Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicina » 2022 » Liepos » 29

Vis labiau panašu, kad beždžionių raupai - tai priedanga kovidinės vakcinos sukeltai juostinei pūslelinei, autoimuninėms pūslėms ir herpesui

Vienas iš daugelio nepageidaujamų reiškinių, susijusių su Wuhan koronaviruso (COVID-19) "vakcinomis", yra varicella-zoster viruso reaktyvacija, kuri gali pasireikšti herpesu, vėjaraupiais, autoimuninėmis pūslelėmis ir beždžionių raupais.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę

Iš tikrųjų beždžionių raupai dažnai nesiskiria nuo vėjaraupių, kurie, pasireiškę suaugusiesiems, vadinami juostine pūsleline. 1988 m. atliktame tyrime apie beždžionių raupus aiškinama, kad "pagrindinė klinikinės diagnostikos problema yra žmogaus beždžionių raupų atskyrimas nuo vėjaraupių".

Kitaip tariant, tai, ką kai kurie žmonės dabar patiria ir ką žiniasklaida vadina beždžionių raupais, iš tikrųjų gali būti vėjaraupiai arba juostinė pūslelinė, priklausomai nuo žmogaus amžiaus. O priežastis gali būti Fauci gripo skiepai, kurie, vykdant operaciją "Warp Speed", buvo pradėti taikyti prieš pat naują tariamą beždžionių raupų protrūkį.

Vyriausybės ir žiniasklaidos teigimu, beždžionių raupai, dar žinomi kaip pridepox, atrodo, plinta daugiausia LGBT bendruomenėje. Tačiau tikrasis nulinis taškas iš tikrųjų gali būti "Pfizer" mRNA (messenger RNA) COVID injekcijos, kurias plačiai priėmė LGBT.

"Vėjaraupių virusas techniškai vadinamas varicella-zoster virusu ir, kaip ir jo artimas giminaitis paprastosios pūslelinės virusas, organizme apsigyvena visam gyvenimui", - aiškina "Exposé News".

"Kaip ir kitas jo giminaitis, lytinių organų herpesas, vėjaraupių virusas daugelį metų gali būti nebylus, pasislėpęs nervų ląstelėse, o vėliau gali vėl suaktyvėti ir sukelti siaubą, pasireiškiantį kankinančiu odos sutrikimu - juostine pūsleline, deginančiu odos bėrimu."

"Deja, arba laimei; priklausomai nuo to, ar pasirinkote COVID-19 injekciją, oficialūs vyriausybės duomenys ir konfidencialūs "Pfizer" dokumentai tvirtai rodo, kad COVID-19 injekcija gali reaktyvuoti miegantį vėjaraupių virusą arba herpeso virusą dėl bauginančios žalos imuninei sistemai."

Iš "Pfizer" dokumentų matyti, kad COVID injekcijos reaktyvuoja varicella-zoster virusą, dėl to atsiranda tai, kas dabar vadinama beždžionių raupais

Jei ši hipotezė teisinga, tuomet tai, ką matome visuose Vakaruose, yra KOVID skiepų sukeltas juostinės pūslelinės protrūkis kartu su kitais simptomais, susijusiais su vėjaraupių-zosterio viruso reaktyvacija.

Teigiama, kad JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) apie tai žinojo, todėl bandė pridengti "Pfizer" ir 75 metus slėpė bendrovės "covid jab" saugumo ir bandymų dokumentus, tik teismai nurodė juos greičiau paskelbti.

Viename iš dokumentų skyrių, kuriame aprašomi "ypatingos svarbos" nepageidaujami reiškiniai (AESI), herpeso virusinės infekcijos kartu su uždegimu įvardijamos kaip galimos kovidų injekcijos pasekmės.

"Remiantis dokumentu, iki 2021 m. vasario pabaigos, praėjus vos 2 mėnesiams po to, kai "Pfizer" vakcinai buvo suteiktas skubaus naudojimo leidimas JAV ir Jungtinėje Karalystėje, "Pfizer" gavo 8 152 pranešimus, susijusius su herpeso infekcija, o 18 iš jų jau buvo sukeltas daugybinių organų disfunkcijos sindromas", - rašo "Exposé News".

"Daugybinių organų disfunkcijos sindromas (MODS) - tai sisteminis, disfunkcinis uždegiminis atsakas, reikalaujantis ilgo buvimo intensyviosios terapijos skyriuje (ITS). Jam būdingas didelis mirštamumas, priklausomai nuo pažeistų organų skaičiaus. Jį gali sukelti herpeso infekcija".

Kituose Ligų kontrolės ir prevencijos centro (CDC) paskelbtuose dokumentuose nurodoma, kad Jungtinėse Valstijose po operacijos "Warp Speed" (liet. "Varpų greitis") įgyvendinimo sprogsta herpeso, juostinės pūslelinės ir daugybinių organų disfunkcijos sindromo atvejai.

Dėl jų daromos žalos imuninei sistemai kovidiniai skiepai iš esmės yra miegančios pūslelinės ir varicella-zoster virusų reaktyvacijos sukėlėjas. Dėl kovidžabų pažeista imuninė sistema praranda gynybines savybes, todėl šios paslėptos ligos vėl atsinaujina ir plinta.

"Ji nėra iki galo išaiškinta, tačiau "ekspertai" mano, kad ji suveikia, kai asmuo, turintis genetinį polinkį sirgti šia liga, susiduria su aplinkos dirgikliu. Tai gali būti cheminė medžiaga arba vaistas. Pavyzdžiui, Pfizer COVID-19 injekcija?"

Naujausias naujienas apie pridepox galite rasti svetainėje MonkeyPoxReport.com.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
31.01.2018 laikas 11:31 Receptai Žirnelių kaukė
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Įvairių tipų odą. Ingredientai: Virtų žirnelių, Grietinėlė

Skaityti daugiau

30.07.2019 laikas 19:36 Receptai Lašiša su špinatų ir pomidorų padažu
Gaminame namuose. Lašiša su špinatų ir pomidorų padažu. Šiek tiek pakepinus dedame nuplautus špinatų lapus ir kepiname dar kelias minutes vis pamaišant. Pilame grietinėlę, beriame Parmezano sūrį, išmaišome, sudedame į keptuvę laši...

Skaityti daugiau

03.11.2019 laikas 21:49 Receptai Nekeptas skanumėlis per 15 min.

Viskas labai paprasta, greita ir gardu. O ir prireiks vos 2 sudedamųjų dalių. Pažiūrėkite patys. Paprasta, ekonomiška, greita ir labai skanu. Saldainiai gaunasi neįkyriai saldaus skonio.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.01.2025 laikas 22:10 Astrofizikai mano, kad Žemė paėmė Mėnulį iš kitos planetos
Tradiciškai manoma, kad Mėnulis atsirado po didelio susidūrimo su Žeme, tačiau naujas tyrimas, atliktas Pensilvanijos universiteto mokslininkų, siūlo alternatyvų požiūrį. Jie teigia, kad Mėnulis galėjo kilti iš kitos Saulės sistemos vietos ir vėliau ...

Skaityti daugiau

21.01.2025 laikas 21:55 Gyvenamos planetos galėjo atsirasti anksčiau nei galaktikos, mano mokslininkai
Ilgą laiką astronomai buvo įsitikinę, kad galaktikos atsirado prieš formuojantis planetoms. Tačiau naujausi tyrimai, vadovaujami Danielio Valeno iš Portsmuto universiteto, atskleidžia, kad gyvybės galimybės galėjo egzistuoti ankstyvosios Visatos stad...

Skaityti daugiau

21.01.2025 laikas 07:29 Dukra ištekėjo už vyro, kuris ją tempia žemyn ir manipuliuoja ja, kaip jam patinka
Jaunos šeimos gyvenimas su tėvais gali atrodyti kaip patogus sprendimas, tačiau tai dažnai atneša nesusipratimų ir įtampų. Šiame straipsnyje nagrinėsime iššūkius, su kuriais susiduria poros, kai tėvai nori padėti, o jaunųjų šeimos nariai nesuvokia, k...

Skaityti daugiau

20.01.2025 laikas 07:40 Mano vyro tėvai nenorėjo mums padėti įsigyti butą, tačiau patys nusipirko naują automobilį

Šeimos dinamikos dažnai yra sudėtingos, ypač kai kalbama apie finansinę paramą. Mano vyro tėvai, nors ir gyvenantys gerai, atsisako padėti mums nusipirkti nuosavą būstą. Tai sukėlė daug klausimų ir iššūkių mūsų santykiuose. Šiame straipsnyje pasid...

Skaityti daugiau

20.01.2025 laikas 07:14 Senovės kinų horoskopas: stichijų įtaka jūsų charakteriui
Senovės kinų horoskopas, pasiremiantis penkiomis stichijomis – ugnimi, vandeniu, žeme, medžiu ir metalas – siūlo unikalų požiūrį į asmenybės bruožus ir likimo iššūkius. Šiame straipsnyje sužinosite, kaip gimimo metų paskutinis skaičius gali atskleist...

Skaityti daugiau