Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugsėjo » 10

TYRIMAS: Ivermektinas yra "plataus spektro antivirusinė medžiaga", naudinga žmonėms

(Paranormal) 2020 m. gegužę Australijos mokslininkai žurnale "Antiviral Research" paskelbė mažai žinomą tyrimą, kuriame ivermektinas, FDA patvirtintas žmonėms skirtas vaistas, pristatomas kaip "plataus spektro įdomus antivirusinis vaistas".

Straipsnyje teigiama, kad RNR virusus, tokius kaip žmogaus imunodeficito virusas (ŽIV)-1, gripas ir Dengė karštligė, būtų galima sušvelninti naudojant ivermektiną, kuris blokuoja viruso komponentų įsitvirtinimą organizme.

"Nors RNR virusai replikuojasi užkrėstos šeimininko ląstelės citoplazmoje, branduolys yra pagrindinis ŽIV-1 ir gripo infekcinio ciklo etapas ir svarbus DENV nestruktūrinio baltymo 5 (NS5) taikinys, ribojantis šeimininko antivirusinį atsaką", - aiškinama straipsnyje.

"Anksčiau nustatėme, kad maža molekulė ivermektinas yra ŽIV-1 integrazės patekimo į branduolį inhibitorius, vėliau įrodėme, kad ivermektinas gali slopinti DENV NS5 branduolio importą ir riboti tokių virusų kaip ŽIV-1 ir DENV infekciją."

Ivermektino plataus spektro funkcijos apima jo gebėjimą veikti šeimininko importino (IMP) ?/?1 branduolio transportinius baltymus, kurie yra atsakingi už tokių krovinių kaip integrazė ir NS5 patekimą į branduolį, toliau atskleidžiama straipsnyje.

"Pirmą kartą nustatėme, kad ivermektinas gali disocijuoti iš anksto suformuotą IMP?/?1 heterodimerį ir užkirsti kelią jo susidarymui, prisijungdamas prie IMP?/?1 armadillo (ARM) pasikartojančio domeno ir taip paveikdamas IMP?/?1 terminį stabilumą ir ?-helikalumą."

Tai šiek tiek sudėtinga suprasti neprofesionalui, tačiau pakanka pasakyti, kad ivermektinas, kuris buvo sukurtas Japonijoje iš natūralaus dirvožemio organizmo, slopina virusų komponentų prisitvirtinimą prie žmogaus ląstelių, veiksmingai blokuodamas infekciją be kaukių ar "vakcinų".

"Kadangi ivermektinas yra patvirtintas FDA parazitinėms indikacijoms, jį verta atidžiau apsvarstyti kaip dominančią plataus spektro antivirusinę medžiagą", - rašoma dokumento išvadose.

Jei vyriausybei iš tiesų rūpėtų gelbėti gyvybes, ivermektinas patektų į kiekvieno amerikiečio rankas.

Tai labai svarbi informacija, kuri turi būti paskleista, ypač todėl, kad didžioji žiniasklaida ir toliau meluoja apie ivermektiną, vadindama jį "arklių kirminų naikinimo priemone". Nors ivermektinas iš tiesų naudojamas ir gyvūnams, JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) jį patvirtino naudoti ir žmonėms.

Šis vaistas yra labai perspektyvus kovojant su Vuchano koronavirusu (Covid-19) ir, kaip vienas iš pavyzdžių, plačiai naudojamas Indijoje šiai ligai gydyti. Ten gyventojai gydomi nuo infekcijų nenaudojant naujų "didžiosios farmacijos" vaistų ir paslaptingų injekcijų.

Tai paaiškina, kodėl Jungtinėse Valstijose taip agresyviai priešinamasi ivermektinui, kad dabar jo beveik neįmanoma gauti, išskyrus gyvūnams skirtą produktą, kurį nesunkiai galima įsigyti internetu ir pašarų parduotuvėse, nors šios rūšys tampa daug brangesnės.

Melaginga korporacinė žiniasklaida nori, kad visi tikėtų, jog ivermektinas yra ne kas kita, kaip "arklių pasta", kurios žmonės niekada neturėtų vartoti. Toliau platinami netikri naujienų pranešimai apie žmones, "perdozavusius" ivermektino, nors keli iš jų buvo paneigti kaip išgalvota nesąmonė.

Nors tai nėra absoliuti panacėja nuo Vuchano gripo, ivermektinas nusipelno didesnio dėmesio nei dabar. Bent jau reikia, kad jį nustotų juodinti medicinos fašistai, kurie atsisako pažvelgti į mokslinius duomenis, įrodančius jo saugumą ir veiksmingumą.

"Pripažinus, kad bet kokia alternatyva yra kaip nors veiksminga prieš kovidą, automatiškai reikštų, kad visi EUA "vakcinoms" yra neteisėti ir tiesiogiai pažeidžia pačios FDA taisykles", - rašė vienas "Natural News" komentatorius.

"Vakcinos" buvo tik vienas iš daugelio plandemijos tikslų, ir niekaip nebuvo galima jų kuo greičiau neturėti, nepaisant to, kiek dešimčių tūkstančių žmonių turėjo mirti. Taip atrodo ir nusikaltimai žmoniškumui".

Daugiau naujausių naujienų apie Kinijos viruso apgaulę ir raganų medžioklę prieš ivermektiną rasite svetainėje Pandemic.news.

Šio straipsnio šaltiniai:

PubMed.ncbi.nlm.nih.gov

Planet-Today.com

Straipsnio autoriaus Ethan Huff nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite?

Atsiprašymai: Dabar, kai pagrindinė žiniasklaida pripažįsta, kad "Covid" vakcinos yra nesėkmingos, kur yra visi atsiprašymai ir paneigimai?

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
29.11.2021 laikas 19:53 Įžymus gydytojas įspėja, kad COVID-19 vakcinos nužudo žmones, nors jų pagrindinės ligos atrodo kaip priežastis
Žymus Pietų Afrikos gydytojas, atlikęs svarbų vaidmenį kuriant ankstyvąjį COVID-19 gydymą, sakė, kad dabartinės vakcinų kampanijos turi vieną tikslą: "kontroliuoti ir išžudyti didelę dalį mūsų gyventojų, niekam neįtariant, kad buvome apnuodyti"....

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 19:09 Dešimt OMICRON "varianto" prognozių 2022 m. ir vėliau...
Žiniasklaidos isterija dėl omikrono "variantų" yra gryna fikcija. Tai ne kas kita, kaip 1984 m. Orvelo stiliaus psichologinio terorizmo operacija, sukurta siekiant išlaikyti pasaulio gyventojus pavergtus ir paklusnius, kol teroristinės vyriausybės vykdo savo pasaulines depopuliacijos / genocido prog...

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 16:16 Begalvių slėnis Kanadoje
Yra Žemėje vietų, kur dėl nesuprantamų priežasčių dingsta žmonės. Viena - iš jų - Begalvių slėnis Kanadoje. Pagal blogą reputaciją jis gali varžytis su Bermudų trikampiu.

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 14:14 Alternatyva prideginimui: gimdos kaklelio eroziją
Pastaruoju metu iš pacienčių moterų vis dažniau girdime apie gimdos kaklelio eroziją. Gaila, bet šia liga mūsų laikais serga ir suaugę moterys, ir visai jaunos merginos.

Skaityti daugiau

19.11.2021 laikas 19:18 "Bayer" vadovas sako, kad "covid" mRNA injekcijos yra "genų terapija", klaidingai parduodama kaip "vakcinos"
Stefanas Oelrichas (Stefan Oelrich), Bayer farmacijos padalinio prezidentas, neseniai vykusioje globalistų sveikatos konferencijoje tarptautiniams "ekspertams" prisipažino, kad abi Pfizer-BioNTech ir Moderna mRNA (angl. messenger RNA) "vakcinos" yra visai ne vakcinos, o užmaskuotos "ląstelių ir genų...

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 16:41 Receptai | Patiekalai Kalėdiniai sausainiai - tirpstantys seniai besmegeniai
Šiems sausainiams "seniams besmegeniams" galite naudoti tiek pirktinį meduolių prieskonių mišinį, tiek pasigaminti patys, sumaišę tarpusavyje šiuos ingredientus

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Rosettes (rozetės) - traškūs ir saldūs sausainiai
Tai tarsi tikras skonis sugrįžęs iš vaikystės… Labai gerai pamenu, kaip dar mano mama man kepdavo šiuos traškius, burnoje tirpstančius saldžius sausainius.

Skaityti daugiau

Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)
18.11.2021 laikas 22:59 Receptai | Patiekalai Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video). Skanaus!

Skaityti daugiau