Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicina » 2022 » Liepos » 29

Vis labiau panašu, kad beždžionių raupai - tai priedanga kovidinės vakcinos sukeltai juostinei pūslelinei, autoimuninėms pūslėms ir herpesui

Vienas iš daugelio nepageidaujamų reiškinių, susijusių su Wuhan koronaviruso (COVID-19) "vakcinomis", yra varicella-zoster viruso reaktyvacija, kuri gali pasireikšti herpesu, vėjaraupiais, autoimuninėmis pūslelėmis ir beždžionių raupais.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę

Iš tikrųjų beždžionių raupai dažnai nesiskiria nuo vėjaraupių, kurie, pasireiškę suaugusiesiems, vadinami juostine pūsleline. 1988 m. atliktame tyrime apie beždžionių raupus aiškinama, kad "pagrindinė klinikinės diagnostikos problema yra žmogaus beždžionių raupų atskyrimas nuo vėjaraupių".

Kitaip tariant, tai, ką kai kurie žmonės dabar patiria ir ką žiniasklaida vadina beždžionių raupais, iš tikrųjų gali būti vėjaraupiai arba juostinė pūslelinė, priklausomai nuo žmogaus amžiaus. O priežastis gali būti Fauci gripo skiepai, kurie, vykdant operaciją "Warp Speed", buvo pradėti taikyti prieš pat naują tariamą beždžionių raupų protrūkį.

Vyriausybės ir žiniasklaidos teigimu, beždžionių raupai, dar žinomi kaip pridepox, atrodo, plinta daugiausia LGBT bendruomenėje. Tačiau tikrasis nulinis taškas iš tikrųjų gali būti "Pfizer" mRNA (messenger RNA) COVID injekcijos, kurias plačiai priėmė LGBT.

"Vėjaraupių virusas techniškai vadinamas varicella-zoster virusu ir, kaip ir jo artimas giminaitis paprastosios pūslelinės virusas, organizme apsigyvena visam gyvenimui", - aiškina "Exposé News".

"Kaip ir kitas jo giminaitis, lytinių organų herpesas, vėjaraupių virusas daugelį metų gali būti nebylus, pasislėpęs nervų ląstelėse, o vėliau gali vėl suaktyvėti ir sukelti siaubą, pasireiškiantį kankinančiu odos sutrikimu - juostine pūsleline, deginančiu odos bėrimu."

"Deja, arba laimei; priklausomai nuo to, ar pasirinkote COVID-19 injekciją, oficialūs vyriausybės duomenys ir konfidencialūs "Pfizer" dokumentai tvirtai rodo, kad COVID-19 injekcija gali reaktyvuoti miegantį vėjaraupių virusą arba herpeso virusą dėl bauginančios žalos imuninei sistemai."

Iš "Pfizer" dokumentų matyti, kad COVID injekcijos reaktyvuoja varicella-zoster virusą, dėl to atsiranda tai, kas dabar vadinama beždžionių raupais

Jei ši hipotezė teisinga, tuomet tai, ką matome visuose Vakaruose, yra KOVID skiepų sukeltas juostinės pūslelinės protrūkis kartu su kitais simptomais, susijusiais su vėjaraupių-zosterio viruso reaktyvacija.

Teigiama, kad JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) apie tai žinojo, todėl bandė pridengti "Pfizer" ir 75 metus slėpė bendrovės "covid jab" saugumo ir bandymų dokumentus, tik teismai nurodė juos greičiau paskelbti.

Viename iš dokumentų skyrių, kuriame aprašomi "ypatingos svarbos" nepageidaujami reiškiniai (AESI), herpeso virusinės infekcijos kartu su uždegimu įvardijamos kaip galimos kovidų injekcijos pasekmės.

"Remiantis dokumentu, iki 2021 m. vasario pabaigos, praėjus vos 2 mėnesiams po to, kai "Pfizer" vakcinai buvo suteiktas skubaus naudojimo leidimas JAV ir Jungtinėje Karalystėje, "Pfizer" gavo 8 152 pranešimus, susijusius su herpeso infekcija, o 18 iš jų jau buvo sukeltas daugybinių organų disfunkcijos sindromas", - rašo "Exposé News".

"Daugybinių organų disfunkcijos sindromas (MODS) - tai sisteminis, disfunkcinis uždegiminis atsakas, reikalaujantis ilgo buvimo intensyviosios terapijos skyriuje (ITS). Jam būdingas didelis mirštamumas, priklausomai nuo pažeistų organų skaičiaus. Jį gali sukelti herpeso infekcija".

Kituose Ligų kontrolės ir prevencijos centro (CDC) paskelbtuose dokumentuose nurodoma, kad Jungtinėse Valstijose po operacijos "Warp Speed" (liet. "Varpų greitis") įgyvendinimo sprogsta herpeso, juostinės pūslelinės ir daugybinių organų disfunkcijos sindromo atvejai.

Dėl jų daromos žalos imuninei sistemai kovidiniai skiepai iš esmės yra miegančios pūslelinės ir varicella-zoster virusų reaktyvacijos sukėlėjas. Dėl kovidžabų pažeista imuninė sistema praranda gynybines savybes, todėl šios paslėptos ligos vėl atsinaujina ir plinta.

"Ji nėra iki galo išaiškinta, tačiau "ekspertai" mano, kad ji suveikia, kai asmuo, turintis genetinį polinkį sirgti šia liga, susiduria su aplinkos dirgikliu. Tai gali būti cheminė medžiaga arba vaistas. Pavyzdžiui, Pfizer COVID-19 injekcija?"

Naujausias naujienas apie pridepox galite rasti svetainėje MonkeyPoxReport.com.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
12.09.2018 laikas 08:43 Receptai Vaistažolių mišiniai miežio gydymui
Liaudies medicinos patarimai - kaip būti sveikiems ir išsaugoti sveikatą. Miežis liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai miežio gydymui, receptai nuo miežio, miežio gydymas, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradi...

Skaityti daugiau

01.08.2019 laikas 08:07 Receptai Mielinės tešlos receptas keptiems pyragėliams
Jei jūs seniai susiruošėte pagaminti pyragėlius – šis straipsnis specialiai tau! Pyragėliai pagal šį receptą pavyksta visada ir visiems! Net jei jūs tik vakar pradėjote gaminti!

Skaityti daugiau

07.09.2018 laikas 10:01 Receptai Vaistažolių mišiniai nusilpus regėjimui

Nusilpus regėjimui liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai nusilpus regėjimui, receptai nusilpus regėjimui, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.11.2024 laikas 08:16 Varnalėšų lapai: nauda, vartojimas ir atsargumo priemonės
Varnalėšos yra gerai žinomos dėl savo šaknų gydomųjų savybių, tačiau daugelis žmonių nežino, kad ir varnalėšų lapai gali pasiūlyti daugybę naudos sveikatai. Šiame straipsnyje išnagrinėsime, kaip šie lapai gali prisidėti prie jūsų gerovės, jų teikiama...

Skaityti daugiau

21.11.2024 laikas 08:00 Žemas kraujospūdis (hipotenzija): priežastys, simptomai ir gydymas
Žemas kraujospūdis, arba hipotenzija, dažnai yra ignoruojama sveikatos problema, tačiau ji gali turėti rimtų pasekmių. Nors dauguma žmonių žino apie aukšto kraujospūdžio pavojus, apie žemą kraujospūdį žinoma gerokai mažiau. Šiame straipsnyje išnagrin...

Skaityti daugiau

21.11.2024 laikas 07:44 Kaip greitai užmigti po naktinio prabudimo: patarimai
Naktinis prabudimas gali būti nemalonus ir varginantis, ypač jei po to sunkiai užmigsite. Daugelis žmonių patiria šią problemą, tačiau yra efektyvių būdų, kaip greitai ir neskausmingai grįžti į miegą. Gydytojas Michfelis Bruce'as pristato paprastus, ...

Skaityti daugiau

20.11.2024 laikas 21:36 Neįsižeiskite ant vaikų: tylos reikšmė ir tėvų palaikymas
Šiuolaikiniame pasaulyje, kai vaikai dažnai užimti savo reikalais, tėvams gali kilti klausimų, kodėl jų vaikai nebekontaktuoja taip dažnai, kaip anksčiau. Tačiau tylos užkulisiuose gali slypėti ne abejingumas, o gili emocinė dinamika. Šiame straipsny...

Skaityti daugiau

20.11.2024 laikas 13:57 Česnako nauda ir žala širdies sveikatai: kokias savybes žinoti?
Širdies ir kraujagyslių ligos išlieka viena iš pagrindinių suaugusiųjų mirties priežasčių, ypač Jungtinėse Amerikos Valstijose. Rūpindamiesi savo širdies sveikata, galime pasiekti puikių rezultatų, pasitelkdami ne tik subalansuotą mitybą ir fizinį ak...

Skaityti daugiau