija.

Ar gali būti, kad skiepai iš tikrųjų į žmonių organizmus įskiepija ŽIV, prisidengdami "skiepijimu" nuo kinų virusų? Ar visiems meluojama apie tai, kas iš tikrųjų yra šiuose buteliukuose?

Remiantis naujausiais įrodymais ir atskleista informacija, atrodo, kad taip. Nors žinoma, kad ŽIV slopina "pagalbines" T ląsteles, kovidų injekcijos akivaizdžiai slopina "žudikiškas" T ląsteles, o tai, pasak Cole'o, turi panašų neigiamą poveikį imunitetui.

Cole'as toliau perspėja, kad dėl šio vakcinų sukelto "T ląstelių žudikių" slopinimo "ištyrus moterų gimdos kaklelio biopsijas, labai padaugėjo endometriumo vėžio, melanomų, herpeso, juostinės pūslelinės, mononukleozės ir net žmogaus papilomos viruso (ŽPV) atvejų".

Kiti skiepų ingredientai, įskaitant polietilenglikolį, taip pat sukelia problemų žmonių imuninei sistemai. Užuot apsaugoję juos nuo Kinijos viruso infekcijos, kaip teigiama, šie injekcijų priedai kelia rimtą toksiškumo riziką, kuri gali sukelti dar daugiau sveikatos problemų, be tų, kurias sukelia į ŽIV panašus skiepų poveikis.

"Didžiausią nerimą kelia tai, kad šių tipų imuninės ląstelės organizme kontroliuoja vėžį", - perspėja Cole'as apie tai, ką daro šie švirkštai, taip pat ir jauniems žmonėms, kurie iki injekcijos buvo visiškai sveiki.

"Jaunesniems pacientams matau invazinių melanomų; paprastai jas pagauname anksti, ir tai būna plonos melanomos, [bet] per pastarąjį mėnesį ar du matau, kad sparčiai daugėja storų melanomų."

Cole'as per pastaruosius kelis mėnesius kalbėjo keliuose renginiuose, įspėdamas žmones apie rimtą riziką, susijusią su dūrių atlikimu. Kai kurie jo darbai buvo ištrinti iš "YouTube" dėl pernelyg didelio teisingumo, todėl sekite naujojo turinio apie daktarą Ryaną Cole'ą svetainėje Brighteon.com.

"Ar galite įsivaizduoti, kaip atrodys vėžio atvejų skaičius po penkerių metų?" - klausė vienas "LifeSiteNews" komentatorius. "Apie tai nebus pranešta. Jie net neatliks tyrimo".

Daugiau susijusių naujienų apie kiniškojo viruso injekcijas rasite svetainėje ChemicalViolence.com.

Šio straipsnio šaltiniai:

LifeSiteNews.com

Planet-Today.com

Straipsnio autoriaus Ethan Huff nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite?

Atsiprašymai: Dabar, kai pagrindinė žiniasklaida pripažįsta, kad "Covid" vakcinos yra nesėkmingos, kur yra visi atsiprašymai ir paneigimai?

PS: Jei jums patinka toks formatas, koks pateikiamas (receptai, liaudies medicina, pasaulio naujienos kitaip), prisijunkite, diskutuokite, rašykite prie paranormal.lt ir sekite naujienas (dabar galite ir telegrame ar telegrame chate) ir reddit.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
22.01.2022 laikas 20:33 Atskleista tamsioji metaverslo pusė: Kodėl jūsų vaikams reikia laikytis atokiau nuo VRChat

Tėvai, Kalėdoms nupirkę savo vaikams "Oculus Quest 2", gali būti nustebinti, nes vienoje populiariausių virtualios realybės ausinių pokalbių svetainių "VRChat" buvo užfiksuoti keli vaikų viliojimo atvejai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 18:32 Tyrimas: mRNA Jabs slopina imuninę sistemą ir leidžia ligoms klestėti

Penktadienį paskelbtame naujame tyrime teigiama, kad mRNA švirkštai slopina imuninę sistemą ir leidžia klestėti potencialiai pavojingoms ligoms.

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 17:34 Michaelas Flynnas: "Naujoji pasaulio tvarka" netrukus bus atskleista

Buvęs nacionalinio saugumo patarėjas generolas Michaelas Flynnas (Michael Flynn) atskleidė, kad netrukus bus atskleista didžiulė korupcija visoje šalyje, susijusi su "Naująja pasaulio tvarka".

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 17:01 Kinija sugrąžina išangės tamponų testavimą... kaip tik prieš žiemos olimpines žaidynes

Kinija neva nutraukė invazinius tamponų tyrimus po to, kai Japonija, JAV ir kitos šalys pareiškė, kad viruso testas buvo "nepagarbus" ir sukėlė "psichologinį stresą".

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:20 Anomalinė gravitacija - Santa Kruze (The Mystery Spot)

The Mystery Spot – tai paslaptinga vieta Kalifornijoje, turinti gravitacinę anomaliją. Atokioje vietoje, netoli Santa Kruzo miesto, mamutmedžiais apaugusio šlaito esančioje laukymėje, maždaug 46 metrų skersmens plotas turi mįslingą poveikį tiek žmonėms, tiek daiktams bei augmenijai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:55 Receptai | Patiekalai Kepti ryžiai su daržovėmis ir lašiša

Tokie azijietišti kepti ryžiai su daržovėmis yra puikus pasirinkimas, kai norisi panaudoti užsilikusius maisto likučius. Man asmeniškai šis patiekalas yra kažkiek ir komfortiškas. Toks tikrai paprastas ir jaukus naminis maistas su daugybe ryžių bei daržovių.

...

Skaityti daugiau

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau