Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Balandžio » 13

Ar monokloniniai antikūnai yra gyvatės pagrindu sukurto kovido sudedamoji dalis?

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę

Plandemijos pradžioje oficiali versija buvo tokia, kad Vuchano koronavirusas (Covid-19) pateko nuo šikšnosparnių Kinijos drėgname turguje. Tačiau paaiškėjo, kad pačiame pirmajame teiginyje virusas iš tikrųjų buvo siejamas su gyvatėmis.

Dr. Bryanas Ardis (Bryan Ardis) interviu Mike'ui Adamsui (Mike Adams), "Sveikatos reindžeriui", kurį žiūrėkite toliau, atskleidė naujus faktus, kurie nėra visiškai nauji, bet apie kuriuos niekada nebuvo plačiai pranešta. Dėl šios priežasties dauguma žmonių net nežino apie gyvatės ryšį.

ĮSPĖJIMAS TEORETIKAMS IR MOKLO TIKRINTOJAMS: Tie, kurie ketina komentuoti daktarą Ardį ir gyvatės nuodų teoriją, turėtų bent jau susipažinti su naujausiais biomokslų pasiekimais. 

2021 m. gruodžio 1 d., kelis mėnesius vaikščiojęs ir įspėjęs apie galimą monokloninių antikūnų, kaip ankstyvojo Fauci gripo gydymo būdo, pavojų, daktaras Ardis gavo iš gydytojo tekstą, kuris iš pradžių atrodė atsitiktinis.

"Jei jums įkandusi žiurkėnas, ar eitumėte į ligoninę ir gautumėte priešnuodžių?" - buvo rašoma tekste.

Dr. Ardis iš tikrųjų pažvelgė į tekstą tik po kelių savaičių, gruodžio 18 d., ir iš pradžių jį atmetė kaip nesusijusį su kovidu. Tačiau įsigilinęs į šį klausimą jis atrado, kad monokloniniai antikūnai gali būti vaistas nuo Vuchano gripo, kuris, atrodo, genetiškai iš tikrųjų kilo iš šikšnosparnių, kurie buvo suklastoti laboratorijoje.

Daugelis žmonių to nepastebėjo, tačiau pirmuosiuose korporatyvinės žiniasklaidos straipsniuose apie SARS-CoV-2 kaip tikėtinas viruso šaltinis buvo nurodytos gyvatės, nes jo koduojami baltymai labiausiai panašūs į gyvatėse randamus baltymus.

"Remiantis viruso kodonų ir jo potencialių gyvūnų šeimininkų kodonų panašumu, "gyvatė yra labiausiai tikėtinas 2019-nCoV laukinių gyvūnų rezervuaras", - 2020 m. pradžioje paskelbtame tyrime apie virusą rašė viena tyrėjų grupė.

Ta pati tyrėjų grupė rašė, kad virusas galėjo patekti iš daugialąsčio kraito (Bungarus multicinctus) arba kininės kobros (Naja atra) ir galėjo susijungti su šikšnosparnių virusu, kad sukeltų naują protrūkį."

2020 m. sausio 22 d. "SciTechDaily" paskelbė straipsnį, kuriame Kinijos virusas vadinamas "gyvatės pneumonija", nors dauguma žmonių ir vėl jo nepastebėjo, kai dėl protrūkio buvo kaltinami šikšnosparniai.

Ar kovidų virusas atsirado iš gyvatės, kuri buvo suklastota naudojant "gain-of-function" splicing?

Atlikus genetinę analizę nustatyta, kad "pirmą kartą... gyvatė yra labiausiai tikėtinas 2019-nCoV laukinių gyvūnų rezervuaras.

"Nauja informacija, gauta atlikus mūsų evoliucinę analizę, yra labai reikšminga veiksmingai 2019-nCoV sukeltos pneumonijos protrūkio kontrolei", - nustatyta toje analizėje.

Taigi, ar funkcijos įgijimo tyrimai paėmė kažką iš gyvatės ir ją papildė? To niekam nebuvo pasakyta, tačiau, pasak Dr. Ardis, atrodo, kad būtent taip ir įvyko.

"Kodonų naudojimo paklaida atspindi rūšies ar genų kilmę, mutacijų modelius ir evoliuciją", - rašoma kitame mokslinių tyrimų dokumente šia tema.

Dr. Ardis jau seniai nerimavo, kad žmonėms, vartojantiems monokloninius ar net polikloninius antikūnus kaip ankstyvą Fauci gripo gydymo priemonę, turėtų kilti ilgalaikių sveikatos sutrikimų pavojus, mat kai kurie iš jų buvo gauti iš kiaulių blužnies vėžinių ląstelių.

Pasirodo, kad ši priemonė, kurią federalinės vyriausybės plačiai smerkė, nors ir gavo skubaus naudojimo leidimą (EUA), iš tiesų gali turėti priešnuodžių savybių, todėl daugeliui ji gerai veikia.

"Skirtingos rūšys turi skirtingą tendenciją, kaip jos sutvarko savo genetinį kodą - štai kas yra kodonai", - toliau per segmentą apie tai, kaip SARS-CoV-2 bent jau negalėjo kilti iš žmonių, aiškino Adamsas.

"Taigi genetiškai tuos pačius tikslus galima pasiekti naudojant daugybę skirtingų kodonų taškų. Taigi tai, ką jūs čia nurodote, yra kodonų naudojimo paklaida, rodanti gyvatę kaip kilmę - noriu pasakyti žmonėms, kad tai yra pirštų atspaudas, nes tos kodonų sekos negali būti kilusios iš žmonių, nes žmogaus DNR koduojama ne taip pat, ji labai nutolusi nuo gyvatės DNR, nes ropliai prieš žinduolius."

Naujausias naujienas apie plandemiją galite rasti svetainėje Pandemic.news.

Šio straipsnio šaltiniai:

Brighteon.com

Healthline.com

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.05.2022 laikas 15:54 Klausas Švabas grasina Brazilijos prezidentui už atsisakymą pasirašyti PSO pandemijos sutartį
Pasaulio ekonomikos forumo (WEF) įkūrėjas ir vykdomasis direktorius Klausas Schwabas (Klaus Schwab) paskelbė menkai pridengtą grasinimą Brazilijos prezidentui Jairui Bolsonaro po to, kai šis stipruolis atsisakė pasirašyti Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) pandeminę sutartį....

Skaityti daugiau

28.05.2022 laikas 15:29 Vyriausybės duomenys įrodo, "visiškai paskiepyti" nuo kovidų, serga AIDS, todėl iš dalies jus blaško Rusijos ir Ukrainos propaganda

Ar Vuchano koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" sukelia AIDS? Vis daugiau vyriausybinių duomenų iš viso pasaulio rodo, kad taip, ir kad Rusijos ir Ukrainos konfliktas iš esmės nukreipia dėmesį nuo to.

...

Skaityti daugiau

27.05.2022 laikas 22:00 Kineziterapeutė apie nugaros skausmą: „Gulėjimas gali tik dar labiau pakenkti“

Nugaros skausmas – viena dažniausiai daugelį žmonių užklumpančių sveikatos problemų, prie kurios paplitimo šiandien prisideda ir nepakankamas fizinis aktyvumas, ir sėdimas darbas. Kineziterapeutė Simona Povelauskienė pastebi, kad, nepaisant sparčios mokslo ir medicinos pažangos, nugaros ska...

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 20:14 Aiškėja daugiau neigiamo Covid vakcinos poveikio ir slėpimo atvejų
Nors didžioji žiniasklaida ir Didžioji farmacija deda visas pastangas, kad medikai ir nukentėję pacientai nekalbėtų apie neigiamą "Covid" vakcinų poveikį, apie šiuos atvejus pradedame girdėti vis dažniau, nes jų skaičius tampa per didelis, kad būtų galima į jį nekreipti dėmesio....

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 19:41 Nereikia panikuoti dėl beždžionių raupų

Žinomas epidemiologas ir kardiologas daktaras Peteris McCulloughas (Peter McCullough) sakė visuomenei išlikti ramiai pasirodžius pranešimams apie dar vieną virusų protrūkį, šį kartą dėl beždžionių raupų viruso

...

Skaityti daugiau

28.05.2022 laikas 20:19 Receptai | Patiekalai Kaip paruošti plėšytą kiaulieną: 6 paprasti žingsniai?
Jeigu kiaulienos šašlykai ar tradiciniai kepsniai pabodo – pasigaminkite plėšytos kiaulienos. Plėšytą mėsą ne tik nesunku paruošti, ją panaudosite labai įvairiai – ji puikiai tinka ir mėsainiams, ir takams, ir buritams, kitiems populiariems patiekalams gaminti. Tačiau net ir ruošiant tokį paprastą p...

Skaityti daugiau

27.05.2022 laikas 22:10 Receptai | Patiekalai Džiovintų vaisių ir riešutų duona (video)
Į dubenį su miltais suberkite džiovintus vaisius. Išmaišykite. Paruoštą mišinį ir smulkintus riešutus berkite į kiaušinių plakinį ir gerai išmaišykite iki vientisos masės.

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 08:25 Receptai | Patiekalai Labai skanus sveikas bananų ir rabarbarų pyragas su aliejumi be pieno

Šis rabarbarų ir bananų pyragas su aliejumi yra labai skanus ir sveikas. Jis yra gamintas be pieno, su kokybiškais riebalais, su labai nedideliu kiekiu cukraus. Ciberžolė taipogi pasižymi priešuždegiminėmis bei antioksidacinėmis savybėmis. Tikrai fantastiškas vasariškas desertas!

...

Skaityti daugiau