Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Lapkričio » 13

ŽUDYMO LAUKAS: patvirtinta, kad dešimtys sportininkų mirė nuo kovidų "vakcinų"

(Paranormal) Profesionalūs sportininkai visame pasaulyje krenta negyvi nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19) "vakcinų", o didžioji žiniasklaida daro viską, kad nuslėptų šį faktą nuo visuomenės.

Kai apie tai pranešama, kalbančios galvos vadina tai "paslaptimi", tačiau tai nėra jokia paslaptis. Kiekvienu atveju sportininkui iškart po skiepo išsivysto širdies problemos, kurios galiausiai baigiasi staigia mirtimi.

Prieš atskleidžiant "Operaciją "Warp Speed", buvo negirdėta, kad vidutiniam žmogui išsivystytų, pavyzdžiui, miokarditas. Dabar tai dažnas reiškinys, netgi mažiems vaikams.

Markas Playne'as (Mark Playne) iš "Not on the Been" nuolat sudaro profesionalių sporto žaidėjų, kuriems beveik iš karto po Fauci gripo injekcijos išsivysto staigūs sveikatos sutrikimai, įskaitant mirtį, sąrašą. Toliau pateikiami kai kurie iš iki šiol jo užfiksuotų atvejų:

 • Lexi Riggles (Lexi Riggle), koledžo krepšininkė, kuri "netikėtai mirė" spalio mėn.
 • Tomas Grinvėjus (Tom Greenway), čempionas žokėjus, miręs lapkričio pradžioje
 • Nelsonas Solano (Nelson Solano), Ispanijos futbolininkas, miręs nuo širdies smūgio lapkričio pradžioje.
 • Šonas Rodenas (Shawn Rhoden), kultūristas ir buvęs "Mr. Olympia", miręs nuo akivaizdaus širdies smūgio lapkričio pradžioje
 • Layla da Costa, "Mis Pasaulis" konkurso dalyvė iš Italijos, kuri buvo rasta negyva savo namuose po to, kai nepasirodė darbe
 • George "Da Bull" Peterson III, kuris buvo rastas negyvas Floridos viešbučio kambaryje likus dviem dienoms iki planuoto "Mr. Olympia" konkurso.
 • Jordanas Tuckeris (Jordan Tucker), futbolininkas, kuris netikėtai mirė žaidimo metu
 • Avi Barot, "Saurashtra" batsiuvys, kuris mirė sustojus širdžiai

Taip pat yra daug kitų atvejų, kai žaidėjai žaidimo metu nukrito ant žemės ir juos teko paguldyti į ligoninę. Teigiama, kad, nepaisant sunkių sužalojimų, šie žaidėjai vis dar gyvi:

 • Emilis Palssonas (Emil Palsson), Islandijos vidurio puolėjas, kuris futbolo rungtynių metu nugriuvo sustojus širdžiai
 • Pietų Afrikos Respublikos puolėjas Lutheris Singhas (Luther Singh), kurį teko paguldyti į ligoninę po to, kai jis nugriuvo aikštėje.
 • Kyle'as Warneris (Kyle Warner), kalnų dviračių lenktynininkas, kuriam po antrosios "Pfizer" injekcijos išsivystė perikarditas, POTS ir reaktyvusis artritas. Warnerio gydytojas atsisakė pripažinti, kad viso to priežastis galėjo būti injekcija, o kaltino "psichozės epizodą".

Tai tik nedidelė dalis iš daugybės atvejų, kai jauni, sveiki žmonės po injekcijos sunkiai susirgo arba mirė. Kaip pastebėsite, dauguma sužeidimų ir mirčių yra susiję su širdimi, t. y. būtent tai, ko galima tikėtis iš vyresnio amžiaus žmogaus arba žmogaus, kuris jau anksčiau turėjo sveikatos sutrikimų.

Nė vienas iš minėtų žmonių neatitiko šios demografinės grupės. Tiesą sakant, visi jie buvo puikios formos, nes yra profesionalūs sportininkai, kurie reguliariai treniruojasi, sveikai maitinasi ir palaiko kuo geresnę fizinę formą.

Vienintelis dalykas, kuris pasikeitė jų gyvenime, buvo tai, kad jie vartojo injekcijas, kai iš jų buvo reikalaujama. O dabar jie arba serga sunkiomis ligomis, arba turėjo būti palaidoti, nes mirė.

"Vieninteliai, kurie turi 100 proc. imunitetą po vakcinos suleidimo, yra vakcinos kūrėjai", - pastebėjo vienas Natural News komentatorius.

"Vakcina nėra nei saugi, nei veiksminga, nebent manote, kad "Big Pharma" yra saugi nuo ieškinių ir veiksmingai naikina jūsų imuninę sistemą! Saugi ir veiksminga nuo užsikrėtimo kova ir jos plitimo, ne tiek jau daug!"

Kitas užsiminė, kad artimiausiais mėnesiais taip pat mirs daug jaunesnių 5-11 metų amžiaus vaikų ir kad galiausiai Jėzus "atkeršys už jų mirtį".

Daugiau naujausių naujienų apie sužeidimus ir mirtis, kurias sukėlė Wuhan koronaviruso (Covid-19) "vakcinos", galite rasti svetainėje Genocide.news.

Šio straipsnio šaltiniai:

HumansAreFree.com

Planet-Today.com

NotOnTheBeeb.co.uk

Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2021 laikas 10:22 Naujas tyrimas atskleidė, kad Kinija jau sėkmingai kontroliuoja orus

Kinijos Komunistų partija vasarą šventė šimtmečio jubiliejų. Ir dangus virš Pekino buvo giedras, taip pradžiugindamas dešimtis tūkstančių susirinkusiųjų.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:12 Tibeto ilgaamžiškumo paslaptys
Jų filosofinės praktikos, gyvenimo pagrindai ir paprasti praktiški patarimai pratęsė gyvenimus daugybei žmonių, kurie į tą išmintį įsiklausė. Šį kartą ir mes nusprendėme kreiptis pagalbos į tuos, kurie išmoko gyventi be ligų ir pilni jėgų sutikti šimto metų slenkstį....

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:04 Liaudiškos priemonės, kad kepenys neskaudėtų
Sumaišyti 1/2 stiklinės kopūstų sūrymo ir 1/2 stiklinės šviežių pomidorų sulčių. Gerti po 1/3 stiklinės 3 kartus per dieną po valgio. Vartoti ilgą laiką.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 19:34 Apie burokėlių naudą, dilgėlės nuo skausmo, kraujospūdis
Burokėliuose yra daugybė vitaminų ir druskų: vitaminai C, B, B2, B3, B6, B9, geležies, vario, jodo, mangano, boro, vanadžio, fluoro, cinko druskos

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 18:34 Tiesa skaudina: Pfizer, Moderna COVID vakcinos sukelia širdies sutrikimų
Naujo tyrimo duomenimis, beveik 600 pacientų, gavusių "Pfizer" arba "Moderna Wuhan" koronaviruso (COVID-19) vakcinas, pasireiškė širdies ir kraujagyslių sistemos pažeidimo požymių, dėl kurių padidėjo širdies priepuolio ir kitų sunkių koronarinių problemų rizika....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:50 Receptai | Patiekalai Tailandietiškas vištienos troškinys su kokosų pienu ir raudonojo kario pasta
Toks tailandietiškas vištienos troškinys gali skambėti, jog yra pagaminamas gan sudėtingai, bet iš tiesų tai yra ganėtinai paprastas patiekalas su daug skonių ir aromatų. Tikrai daug savo brangaus laiko nesugaišite jį gamindami....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:25 Receptai | Patiekalai Brusketa (Bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela

Paprasta ir ganėtinai greitai pagaminama, bet tuo pačiu skani brusketa (bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela.

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:12 Receptai | Patiekalai Gedimino pica su saldžiųjų bulvių (batatų) pagrindu su mocarelos sūriu

Šiandien sužinosite, kad saldžiosios bulvės (dar kitaip vadinami batatai) puikiai tiks ne tik virimui, kepimui, sriuboms ir troškiniams, bet ir nuostabiai gali atstoti picos padą. Tai yra sveikesnė alternatyva tradiciniam, miltiniam picos padui.

...

Skaityti daugiau