Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2023 » Kovo » 18

Atkasti 2020 m. elektroniniai laiškai įrodo, kad kovidų PGR tyrimai yra apgavystė

elektroniniai laiškai įrodo, kad kovidų PGR tyrimai yra apgavystė

PGR testai, kuriuos vyriausybė primetė masėms per Vuchano koronaviruso (Covid-19) "pandemiją", yra ne kas kita, kaip sukčiavimas, rodo atrasti elektroniniai laiškai.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

Prof. Martinas Neilas (Martin Neil) 2020 m. rugsėjį gavo virtinę anoniminių elektroninių laiškų, kurie nedviprasmiškai įrodo PGR testų, kurie niekada nebuvo skirti virusams aptikti, sukčiavimą.

"Kai kurios [testų] sekos randamos pačiame žmogaus genome", - rašoma viename iš laiškų.

Be to, PGR testų rinkinių cikliškumo slenkstis buvo beveik vienodai nustatytas per aukštas, todėl buvo gauta daug klaidingai teigiamų rezultatų. O ar šie rinkiniai apskritai buvo patvirtinti arba sertifikuoti tokiems tyrimams atlikti? Tikrai ne.

Vienas iš didžiausių dūminių ginklų yra genų sekos nustatymas, kurį daktaras Kristianas Drostenas (Christian Drosten) naudojo savo "Blueprint covid" testavimo sistemoje, kuri buvo išplatinta visame pasaulyje. Drostenas, kuriam priskiriamas kovido patikros sistemos išradimas, niekada neišskyrė viruso ir net neturėjo galimybės juo naudotis.

"Vietoj to jis parsisiuntė viruso RNR seką iš Kinijos duomenų bazės", - aiškinama ataskaitose. "Vėliau Drostenas sukūrė pirmąjį komercinį RT-PCR patikros rinkinį, paremtą šiuo genomu."

"Kinijos mokslininkai vėliau teigė, kad išskirtas viruso mėginys netrukus po sekos įkėlimo tapo netinkamas naudoti, todėl jie sunaikino visus likučius."

Įdomu: Visame pasaulyje demaskuojama PGR sukčiavimo atvejis, nes medicinos fašistai grasina primesti pasauliui savo sąmoningą suk...

PGR testai yra suklastoti, kaip ir covid

Kaip Drostenas, neturėdamas prieigos prie izoliuoto viruso, galėjo gauti visą viruso genomą parinkdamas pradmenų sekas? Ir kodėl niekas kitas neužduoda šio klausimo, o juo labiau nebando į jį atsakyti?

Anoniminiuose elektroniniuose laiškuose aiškinama, kad kai kurios pradinės sekos yra ne tik iš paties žmogaus genomo, bet ir iš nežinomo šaltinio, esančio jūros vandenyje.

Visa tai reiškia, kad Kovido testai buvo suklastoti, o pats virusas, atrodo, taip pat buvo suklastotas. Visa tai buvo psichologinė operacija, skirta įvaryti baimę, paranoją ir paklusnumą vyriausybei.

Įdomu: "Sąmokslo teorija" tampa realybe: CDC pripažįsta, kad PGR testai buvo naudojami DNR surinkti be sutikimo

Maždaug prieš dvejus su puse metų, kai Neilas pirmą kartą gavo šiuos elektroninius laiškus, būtų buvęs tinkamas laikas apie juos papasakoti pasauliui, bet, deja, niekas to nepadarė. Tiesa ta, kad jokio naujo ir mirtinai pavojingo koronaviruso nėra ir niekada nebuvo, remiantis šiais rūkančiais įrodymais.

Užuot atskleidę tiesą, valdantieji ją laikė paslaptyje ir toliau stūmė savo apgaulingą virusų testavimo apgaulę. Vyriausybės baiminosi dėl naujų viruso "bangų" ir naujų "variantų", kuriuos tie patys testai kažkokiu būdu aptikdavo, nors nė vienas variantas taip pat nebuvo išskirtas.

Įdomu: Covid greitieji testai", kurių sudėtyje yra vėžį sukeliančios cheminės medžiagos etileno oksido, naudojami medicininei steriliza...

Dar pridėkime tai, kad laboratorijos, vertinančios kovid testų rezultatus, visiškai atsisakė standartinių Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) rekomendacijų, kaip nustatyti teigiamą testo rezultatą, ir tampa visiškai akivaizdu, kad visa ši šarada buvo sukčiavimas visomis prasmėmis.

"Šie įrodymai dar kartą atkreipė dėmesį į PGR testo kryžminį reaktyvumą ir nespecifiškumą", - apie tai, ką atskleidė elektroniniai laiškai, rašo Roda Vilson (Rhoda Wilson) leidinyje "The Exposé". "Atrodė, kad jis sukurtas taip, kad galėtų aptikti bet ką, ką tik galima norėti, kad jis aptiktų."

"Taigi, užuot radus SARS-CoV2 viruso fragmentų likučių, galbūt atrodė, kad jis puikiai tinka rasti bet kokį koronavirusą. Vadinasi, galbūt testas veikė puikiai, tik ne tuo tikslu arba ne taip, kaip jie mums sakė."

Nepamirškite, kad peršalimas yra koronavirusas, o tai reiškia, kad testais greičiausiai buvo užfiksuotas tik sezoninis šniurkščiojimas, kuris vėliau buvo panaudotas siekiant įbauginti ir priversti žmones "skiepytis", kas, aišku, visą laiką buvo planuojama.

Įdomu: CDC pripažįsta: PGR testai negali atskirti CORONAVIRUSŲ

Covid yra tikriausiai didžiausia sukčiavimo priemonė, kurią globalistai kada nors įvykdė pasauliui. 

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.03.2023 laikas 08:13 Šie Zodiako ženklai nemoka meluoti: juos lengva pastebėti
Astrologai pasakoja, kad kai kurie Zodiako ženklai visiškai nemoka apgaudinėti. Po šiais ženklais gimę žmonės nemoka meluoti, juos galima lengvai išvesti iš kantrybės. Kas nesugebės apgauti - skaitykite toliau.

Skaityti daugiau

28.03.2023 laikas 07:47 Sutartis patvirtina, kad JAV vyriausybė gavo 400 mln. dolerių iš pagrindinio COVID-19 vakcinos gamintojo

JAV vyriausybė paskelbė licencijavimo sutartį, kurią sudarė su vakcinos gamintoja "Moderna", tačiau atsisakė patvirtinti daugelį mokėjimo detalių.

Skaityti daugiau

27.03.2023 laikas 22:45 Anglijoje įteisintas genetiškai modifikuoto maisto kūrimas ir pardavimas
Kovo 23 d., gavęs karaliaus Čarlzo karališkąjį pritarimą, įsigaliojo Genetikos technologijų (tiksliosios veislininkystės) įstatymas, leidžiantis kurti ir pardavinėti genetiškai modifikuotus augalus.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

26.03.2023 laikas 19:47 Receptai | Patiekalai Ką dėti į tešlą, kad blynai neplyštų: paprasti ingredientai
Saldūs ir kvapnūs blyneliai - puikus pasirinkimas pusryčiams ar desertui. Tačiau svarbu užtikrinti, kad blynai apverdami nesuliptų, nesudegtų ir nesuplyštų.

Skaityti daugiau

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau