Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Liepos » 22

"Pfizer" vakcinos "Covid" sunaikina visas žmogaus organizmo sistemas

(Paranormal) Izraelio žmonių komitetas (IPC), piliečių vadovaujama Izraelio sveikatos ekspertų grupė, paskelbė skubų įspėjimą, kad "Pfizer" gaminama Wuhan koronaviruso (Covid-19) "vakcina" kenkia beveik visoms žmogaus organizmo sistemoms.

Nors daug dėmesio, bent jau Europoje, buvo skiriama "AstraZeneca" vakcinai, kuri yra susijusi su mirtinų kraujo krešulių susidarymu, naujausiais duomenimis, "Pfizer" injekcija iš tikrųjų yra daug pavojingesnė ir kelia daug didesnę grėsmę.

IPC paskelbtoje išsamioje ataskaitoje įspėjama, kad "Pfizer" švirkšto dūris gali sukelti katastrofiškas pasekmes sveikatai, kaip rodo didelis skaičius žmonių, kurių gyvenimus jau sugriovė šis švirkštas Izraelyje.

"Dar niekada nebuvo vakcinos, kuri pakenktų tiek daug žmonių", - aiškinama ataskaitoje. "Gavome 288 pranešimus apie mirtį netoli vakcinacijos (90 proc. iki 10 dienų po vakcinacijos), 64 proc. iš jų buvo vyrai."

Tuo tarpu Izraelio sveikatos apsaugos ministerija tvirtina, kad Izraelyje nuo "Pfizer" injekcijos mirė tik 45 žmonės. Tai labai per mažas skaičius, kuris sumažina tikrąjį mirtiną injekcijų poveikį.

Jei IPC ataskaitoje pateikti skaičiai yra teisingi, tuomet nuo "Pfizer" injekcijos mirė daugiau izraeliečių nei europiečių nuo "AstraZeneca" injekcijos visoje Europoje.

"Remiantis Centrinio statistikos biuro duomenimis, 2021 m. sausio-vasario mėnesiais, kai Izraelyje buvo masinio skiepijimo kampanijos pikas, bendras mirtingumas Izraelyje padidėjo 22 %, palyginti su ankstesniais metais", - toliau įspėjama ataskaitoje.

"Iš tikrųjų 2021 m. sausio-vasario mėnesiai buvo patys mirtiniausi per pastarąjį dešimtmetį, o bendras mirtingumas buvo didžiausias, palyginti su atitinkamais mėnesiais per pastaruosius 10 metų."

Nuo "Pfizer" dūrio daugiausia miršta jaunesni žmonės

Atrodo, kad labiausiai nukentėjo 20-29 metų amžiaus jaunesni žmonės, kurių mirtingumas po "Pfizer" vakcinos išleidimo smarkiausiai išaugo.

"Šioje amžiaus grupėje, palyginti su ankstesniais metais, bendras mirtingumas padidėjo 32 proc.", - teigiama ataskaitoje.

"Statistinė Centrinio statistikos biuro informacijos analizė kartu su Sveikatos apsaugos ministerijos informacija leidžia daryti išvadą, kad paskiepytųjų mirtingumas yra maždaug 1:5000 (1:13000 20-49 metų amžiaus grupėje, 1:6000 50-69 metų amžiaus grupėje, 1:1600 70+ metų amžiaus grupėje)."

Remdamasis šiais duomenimis, IPC apskaičiavo, kad iki šiol nuo "Pfizer" injekcijos mirė iki 1100 izraeliečių. Vyresnio amžiaus žmonės miršta greičiausiai, paprastai greičiau nei po trijų dienų po injekcijos, o jaunesni žmonės prieš mirtį paprastai gyvena ilgiau nei savaitę po injekcijos.

IPC taip pat nustatė, kad mirtingumo rizika po antrosios injekcijos didėja sparčiai. Tie, kurie sustoja po pirmosios injekcijos, turi daug didesnę tikimybę gyventi, nei tie, kurie sustoja po antrosios injekcijos.

Kalbant apie injekcijų sukeltus sužalojimus, IPC nustatė, kad dažnai pasitaiko širdies sutrikimų, tokių kaip miozitas ir perikarditas. Tas pats pasakytina ir apie masyvų kraujavimą iš makšties, neurologinius pažeidimus, skeleto ir odos sistemos pažeidimus.

"Reikėtų pažymėti, kad nemažai pranešimų apie šalutinį poveikį yra tiesiogiai ar netiesiogiai susiję su hiperkoaguliacija (infarktu), miokardo infarktu, insultu, persileidimais, galūnių kraujotakos sutrikimu, plaučių embolija", - teigia grupė.

Visą IPC ataskaitą galima peržiūrėti paspaudus šią nuorodą.

"Šiose mRNA vakcinose yra virusas, kuris vėliau prisitvirtina prie žmogaus DNR RNR (pasiuntinio), kurio niekada negalima panaikinti", - perspėjo vienas "Great Game India" komentatorius.

"Tai reiškia, kad RNR / pasiuntinys visada bus su virusu; tuo pačiu, kurį jie įšvirkščia į organizmą!"

Naujausias naujienas apie sužeidimus ir mirtis, kurias sukėlė kiniškojo viruso injekcijos, galite rasti svetainėje ChemicalViolence.com.

Šio straipsnio šaltiniai:

GreatGameIndia.com

Planet-Today.com

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 09:15 Stiprėja ugnikalnio išsiveržimas Kanarų salose
Šeštadienį La Palmoje, atsivėrus naujai ugnikalnio angai, ugnikalnio sprogimai į orą išmetė įkaitusią lavą, todėl maža Ispanijos sala buvo priversta uždaryti oro uostą, o kai kurie žmonės negalėjo išvykti.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:02 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Henane, Kinijoje

Rugsėjo 24-25 d. smarkios liūtys smogė Henanui, Nanyangui, Luoyangui, Pingdingshanui ir daugeliui Henano kaimų, juos užtvindė purvo nuošliaužos ir nuošliaužos, buvo apgadinta daug pastatų ir automobilių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 08:28 Kaimo gyventojai išsigando 5G "spinduliuotės" ir nugriovė mobiliojo ryšio bokštą
Baškirijos kaimų gyventojai išsigando 5G "radiacijos" ir traktoriumi nugriovė mobiliojo ryšio bokštą.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 23:33 Vyras ir tėvas miršta po to, kai ligoninė neleido vartoti ivermektino

Vakarų medicina nužudė dar vieną amerikietį po to, kai jam buvo atsisakyta skirti gyvybiškai svarbų gydymą ivermektinu nuo sunkios Wuhan koronaviruso (Covid-19) infekcijos. 

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 22:58 Tai niekada nesibaigs: Izraelis teigia, kad norint išlaikyti kovidų "žaliąjį leidimą" reikės ketvirtos "stiprinamosios" vakcinos
Jungtinėms Amerikos Valstijoms įžengus į trečiąjį Vuchano koronaviruso (Covid-19) plandemijos "stiprinamosios injekcijos" etapą, Izraelis jau gauna ketvirtąją injekciją.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau