Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicinos Naujienos » 2023 » Rugsėjo » 18

Gerbiamasis visiškai paskiepytas: naujai patvirtinta COVID vakcina nėra stiprinamoji - tai tiesiog nauja (neišbandyta) vakcina

Gerbiamasis visiškai paskiepytas

Jei jau anksčiau buvote "paskiepyti" ir "pasistiprinę" nuo Vuchano koronaviruso (COVID-19), sveikiname: nepasiekėte absoliučiai nieko, išskyrus tai, kad sunaikinote savo imuninę sistemą, nes naujausi cirkuliuojantys COVID "variantai" neprilygsta niekam kitam, kaip tik naujausiems COVID skiepams, kuriuos patvirtino JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA).

Iš esmės taip savo rinkėjams šią savaitę sakė Niujorko valstijos gubernatorė Kathy Hochul po to, kai FDA priėmė sprendimą patvirtinti "atnaujintus" "Pfizer" ir "Moderna" COVID skiepus ir išduoti leidimą juos naudoti skubos tvarka (EUA).

Pasak K. Hochul, visos ankstesnės COVID injekcijos yra neveiksmingos prieš naujesnius variantus, pavyzdžiui, Omicron XBB.1.5. Taigi, jei norite apsisaugoti šį rudenį ir žiemą, pasiskiepiję asmenys turės dar kartą nuvykti į kliniką ir pasiskiepyti naujausiais "Big Pharma" skiepais.

"Tai tiesiogine prasme nauja vakcina", - pasakė Hochul ir pasakė šią frazę savo geriausiu "slėnio mergaitės" balsu. "Tai nėra stiprinamoji injekcija. Tai ne stiprintuvas. Tai nauja vakcina, skirta naujiems viruso variantams."

Kitaip tariant, Hochul iš esmės sako, kad operacija " Warp Speed" nieko nepadarė ir kad dabar visi, norintys išgyventi COVID 2.0, turi dar kartą pasiskiepyti.

(Susiję: Ar žinojote, kad Kathy Hochul nori uždrausti dujines virykles Niujorko valstijoje dėl "globalinio atšilimo"?)

Hochul: Atsisakydami naujausių COVID skiepų, reiškia, kad esate savanaudžiai

Jei vien šios žinutės nepakanka, Hochul toliau teigė, kad visa tai nieko tokio, nes amerikiečiai jau nuo pat pradžių vis iš naujo buvo skiepijami.

"Mes tai darome nuo 2020 m. kovo - nėra priežasties dabar sustoti", - sakė Hochul, bandydama būti juokinga. "Negalvokite tik apie save."

"Pasakykite visiems: Ji dar kartą pabrėžė: "Nepasikliaukite tuo, kad praeityje buvote paskiepyti - šį kartą tai jums nepadės", - toliau pabrėžė ji. "Net ir sveikiems suaugusiems žmonėms COVID yra rimta - jūs nenorite ja užsikrėsti".

Kitaip tariant, nesijaudinkite, kad jau pasiskiepijote dviem, trimis, keturiais ar net daugiau COVID skiepų, nes vyriausybė pažadėjo, kad būsite apsaugoti, tik tam, kad ta apsauga akimirksniu dingtų, nes oopsie. Ne, verčiau užsičiaupkite, nebūkite savanaudžiai ir tiesiog vėl pasidarykite skiepus, teigia Hochul.

Vaidindama gydytoją biurokratę, nors jos kvalifikacija vos siekia vadovauti karštųjų dešrainių vežimėliui, Hochul pažadėjo niujorkiečiams, kad jei jie sutiks pasiskiepyti nuo šios naujos vakcinos, COVID skiepai baigsis - bent jau kol kas.

"Aš labai greitai pasiskiepysiu", - neįtikinamai pažadėjo Hochul. "Ši naujiena ateina pačiu laiku. Mano komanda ką tik susiskambino su FDA ir patvirtino, kad COVID vakcina jau pakeliui į Niujorką.

"Atnaujinta vakcina apsaugo nuo naujesnių COVID padermių, nes ji sukurta remiantis Omicron... variantu - taip mes jį vadiname. Tai iš tikrųjų pritaikyta vakcina ... Laukiame, kol sužinosime, kokioms amžiaus grupėms FDA ir CDC rekomenduoja skiepytis ... Reikia tik vienos, jokių dvigubų dozių, ir vėlgi, tai prasidės čia, Niujorke, penktadienį."

Savo propagandinę kalbą Hochul baigs pakartodama tą patį nusibodusį melą, kad "vakcina visada buvo geriausias būdas apsaugoti save ir savo bendruomenę nuo COVID-19", nors anksčiau kalboje ji sakė, kad "vakcina", turėdama omenyje senąsias vakcinas, nepasiteisino.

P.S. komentaras: tai kokio velnio, man reikėjo skiepytis, du, tris kartus, jei nepadeda? O, ką jūs manote?

Remiantis: https://www.planet-today.com/2023/09/dear-fully-vaccinated-newly-approved.html

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
22.09.2023 laikas 09:04 Tauta Siūlo Kodėl valdžia viešai nebesiskiepija?
Žmonės jau buvo linkę pamiršti kovidą ir su juo susijusias problemas bei ribojimus, tačiau pastaruoju metu įvairūs ekspertai vėl pradėjo gąsdinti, kad jeigu dar ne rudenį, tai žiemą virusas tikrai smogs.

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:44 Tauta Siūlo Papiktino atmintinos vietos pavadinimas
Nurodoma, kad tai „Lietuvos partizanų užkasimo vieta“. Savo nuomonę išsakęs ukmergiškis svarsto, kodėl parinktas toks keistas, niekur negirdėtas terminas. „Negi negalima buvo kaip nors kitaip pagarbiau pavadinti“, – piktinosi jis....

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:39 Tauta Siūlo Dėl praleisto skambučio liko be vaistų

Ponia Danutė liko nusivylusi nuotolinių konsultacijų pas medikus tvarka – dėl praleisto skambučio mėnesį liko be vaistų.

Skaityti daugiau

Įdomus pasaulis:

Taip pat skaitykite:
24.09.2023 laikas 16:12 Billas Clintonas ir popiežius Pranciškus ragina "skubiai mažinti gyventojų skaičių", kad būtų išgelbėta planeta
Billas Clintonas (Bill Clinton ) ir popiežius Pranciškus (Pope Francis) suvienijo jėgas ir paragino pasaulio lyderius siekti žmonių depopuliacijos kaip strategijos, kuri padėtų išgelbėti planetą nuo vadinamojo "visuotinio virimo" (global boiling)....

Skaityti daugiau

24.09.2023 laikas 14:56 Skaitmeninė valiuta - visiškos kontrolės priemonė (pokalbiai)
Neseniai Indijoje vykusiame G20 aukščiausiojo lygio susitikime grupės Finansinio stabilumo tarybos atstovas paskelbė, kad netrukus bus galima naudotis pasauline skaitmenine valiuta ir skaitmeniniais tapatybės dokumentais, ir pridūrė, kad Indijoje jie...

Skaityti daugiau

24.09.2023 laikas 14:41 FAKTŲ PATIKRINIMAS: kai kuriose gripo vakcinose vis dar yra tiomersalio (gyvsidabrio), kuris yra "stiprus neurotoksinas"

Paplitęs klaidingas įsitikinimas, kad gyvsidabrio turinčios vakcinų sudedamosios dalies tiomersalio visiškai atsisakyta visose vakcinose. Tiesa ta, kad kai kuriose gripo vakcinose, įskaitant specialiai nėščiosioms, kūdikiams ir vaikams skirtas vak...

Skaityti daugiau