- 13.04.2022
- 2.0 Reitingas
- 1912 Peržiūros
- Komentarai
Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę
Plandemijos pradžioje oficiali versija buvo tokia, kad Vuchano koronavirusas (Covid-19) pateko nuo šikšnosparnių Kinijos drėgname turguje. Tačiau paaiškėjo, kad pačiame pirmajame teiginyje virusas iš tikrųjų buvo siejamas su gyvatėmis.
Dr. Bryanas Ardis (Bryan Ardis) interviu Mike'ui Adamsui (Mike Adams), "Sveikatos reindžeriui", kurį žiūrėkite toliau, atskleidė naujus faktus, kurie nėra visiškai nauji, bet apie kuriuos niekada nebuvo plačiai pranešta. Dėl šios priežasties dauguma žmonių net nežino apie gyvatės ryšį.
ĮSPĖJIMAS TEORETIKAMS IR MOKLO TIKRINTOJAMS: Tie, kurie ketina komentuoti daktarą Ardį ir gyvatės nuodų teoriją, turėtų bent jau susipažinti su naujausiais biomokslų pasiekimais.
2021 m. gruodžio 1 d., kelis mėnesius vaikščiojęs ir įspėjęs apie galimą monokloninių antikūnų, kaip ankstyvojo Fauci gripo gydymo būdo, pavojų, daktaras Ardis gavo iš gydytojo tekstą, kuris iš pradžių atrodė atsitiktinis.
"Jei jums įkandusi žiurkėnas, ar eitumėte į ligoninę ir gautumėte priešnuodžių?" - buvo rašoma tekste.
Dr. Ardis iš tikrųjų pažvelgė į tekstą tik po kelių savaičių, gruodžio 18 d., ir iš pradžių jį atmetė kaip nesusijusį su kovidu. Tačiau įsigilinęs į šį klausimą jis atrado, kad monokloniniai antikūnai gali būti vaistas nuo Vuchano gripo, kuris, atrodo, genetiškai iš tikrųjų kilo iš šikšnosparnių, kurie buvo suklastoti laboratorijoje.
Daugelis žmonių to nepastebėjo, tačiau pirmuosiuose korporatyvinės žiniasklaidos straipsniuose apie SARS-CoV-2 kaip tikėtinas viruso šaltinis buvo nurodytos gyvatės, nes jo koduojami baltymai labiausiai panašūs į gyvatėse randamus baltymus.
"Remiantis viruso kodonų ir jo potencialių gyvūnų šeimininkų kodonų panašumu, "gyvatė yra labiausiai tikėtinas 2019-nCoV laukinių gyvūnų rezervuaras", - 2020 m. pradžioje paskelbtame tyrime apie virusą rašė viena tyrėjų grupė.
Ta pati tyrėjų grupė rašė, kad virusas galėjo patekti iš daugialąsčio kraito (Bungarus multicinctus) arba kininės kobros (Naja atra) ir galėjo susijungti su šikšnosparnių virusu, kad sukeltų naują protrūkį."
2020 m. sausio 22 d. "SciTechDaily" paskelbė straipsnį, kuriame Kinijos virusas vadinamas "gyvatės pneumonija", nors dauguma žmonių ir vėl jo nepastebėjo, kai dėl protrūkio buvo kaltinami šikšnosparniai.
Ar kovidų virusas atsirado iš gyvatės, kuri buvo suklastota naudojant "gain-of-function" splicing?
Atlikus genetinę analizę nustatyta, kad "pirmą kartą... gyvatė yra labiausiai tikėtinas 2019-nCoV laukinių gyvūnų rezervuaras.
"Nauja informacija, gauta atlikus mūsų evoliucinę analizę, yra labai reikšminga veiksmingai 2019-nCoV sukeltos pneumonijos protrūkio kontrolei", - nustatyta toje analizėje.
Taigi, ar funkcijos įgijimo tyrimai paėmė kažką iš gyvatės ir ją papildė? To niekam nebuvo pasakyta, tačiau, pasak Dr. Ardis, atrodo, kad būtent taip ir įvyko.
"Kodonų naudojimo paklaida atspindi rūšies ar genų kilmę, mutacijų modelius ir evoliuciją", - rašoma kitame mokslinių tyrimų dokumente šia tema.
Dr. Ardis jau seniai nerimavo, kad žmonėms, vartojantiems monokloninius ar net polikloninius antikūnus kaip ankstyvą Fauci gripo gydymo priemonę, turėtų kilti ilgalaikių sveikatos sutrikimų pavojus, mat kai kurie iš jų buvo gauti iš kiaulių blužnies vėžinių ląstelių.
Pasirodo, kad ši priemonė, kurią federalinės vyriausybės plačiai smerkė, nors ir gavo skubaus naudojimo leidimą (EUA), iš tiesų gali turėti priešnuodžių savybių, todėl daugeliui ji gerai veikia.
"Skirtingos rūšys turi skirtingą tendenciją, kaip jos sutvarko savo genetinį kodą - štai kas yra kodonai", - toliau per segmentą apie tai, kaip SARS-CoV-2 bent jau negalėjo kilti iš žmonių, aiškino Adamsas.
"Taigi genetiškai tuos pačius tikslus galima pasiekti naudojant daugybę skirtingų kodonų taškų. Taigi tai, ką jūs čia nurodote, yra kodonų naudojimo paklaida, rodanti gyvatę kaip kilmę - noriu pasakyti žmonėms, kad tai yra pirštų atspaudas, nes tos kodonų sekos negali būti kilusios iš žmonių, nes žmogaus DNR koduojama ne taip pat, ji labai nutolusi nuo gyvatės DNR, nes ropliai prieš žinduolius."
Naujausias naujienas apie plandemiją galite rasti svetainėje Pandemic.news.
Šio straipsnio šaltiniai:
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau