Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugpjūčio » 30

Tokijo medikų asociacijos vadovas sako, kad "dabar pats laikas" visiems kovidais sergantiems pacientams skirti ivermektiną, o ne vakcinas

(Paranormal) Šių metų pradžioje Tokijo metropolijos gydytojų asociacijos pirmininkas Haruo Ozaki paskelbė raginimą plačiau naudoti ivermektiną Wuhan koronavirusui (Covid-19) gydyti.

Panašiai kaip ir dabartinė situacija Jungtinėse Valstijose, Japonijos valdžios institucijos nesiryžta pritarti ivermektino naudojimui, nepaisant daugybės mokslinių darbų, įrodančių, kad jis yra saugi ir veiksminga priemonė nuo Kinijos viruso.

Infekcija plinta, nes vis daugiau japonų skiepijasi, todėl Ozaki ragina Japonijos vyriausybę išduoti savo skubaus naudojimo leidimo (EUA) versiją vaistui, kuris jau daug dešimtmečių plačiai naudojamas kaip priemonė nuo parazitų.

Nors ivermektinas atsirado Japonijoje, ten jis vis dar yra tarsi tabu, tikriausiai todėl, kad yra nebrangus, saugus ir veiksmingas, todėl nesuteikia milžiniško pelno farmacijos karteliams.

"Kai per trečiąją sausio bangą smarkiai padaugėjo žmonių, laukiančių namuose ir gaunančių medicininį gydymą, tai nedavė nieko gero, ir Tokijo metropoliteno gydytojų asociacija kartu sukūrė sistemą, kurios tikslas - 24 valandų per parą teikiama pagalba", - Japonijos žiniasklaidai "Yomiuri" sakė Ozaki.

"Dabar galime aptarnauti net 37 iš 47 rajonų medikų asociacijų. Tačiau dabartinė situacija, kai kasdien susikaupia daugiau kaip 1000 namų slaugytojų, peržengia visas ribas. Skiepijimas, medicininė apžiūra, apsilankymas namuose ir kt. Dabar sveikatos centras koordinuoja hospitalizaciją. Tokijuje taip pat yra hospitalizaciją koordinuojantis centras, tačiau nėra sistemos, kuri galėtų greitai priimti ir gydyti staiga pasikeitusius koronos pacientus. Aš dar nepasiekiau, kad būtų sukurta".

Ozaki sako, kad jam žinoma "daugybė dokumentų", patvirtinančių saugų ir veiksmingą ivermektino naudojimą gydant Fauci gripą

Užuot ir toliau švirkščiant žmonėms eksperimentinius vaistus, kurių saugumas ir veiksmingumas niekada nebuvo įrodytas, kodėl nepabandžius ivermektino?

Visoje Centrinėje ir Pietų Amerikoje gydytojai labai sėkmingai skiria ivermektiną. Šis vaistas taip pat sėkmingai naudojamas Indijoje, kur jis padeda ligoniams įveikti kinų ligą vos už centus, o tai mažina sveikatos priežiūros sistemoms tenkančią įtampą.

"Vakcina nespėja", - sako Ozaki. "Tokiu neatidėliotinu laiku pasirodė dokumentas, kad ivermektinas yra veiksmingas nuo koronos, todėl natūralu, kad gydytojai bando jį naudoti. Gydytojų vadovaujama klinikinė praktika - štai kodėl atsirado daugybė bandomųjų dokumentų".

Užuot žaidusi politiką, kaip kai kurie daro, Japonijos vyriausybė, kartu su visomis kitomis vyriausybėmis, privalo užtikrinti, kad pacientai turėtų saugią ir lengvą prieigą prie ivermektino, jei nuspręstų jį naudoti. Gydytojai neturėtų jaustis įbauginti ar spaudžiami neskirti šio preparato, jei jis gali padėti, kaip daugelis teigia, kad gali.

Daug pacientų miršta, nes ligoninės atsisako duoti jiems ivermektino, o tai, galima teigti, yra nusikaltimas žmoniškumui. Nėra jokios priežasties, kodėl ivermektinas turėtų likti uždraustas, jei jis gali padėti numalšinti susirgimus ir atkurti visuomenės normalumą.

Ozaki atkreipia dėmesį į neseniai Indijoje paskelbtą straipsnį, kuriame nustatyta, kad du kartus po 0,3 mg/kg ivermektino skiriant tris dienas, naujų Vuchano gripo atvejų sumažėjo 83 proc. Pasak jo, tokie rezultatai kalba patys už save.

Dėl tokios korumpuotos "Merck & Co.", kuri tiekia tokius vaistus kaip ivermektinas Japonijai, įtakos, gauti jo Kinijos gripui gydyti tebėra sudėtinga. Net jei pacientui pavyksta rasti gydytoją, kuris nori išrašyti receptą, daugelis vaistinių nebeturi šio vaisto atsargų.

Norėdami sekti naujausias žinias apie Kinijos virusą, apsilankykite svetainėje Pandemic.news.

Šio straipsnio šaltiniai:

Yomiuri.co.jp

Paranormal.lt

Straipsnio autoriaus Ethan Huff nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite?

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
29.11.2021 laikas 19:53 Įžymus gydytojas įspėja, kad COVID-19 vakcinos nužudo žmones, nors jų pagrindinės ligos atrodo kaip priežastis
Žymus Pietų Afrikos gydytojas, atlikęs svarbų vaidmenį kuriant ankstyvąjį COVID-19 gydymą, sakė, kad dabartinės vakcinų kampanijos turi vieną tikslą: "kontroliuoti ir išžudyti didelę dalį mūsų gyventojų, niekam neįtariant, kad buvome apnuodyti"....

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 19:09 Dešimt OMICRON "varianto" prognozių 2022 m. ir vėliau...
Žiniasklaidos isterija dėl omikrono "variantų" yra gryna fikcija. Tai ne kas kita, kaip 1984 m. Orvelo stiliaus psichologinio terorizmo operacija, sukurta siekiant išlaikyti pasaulio gyventojus pavergtus ir paklusnius, kol teroristinės vyriausybės vykdo savo pasaulines depopuliacijos / genocido prog...

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 16:16 Begalvių slėnis Kanadoje
Yra Žemėje vietų, kur dėl nesuprantamų priežasčių dingsta žmonės. Viena - iš jų - Begalvių slėnis Kanadoje. Pagal blogą reputaciją jis gali varžytis su Bermudų trikampiu.

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 14:14 Alternatyva prideginimui: gimdos kaklelio eroziją
Pastaruoju metu iš pacienčių moterų vis dažniau girdime apie gimdos kaklelio eroziją. Gaila, bet šia liga mūsų laikais serga ir suaugę moterys, ir visai jaunos merginos.

Skaityti daugiau

19.11.2021 laikas 19:18 "Bayer" vadovas sako, kad "covid" mRNA injekcijos yra "genų terapija", klaidingai parduodama kaip "vakcinos"
Stefanas Oelrichas (Stefan Oelrich), Bayer farmacijos padalinio prezidentas, neseniai vykusioje globalistų sveikatos konferencijoje tarptautiniams "ekspertams" prisipažino, kad abi Pfizer-BioNTech ir Moderna mRNA (angl. messenger RNA) "vakcinos" yra visai ne vakcinos, o užmaskuotos "ląstelių ir genų...

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 16:41 Receptai | Patiekalai Kalėdiniai sausainiai - tirpstantys seniai besmegeniai
Šiems sausainiams "seniams besmegeniams" galite naudoti tiek pirktinį meduolių prieskonių mišinį, tiek pasigaminti patys, sumaišę tarpusavyje šiuos ingredientus

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Rosettes (rozetės) - traškūs ir saldūs sausainiai
Tai tarsi tikras skonis sugrįžęs iš vaikystės… Labai gerai pamenu, kaip dar mano mama man kepdavo šiuos traškius, burnoje tirpstančius saldžius sausainius.

Skaityti daugiau

Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)
18.11.2021 laikas 22:59 Receptai | Patiekalai Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video). Skanaus!

Skaityti daugiau