Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Kovo » 18

Jei COVID vakcinos iš tiesų veikia, kaip 400 000 daugiausia skiepytų Pietų Korėjos gyventojų per vieną dieną staiga gavo teigiamą rezultatą?

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę

Nepaisant to, kad Pietų Korėja yra beveik visiškai "paskiepyta" nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19), Pietų Korėjos šalyje per vieną dieną atsirado 400 741 naujas šios ligos "atvejis".

Vyresnysis sveikatos apsaugos pareigūnas Sohn Young-rae teigė, kad šis atvejų šuolis yra "paskutinis didžiausias iššūkis" Pietų Korėjai prieš pasiekiant "bandos imunitetą", kuris esą leistų šaliai grįžti prie normalaus gyvenimo.

"Jei įveiksime šią krizę, priartėsime prie grįžimo į normalią padėtį", - pareiškime paskelbė Sohn.

Pietų Korėjoje anksčiau buvo taikomi vieni griežčiausių apribojimų ir protokolų, skirtų kovai su Fauci gripu, tačiau visi jie, kalbant apie susirgimų skaičių, buvo nesėkmingi. Dėl to daugelis visuomenės narių nusivylė vyriausybės politika.

Tačiau šalyje vis dar galioja 23 val. vakaro komendanto valanda įmonėms, taip pat šešių žmonių susirinkimo riba privačioje teritorijoje. Pietų Korėja buvo viena iš pirmųjų šalių, kurioje Vuchano gripu sergantys pacientai buvo gydomi deguonies terapija.

Naujausiais duomenimis, beveik 86 proc. pietų korėjiečių yra "visiškai pasiskiepiję" nuo Fauci gripo. Tai vienas didžiausių atitikties rodiklių visame pasaulyje.

Jau vien dėl to turėtų būti sukurtas bandos imunitetas, jei tikėtume Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) ir jos rodikliais. Tačiau panašu, kad Pietų Korėjoje, kuri kenčia nuo dar vienos užsikrėtimo "bangos", vyksta visiškai priešingi dalykai.

"Jų pasidavimas vakcinų režimui nesutrukdė jų gyventojams užsikrėsti Kinijos virusu", - apie šį atskleidimą pranešė Shane'as Trejo iš "Big League Politics".

COVID skiepai akivaizdžiai neveikia kaip infekcijos prevencijos priemonė

Dar viena šalis, kurioje, nepaisant visuotinio skiepų laikymosi, užregistruota labai daug atvejų, yra Izraelis, neseniai sumušęs šalies rekordą pagal didžiausią COVID atvejų skaičių.

Per vieną dieną Izraelyje užregistruota daugiau kaip 11 000 naujų kinų ligos atvejų, iš kurių 719 laikomi "sunkiais". Šios šalies pareigūnai tikisi, kad artimiausiomis savaitėmis sunkių atvejų dar padaugės.

"Tikiuosi, kad sergamumas dar padidės, tačiau tikiuosi, kad tai nebus naujas protrūkis", - vietos žiniasklaidai sakė Sveikatos apsaugos ministerijos generalinis direktorius Nachmanas Ašas (Nachman Ash).

Skiepai ir vėl žlunga šalyje, kuri juos plačiai pripažino. Ir vis dėlto valdžios pareigūnai vis dar laikosi prievartinių apribojimų, kuriais baudžia tuos, kurie lieka neskiepyti.

"Pagal neįtikėtinai orvelišką "koronaviruso šviesoforo sistemą" fizinio lavinimo pamokos 7-12 klasių moksleiviams bus atšauktos tol, kol bus pasiektas daugiau kaip 70 proc. vakcinos atitikties lygis", - nurodoma pranešimuose.

Tampa neginčijamai aišku, kad skiepai visame pasaulyje yra visiška nesėkmė, tačiau beveik nė vienas valdžios pareigūnas nesiryžta jų pasmerkti.

Priežastis, žinoma, ta, kad daugelis jų gauna kyšius iš Didžiosios farmacijos, kuri per visą plandemijos laikotarpį pasipelnė dešimtimis milijardų dolerių.

"Akivaizdu, kad vakcinų režimas atsigręžė į praeitį, tačiau nė vienas vyriausybės vadovas nenori kaltinti Didžiosios farmacijos dėl šios visuomenės sveikatos katastrofos", - pranešė Trejo. "Bus tik blogiau, nes šimtai milijonų žmonių yra apimti masinės isterijos propagandos".

"Vakcinų režimas yra ne kas kita, kaip nusikaltimas, o "Big Pharma" ir jos nupirkti pakalikai turi būti pasodinti už grotų už tai, ką jie padarė pasauliui."

Vietoj injekcijų Pietų Korėjai, Izraeliui ir visoms kitoms jas stumiančioms šalims būtų buvę geriau rekomenduoti deguonies terapiją ir galbūt šiek tiek ivermektino.

"Deguonies terapija gydo daugelį negalavimų, - rašė "Natural News" skaitytojas. "Tai yra hiperbarinio deguonies koncepcija gydant odos opas".

Naujausias plandemijos naujienas galite rasti svetainėje Pandemic.news.

Tarp šaltinių yra ir šie:

BigLeaguePolitics.com

Distributednews.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
15.05.2022 laikas 14:02 “Kietos šviesos spindulių” mįslė

Pirmą kartą apie tokius neįprastus NSO spindulius sužinota XX a. septintojo dešimtmečio pabaigoje. Žanas Heringas pavadino juos "kietos šviesos spinduliais", kurie turi labai neįprastų savybių. Statistinės NSO objektų stebėjimų analizės duomenimis, maždaug 1980 m. šviesos spinduliai ir ...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 13:33 Kanada - Tūkstančiai žmonių evakuoti dėl potvynių Albertoje ir Šiaurės Vakarų teritorijose
Dėl ledo kamščių, lietaus ir tirpstančio sniego šiaurinėje Kanados dalyje išsiliejo upės. Visoms Šiaurės vakarų teritorijų bendruomenėms buvo įsakyta evakuotis, o šiaurės vakarų Albertos provincijoje šimtai žmonių buvo priversti palikti savo namus....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 11:01 COVID-19 vakcinos išsiskyrimas gali pakenkti neskiepytiems žmonėms ir sukelti rimtų sveikatos problemų, pavyzdžiui, kraujo krešulių

Vakcinų nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19) išskyrimo efektas paveikia net neskiepytus žmones, sukeldamas rimtų sveikatos komplikacijų, įskaitant kraujo krešulius, kurie yra tokie dideli, kad beveik prilygsta žmogaus kumščio dydžiui, kalba Arsenio Toledo.

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 09:01 Laiko sutrikimų ir anomalijų mįslės

Vienas iš labiausiai paplitusių teiginių apie laiką sako: laikas nuolat yra visur. Deja, bet, jei tai būtų tiesa, tai mūsų gimtoji planeta prarastų bent pusę žmogaus širdžiai mielų paslapčių. Egzistuoja ryšys tarp normalios laiko eigos pasikeitimo ir "pražūtingų, užburtų" vietų.

...

Skaityti daugiau

14.05.2022 laikas 13:48 Vaiduokliai iš tiesų egzistuoja?

Šimtus ar net tūkstančius metų mediumai ir ekstrasensai bandė įrodyti, kad vaiduokliai tikrai egzistuoja. Vieni bijojo vaiduoklių, kiti juos medžiojo. Tačiau klausimas vis dar atviras: ar vaiduokliai tikrai egzistuoja?

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 08:07 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su grybais
Labai turtinga savo skoniu, bet ne kalorijomis perlinių kruopų sriuba su grybais. Net mano vyras labai gyrė, o jis tikrai nėra didžiulis perlinių kruopų ar grybų mėgėjas. Beje šiai sriubai kuo puikiai tiek švieži, tiek džiovinti grybai....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:59 Receptai | Patiekalai Vokiška perlinių kruopų sriuba su šonine
Ar žinojote labai paprastą tiesą: perlinės kruopos yra tik iš miežių. Ši vokiška sriuba Graupensuppe taip ir yra verčiama į lietuvių kalbą - miežinė sriuba. Pas mus tai būtų labiau perlinė sriuba.

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:52 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su jautiena

Labai, labai ir labai skani perlinių kruopų sriuba su jautiena, šiek tiek jaučiasi švelnus aštrumas ir skonis tikrai geras. Visi ingredientai yra savo vietoje, idealiai sudera tarpusavyje.

Skaityti daugiau