Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paslapčių ir Žinių Pasaulis » Medicina » 2022 » Liepos » 29

Vis labiau panašu, kad beždžionių raupai - tai priedanga kovidinės vakcinos sukeltai juostinei pūslelinei, autoimuninėms pūslėms ir herpesui

Vienas iš daugelio nepageidaujamų reiškinių, susijusių su Wuhan koronaviruso (COVID-19) "vakcinomis", yra varicella-zoster viruso reaktyvacija, kuri gali pasireikšti herpesu, vėjaraupiais, autoimuninėmis pūslelėmis ir beždžionių raupais.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę

Iš tikrųjų beždžionių raupai dažnai nesiskiria nuo vėjaraupių, kurie, pasireiškę suaugusiesiems, vadinami juostine pūsleline. 1988 m. atliktame tyrime apie beždžionių raupus aiškinama, kad "pagrindinė klinikinės diagnostikos problema yra žmogaus beždžionių raupų atskyrimas nuo vėjaraupių".

Kitaip tariant, tai, ką kai kurie žmonės dabar patiria ir ką žiniasklaida vadina beždžionių raupais, iš tikrųjų gali būti vėjaraupiai arba juostinė pūslelinė, priklausomai nuo žmogaus amžiaus. O priežastis gali būti Fauci gripo skiepai, kurie, vykdant operaciją "Warp Speed", buvo pradėti taikyti prieš pat naują tariamą beždžionių raupų protrūkį.

Vyriausybės ir žiniasklaidos teigimu, beždžionių raupai, dar žinomi kaip pridepox, atrodo, plinta daugiausia LGBT bendruomenėje. Tačiau tikrasis nulinis taškas iš tikrųjų gali būti "Pfizer" mRNA (messenger RNA) COVID injekcijos, kurias plačiai priėmė LGBT.

"Vėjaraupių virusas techniškai vadinamas varicella-zoster virusu ir, kaip ir jo artimas giminaitis paprastosios pūslelinės virusas, organizme apsigyvena visam gyvenimui", - aiškina "Exposé News".

"Kaip ir kitas jo giminaitis, lytinių organų herpesas, vėjaraupių virusas daugelį metų gali būti nebylus, pasislėpęs nervų ląstelėse, o vėliau gali vėl suaktyvėti ir sukelti siaubą, pasireiškiantį kankinančiu odos sutrikimu - juostine pūsleline, deginančiu odos bėrimu."

"Deja, arba laimei; priklausomai nuo to, ar pasirinkote COVID-19 injekciją, oficialūs vyriausybės duomenys ir konfidencialūs "Pfizer" dokumentai tvirtai rodo, kad COVID-19 injekcija gali reaktyvuoti miegantį vėjaraupių virusą arba herpeso virusą dėl bauginančios žalos imuninei sistemai."

Iš "Pfizer" dokumentų matyti, kad COVID injekcijos reaktyvuoja varicella-zoster virusą, dėl to atsiranda tai, kas dabar vadinama beždžionių raupais

Jei ši hipotezė teisinga, tuomet tai, ką matome visuose Vakaruose, yra KOVID skiepų sukeltas juostinės pūslelinės protrūkis kartu su kitais simptomais, susijusiais su vėjaraupių-zosterio viruso reaktyvacija.

Teigiama, kad JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) apie tai žinojo, todėl bandė pridengti "Pfizer" ir 75 metus slėpė bendrovės "covid jab" saugumo ir bandymų dokumentus, tik teismai nurodė juos greičiau paskelbti.

Viename iš dokumentų skyrių, kuriame aprašomi "ypatingos svarbos" nepageidaujami reiškiniai (AESI), herpeso virusinės infekcijos kartu su uždegimu įvardijamos kaip galimos kovidų injekcijos pasekmės.

"Remiantis dokumentu, iki 2021 m. vasario pabaigos, praėjus vos 2 mėnesiams po to, kai "Pfizer" vakcinai buvo suteiktas skubaus naudojimo leidimas JAV ir Jungtinėje Karalystėje, "Pfizer" gavo 8 152 pranešimus, susijusius su herpeso infekcija, o 18 iš jų jau buvo sukeltas daugybinių organų disfunkcijos sindromas", - rašo "Exposé News".

"Daugybinių organų disfunkcijos sindromas (MODS) - tai sisteminis, disfunkcinis uždegiminis atsakas, reikalaujantis ilgo buvimo intensyviosios terapijos skyriuje (ITS). Jam būdingas didelis mirštamumas, priklausomai nuo pažeistų organų skaičiaus. Jį gali sukelti herpeso infekcija".

Kituose Ligų kontrolės ir prevencijos centro (CDC) paskelbtuose dokumentuose nurodoma, kad Jungtinėse Valstijose po operacijos "Warp Speed" (liet. "Varpų greitis") įgyvendinimo sprogsta herpeso, juostinės pūslelinės ir daugybinių organų disfunkcijos sindromo atvejai.

Dėl jų daromos žalos imuninei sistemai kovidiniai skiepai iš esmės yra miegančios pūslelinės ir varicella-zoster virusų reaktyvacijos sukėlėjas. Dėl kovidžabų pažeista imuninė sistema praranda gynybines savybes, todėl šios paslėptos ligos vėl atsinaujina ir plinta.

"Ji nėra iki galo išaiškinta, tačiau "ekspertai" mano, kad ji suveikia, kai asmuo, turintis genetinį polinkį sirgti šia liga, susiduria su aplinkos dirgikliu. Tai gali būti cheminė medžiaga arba vaistas. Pavyzdžiui, Pfizer COVID-19 injekcija?"

Naujausias naujienas apie pridepox galite rasti svetainėje MonkeyPoxReport.com.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
2020-11-28 laikas 11:22 Receptai Virtinukai (ravioliai) su moliūgu ir rikota
Tenka pripažinti, kad mes su šeima nesame išprotėję dėl moliūgų. Bet kartas nuo karto užsinori pagaminti ir su šia daržoves. Galiu tik patikinti, kad moliūgas su rikota idealiai dera kartu, tad šie virtinukai (ravioliai) gaunasi n...

Skaityti daugiau

2019-06-09 laikas 07:33 Receptai Gardus varškės pyragas
Pasigaminkime labai skanų ir gardų pyragą iš varškės.

Skaityti daugiau

2019-06-27 laikas 21:52 Receptai Super skani sluoksniuota tešla per 10 minučių
Gauname štai tokius skanius traškius sausainius. Skardą pabarstome miltais ir kiekvieną trikampį mirkome baltyme, o paskui cukruje iš vienos pusės ir sausa puse dedame į skardą, kad cukrus būtų viršuje. Iš šios tešlos normos išein...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
2025-07-04 laikas 07:22 Kavos Tirščių Nauda Sode ir Namuose: 10 Praktinių Būdų

Šiame straipsnyje aptarsime, kaip kūrybiškai panaudoti kavos tirščius sode ir namuose, kokia jų nauda ir galimi trūkumai. Pasiruoškite atrasti ekologiškus sprendimus, kurie sutaupys pinigų ir suteiks jūsų kasdienybei natūralumo!

...

Skaityti daugiau

2025-07-03 laikas 18:24 NLO paslaptys: ar vyriausybės slepia tiesą apie ateivius?
Ar NLO yra tikra pas slapts, ar vyriausybės dezinformacija? Sužinokite apie nutekėjimus, politikų susidomėjimą ir galimas ateivių technologijas!

Skaityti daugiau

2025-07-03 laikas 17:45 Vaikų auklėjimas: kaip ugdyti pasitikėjimą savimi ir savarankiškumą
Kaip ugdyti vaikų pasitikėjimą savimi? Sužinokite, kaip skatinti iniciatyvą, emocijų valdymą ir leisti vaikams būti savimi! Pasitelkdami naujus pavyzdžius, užsienio šaltinius ir praktinius patarimus, padėsime jums suprasti, kaip ugdyti vaikų savivert...

Skaityti daugiau

2025-07-03 laikas 17:32 Zodiako ženklai ir mokslas: kuriems vaikams mokykloje sekasi lengviausiai?
Kuriems Zodiako ženklams mokykloje sekasi lengviausiai? Sužinokite, kaip Liūto, Mergelės, Šaulio ir Ožiaragio vaikai pasiekia akademinę sėkmę! Pasitelkdami astrologinius įžvalgas, naujus pavyzdžius ir praktinius patarimus, padėsime tėvams ir mokytoja...

Skaityti daugiau

2025-07-03 laikas 17:08 Meilė – tai ne kančia: griauname mitus apie santykius
Meilė nėra kančia! Šiame straipsnyje griauname mitus apie santykius, dalinamės patarimais, kaip kurti sveiką partnerystę, ir aptariame, kodėl priklausomybė nėra meilė. Pasitelkdami naujus pavyzdžius, užsienio šaltinius ir praktinius patarimus, padėsi...

Skaityti daugiau