Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Spalio » 14

Vitaminas D galėtų padėti įveikti kovidozę, jei tik žiniasklaida apie tai kalbėtų

(Paranormal) Viena iš sveikiausių valstijų šiuo metu, kiek tai susiję su Wuhan koronaviruso (Covid-19) "atvejais", yra Florida, kuri taip jau sutapo, kad yra saulėta ir šilta. Tuo tarpu daugelyje šiaurinių valstijų, kuriose prasideda ruduo, atitinkamai padaugėjo naujų atvejų.

Daugelis šių šiaurinių valstijų yra daug labiau "paskiepytos" nei Florida ir kitos pietinės valstijos, tačiau jų gyventojai serga ir rekordiškai gausiai užplūsta ligonines? Kaip tai gali būti? Vienas iš atsakymų galėtų būti papildomas vitamino D kiekis, kurį Floridos gyventojai gauna dėl to, kad yra arčiau ekvatoriaus.

Pasirodo, kinų virusas nemėgsta vitamino D. O pietinėse valstijose, kurios yra prisotintos daugiau vitamino D iš natūralios saulės šviesos - joms taip pat priklauso Alabama, Arkanzasas, Džordžija ir Teksasas - atitinkamai mažėja susirgimų.

Tuo pat metu šiaurinėse valstijose, pavyzdžiui, Vermonte, kuris šiuo metu yra labiausiai "paskiepyta" valstija šalyje, stebimas didžiulis hospitalizacijų šuolis. Taip yra ne tik dėl vitamino D poveikio ir vartojimo trūkumo, bet ir dėl to, kad skiepai naikina žmonių imuninę sistemą ir sukelia nuo antikūnų priklausomą stiprėjimą (ADE).

Misisipėje, kaip dar vienas pietinis pavyzdys, smarkiai sumažėjo naujų Fauci gripo atvejų, tuo tarpu Vermonte smarkiai išaugo kovidų atvejų skaičius.

"Su COVID-19 susijusių hospitalizacijų valstijoje, kuri yra viena iš labiausiai nukentėjusių šalyje, sumažėjo nuo 1667 rugpjūčio 19 d. iki 403 ketvirtadienį", - apie Misisipę pranešė "The Epoch Times".

"Vermonte ... nuo vieno atvejo liepos 5 d. iki 286 atvejų spalio 1 d., o nuo aštuonių hospitalizacijų birželio mėnesį iki 160 atvejų rugsėjo mėnesį, nors pastarosiomis dienomis rodikliai mažėjo."

Vyriausybė ir žiniasklaida yra arba kvailiai, arba melagiai, o gal ir viena, ir kita

Šiaurės Dakota eina panašiu keliu kaip ir Vermontas, nors ji nėra tokia "visiškai paskiepyta". Tačiau Šiaurės Dakota yra viena šiauriausių šalies valstijų, o tai vėlgi rodo, kad vitamino D trūkumas yra rizikos veiksnys.

"Šiaurės Dakotoje aktyvių susirgimų skaičius šoktelėjo nuo 143 liepos 5 d. iki 4485 spalio 7 d., o hospitalizacijų skaičius išaugo nuo 9 iki 184", - pridūrė "The Epoch Times".

Juokingiausia, kad vyriausybė ir didžioji žiniasklaida iš visų jėgų stengiasi nutylėti tiesą apie vitaminą D. Nė viena didžioji naujienų laida nė kiek neužsiminė apie vitaminą D, o vyriausybės pareigūnai, tokie kaip Donaldo Trumpo paskirtas Skotas Atlasas (Scott Atlas), tai tiesiog vadina "sezonine" anomalija.

"Pastebėjome tam tikrą sezoniškumą arba iš tikrųjų ciklus, kai matėme šiuos pakilimus", - pridūrė Adnanas Munkaras (Adnan Munkarah), Mičigano Henry Fordo sveikatos sistemos vykdomasis viceprezidentas ir vyriausiasis klinikinis pareigūnas.

Šie ir kiti "ekspertai" sako negalintys suprasti, kodėl artėjant žiemai šiaurėje gyvenantys žmonės visada serga dažniau, o pietuose, kur saulės spindulių pokyčiai daro mažesnę įtaką, serga daug geriau.

Arkanzaso sveikatos departamento visuomenės informavimo specialistė Danyelle McNeill elektroniniame laiške laikraščiui "The Epoch Times" teigė, kad, jos nuomone, "taip yra greičiausiai dėl to, kad delta varianto plitimas sumažėjo dėl to, kad didėja paskiepytų gyventojų dalis ir didėja gyventojų dalis, įgijusi laikiną imunitetą, nes buvo užsikrėtusi ir išgyveno COVID-19".

"Į mano rutiną įeina iki 10 000 TV D ir 30 mg cinko, šeivamedžio uogų kapsulės, K2, papildomi vit C ir E ir 1 ar 2 didelio baltymingumo (daug papildų) kokteiliai", - rašė vienas vyras "The Epoch Times" apie tai, ką jis vartoja, kad išliktų sveikas keičiantis metų laikams.

Naujausias Kinijos viruso naujienas galite rasti svetainėje Pandemic.news.

Šio straipsnio šaltiniai:

TheEpochTimes.com

NaturalNews.com

Planet-Today

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
29.11.2021 laikas 19:53 Įžymus gydytojas įspėja, kad COVID-19 vakcinos nužudo žmones, nors jų pagrindinės ligos atrodo kaip priežastis
Žymus Pietų Afrikos gydytojas, atlikęs svarbų vaidmenį kuriant ankstyvąjį COVID-19 gydymą, sakė, kad dabartinės vakcinų kampanijos turi vieną tikslą: "kontroliuoti ir išžudyti didelę dalį mūsų gyventojų, niekam neįtariant, kad buvome apnuodyti"....

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 19:09 Dešimt OMICRON "varianto" prognozių 2022 m. ir vėliau...
Žiniasklaidos isterija dėl omikrono "variantų" yra gryna fikcija. Tai ne kas kita, kaip 1984 m. Orvelo stiliaus psichologinio terorizmo operacija, sukurta siekiant išlaikyti pasaulio gyventojus pavergtus ir paklusnius, kol teroristinės vyriausybės vykdo savo pasaulines depopuliacijos / genocido prog...

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 16:16 Begalvių slėnis Kanadoje
Yra Žemėje vietų, kur dėl nesuprantamų priežasčių dingsta žmonės. Viena - iš jų - Begalvių slėnis Kanadoje. Pagal blogą reputaciją jis gali varžytis su Bermudų trikampiu.

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 14:14 Alternatyva prideginimui: gimdos kaklelio eroziją
Pastaruoju metu iš pacienčių moterų vis dažniau girdime apie gimdos kaklelio eroziją. Gaila, bet šia liga mūsų laikais serga ir suaugę moterys, ir visai jaunos merginos.

Skaityti daugiau

19.11.2021 laikas 19:18 "Bayer" vadovas sako, kad "covid" mRNA injekcijos yra "genų terapija", klaidingai parduodama kaip "vakcinos"
Stefanas Oelrichas (Stefan Oelrich), Bayer farmacijos padalinio prezidentas, neseniai vykusioje globalistų sveikatos konferencijoje tarptautiniams "ekspertams" prisipažino, kad abi Pfizer-BioNTech ir Moderna mRNA (angl. messenger RNA) "vakcinos" yra visai ne vakcinos, o užmaskuotos "ląstelių ir genų...

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 16:41 Receptai | Patiekalai Kalėdiniai sausainiai - tirpstantys seniai besmegeniai
Šiems sausainiams "seniams besmegeniams" galite naudoti tiek pirktinį meduolių prieskonių mišinį, tiek pasigaminti patys, sumaišę tarpusavyje šiuos ingredientus

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Rosettes (rozetės) - traškūs ir saldūs sausainiai
Tai tarsi tikras skonis sugrįžęs iš vaikystės… Labai gerai pamenu, kaip dar mano mama man kepdavo šiuos traškius, burnoje tirpstančius saldžius sausainius.

Skaityti daugiau

Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)
18.11.2021 laikas 22:59 Receptai | Patiekalai Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video). Skanaus!

Skaityti daugiau