Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Rugpjūčio » 16

CDC tyliai keičia savo interneto svetainę ir pripažįsta, kad mRNA išlieka organizme ilgesnį laiką.

Primename, kad apsaugoti save ir artimuosius nuo COVID-19 ligos taip pat efektyviai padeda bendrosios prevencijos priemonės: kaukių dėvėjimas ir atstumo laikymasis žmonių susibūrimo vietose, asmeninė higiena, čiaudėjimo ir kosėjimo etiketas, ir kt. Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijas dėl COVID-19 ligos prevencijos rasite ČIA, rašo https://koronastop.lrv.lt/, tačiau:

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

Nuo pat COVID vakcinos platinimo pradžios Ligų kontrolės centrai (CDC) pateikė melagingus ir nepagrįstus teiginius, kurie suklaidino ir pakenkė daugeliui žmonių. Daugiau nei metus CDC tvirtino, kad mRNA greitai suyra organizme po to, kai ji įšvirkščiama. Jie taip pat tvirtino, kad išversti spyglių baltymai lieka deltiniame raumenyje, kur juos greitai neutralizuoja į imunitetą reaguojančios ląstelės. Šie vakcinos koduojami spyglių baltymai buvo skelbiami kaip "saugi ir veiksminga" imunizacija, ruošianti organizmą kovai su SARS-CoV-2. Tačiau dėl viso šio proceso paskiepyti asmenys tapo jautresni būsimoms viruso atmainoms. Dar blogiau, kad kraujyje išlikę smailių baltymai sukelia kraujo krešulių susidarymą ir kitų organų, ypač širdies, uždegimą.

CDC, suklaidinusi milijonus žmonių, tyliai atšaukia "nusistovėjusį mokslą"

Mokslininkai, gydytojai ir tyrėjai, kurie suabejojo CDC teiginiais ar juos užginčijo, buvo blokuojami visoje socialinėje žiniasklaidoje ir kaltinami "dezinformacijos" skleidimu. Daugelis jų neteko darbo arba jiems buvo grasinama išduoti licencijas. Dabar CDC tyliai atšaukia "nusistovėjusį mokslą", kurį kadaise reikalavo, kad visuomenė garbintų. CDC tyliai pakeitė savo interneto svetainę, pripažindamas, kad mRNA ir spyglių baltymai išlieka organizme ilgesnį laiką. Be to, CDC pagaliau pripažino, kad nėra jokios logiškos priežasties skiepytus žmones vertinti kitaip nei neskiepytus, nes ir vieni, ir kiti gali lengvai užsikrėsti ir perduoti koronaviruso variantus. Dar blogiau, kad vakcina pakerta pradines priežiūros imunines ląsteles, todėl viduląstelinis T ląstelių atsakas yra prastesnis.

CDC kadaise teigė, kad "mūsų ląstelės suskaido šių vakcinų mRNA ir atsikrato jos per kelias dienas po vakcinacijos". Dabar CDC teigia: "Mokslininkai apskaičiavo, kad spyglių baltymas, kaip ir kiti mūsų organizmo sukurti baltymai, gali išlikti organizme iki kelių savaičių". Be to, CDC neseniai iš savo svetainės pašalino šį teiginį: "mRNA ir "spike" baltymas organizme išlieka neilgai". Vakcinos gamintojai drastiškai neįvertino mRNA replikacijos jėgos. Reguliavimo agentūros niekada iki galo nesuprato, kaip į šiuos svetimus baltymus reaguos imuninės ląstelės.

Nevaldomai vykstanti spyglių baltymų sintezė turi rimtų pasekmių žmonių sveikatai. Jei mRNA greitai nesuyra, ji gali priversti žmogaus ląsteles ilgesnį laiką replikuoti uždegiminius smailiuosius baltymus, sukeldama širdies ir kraujagyslių bei organų pažeidimus. Tai neišvengiamai užblokuotų natūralių baltymų, kurių reikia organizmui tinkamai funkcionuoti, gamybą. Jei imuninė sistema tinkamai neutralizuoja smailiuosius baltymus, jie gali kolonizuotis toli esančiuose organuose, sukeldami uždegimą nenuspėjamose kūno vietose.

Dar vienas CDC melas paneigtas: COVID vakcinos NEGATYVIAI veikia žmogaus DNR

Skirtuke, pavadintame "Faktai apie mRNA COVID-19 vakcinas", CDC taip pat tvirtina, kad skiepai "nedaro poveikio mūsų DNR ir su ja nesąveikauja". "[Šių vakcinų] mRNA nepatenka į ląstelės branduolį, kuriame yra mūsų DNR (genetinė medžiaga), todėl negali pakeisti ar paveikti mūsų genų", - tvirtina CDC. Tačiau Švedijoje atliktame tyrime rasta įrodymų, kad SARS-CoV-2 smaigalys patenka į ląstelės branduolį ir sutrikdo DNR pažeidimų taisymo procesą. Tyrimas "SARS-CoV-2 spyglys sutrikdo DNR pažeidimų taisymą ir slopina V(D)J rekombinaciją in vitro" patvirtina, kad COVID vakcinos sutrikdo žmogaus DNR praėjus vos kelioms valandoms po vakcinacijos. Nustatyta, kad spyglių baltymai, kuriuos išverčia vakcinų mRNA, patenka į ląstelių branduolius ir blokuoja ląstelės gebėjimą taisyti pažeistą DNR.

Tyrėjai nustatė, kad mRNA vakcinos trukdo svarbiems DNR taisymo baltymams (BRCA1 ir 53BP1). Iš esmės, COVID vakcinos keičia DNR, naudodamos molekulinį mechanizmą, kuris pažeidžia adaptyvųjį imunitetą. Pažeisti ląstelių branduoliai ilgainiui gali reikšti ir tolesnę žalą. "Mūsų tyrimas rodo, kad [Pfizer mRNA injekcija] ... gali būti atvirkščiai transkribuojama į DNR ... ir tai gali kelti susirūpinimą, jei BNT162b2 gauta DNR gali būti integruota į šeimininko genomą ir paveikti genominės DNR vientisumą, o tai potencialiai gali būti genotoksinio šalutinio poveikio tarpininkas", - rašė tyrėjai.

CDC žlunga, ir kiekvienas melas, sklindantis iš vakcinų pramonės, bus atskleistas.

Šaltiniai, straipsnis su nuorodomis:

TheGateWayPundit.com

NEJM.org

CDC.gov

MDPI.com

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
02.10.2022 laikas 21:40 "Nord Stream Spėlionės: CŽV pirštas į ukrainiečius

Toliau aiškinamasi, kas ir kodėl įvykdė didžiausią nuo Antrojo pasaulinio karo laikų pramoninio sabotažo aktą - pirmadienį, rugsėjo 26 d., susprogdino "Nord Stream 1" ir "Nord Stream 2" dujotiekius.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:47 Atvejo ataskaitoje patvirtinta, kad mirusio vyro širdyje ir smegenyse rasta mRNA smailių baltymų

Dr. Michaelis Mörzas (Michael Mörz), dirbantis Drezdeno-Friedrichštato ligoninėje Vokietijoje, pateikė 76 metų vyro, sergančio Parkinsono liga (PD), kuris mirė praėjus trims savaitėms po trečiosios COVID-19 injekcijos, atvejo ataskaitą.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:08 Pulkininkas Dougas MacGregoras- "Niekas nenori kariauti su Rusija, išskyrus Lenkiją ir keletą žmonių Vašingtone."
Buvęs gynybos sekretoriaus patarėjas Dougas MacGregoras (Doug MacGregor) pasvarstė, kas nutiks, jei Ukraina įstos į NATO, taip pat apie tai, kas stovi už dujotiekių Europoje sunaikinimo.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau