Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugsėjo » 2

Užkrėstos Moderna covid vakcinos žudo žmones Japonijoje... Ar kas nors žino, ar užkrėstos vakcinos partijos jau buvo suleistos JAV ar kitur?

(Paranormal) Japonijos sveikatos apsaugos ministerija paskelbė moratoriumą "Moderna" Vuhano koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" vartojimui po to, kai po šios injekcijos mirė du jauni vyrai.

Japonijos vyriausybė susirūpinusi dėl neseniai Moderna injekciniuose buteliukuose aptiktų keistų teršalų, kurie, kaip nustatyta, buvo magnetiniai.

Du mirusieji atitinka vakcinos sukelto miokardito, kuris, atrodo, yra tendencija, ypač tarp vyrų, kurie švirkščiasi dėl Fauci gripo, profilį. Abu vyrai mirė praėjus vos kelioms dienoms po to, kai gavo antrąjį "Moderna" švirkštą, todėl vyriausybė nedelsdama ėmėsi veiksmų.

Buvo išmesta apie 1,63 mln. dozių "Moderna" švirkštų, kurie buvo išsiųsti į 863 vakcinacijos centrus visoje Japonijoje, o po to Japonijos vyriausybė pradėjo tyrimą.

"Šiuo metu neturime jokių įrodymų, kad šias mirtis sukėlė vakcina Moderna COVID-19", - paskelbė Moderna ir jos Japonijos partnerė Takeda Pharmaceutical Co.

"Svarbu atlikti oficialų tyrimą, kad būtų nustatyta, ar yra koks nors ryšys".

Vienas visuomenės sveikatos pareigūnas taip pat stojo "Moderna" pusėn ir iš karto liepė visuomenei nedaryti skubotų išvadų, kad mirtys įvyko dėl injekcijų.

"Gali būti tik laikinas ryšys tarp skiepų ir mirties", - pareiškė farmacijos milžinus ginantis Fumie Sakamoto, Švento Luko tarptautinės ligoninės Tokijuje infekcijų kontrolės vadovas.

Kiek dar žmonių turi mirti, kad kovidų vakcinos būtų pašalintos iš rinkos?

Beje, paprastai taip nutinka, kai žmonės miršta nuo vakcinų. Didžioji farmacija iš karto ir kategoriškai neigia bet kokius pažeidimus, kaltę dėl mirčių verčia visiems ir viskam, išskyrus save.

Juk "Big Pharma" rūpi tik pelnas, ir jai visiškai nerūpi, kad žmonės sunkiai susižaloja ar miršta nuo jos produktų.

Tačiau negali būti akivaizdžiau, kad šias dvi mirtis tiesiogiai sukėlė užteršti "Moderna" buteliukai, kuriuose yra paslaptingų sudedamųjų dalių, kurios yra magnetinės - ir kas žino, kas dar.

Japonijos vyriausybė pripažįsta, kad abu vyrai smarkiai karščiavo kitą dieną po to, kai gavo antrąją Moderna dozę. Vos po dviejų dienų jie abu mirė.

Neaišku, ar "neužterštos" Moderna dozės abu vyrus nužudė nuo įprasto šalutinio poveikio, ar tai padarė magnetinis užkratas. Bet kuriuo atveju Moderna injekcijos nusinešė dar daugiau gyvybių, kaip jau tapo įprasta.

Taip pat yra pranešimų apie papildomą užterštumą kai kuriose Moderna dozėse, kurį Japonijos vyriausybė apibūdina kaip "juodąsias medžiagas".

Kai kuriuose Japonijos regionuose visiškai uždrausta toliau naudoti Moderna injekcijas, o likusioje šalies dalyje stengiamasi išnaikinti tik tas injekcijas, kuriose yra teršalų.

Tiesą sakant, visos Moderna injekcijos yra užterštos mirtinai pavojingomis medžiagomis, kurios perprogramuoja žmogaus DNR ir priverčia jį gaminti smailiuosius baltymus, jau nekalbant apie naujus kiniškojo gripo "variantus".

"Mes tik dabar matome pirmuosius masinio išmirimo atvejus", - rašė vienas "Zero Hedge" komentatorius. "Liūdna, kad tiek daug žmonių tapo šios apgavystės aukomis. Tik velniškai gerai, kad turime FEMA stovyklas su geromis karstų įdėklų atsargomis."

"Ar dar kas nors nesusimąsto, kad tie du vyrai mirė dėl to, kad skiepai buvo užkrėsti, o ne dėl to, kad jiems pasireiškė nepageidaujama reakcija į įprastus skiepus ir dėl to jie mirė?" - klausė kitas, iškeldamas įdomų klausimą apie tai, kad skiepai iš prigimties yra mirtini net ir be užkrėtimo.

"Akivaizdu, kad jie mirė dėl klimato kaitos ir numanomų lyčių", - pajuokavo kitas, atkreipdamas dėmesį į šiuolaikinio mąstymo apie beveik viską beprotiškumą ir išprotėjimą.

Naujausias naujienas apie "Moderna" galite rasti svetainėje ChemicalViolence.com.

Šio straipsnio šaltiniai:

ZeroHedge.com

Paranormal.lt

ZeroHedge.com

Straipsnio autoriaus Ethan Huff nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite?

Atsiprašymai: Dabar, kai pagrindinė žiniasklaida pripažįsta, kad "Covid" vakcinos yra nesėkmingos, kur yra visi atsiprašymai ir paneigimai?

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 09:47 Netoli Mergelių salų užfiksuotas milžiniškas plazmos srautas („džetas")
Žaibai Žemėje tampa vis keistesni ir keistesni. Rugsėjo 20 d. vakarą Puerto Riko fotografas Frankie Lucena nukreipė savo fotoaparatą "Sony A7s" į pakrantės elektros audrą. Štai ką jis pamatė:

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:30 Keraloje, Indijoje, išprotėjo šventyklos dramblys

Nors dramblių dalyvavimas Keralos šventyklų kasdienėse maldos apeigose nėra nieko neįprasto, vienas dramblys sukėlė maldininkų siautulį, kai susijaudinęs, parbloškė ant jo sėdintį žmogų.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:15 Stiprėja ugnikalnio išsiveržimas Kanarų salose
Šeštadienį La Palmoje, atsivėrus naujai ugnikalnio angai, ugnikalnio sprogimai į orą išmetė įkaitusią lavą, todėl maža Ispanijos sala buvo priversta uždaryti oro uostą, o kai kurie žmonės negalėjo išvykti.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:02 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Henane, Kinijoje

Rugsėjo 24-25 d. smarkios liūtys smogė Henanui, Nanyangui, Luoyangui, Pingdingshanui ir daugeliui Henano kaimų, juos užtvindė purvo nuošliaužos ir nuošliaužos, buvo apgadinta daug pastatų ir automobilių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 08:28 Kaimo gyventojai išsigando 5G "spinduliuotės" ir nugriovė mobiliojo ryšio bokštą
Baškirijos kaimų gyventojai išsigando 5G "radiacijos" ir traktoriumi nugriovė mobiliojo ryšio bokštą.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau