Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugpjūčio » 31

Daugiau taršos: Japonija aptiko paslaptingų "juodųjų medžiagų" "Moderna covid" vakcinose; milijonai dozių sustabdytos

(Paranormal) Japonijos sveikatos apsaugos ministerija nustatė dar vieną susirūpinimą keliantį užkratą Moderna Wuhan koronaviruso (Covid-19) "vakcinose", kurį valdžios institucijos apibūdina kaip nežinomas "juodąsias medžiagas".

Praėjusią savaitę buteliukuose nustačiusi keistą metalinę medžiagą, kuri, kaip įtariama, gali būti grafeno oksidas, Japonija sustabdė maždaug 1,6 mln. Dabar kai kuriose Japonijos vietovėse, įskaitant Okinavos prefektūrą, sustabdytas visų "Moderna" vakcinų vartojimas, todėl kol kas ši vakcina nebebus skiriama.

"Sustabdome "Moderna Covid-19" vakcinų naudojimą, nes buvo pastebėta pašalinių medžiagų", - paskelbė Okinavos, esančios pietų Japonijoje, valdžios institucijos.

Gunma, kita Japonijos prefektūra, sustabdė kai kurių "Moderna" skiepų, kurie, kaip manoma, buvo gauti iš užkrėstų partijų, naudojimą. Šiuo metu atliekamas tyrimas siekiant nustatyti, ar visose "Moderna" injekcijose yra šių keistų "juodųjų medžiagų".

"Tai medžiaga, kuri reaguoja į magnetus", - apie praėjusią savaitę aptiktą metalinę medžiagą "Nikkei" sakė Japonijos pareigūnas. "Tai gali būti metalas."

Bendrovė "Moderna" teigia gavusi "keletą skundų dėl kietųjų dalelių" visoje Japonijoje platinamuose buteliukuose. Tačiau bendrovė tvirtina, kad, nepaisant šio užterštumo, nėra jokių "saugumo ar veiksmingumo problemų", dėl kurių reikėtų nerimauti.

"Įmonė tiria pranešimus ir yra pasiryžusi skaidriai ir operatyviai bendradarbiauti su partneriu "Takeda" ir reguliavimo institucijomis, kad išspręstų visus galimus klausimus", - pridūrė "Moderna" atstovas spaudai ir paaiškino, kad dėl to kalta "gamybos problema" gamybos įmonėje Ispanijoje.

Kodėl Jungtinės Valstijos rimtai nekreipia dėmesio į kovido vakcinos užterštumo problemas?

Tuo tarpu JAV valdžios institucijos nė neužsiminė apie galimą "Moderna" vakcinos "Wuhan Flu" užterštumą, nors plačiai paplito pranešimai apie kai kurių žmonių rankose po injekcijos atsiradusį magnetizmą.

Pasirodo, niekas tiksliai nežino, kodėl dėl šių injekcijų žmonės tampa magnetiški. O kadangi nėra galimybės iš tikrųjų sužinoti, kas yra šių buteliukų viduje, negalima tiksliai nustatyti, kas galėtų būti galimas kaltininkas.

"Buteliukai buvo išsiųsti į kvalifikuotą laboratoriją analizei atlikti, o pirminės išvados bus pateiktos kitos savaitės pradžioje", - teigiama Moderna ir jos japonų partnerės Takeda pranešime.

Ispanijos bendrovė ROVI, gaminanti "Moderna" injekcijas Japonijai, taip pat paskelbė pareiškimą, kuriame teigiama, kad šiuo metu tiria problemą, siekdama išsiaiškinti, kas galėjo būti užkratas.

Europos vaistų agentūra (EMA) taip pat pradėjo savo tyrimą, siekdama nustatyti, ar Europoje vartojamos Moderna dozės taip pat gali būti užterštos. Tuo tarpu Amerikos valdžios institucijos, kaip paprastai, nieko nedaro.

Dar vienas dalykas, kuriuo Japonija skiriasi nuo Jungtinių Valstijų, yra siekis plačiau naudoti ivermektiną - saugų ir veiksmingą FDA patvirtintą vaistą nuo maliarijos, kuris daugeliui padėjo įveikti Kinijos viruso infekciją.

Daugybė pranešimų ir mokslinių tyrimų rodo, kad ivermektinas yra nebrangus būdas saugiai gydyti Fauci gripą, nenaudojant brangių hospitalizacijų, dirbtinio kvėpavimo aparatų, "vakcinų" ir kitų "naujų" intervencijų, kurias agresyviai stumia valdžia.

"Jei vakcina gali būti užteršta šiuolaikiniame gamybos procese, kaip galima pasitikėti, kad ji bus "teisinga"?" - klausė vienas "Zero Hedge" komentatorius apie tai, kaip šis tariamas "užterštumas" apskritai įmanomas.

"Po velnių, ką apskritai reiškia "teisingas" vakcinų pasaulyje? Aš nepasitikiu ir niekada nepasitikėsiu šiais žmonėmis. Tie, kurie apie tai nieko negalvojo ir tiesiog stojo į eilę, yra įžeidimas visame pasaulyje dėl smegenų neišmanymo".

"Tai genų inžinerijos eksperimentas", - rašė kitas apie tai, kas iš tikrųjų yra šios "vakcinos". "Šios medžiagos bandomos, kad būtų galima pamatyti reakcijas bandymuose su žmonėmis, skirtuose būsimiems DNR modifikacijos vaistams".

Daugiau naujausių naujienų apie kiniškų virusų injekcijas rasite svetainėje ChemicalViolence.com.

Daugiau apie grafeno oksido pateiktus straipsnius galite susipažinti, grafeno oksidas.

Šio straipsnio šaltiniai:

ZeroHedge.com

Paranormal.lt

Paranormal.lt

Straipsnio autoriaus Ethan Huff nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite?

Atsiprašymai: Dabar, kai pagrindinė žiniasklaida pripažįsta, kad "Covid" vakcinos yra nesėkmingos, kur yra visi atsiprašymai ir paneigimai?

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 10:31 Dėl smarkaus lietaus Algarvėje (Portugalija) kilo potvynis
Smarkios liūtys Algarvėje sutrikdė Vila Real de Santo António miesto eismą - buvo užlietos kelios gatvės.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 10:19 Smarki kruša ir potvyniai Toledo mieste, Ispanijoje
Po smarkios krušos ir vėlesnio jos tirpimo įvairiose regiono sostinės vietovėse prasidėjo potvyniai.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 10:13 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Kanadoje
Kanados aplinkosaugos tarnybos paskelbtame specialiame meteorologijos pranešime teigiama, kad kai kuriose Toronto dalyse iškris iki 75 milimetrų lietaus. Mieste iš tiesų iškrito nemažai kritulių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:47 Netoli Mergelių salų užfiksuotas milžiniškas plazmos srautas („džetas")
Žaibai Žemėje tampa vis keistesni ir keistesni. Rugsėjo 20 d. vakarą Puerto Riko fotografas Frankie Lucena nukreipė savo fotoaparatą "Sony A7s" į pakrantės elektros audrą. Štai ką jis pamatė:

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:30 Keraloje, Indijoje, išprotėjo šventyklos dramblys

Nors dramblių dalyvavimas Keralos šventyklų kasdienėse maldos apeigose nėra nieko neįprasto, vienas dramblys sukėlė maldininkų siautulį, kai susijaudinęs, parbloškė ant jo sėdintį žmogų.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau