Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Liepos » 29

Vis labiau panašu, kad beždžionių raupai - tai priedanga kovidinės vakcinos sukeltai juostinei pūslelinei, autoimuninėms pūslėms ir herpesui

Vienas iš daugelio nepageidaujamų reiškinių, susijusių su Wuhan koronaviruso (COVID-19) "vakcinomis", yra varicella-zoster viruso reaktyvacija, kuri gali pasireikšti herpesu, vėjaraupiais, autoimuninėmis pūslelėmis ir beždžionių raupais.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę

Iš tikrųjų beždžionių raupai dažnai nesiskiria nuo vėjaraupių, kurie, pasireiškę suaugusiesiems, vadinami juostine pūsleline. 1988 m. atliktame tyrime apie beždžionių raupus aiškinama, kad "pagrindinė klinikinės diagnostikos problema yra žmogaus beždžionių raupų atskyrimas nuo vėjaraupių".

Kitaip tariant, tai, ką kai kurie žmonės dabar patiria ir ką žiniasklaida vadina beždžionių raupais, iš tikrųjų gali būti vėjaraupiai arba juostinė pūslelinė, priklausomai nuo žmogaus amžiaus. O priežastis gali būti Fauci gripo skiepai, kurie, vykdant operaciją "Warp Speed", buvo pradėti taikyti prieš pat naują tariamą beždžionių raupų protrūkį.

Vyriausybės ir žiniasklaidos teigimu, beždžionių raupai, dar žinomi kaip pridepox, atrodo, plinta daugiausia LGBT bendruomenėje. Tačiau tikrasis nulinis taškas iš tikrųjų gali būti "Pfizer" mRNA (messenger RNA) COVID injekcijos, kurias plačiai priėmė LGBT.

"Vėjaraupių virusas techniškai vadinamas varicella-zoster virusu ir, kaip ir jo artimas giminaitis paprastosios pūslelinės virusas, organizme apsigyvena visam gyvenimui", - aiškina "Exposé News".

"Kaip ir kitas jo giminaitis, lytinių organų herpesas, vėjaraupių virusas daugelį metų gali būti nebylus, pasislėpęs nervų ląstelėse, o vėliau gali vėl suaktyvėti ir sukelti siaubą, pasireiškiantį kankinančiu odos sutrikimu - juostine pūsleline, deginančiu odos bėrimu."

"Deja, arba laimei; priklausomai nuo to, ar pasirinkote COVID-19 injekciją, oficialūs vyriausybės duomenys ir konfidencialūs "Pfizer" dokumentai tvirtai rodo, kad COVID-19 injekcija gali reaktyvuoti miegantį vėjaraupių virusą arba herpeso virusą dėl bauginančios žalos imuninei sistemai."

Iš "Pfizer" dokumentų matyti, kad COVID injekcijos reaktyvuoja varicella-zoster virusą, dėl to atsiranda tai, kas dabar vadinama beždžionių raupais

Jei ši hipotezė teisinga, tuomet tai, ką matome visuose Vakaruose, yra KOVID skiepų sukeltas juostinės pūslelinės protrūkis kartu su kitais simptomais, susijusiais su vėjaraupių-zosterio viruso reaktyvacija.

Teigiama, kad JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) apie tai žinojo, todėl bandė pridengti "Pfizer" ir 75 metus slėpė bendrovės "covid jab" saugumo ir bandymų dokumentus, tik teismai nurodė juos greičiau paskelbti.

Viename iš dokumentų skyrių, kuriame aprašomi "ypatingos svarbos" nepageidaujami reiškiniai (AESI), herpeso virusinės infekcijos kartu su uždegimu įvardijamos kaip galimos kovidų injekcijos pasekmės.

"Remiantis dokumentu, iki 2021 m. vasario pabaigos, praėjus vos 2 mėnesiams po to, kai "Pfizer" vakcinai buvo suteiktas skubaus naudojimo leidimas JAV ir Jungtinėje Karalystėje, "Pfizer" gavo 8 152 pranešimus, susijusius su herpeso infekcija, o 18 iš jų jau buvo sukeltas daugybinių organų disfunkcijos sindromas", - rašo "Exposé News".

"Daugybinių organų disfunkcijos sindromas (MODS) - tai sisteminis, disfunkcinis uždegiminis atsakas, reikalaujantis ilgo buvimo intensyviosios terapijos skyriuje (ITS). Jam būdingas didelis mirštamumas, priklausomai nuo pažeistų organų skaičiaus. Jį gali sukelti herpeso infekcija".

Kituose Ligų kontrolės ir prevencijos centro (CDC) paskelbtuose dokumentuose nurodoma, kad Jungtinėse Valstijose po operacijos "Warp Speed" (liet. "Varpų greitis") įgyvendinimo sprogsta herpeso, juostinės pūslelinės ir daugybinių organų disfunkcijos sindromo atvejai.

Dėl jų daromos žalos imuninei sistemai kovidiniai skiepai iš esmės yra miegančios pūslelinės ir varicella-zoster virusų reaktyvacijos sukėlėjas. Dėl kovidžabų pažeista imuninė sistema praranda gynybines savybes, todėl šios paslėptos ligos vėl atsinaujina ir plinta.

"Ji nėra iki galo išaiškinta, tačiau "ekspertai" mano, kad ji suveikia, kai asmuo, turintis genetinį polinkį sirgti šia liga, susiduria su aplinkos dirgikliu. Tai gali būti cheminė medžiaga arba vaistas. Pavyzdžiui, Pfizer COVID-19 injekcija?"

Naujausias naujienas apie pridepox galite rasti svetainėje MonkeyPoxReport.com.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
09.08.2022 laikas 20:00 Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas
Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas. Pradžia: 19:00 val. Po transliacijos laidą rasite Rumble ir Brighteon kanaluose.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 20:08 Vaistažolė: Gydomės trūkažolėmis

Trūkažolės gali aprūpinti mus vitaminais ištisus metus: kai kurios rūšys išsaugo vertingąsias savybes, net ilgai laikant šaldytuve ar rūsyje. Trūkažolių šaknys plačiai naudojamos, ruošiant konditerijos gaminius, konservuojant, bet ypač dažnai jos dedamos į natūralią kavą ir kavos gėrimus, kuriems...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 19:38 Aiškiaregis Krzysztofas Jaczkowskis: Kas laukia pasaulio rudenį?
Po Nancy Pelosi vizito Taipėjuje Kinija sudavė Amerikai skaudų smūgį, uždrausdama eksportuoti smėlį, kuris naudojamas mikroprocesorių substratams gaminti, ir dabar Taivanas apimtas panikos: na, kur dar Žemėje yra šio rečiausio mineralo telkinių?...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 17:54 Ukrainos Zaporožė artėja prie referendumo dėl Rusijos
Maskvos remiama pietryčių Ukrainos Zaporožės regiono valdžia pirmadienį pareiškė, kad toliau planuoja surengti referendumą dėl prisijungimo prie Rusijos.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:50 Billas Gatesas socialinio kredito balus vadina ‘turtu’
Indijoje veikia didžiausia pasaulyje nacionalinė biometrinių skaitmeninių tapatybės duomenų sistema "Aadhaar" (hindi kalba reiškia "pamatas").

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:38 Receptai | Patiekalai Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis
Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis - vasariškas patiekalas su daug baltymų ir vasariškų skonių. Tinka valgyti tiek pusryčiams, tiek pietums. Man jis skanus ir šaltas. Šio patiekalo proporcijas lengva pakeisti. Galima naudoti daugiau ar mažiau kiaušinių....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:54 Tauta Siūlo Naisių skandalas priminė sovietinius laikus
Taip sako kultūros atstovai, kalbėdami apie situaciją, kai festivalyje „Naisių vasara" paskutinę akimirką dalyvauti atsisakė kone visi turėję groti atlikėjai. Viešai išsakyti pasitraukimo argumentai - išskirtinai politiniai....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:48 Tauta Siūlo Kyla G.Paškevičiaus palaikymo banga
Pastaruoju metu renginiuose ir viešojoje erdvėje nematyti ne tik plačiai aptarinėjamo SEL`o, bet ir tikros muzikos legendos - Gyčio Paškevičiaus. Po to, kai šoumenas Arūnas Valinskas savo rašinyje atlikėją ir jo sūnų pasiuntė ant „trijų raidžių", šiandien socialiniame tinkle kyla G.Paškevičiaus pala...

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto