Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicina » 2022 » Balandžio » 13

Ar monokloniniai antikūnai yra gyvatės pagrindu sukurto kovido sudedamoji dalis?

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę

Plandemijos pradžioje oficiali versija buvo tokia, kad Vuchano koronavirusas (Covid-19) pateko nuo šikšnosparnių Kinijos drėgname turguje. Tačiau paaiškėjo, kad pačiame pirmajame teiginyje virusas iš tikrųjų buvo siejamas su gyvatėmis.

Dr. Bryanas Ardis (Bryan Ardis) interviu Mike'ui Adamsui (Mike Adams), "Sveikatos reindžeriui", kurį žiūrėkite toliau, atskleidė naujus faktus, kurie nėra visiškai nauji, bet apie kuriuos niekada nebuvo plačiai pranešta. Dėl šios priežasties dauguma žmonių net nežino apie gyvatės ryšį.

ĮSPĖJIMAS TEORETIKAMS IR MOKLO TIKRINTOJAMS: Tie, kurie ketina komentuoti daktarą Ardį ir gyvatės nuodų teoriją, turėtų bent jau susipažinti su naujausiais biomokslų pasiekimais. 

2021 m. gruodžio 1 d., kelis mėnesius vaikščiojęs ir įspėjęs apie galimą monokloninių antikūnų, kaip ankstyvojo Fauci gripo gydymo būdo, pavojų, daktaras Ardis gavo iš gydytojo tekstą, kuris iš pradžių atrodė atsitiktinis.

"Jei jums įkandusi žiurkėnas, ar eitumėte į ligoninę ir gautumėte priešnuodžių?" - buvo rašoma tekste.

Dr. Ardis iš tikrųjų pažvelgė į tekstą tik po kelių savaičių, gruodžio 18 d., ir iš pradžių jį atmetė kaip nesusijusį su kovidu. Tačiau įsigilinęs į šį klausimą jis atrado, kad monokloniniai antikūnai gali būti vaistas nuo Vuchano gripo, kuris, atrodo, genetiškai iš tikrųjų kilo iš šikšnosparnių, kurie buvo suklastoti laboratorijoje.

Daugelis žmonių to nepastebėjo, tačiau pirmuosiuose korporatyvinės žiniasklaidos straipsniuose apie SARS-CoV-2 kaip tikėtinas viruso šaltinis buvo nurodytos gyvatės, nes jo koduojami baltymai labiausiai panašūs į gyvatėse randamus baltymus.

"Remiantis viruso kodonų ir jo potencialių gyvūnų šeimininkų kodonų panašumu, "gyvatė yra labiausiai tikėtinas 2019-nCoV laukinių gyvūnų rezervuaras", - 2020 m. pradžioje paskelbtame tyrime apie virusą rašė viena tyrėjų grupė.

Ta pati tyrėjų grupė rašė, kad virusas galėjo patekti iš daugialąsčio kraito (Bungarus multicinctus) arba kininės kobros (Naja atra) ir galėjo susijungti su šikšnosparnių virusu, kad sukeltų naują protrūkį."

2020 m. sausio 22 d. "SciTechDaily" paskelbė straipsnį, kuriame Kinijos virusas vadinamas "gyvatės pneumonija", nors dauguma žmonių ir vėl jo nepastebėjo, kai dėl protrūkio buvo kaltinami šikšnosparniai.

Ar kovidų virusas atsirado iš gyvatės, kuri buvo suklastota naudojant "gain-of-function" splicing?

Atlikus genetinę analizę nustatyta, kad "pirmą kartą... gyvatė yra labiausiai tikėtinas 2019-nCoV laukinių gyvūnų rezervuaras.

"Nauja informacija, gauta atlikus mūsų evoliucinę analizę, yra labai reikšminga veiksmingai 2019-nCoV sukeltos pneumonijos protrūkio kontrolei", - nustatyta toje analizėje.

Taigi, ar funkcijos įgijimo tyrimai paėmė kažką iš gyvatės ir ją papildė? To niekam nebuvo pasakyta, tačiau, pasak Dr. Ardis, atrodo, kad būtent taip ir įvyko.

"Kodonų naudojimo paklaida atspindi rūšies ar genų kilmę, mutacijų modelius ir evoliuciją", - rašoma kitame mokslinių tyrimų dokumente šia tema.

Dr. Ardis jau seniai nerimavo, kad žmonėms, vartojantiems monokloninius ar net polikloninius antikūnus kaip ankstyvą Fauci gripo gydymo priemonę, turėtų kilti ilgalaikių sveikatos sutrikimų pavojus, mat kai kurie iš jų buvo gauti iš kiaulių blužnies vėžinių ląstelių.

Pasirodo, kad ši priemonė, kurią federalinės vyriausybės plačiai smerkė, nors ir gavo skubaus naudojimo leidimą (EUA), iš tiesų gali turėti priešnuodžių savybių, todėl daugeliui ji gerai veikia.

"Skirtingos rūšys turi skirtingą tendenciją, kaip jos sutvarko savo genetinį kodą - štai kas yra kodonai", - toliau per segmentą apie tai, kaip SARS-CoV-2 bent jau negalėjo kilti iš žmonių, aiškino Adamsas.

"Taigi genetiškai tuos pačius tikslus galima pasiekti naudojant daugybę skirtingų kodonų taškų. Taigi tai, ką jūs čia nurodote, yra kodonų naudojimo paklaida, rodanti gyvatę kaip kilmę - noriu pasakyti žmonėms, kad tai yra pirštų atspaudas, nes tos kodonų sekos negali būti kilusios iš žmonių, nes žmogaus DNR koduojama ne taip pat, ji labai nutolusi nuo gyvatės DNR, nes ropliai prieš žinduolius."

Naujausias naujienas apie plandemiją galite rasti svetainėje Pandemic.news.

Šio straipsnio šaltiniai:

Brighteon.com

Healthline.com

paranormal.lt

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
19.09.2018 laikas 18:11 Receptai Liaudiški patarimai dermatito gydymui

Dermatitas liaudies medicinoje, dermatitas, liaudiškomis priemonėmis, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis

Skaityti daugiau

30.10.2017 laikas 14:16 Receptai Nasturta gydo širdies ligas
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Širdies ligos. Ingredientai: Smulkintų nasturtų žiedai, Nasturtų lapai

Skaityti daugiau

12.06.2019 laikas 12:08 Receptai Krabų lazdelės sluoksniuotoje tešloje

Pasigaminkime skanias Krabų lazdelės tešloje. Jas tiekiame dar šiltas. Skanaus!

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.12.2024 laikas 21:26 Storosios žarnos valymas nuo toksinų: 1 paprastas receptas
Virškinimo sistemos problemos, tokios kaip dirgliosios žarnos sindromas ar lėtinis vidurių užkietėjimas, yra vis labiau paplitusios. Daug žmonių ieško natūralių būdų, kaip pagerinti savo savijautą ir išvalyti gaubtinę žarną. Šiame straipsnyje pristat...

Skaityti daugiau

21.12.2024 laikas 19:19 Stebuklingas svorio metimas tinginiams: imbiero mišinys
Naujausi Kinijos mokslininkų tyrimai atskleidžia revoliucingus atradimus apie litocholinę rūgštį, natūraliai gaminamą organizme. Šis junginys, kuris pasireiškia, kai organizmas patiria badavimo būseną, gali tapti raktu į senėjimo procesų sulėtėjimą i...

Skaityti daugiau

21.12.2024 laikas 11:40 Kaip Neužversti Artimųjų Savo Negatyvumu?

Kiekvienas iš mūsų susiduria su iššūkiais ir sunkumais gyvenime, tačiau kaip mes juos sprendžiame, gali reikšmingai paveikti mūsų santykius su artimaisiais. Pagalbos ieškojimas yra natūralus, tačiau svarbu žinoti, kada ir kaip tai daryti, kad neap...

Skaityti daugiau

21.12.2024 laikas 11:06 Atleidimas: Kelias į Emocinę Laisvę ir Ramybę
Atleidimas – tai galinga savybė, leidžianti mums išsilaisvinti nuo praeities skausmų ir nuoskaudų. Nors dažnai manome, kad atleidimas yra susijęs su kitais, iš tiesų jis labiausiai veikia mus pačius. Šiame straipsnyje nagrinėsime atleidimo procesą, j...

Skaityti daugiau

20.12.2024 laikas 18:37 Gyvenimas dviese: kinė 5 metus apsimetinėjo savo mirusia seserimi
Šeimos ryšiai kartais gali būti tokie sudėtingi, kad net tragiškos aplinkybės skatina mus ieškoti neįprastų sprendimų. Kinijos internetas šiuo metu mirga nuo Annie Niu pasakojimo apie tai, kaip ji penkerius metus slėpė savo sesers dvynės mirtį nuo se...

Skaityti daugiau