Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugsėjo » 14

80 % Škotijoje nuo kovidų miršta VAKCINUOTI gyventojai

(Paranormal) Škotijos visuomenės sveikatos tarnyba paskelbė naujus duomenis, iš kurių matyti, kad didžioji dauguma mirčių nuo "kovido" šalyje įvyksta tarp žmonių, kurie yra "visiškai paskiepyti".

Škotai, kurie išgėrė abi Donaldo "vakcinos tėvo" Donaldo Trampo "operacijos "Warp Speed" injekcijos" dozes, sudaro 75 proc. visų su "kovidu" susijusių mirčių, o tie, kurie kol kas išgėrė tik vieną dozę, sudaro penkis procentus.

Likusieji 20 proc. mirčių, dėl kurių kaltinamas kovidas, įvyksta tarp žmonių, kurie yra "neskiepyti", tačiau greičiausiai "pasigavo" vakcinos smaigalio baltymus, kuriuos ant jų išskyrė "visiškai paskiepyti".

Atminkite, kad nėra neskiepytų žmonių, kurie per kelias dienas ar net valandas iš sveikų tampa nesveikais ir miršta. Tačiau taip nutinka žmonėms, kurie pasiskiepija.

Kai kurie iš šių "visiškai paskiepytų" žmonių tiesiogine prasme netikėtai miršta nuo skiepų, o valdžios institucijos ir žiniasklaida niekaip negali to paaiškinti.

Sveikiausi žmonės yra tie, kurie nesiskiepija ir kurių testas "teigiamas", o vėliau pasveiksta. Tokie žmonės įgyja natūralų imunitetą tam, kas cirkuliuoja, o tie, kurie skiepijasi, yra labiau linkę susirgti ir mirti.

"Ar nemanote, kad turėjome visa tai išsiaiškinti prieš imdamiesi kuždesių su mažai išbandyta technologija, kurios negalėsite atšaukti, jei nepasiseks?" - klausia Karlas Denningeris (Karl Denninger).

"Būtume išsiaiškinę ir sustabdę tai, kas gali būti prasidedanti katastrofa, jei nebūtume ėmęsi veiksmų "Varpo greičiu", o vietoj to atlikę įprastą ilgalaikių duomenų rinkimo procesą ir leidę šiuos dūrius naudoti tik tiems, kuriems kyla didžiausia individuali "blogos baigties" infekcijos rizika (pavyzdžiui, slaugos namų gyventojams, kuriems vidutiniškai lieka šeši mėnesiai gyvenimo, todėl ilgalaikė rizika daugumai jų yra nesvarbi)."

Neskiepytieji turi skiepytis, kad apsaugotų paskiepytuosius - HUH!?

Norėdama paaiškinti visas traumas ir mirtis, kurias patiria "visiškai paskiepyti" žmonės, valdžia dabar tvirtina, kad neskiepyti žmonės platina ligas skiepytiesiems.

Kadangi ne visi žmonės skiepijasi, sakoma, kad tie, kurie skiepijasi, nėra apsaugoti. Mano vakcina apsaugo tave, o tavo vakcina apsaugo mane - tokia yra naujausia istorijos versija.

Tai, kad kas nors tiki tokia nesąmone, daug ką pasako apie kolektyvinį masių kvailumą. Arba vyriausybė ir žiniasklaida mano, kad visi esame tokie kvaili, jog tikime, kad vakcina veikia tik tada, kai ja skiepijasi visi.

"Dar niekada istorijoje nebuvo poreikio "apsaugoti paskiepytuosius", - aiškina Denningeris. "Jo nėra ir dabar, nebent skiepai ne tik neveikia, bet tam tikram procentui žmonių, kurie juos pasiskiepijo, infekcija dar labiau paūmėja - ir jie tai žino."

"Vakcinos esmė - įgyti asmeninę apsaugą. Apie tai rašiau daug kartų; "bandos imuniteto" prielaida iš tiesų yra priežastis, kodėl epideminis bet kokio patogeno plitimas nustoja kelti esminį susirūpinimą, tačiau sprendimas pasiskiepyti yra asmeninis, nepaisant visų dešimtmečiais įvairių idiotų rėkavimų."

Atrodo, kad dalis darbotvarkės yra pakenkti vyrams, nes vyrai daug dažniau nei moterys patiria rimtą nepageidaujamą reakciją arba miršta nuo Kinijos viruso injekcijos.

"Duomenys apie kovidų injekcijas sako, kad jauniems sveikiems berniukams jos labiau kenkia nei duoda naudos", - rašo Dennigeris. "Taigi, įpareigojimas juos atlikti yra ne tik netinkama praktika ir aplaidumas, bet ir netyčinė žmogžudystė".

Daugiau naujausių naujienų apie sužeidimus ir mirtis, kurias sukėlė skiepai nuo vudu gripo, rasite svetainėje ChemicalViolence.com.

Šio straipsnio šaltiniai:

CitizenFreePress.com

Market-Ticker.org

Planet-Today.com

Straipsnio autoriaus Ethan Huff nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite?

Atsiprašymai: Dabar, kai pagrindinė žiniasklaida pripažįsta, kad "Covid" vakcinos yra nesėkmingos, kur yra visi atsiprašymai ir paneigimai?

PS: Jei jums patinka toks formatas, koks pateikiamas (receptai, liaudies medicina, pasaulio naujienos kitaip), prisijunkite, diskutuokite, rašykite prie paranormal.lt ir sekite naujienas (dabar galite ir telegrame ar telegrame chate) ir reddit.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.09.2021 laikas 19:56 Paslaptingas metalo gabalas iš Vaddo salos
Po NSO nusileidimo Švedijos Vaddo saloje rastas nepaprastai tvirto metalo gabalas domina ne tik ufologus. Ne kartą buvo bandoma išpirkti jį iš šeimininko už tikrai didelius pinigus. Buvo ir tokių, kurie norėdami turėti tą paslaptingą metalo gabalą, buvo pasiryžę net nusikaltimui....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 17:02 Dabar "išprotėję" mokslininkai, siekiantys skiepų, nori paversti jūsų GROCERIJAS mRNA vakcinomis

Pasaulinė darbotvarkė skiepyti kiekvieną vyrą, moterį ir vaiką artėja tiesiai į jūsų pietų lėkštę. Kalifornijos Riversaido universiteto mokslininkų komanda tiria būdus, kaip jūsų GROCERIJAS paversti mRNA vakcinomis. Billas Gatesas atskleidžia masinio žemės ūkio paskirties žemės pirkimo priežastis...

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 16:18 Kodėl nugriuvo Babelio bokštas?

Babelio bokštas, anot legendų, buvo vienas iš didžiausių senovės statinių. bet vienu metu milžiniškas tiems laikams statinys griuvo. kodėl taip nutiko?

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 15:41 Dangoraižį Niujorke 1945 metais taranavo bombonešis B-25
1931 metais Niujorke buvo iškilmingai atidarytas biurų pastatas Empire State Building. Pastatas buvo 443 metrų aukščio ir turėjo 103 aukštus. Dangoraižis tapo aukščiausiu pastatu pasaulyje ir šį titulą išlaikė iki 1970 metų, kai buvo pastatyti liūdnai išgarsėję bokštai dvyniai....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 13:33 Imunizacijos ekspertas įspėja, kad skiepyti žmonės kelia tikrą grėsmę, "pavojingą" kitiems

Galbūt didžiausią grėsmę šiuo metu kelia Wuhan koronavirusas (Covid-19) - žmonės, kurie vartojo "vakcinas", mano profesorius Christianas Perronne'as (Christian Perronne), buvęs Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos patariamosios imunizacijos ekspertų grupės vadovas.

...

Skaityti daugiau

Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)
23.09.2021 laikas 18:47 Receptai | Patiekalai Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)
23.09.2021 laikas 18:39 Receptai | Patiekalai Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 12:40 Receptai | Patiekalai Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis. Skanaus!

Skaityti daugiau