Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Balandžio » 13

CDC įspėja, kad Floridoje ligą platina gėjai

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

Floridos valstijoje kilo naujas meningokokinės ligos protrūkis, o Ligų kontrolės ir prevencijos centras (CDC) pareiškė, kad dėl jo daugiausia kalti homoseksualai ir biseksualai.

Pranešime CDC paragino LGBT vyrus vengti lytinių santykių su kitais vyrais, o jei gyvena Saulės valstijoje, suskubti kuo greičiau pasiskiepyti MenACWY "vakcina". Tačiau reikia nepamiršti, kad kuo daugiau vakcinų žmogus pasiskiepija, tuo silpnesnė tampa jo imuninė sistema.

LGBT vyrai, kurie planuoja apsilankyti Floridos valstijoje, taip pat raginami pasikalbėti su savo sveikatos priežiūros paslaugų teikėjais apie galimybę pasiskiepyti prieš keliaujant į populiarią pavasario atostogų vietą.

Per pastaruosius kelis mėnesius buvo pranešta apie kelis meningokokinės ligos "atvejus" tarp studentų, kurie lankėsi pas studentus. Tačiau CDC teigė, kad nėra "jokių įrodymų", leidžiančių manyti, kad šie atvejai tarp koledžo studentų kaip nors susiję su didesniu protrūkiu.

"Meningokokinę ligą sukelia bakterija, vadinama Neisseria meningitidis, o CDC teigė, kad jos galima išvengti ir ją galima gydyti", - pranešė "Hill". "Patarime priduriama, kad geriausias būdas apsisaugoti nuo meningokokinės ligos yra skiepytis."

Ar visuomenė pasiraitos rankoves, kad gautų dar vieną "Big Pharma" injekciją?

CDC duomenimis, paprastai plinta dvi pagrindinės meningokokinės infekcijos formos: pirmoji yra meningitas, t. y. galvos ir nugaros smegenų dangalų infekcija.

CDC skleidžia baimę, kad abi šios infekcijos gali būti mirtinos, siekdama įtikinti kuo daugiau žmonių, ypač "gėjų" ir "biseksualių" vyrų, pasiraitoti rankoves dar vienai "Big Pharma" injekcijai.

Dabar, kai Wuhan koronaviruso (COVID-19) "vakcinos" nyksta kartu su plandemija ir žmonių tikėjimu ja, CDC perėjo prie meningokokinės infekcijos kaip naujausios baisios ligos, kuri neva plinta.

Meningokokinės ligos simptomai bauginamai panašūs į Fauci gripo simptomus. Tai į gripą panaši liga, kuri laikui bėgant sunkėja, kartu su karščiavimu, galvos skausmu, sustingusiu kaklu, pykinimu, vėmimu ir sumišimu.

Savaitės pradžioje Floridos sveikatos departamentas (FDOH) pranešė, kad šiuo metu visoje valstijoje užregistruotų meningokokinės infekcijos atvejų skaičius 2022 m. viršija penkerių metų Floridos vidurkį.

FDOH pasamdyti epidemiologai sakė, kad tiria kiekvieną jiems žinomą atvejį, taip pat potencialius šių atvejų kontaktus, kurie taip pat galėjo užsikrėsti šia liga.

Kolegijų ir universitetų studentai, asmenys su nusilpusiu imunitetu, ŽIV užsikrėtę asmenys ir vyrai, turintys lytinių santykių su kitais vyrais, raginami nedelsiant pasiskiepyti nuo meningokokinės infekcijos, kad išliktų "saugūs".

"Jūs neužsikrečiama ligomis ir virusais, nes juos organizmas susikuria savo viduje, kad galėtų kovoti su toksinais, stresu ir kitais nuodais, kuriuos reguliariai vartojame", - komentavo kažkas "Natural News", pateikdamas kitokį požiūrį į tikrąją šių tariamai užkrečiamųjų ligų, apie kurias nuolat gąsdina CDC, prigimtį.

"Spygliuotų baltymų injekcijos trikdo jūsų DNR / RNR gebėjimą kovoti su toksinais. Tą patį daro ir šarlatanai, nes nėra virusų, nuo kurių reikėtų apsisaugoti. Virusai yra ne kas kita, kaip negyva medžiaga, kurią jūsų organizmas turi išstumti arba atsikratyti bakterinėmis medžiagomis. Sveikos žarnyno bakterijos valgo blogiukus, o daugelis vaistų, šarlatanų ir kitų nuodų priskiriami toksinams."

Kitas rašė, kad visa vadinamųjų vakcinų esmė - susilpninti žmonių imuninę sistemą, kad jie visą gyvenimą taptų Didžiosios farmacijos klientais, kuriems reguliariai reikia dar vieno "pastiprinimo", kad išliktų "sveiki".

Daugiau susijusių naujienų rasite CDC.news.

Šaltiniai:

TheHill.com

Planet-Today.com

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau