Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » 2020 » Lapkričio » 7

Purus citrininis keksas

Purus Citrininis Keksas

Vienas iš pirmųjų mano kepinių nuo pat vaikystės tikriausiai ir buvo citrininis keksas. Paragavusios šio nuostabaus pyrago vienoje Starbucks kavinėje Kanadoje, abi su mama nusprendėme tokį pat keksą išsikepti ir namuose. Todėl citrinų keksas man visada siejasi su pirmaisiais bandymais kepti mūsų buto mažoje virtuvėlėje. 

Pats citrusinių vaisių skonis kelia asociacijas su pavasariu, iškylavimu gamtoje, ne tik su Kalėdomis. Jeigu turėčiau iškepti vieną pyragą, kuris dvelktų pavasariu, tai būtų būtent šis keksas. Tai pavasario skonis, ir to nepaneigsi. Linkiu ir Jums atrasti tokį pat džiaugsmą šiame kepinyje, kurį randame mes su mama!

Reikės:

  • 60ml citrinų sulčių;
  • šaukšto tarkuotos citrinos žievelės;
  • 200g sviesto;
  • 350g miltelinio cukraus;
  • šaukštelio vanilinio cukraus;
  • 4 kiaušinių;
  • 40ml pieno;
  • 300g miltų;
  • šauktelio kepimo miltelių.

Lydytą sviestą išplakite su milteliniu, vaniliniu cukrumi ir kiaušinių tryniais. Pieną sumaišykite su citrinų sultimis ir supilkite į sviesto bei cukraus masę. 

Miltus sumaišykite su kepimo milteliais ir persijokite. Tada sudėkite citrinos žievelę ir išmaišykite. Visus ingredientus, išskyrus kiaušinių baltymus, sumaišykite. Baltymus išplakite iki standžių putų ir atsargiai įmaišykite į tešlą. Kepkite apie 1 val. orkaitėje, įkaitintoje iki 180 laipsnių temperatūros, kol gražiai apskrus.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
27.11.2020 laikas 23:12 Trump: Biden Can Move Into White House But Only If He ‘Proves’ His Votes Weren’t ‘Fraudulently Obtained’
President Trump has warned Joe Biden that he can only enter the White House as president by “proving” his election votes “were not fraudulently obtained”.

Skaityti daugiau

27.11.2020 laikas 23:07 Trump: Big Tech Immunities Must End NOW for ‘National Security’ Reasons
President Trump has called for the immediate end of Big Tech’s Section 230 liability protections, citing reasons of “national security.”

Skaityti daugiau

27.11.2020 laikas 22:58 Leftists Are Threatening to Rape Trump Lawyer Jenna Ellis
Leftists are calling for the rape of President Trump’s lawyer Jenna Ellis, according to reports.

Skaityti daugiau

27.11.2020 laikas 22:51 Tulsi Gabbard: Trump Must Pardon Assange & Snowden for Helping Expose ‘Deep State’
Rep. Tulsi Gabbard has urged President Trump to issue pardons for Julian Assange and Edward Snowden, reminding him that they helped “expose” the “deep state.”

Skaityti daugiau

27.11.2020 laikas 22:42 Šokoladiniai keksiukai su šokoladiniu glajumi
Šokolado mėgėjams tai tikrų tikriausiai šokolado bomba ir palaima. Man pačiai asmeniškai šokoladiniai keksiukai nėra patys skaniausi kepiniai, bet mano vaikai dėl jų tiesiog "alpsta".

Skaityti daugiau